شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال در مورد سلامت پرده هایمن

1. با عرض سلام و خسته نباشید
    بنده خانمی 21 ساله هستم که تا به نه ازدواج کردام و نه هیچ گونه رابطه جنسی داشته ام.
    در کتابی از پزشنک قانونی به عکس هایی از پرده بکارت سالم برخوردم ، مشکل اینجاست که پرده من اصلا به آنها شباهتی نداشت و حتی سوراخ موجود خیلی بزرگتر از نوع حلقوی بود. به همین خاطر به پزشک زنان مراجعه کرده تا راهنماییم کند، ایشان هم برای معاینه انگشت خود را در داخل کردند و گفتند که این ناحیه کاملا باز میباشد و از آن روز به بعد سوراخی ایجاد شده که از بین نمیرود.
    با توجه به اینکه من تا به حال هیچگونه رابطه ای نداشته ام و هیچ گونه ورزش و تحرکی نداشته ام
    و یادم نمی آید که تا به حال هیچ گونه ضربه ای به من وارد شده باشد که موجب پارگی شود آیا ممکن
    است این اشکال مادرزادی باشد؟
    و نیز مگر نمیگویند که اگر پرده پاره شود موجب خونریزی می شود؟ من که تا به حال یادم نمی آید درد یا خونریزی اینگونه داشته باشم.البته من دو بار عمل کردم و برایم سوند گذاشتند،آیا سوند موجب پارگی میشود؟ با توجه به اینکه من بعد از عمل پریود شده بودم نمیتوانستم متوجه درد یا خونریزی شوم.
    من از وقتی که یادم می آید مهبل من به همین شکل بوده است!آیا در پزشکی قانونی متوجه خواهند شد؟
    آیا راهی وجود دارد که من مطمئن شوم من سالم هستم یا در آینده این مسئله برایم مشکل آفرین خواهد شد یا نه؟آیا خودم می توانم به درخواست خود از  پزشکی قانونی تقاضای معاینه نمایم؟
    من از فکر کردن به این مسئله دارم دیوانه میشوم
    خواهش میکنم هر چه زودتر مرا با پاسخ خود راهنمایی نمایید.

2. shirin_amu666 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
    بنده خانمی 21 ساله هستم که تا به نه ازدواج کردام و نه هیچ گونه رابطه جنسی داشته ام.
    در کتابی از پزشنک قانونی به عکس هایی از پرده بکارت سالم برخوردم ، مشکل اینجاست که پرده من اصلا به آنها شباهتی نداشت و حتی سوراخ موجود خیلی بزرگتر از نوع حلقوی بود. به همین خاطر به پزشک زنان مراجعه کرده تا راهنماییم کند، ایشان هم برای معاینه انگشت خود را در داخل کردند و گفتند که این ناحیه کاملا باز میباشد و از آن روز به بعد سوراخی ایجاد شده که از بین نمیرود.
    با توجه به اینکه من تا به حال هیچگونه رابطه ای نداشته ام و هیچ گونه ورزش و تحرکی نداشته ام
    و یادم نمی آید که تا به حال هیچ گونه ضربه ای به من وارد شده باشد که موجب پارگی شود آیا ممکن
    است این اشکال مادرزادی باشد؟
    و نیز مگر نمیگویند که اگر پرده پاره شود موجب خونریزی می شود؟ من که تا به حال یادم نمی آید درد یا خونریزی اینگونه داشته باشم.البته من دو بار عمل کردم و برایم سوند گذاشتند،آیا سوند موجب پارگی میشود؟ با توجه به اینکه من بعد از عمل پریود شده بودم نمیتوانستم متوجه درد یا خونریزی شوم.
    من از وقتی که یادم می آید مهبل من به همین شکل بوده است!آیا در پزشکی قانونی متوجه خواهند شد؟
    آیا راهی وجود دارد که من مطمئن شوم من سالم هستم یا در آینده این مسئله برایم مشکل آفرین خواهد شد یا نه؟آیا خودم می توانم به درخواست خود از  پزشکی قانونی تقاضای معاینه نمایم؟
    من از فکر کردن به این مسئله دارم دیوانه میشوم
    خواهش میکنم هر چه زودتر مرا با پاسخ خود راهنمایی نمایید.

سلام،
    در مورد پرده بکارت مفصل در مطالب قبلی صحبت شده است، جستجو کنید. فقط در مورد سوند گذاری، این کار به هیچ وجه ارتباطی با پرده بکارت و ورودی واژن ندارد، بلکه سوند در مجرای ادرار که در بالای مدخل واژن است کار گذاشته می شود.

3. در مورد فاصله پرده با دهانه ورودي واژن ميشه توضيح بديد كه چه اندازه است

4. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید