شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 30 ...   

طرز استفاده قرص جلوگیری از بارداری (ضد حاملگی) و سوالات مربوط به آن

1. سلام . من 18 این ماه رابطه داشتم . نامزدم میگه که اصلا ارضا نشده. من مطمءنم پیش اب با التم تماس داشته. شبش دو قرص hd خوردم فرداش ذوباره دوتای دیگه اما شبش بالا اوردم و فرداش هم دوباره دو قرص hd خوردم. تاریخ پریودم 24 یعنی امروز هست که نشدم. آیا من باردارم؟ تاخیر پریودم ممکنه به خاطر مصرف قرص ها بوده باشه ؟ لطفا جواب بدید دارم دیوونه میشم.رازیانه خوردم اما جواب نداده . کمکم کنید؟؟///////////؟؟؟؟؟؟/

2. mahsa_apc نوشته است: سلام . من 18 این ماه رابطه داشتم . نامزدم میگه که اصلا ارضا نشده. من مطمءنم پیش اب با التم تماس داشته. شبش دو قرص hd خوردم فرداش ذوباره دوتای دیگه اما شبش بالا اوردم و فرداش هم دوباره دو قرص hd خوردم. تاریخ پریودم 24 یعنی امروز هست که نشدم. آیا من باردارم؟ تاخیر پریودم ممکنه به خاطر مصرف قرص ها بوده باشه ؟ لطفا جواب بدید دارم دیوونه میشم.رازیانه خوردم اما جواب نداده . کمکم کنید؟؟///////////؟؟؟؟؟؟/

اگر کمتر از یک ساعت قرص ها را بالا اوردید باید مجدد میخوردید چون بی اثر خواهد بود استرس باعث عقب افتاد میشود اما بهتره یک تست بارداری بدید تا خیالتون راحت بشه حتی اگه خون امکان نداره برات بدی از بیبی چک استفاده کن

پیشاب حاوی اسپرم است شما هم در تایم تخمکگذاری تقریبا قرار داشتی

3. سلام دوست عزیز
    بهترین کار اینکه یه ازمایش خون یا بی بی تست بدی تا مطمئن بشین
    موفق باشی

4. aram92

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان
    دکتر 1سال پیش بهم قرص سیپروترون کمپوند برای مرتب شدن پریودم داده...این ماه های اخیر تقریبا از وقتی بسته آبی رنگ شد پریودم 2روز بیشتر طول نمیکشه و روز 3ام چیزی نمیبینم
    ماه قبل بعد از آخرین پریودم  که روز 29شده بودم دیگه واسه این ماه قرص قطع کردم
    الان 20 روزی میشه که گذشته و من این ماه قرص مصرف نکردم ببینم درمان شدم یا نه
    مشکل من اینه ترشحات واژنم بیشتر شده این ماه الان هم زیر شکمم گاهی حس گرفتگی میکنم

شما در مورد ترشحات و درد زیر شکمم چه نظری دارید؟
    ممنون

5. سلام خسته نباشید من با نامزدم ارتباط داشتم ولی دخول انجام نگرفت ایشون ارضا شدن ولی آبشان ریخت روی من از ترس رفتم  بیست ساعت بعد دو قرص اچ دی خوردم ودوازده ساعت بعد دوتای دیگه و آمپول پروژسترون زدم (چون پریودم تعویق افتاده بود) الان هشت روز گذشته من پریود نشدم لطفا راهمایی کنید من را- در ضمن دوتا آمپول زدم به فاصله پنج روز - سوال بعد من این هست تداخل آمپول و قرص اچ دی چه عوارضی داره خواهش جواب بدید سیار ممنون میشم من را از نگرانی بیرون بیارید

6. zara20 نوشته است: سلام خسته نباشید من با نامزدم ارتباط داشتم ولی دخول انجام نگرفت ایشون ارضا شدن ولی آبشان ریخت روی من از ترس رفتم  بیست ساعت بعد دو قرص اچ دی خوردم ودوازده ساعت بعد دوتای دیگه و آمپول <a>پروژسترون</a> زدم (چون پریودم تعویق افتاده بود) الان هشت روز گذشته من پریود نشدم لطفا راهمایی کنید من را- در ضمن دوتا آمپول زدم به فاصله پنج روز - سوال بعد من این هست تداخل آمپول و قرص اچ دی چه عوارضی داره خواهش جواب بدید سیار ممنون میشم من را از نگرانی بیرون بیارید

سلام
    هم قرص هم آمپول چه خبره؟
    تاخیر در پریود به دلیل مصرف اینهمه داروی هورمونی و بهم خوردن بالانس هورمونی بدنتونه نگران نباشید.

7. سلام من و همسرم رابطه داشتیم متاسفانه کاندم پاره شد .بعد از 3 ساعت 2 عدد قرص اووسیز75% استفاده کرد .فردا هم رفتیم دکتر گفت روزی 2 عدد قرص ld بخوره هر 12 ساعت 1 عدد تا پنج روز میخواستم بدونم آیا روش درستی بوده.

8. amirjohari نوشته است: سلام من و همسرم رابطه داشتیم متاسفانه کاندم پاره شد .بعد از 3 ساعت 2 عدد قرص اووسیز75% استفاده کرد .فردا هم رفتیم دکتر گفت روزی 2 عدد قرص ld بخوره هر 12 ساعت 1 عدد تا پنج روز میخواستم بدونم آیا روش درستی بوده.

همون 2قرص کافی بوده نیازی به ال دی نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. aram92 نوشته است: سلام دوستان
    دکتر 1سال پیش بهم قرص <a>سیپروترون</a> کمپوند برای مرتب شدن پریودم داده...این ماه های اخیر تقریبا از وقتی بسته آبی رنگ شد پریودم 2روز بیشتر طول نمیکشه و روز 3ام چیزی نمیبینم
    ماه قبل بعد از آخرین پریودم  که روز 29شده بودم دیگه واسه این ماه قرص قطع کردم
    الان 20 روزی میشه که گذشته و من این ماه قرص مصرف نکردم ببینم درمان شدم یا نه
    مشکل من اینه ترشحات واژنم بیشتر شده این ماه الان هم زیر شکمم گاهی حس گرفتگی میکنم

شما در مورد ترشحات و درد زیر شکمم چه نظری دارید؟
    ممنون

سلام

اینکه هر وقت دلتون بخواید مصرف قرص رو قطع کنید قطعا چیز جالبی نیست. قطع دارو باید با نظر پزشک باشه.
    اما با قطع سیپروتـرون میشه گفت عامل سرکوب تخمک گذاری برداشته شده و در این ماه تخمدان های شما احتمالا تخمک آزاد کردن و وجود ترشحات واژن و درد در ناحیه‌ی شکم به واسطه‌ی تخمک گذاری عادیه و چیز عجیبی نیست.

10. سلام آقای دکتر من 11/17 پریود بودم و 22 روز آخر پریودم با نامزدم رابطه داشتم و مقداری اسپرم وارد واژنم شد بع از 40 دقیقه 2 قرص لونژیل را یکجا خوردم و 5 روز بع خونریزی کردم به مدت 3 روز. الان 12/17 هم گدشته که پریود نشدم آیا باردارم؟ یا باید منتطر خونریزی در تاریخ 27 باشم؟

11. سلام
    نامزد من 13 اسفند پريود شدند معمولا زمان خون ريزي بين 6 تا 7 روز است . ما در روز 20 اسفند رابطه داشتيم ولي چون محافظ نشده بود 21 اسفند از قرص لوونورژسترول مصرف كرديم(اور‍ژنسي) امروز 25 اسفند ماه باز هم يك رابطه محافظ نشده داشتيم كه مطمئنم آب مني كاملاً خارج از دهانه ريخته شده.
    دوره نامزد من معمولا 30 تا 32 روزه ميباشد.
    من بايد نگران باشم يا احتمال بارداري كمه....آيا خوردن قرص 4 روز قبل روي اين رابطه هم تاثير دارد؟

12. سلام
    برای برطرف کردن لک بینی حین مصرف قرص ال دی چه کاری باید کرد؟ عازم مکه هستم ، قرص ال دی مصرف می کنم و دچار لک بینی شدم. تا حالا هیچ قرصی مصرف نکرده بودم.تعدادش رو زیاد کنم؟ به اچ دی تغییر بدم؟ نظرتون راجع به قرص استرومارین چیه؟ ممنونم

13. ببخشید من دوشنبه هفته پیش باید پریود می شدم می دو نم که حامله نیستم حالا درمان گیاهی چی بخورم

14. Mr_setare نوشته است: ببخشید من دوشنبه هفته پیش باید پریود می شدم می دو نم که حامله نیستم حالا درمان گیاهی چی بخورم

سلام

دوست من بهتره که به متخصص مراجعه کنید تا مشکل مشخص بشه.خوردن دارو گیاهی اونم به صورت خودسرانه وکلاً بدون

تجویز نه تنها موثر نخواهد بود بلکه ممکنه عوارضی هم به دنبالش داشته باشه.اگرم که از قرص های ضد بارداری استفاده کردید

که عقب افتادن پریود از عوارض این قرص ها میتونه باشه.

موفق باشید.

15. سلام اقای دکتر من پنج روز پیش رابطه داشتم مقداری از اب منی نزدیک واژنم ریخت با دستمال پاک کردم و بعد از یک ساعت شستم و دوسه روزم به مریضیم مونده بود الان 4 روزه از مریضیم گذشته من 4روز بعداز رابطه قرص خوردم هر دوازده ساعت 4 قرص ال دی ایا امکان بارداری هست خواهش میکنم راهنمایی کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 30 از 49
رفتن به صفحه :    ... 30 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید