شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

طرز استفاده قرص جلوگیری از بارداری (ضد حاملگی) و سوالات مربوط به آن

1. ببخشید میشه راهنمایی بفرمایید
    من و دوست دخترم دوهفته پیش رابطه کامل داشتیم،12ساعت بعد دوتا قرص لوژسترول همزمان مصرف کرد و 12ساعت بعد از مصرف قرصها استفراغ کرد
    رفت امروز داروخونه پرسیده،به دوستم گفته که همه فکر میکنن باید قرصها رو همزمان خورد ولی باید دومی رو 12ساعت بعد از اولی مصرف کرد.
    همیشه 20ام به 20ام پریود میشه بجز ماه قبل که 15ام پریود شد،الان چندروز هست که علایم پریودی رو داره ولی هنوز پریود نشده،آیا جای نگرانی برای حاملگی هست؟

2. arman100 نوشته است: ببخشید میشه راهنمایی بفرمایید
    من و دوست دخترم دوهفته پیش رابطه کامل داشتیم،12ساعت بعد دوتا قرص لوژسترول همزمان مصرف کرد و 12ساعت بعد از مصرف قرصها استفراغ کرد
    رفت امروز داروخونه پرسیده،به دوستم گفته که همه فکر میکنن باید قرصها رو همزمان خورد ولی باید دومی رو 12ساعت بعد از اولی مصرف کرد.
    همیشه 20ام به 20ام پریود میشه بجز ماه قبل که 15ام پریود شد،الان چندروز هست که علایم پریودی رو داره ولی هنوز پریود نشده،آیا جای نگرانی برای حاملگی هست؟

دوست عزیز
    اوژسترول رو به هر دو طریق میشه استفاده کرد و روش بهترش هم همینه که دوست شما انجام داده
    چون 12 ساعت بعد از مصرف بالا آورده قرص تاثیر خودش رو گذاشته و منتظر پریود در تاریخ منظم قبلی بدلیل مصرف قرصا نباشید
    احتمالا در همین یکی دو روز آینده پریود میشن و خیالتون راحت میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. badomak نوشته است:
    arman100 نوشته است: ببخشید میشه راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز
    اوژسترول رو به هر دو طریق میشه استفاده کرد و روش بهترش هم همینه که دوست شما انجام داده
    چون 12 ساعت بعد از مصرف بالا آورده قرص تاثیر خودش رو گذاشته و منتظر پریود در تاریخ منظم قبلی بدلیل مصرف قرصا نباشید
    احتمالا در همین یکی دو روز آینده پریود میشن و خیالتون راحت میشه

دیشب دوستم پریود شد...
    با سپاس از شما

4. سلام ، من یک هفته قبل از پریود رابطه محافظت شده داشتم . ولی مطمئن نبودم ، 24 ساعت بعد 4 تا قرص ال دی خوردم اما نوبت دوم رو با 4 ساعت تاخیر خوردم. 7 روز بعد از رابطه آزمایش بتا دادم . منفی بود . ولی الان 2 روز عقب انداختم .  
    تاثیر قرص ها چقدر بوده ؟ با توجه به اینکه آزمایش فقط 7 روز بعد از رابطه بوده جوابش درسته ؟

5. sasana18256 نوشته است: سلام ، من یک هفته قبل از پریود رابطه محافظت شده داشتم . ولی مطمئن نبودم ، 24 ساعت بعد 4 تا قرص ال دی خوردم اما نوبت دوم رو با 4 ساعت تاخیر خوردم. 7 روز بعد از رابطه آزمایش بتا دادم . منفی بود . ولی الان 2 روز عقب انداختم .  

تاثیر قرص ها چقدر بوده ؟ با توجه به اینکه آزمایش فقط 7 روز بعد از رابطه بوده جوابش درسته ؟

قرصها که اثر چندانی نداشتند
    آزمایش خونتون بدون شک درست هستش و شک نکنید بارداری در شما منتفیه

6. سلام
    من از اولین روز پریود  قبلی ام(24 ساعت بعد از خونریزی) مصرف قرصLD رو شروع کردم تا 21 روز منظم و سر ساعت خوردم و 4روز بعداز تموم شدنش هم پریود شدم.
    دیشب میشد 7 روز بعد که باید دوباره شروع میکردم اما فراموش کردم و امروز ظهر خوردم. یعنی 14 ساعت بعد از تایم همیشگی(همیشه 11 شب میخوردم این بار ساعت 1 ظهر یادم افتاد). بعد از این میدونم که منظم خواهم خورد

میخواستم بدونم اثر قرص دیگه از بین رفته؟ چه کار باید بکنم؟ چقدر میتونم مطمئن باشم تا دوره بعدی بارداری اتفاق نمیفته؟
    (اگه میشه فوری پاسخ بدین. ممنون)

7. Fatemeh_B نوشته است: سلام
    من از اولین روز پریود  قبلی ام(24 ساعت بعد از خونریزی) مصرف قرصLD رو شروع کردم تا 21 روز منظم و سر ساعت خوردم و 4روز بعداز تموم شدنش هم پریود شدم.
    دیشب میشد 7 روز بعد که باید دوباره شروع میکردم اما فراموش کردم و امروز ظهر خوردم. یعنی 14 ساعت بعد از تایم همیشگی(همیشه 11 شب میخوردم این بار ساعت 1 ظهر یادم افتاد). بعد از این میدونم که منظم خواهم خورد

میخواستم بدونم اثر قرص دیگه از بین رفته؟ چه کار باید بکنم؟ چقدر میتونم مطمئن باشم تا دوره بعدی بارداری اتفاق نمیفته؟
    (اگه میشه فوری پاسخ بدین. ممنون)

سلام

اثر قرص ها از بین نرفته و
    اگه اونا رو مرتب ادامه بدید بارداری صورت نمی گیره.

8. سلام .خانوم من پریودش رو با قرص ال دی مصرف میکرد عقب انداخت. در این موقه رابطه داشتیم (ما عقدیم .خونی هم مبنی بر پاره شدن پرده بکارت ندیدیم)منی هم داخل نرفته(بدون روش های جلوگیری رابطه داشتیم) الان 3 روز قرص قطع کرده پریود نشده کمک کنید لطفا

9. سلام
    من به قرص های ضد بارداری ال دی و اچ دی حساسیت دارم و شدیدا حالت تهوع بهم دست میده و با خردن این دو تا قرص معدم چیزی رو بعدش قبول نمیکنه میشه در مورد قرص یاسمین اطلاعاتی به من بدین من از بارداری متنفرم ممنون

10. sadi110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من روزه 13 بعد از پریودیم رابطه مقعدی با استفاده از کاندوم داشتم  اما برای اطمینان بافاصله 4 تا قرص ال دی خوردم  ولی نوبت دوم رو 20 ساعت بعد خوردم به عمین خاطر 12 ساعت بعدش دوباره 4 تا قرص دیگه خوردم .میخواستم بدونم خردن این قرصا با این روشی که من خوردم تاثیری اورژانسی داره یا نه

11. tak20 نوشته است: سلام .خانوم من پریودش رو با قرص ال دی مصرف میکرد عقب انداخت. در این موقه رابطه داشتیم (ما عقدیم .خونی هم مبنی بر پاره شدن پرده بکارت ندیدیم)منی هم داخل نرفته(بدون روش های جلوگیری رابطه داشتیم) الان 3 روز قرص قطع کرده پریود نشده کمک کنید لطفا

سلام

اگه قرص ها مرتب مصرف شده از بارداری جلوگیری میکنه و جای نگرانی نیست.
    در غیر اینصورت تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.

12. azar65 نوشته است: سلام
    من به قرص های ضد بارداری ال دی و اچ دی حساسیت دارم و شدیدا حالت تهوع بهم دست میده و با خردن این دو تا قرص معدم چیزی رو بعدش قبول نمیکنه میشه در مورد قرص یاسمین اطلاعاتی به من بدین من از بارداری متنفرم ممنون

سلام

قرص یاسمین بسته های 28 تایی داره و مصرف اون ها مانند قرص های ترکیبیه.
    اقبال عمومی برای مصرف این قرص خوبه شما هم تست کنید اگه حساسیت نداشتید که ادامه بدید در غیر اینصورت از قرص های دیگه ای مانند سیپروترون کامپاند، مارولون و ... استفاده کنید.

13. sadi110 نوشته است: با سلام
    من روزه 13 بعد از پریودیم رابطه مقعدی با استفاده از کاندوم داشتم  اما برای اطمینان بافاصله 4 تا قرص ال دی خوردم  ولی نوبت دوم رو 20 ساعت بعد خوردم به عمین خاطر 12 ساعت بعدش دوباره 4 تا قرص دیگه خوردم .میخواستم بدونم خردن این قرصا با این روشی که من خوردم تاثیری اورژانسی داره یا نه

سلام

بارداری منتفیه و جای نگرانی وجود نداره.
    با مصرف این همه قرص اختلال در سیکلتون محتمله و اگه بیرون تشریف می برید حواستون باشه و پد به اندازه ی کافی همراه داشته باشید.

14. با سلام

من ر.وز29ام ماه قبل باید قرص سیپروترون کمپوند بسته آبی که جدید اومده بازار رو شروع میکردم که یادم رفت.فردا شبش 2تا قرص باهم خوردم
    هفته قبل 3شنبه قرصام تمام شد.الان یعنی امروز25/7  باید پریود بشم ولی هیچ اثری از پریودی نیست

تقریبا یک سال پیش و قبل از مصرف قرص من 3یا 4ماه یکبار پریود میشدم که وقتی دکتر رفتم قرص سیپروترون کمپوند تجویز کردند و من تا ماه قبل بسته نارانجیش هیچ مشکلی نداشتم و سرموقع پریود میشدم.الان این بسته آبی چه فرقی داره با اون بسته قبلی؟ دارم عصبی میشم.علت پریود نشدنم چیه؟

15. sadi110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    m1989 نوشته است:
    sadi110 نوشته است: با سلام

سلام

بارداری منتفیه و جای نگرانی وجود نداره.
    با مصرف این همه قرص اختلال در سیکلتون محتمله و اگه بیرون تشریف می برید حواستون باشه و پد به اندازه ی کافی همراه داشته باشید.

ببخشید من اینقد سوال میپرسم
    1-امروز قرص اهن خوردم تهمع داشتم ممکنه دلیلش قرص اهن باشه؟
    2-اون روشی که من واسه اورزلنسی انجام دادم تاثیری داشته ؟
    مرسی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 49
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید