شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

طرز استفاده قرص جلوگیری از بارداری (ضد حاملگی) و سوالات مربوط به آن

1. سلام آقای دکترمن درحال خوردن بسته ی دوم قرص سیپروترون کامپاندهستم میل جنسیم تاحدودی اومده پایین یعنی هرکاری که میکنم ارگاسم نمیشم این ازعلائم این قرصه من بایدچکارکنم راه درمانی نداره؟باتشکر

2. sara365 نوشته است: سلام آقای دکترمن درحال خوردن بسته ی دوم قرص <a>سیپروترون</a> کامپاندهستم میل جنسیم تاحدودی اومده پایین یعنی هرکاری که میکنم ارگاسم نمیشم این ازعلائم این قرصه من بایدچکارکنم راه درمانی نداره؟باتشکر

سلام

دوست من، مصرف قرص اون طوری که شما فکر میکنی میل جنسی رو کاهش نخواهد داد.
    اینکه ارگاسم نمیشی با اینکه میل جنسیت کم شده متفاوته و دو مقوله ی جدا از هم هستن.
    تجدید نظر در رابطه به شما کمک زیادی میکنه در مورد این تجدید نظر کلی لکچر اینجا دادم سرچ کن و بخونشون.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mozhgan4147 نوشته است: با سلام.من پست 364 رو گذاشته بودم.از شنبه شب قرص نخوردم.هنوز پریود نشدم.خطری وجود داره برای حاملگی؟

چون تعدادی قرص خوردید پریود نا مرتب میشه واینکه کی پریود میشید دقیق نمیشه مشخص کردممکنه یک هفته گاهی 10 روز طول بکشه در برخی افراد هم درست یک روز بعد پریود شروع میشه اگر رابطه ای کامل در زمانی غیراز 7روز پریود داشتید وهنوز بیشتر از 5روز نگذشته برای اطمینان بهتره 2تا قرص اورژانس هم مصرف بشه به نظر من بیشتر روزهای دوره ی پریود احتمال باروری هست در برخی روزها احتمال کمتر ودر برخی روزها بیشتره تنها در روزهای خونریزی میشه قطعا گفت باردارنمیشید

4. با سلام.
    میخواستم بپرسم آیا کپسول های کاشنی ایمپلنت ، خیلی اشکار است؟
    نامزد من لاغر است نگرانم روی بازوی او مشخص شود...
    اگر پست را در جای نامناسبی گذاشتم معذرت میخواهم.

5. organic نوشته است: با سلام.
    میخواستم بپرسم آیا کپسول های کاشنی ایمپلنت ، خیلی اشکار است؟
    نامزد من لاغر است نگرانم روی بازوی او مشخص شود...
    اگر پست را در جای نامناسبی گذاشتم معذرت میخواهم.

یک رد کوچولو دیده میشه ولی تا جایی که من اطلاع دارم دیگه این کپسولها کاشت نمیشه کجا اینکاررو براتون انجام میدن؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. چرا کاشت نمیشه؟؟؟Sad خب شاید یکی از کپسول بخاد استفاده کنه
    منبع دقیق دارید که کاشت نمیشه؟

7. سلام..استفاده از روش اورژانسی روی چندتا از سیکلها ممکم اثر داشته باشه و باعث تاخیرشون بشه؟؟

8. irandokhtf نوشته است: سلام..استفاده از روش اورژانسی روی چندتا از سیکلها ممکم اثر داشته باشه و باعث تاخیرشون بشه؟؟

سلام

ممکنه حداقل یکی دو سیکل اثرات قرص ها باقی بمونه.

9. irandokhtf نوشته است: سلام..استفاده از روش اورژانسی روی چندتا از سیکلها ممکم اثر داشته باشه و باعث تاخیرشون بشه؟؟

من فکر میکنم به خود طرف بستگی داره، به شرایط بدنش
    من خودم هر دفعه از روش اورژانسی استفاده کردم تاثیرش فقط تو همون دوره بوده که پریودم جلو افتاد

10. YaRoo_2 نوشته است: با سلام، من 5 روز پیش در رابطه با همسرم ( با استفاده از کاندوم ) متوجه شدم مقداری از منی من از زیر کاندوم به بیرون تراوش کرد و در حین ادامه رابطه داخل واژن همسرم وارد شد . البته همسرم این چند روز دوره پیریدوشه یعنی دقیقا 3 الا 4 روز بعد از رابطه. منم از اینکه کاندوم از مواد ضد منی برخوردار بوده یا نه اطلاعی ندارم. آیا نیاز به خوردن قرص یا مراجعه به دکتر هست ؟
    م
    همسرتون در روزهای کم خطر بودند ولی این به معنای صددرصد باردارنشدن نیست. قرصهای اورژانس رو تا 5روز میشه خورد اگر مطمئنید منی وارد شده توصیه میکنم هر چه سریتر خورده بشه در هر صورت مطمئن تر از نخوردنه

11. سلام آیاباوجودمصرف قرص ضدبارداری تخمک گذاری بازم انجام میشه یاقرص باعث میشه که انجام نشه؟

12. sara365 نوشته است: سلام آیاباوجودمصرف قرص ضدبارداری تخمک گذاری بازم انجام میشه یاقرص باعث میشه که انجام نشه؟

سلام

یکی از مکانیزم های عمل در قرص های ضدبارداری، سرکوب تخمک گذاری هست.

13. سلام،5شنبه دو هفته پیش با نامزدم از عقب  نزدیکی داشتم،هنگام بیرون آوردن شک کردم که روی  واژن ریخته باشه یا نه، البته باکره هس،شنبه بعد از 40 ساعت 2تا قرص اورژانسی لوونورژسترول رو باهم خورد،امروز 10 روز میشه،وهنوز پریود نشدن،فقط 4روز هس که درد شکم و کمرش شروع شده،امکان هس که حامله شده باش؟؟؟توررو خدا زود جواب بدید،شنبه امتحان دارم،از استرس نمیتونم بخونم

14. saeid444 نوشته است: سلام،5شنبه دو هفته پیش با نامزدم از عقب  نزدیکی داشتم،هنگام بیرون آوردن شک کردم که روی  واژن ریخته باشه یا نه، البته باکره هس،شنبه بعد از 40 ساعت 2تا قرص اورژانسی لوونورژسترول رو باهم خورد،امروز 10 روز میشه،وهنوز پریود نشدن،فقط 4روز هس که درد شکم و کمرش شروع شده،امکان هس که حامله شده باش؟؟؟توررو خدا زود جواب بدید،شنبه امتحان دارم،از استرس نمیتونم بخونم

نگران نباشیدقرصهارودرست مصرف کردید گاهی تا 3هفته بعد از خوردن لوونورژسترول یا تا زمان اصلی پریود بعدی ممکنه پریود اتفاق نیفته اسا ترس نداشته باشید اگر از زمان پریود یک هفته بگذره نگران کننده است نه الان.معمولا باخوردن ldیاhdبعنوان اورژانس خونریزی تا یک هفته الی 10روز رخ میده اما لوونورژسترول میتونه تا پریود اصلی طول بکشه

15. سلام.وقتی بسته ی 21 عددی قرص جلوگیری تموم شدتواین فاصله که بایدمنتظربمونیم تاپریودبشیم بایدجلوگیری داشته باشیم یعنی نمیتونیم به اون قرصهایی که قبلاخوردیم اکتفاکنیم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 26 از 49
رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید