شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. behnooosh_2 نوشته است: سلام من مدت 3سال خود ارضایی داشتم 3 بار دکتر رفتم گفتن که سالمه و از نوع حلقوی هست تا به حال هیچ وقت چیزی داخل نکردم و خوب فشار کمی به قسمت بالای پردم اومده ولی خون ریزی نداشتم.تصمیم به ترک این کار دارم ولی می خوام بدونم در خود ارضایی تا چه حد فشار باعث آسیب میشه؟ و احتمال این هست که پرده من آسیب دیده باشه؟

در صورتیکه چیزی وارد واژن نیشه امکان آسیب به بکارت وجود نداره
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. Clooney نوشته است: اولا بارها عنوان شده آقا عیسی به دین خویش موسی به دین خویش
    اینجا انجمن پرسش و پاسخ هستش نه انجمن تحمیل عقاید
    خود کاربر عزیز halle خانم بارها و بارها شده سوالاتی پرسیدید که جوابشو یه بچه راهنمایی میدونست اما کسی به شما خرده نگرفت
    خیلی از کاربرا براشون مهمه این موضوع و باید هم مهم باشه چرا که در ایران این موضوع مورد توجه 90% آقایان هستش
    کسانی که میخوان ازدواج کنن خیلی راحت به متخصص مراجعه میکنن و با مشاوره دقیق و هم صحبتی با همسر آیندشون مشکل حل میشه
    اگر هم خدایی نکرده سوء تفاهمی از جهت خون اومدن یا نیومدن شد بازم راهکار داره و مراجعه به پزشک و توجیه طرفین که این توجیه بهتره قبل ازدواج صورت بگیره واسه کسانی که خون اومدن رو ملاک قرار میدن
    کلا با توجه به دیدگاههای دیده شده و یه تحقیق کوچولو کسانی که اجازه میدن در دوران قبل ازدواج رابطه جنسی داشته باشن کلا سر موضوع بکارت قیافه حق بجانب میگیرن در کشور ما خیلی ها رابطه جنسی دارن در دوران مختلف اعم از پسر گرفته تا دختر گذشته که در همه این حالات همه مواظب هستند نکنه بکارت آسیب ببینه
    خب عزیزان شما که رابطه جنسی داری قبل ازدواج چرا نگرانید از نظر بکارت؟؟؟؟؟؟؟ خوب رابطه باز رو هم تجربه کنید!!!!!!
    پس واسه همه مهمه مخصوصا اونهایی که میخوان با کسی یه عمر زندگی کنن
    این موضوع بارها عنوان شده هر کسی هم عقیده خودشو داره پس نباید به عقاید توهین شه
    خود من بشخصه به این نتیجه رسیدم دخترانی که (چه در ایران چه در کشوری که من هستم) خویشتن داری میکنن و حد و حدود رو رعایت میکنن موفق تر هستند در ایران که با قاطعیت میگم 90% کسانی که در دوران دوستی رابطه دارن راه بجایی نمیبرن
    درسته پاک بودن شرطه و همه دوست دارن اولین رابطه رو با همسرشون داشته باشن اما بکارت  به این چیزا ربطی نداره و بی ربط هم نیست
    ایشالله دیگه از این بحثها سر بکارت نباشه و همه کاربرا حرفه ایی رفتار کنند و فقط پاسخگو باشن به سوالات نه نصیحت کننده

ممنون میشم مرجع این اظهارنظر به شدت قاطعانه و به همون شدت غیرکارشناسانه رو هم بهمون بگید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. golnaz1365 نوشته است:
    Clooney نوشته است: اولا بارها عنوان شده آقا عیسی به دین خویش موسی به دین خویش
    خود کاربر عزیز halle خانم بارها و بارها شده سوالاتی پرسیدید که جوابشو یه بچه راهنمایی میدونست اما کسی به شما خرده نگرفت
    خیلی از کاربرا براشون مهمه این موضوع و باید هم مهم باشه چرا که در ایران این موضوع مورد توجه 90% آقایان هستش
    کسانی که میخوان ازدواج کنن خیلی راحت به متخصص مراجعه میکنن و با مشاوره دقیق و هم صحبتی با همسر آیندشون مشکل حل میشه
    اگر هم خدایی نکرده سوء تفاهمی از جهت خون اومدن یا نیومدن شد بازم راهکار داره و مراجعه به پزشک و توجیه طرفین که این توجیه بهتره قبل ازدواج صورت بگیره واسه کسانی که خون اومدن رو ملاک قرار میدن
    کلا با توجه به دیدگاههای دیده شده و یه تحقیق کوچولو کسانی که اجازه میدن در دوران قبل ازدواج رابطه جنسی داشته باشن کلا سر موضوع بکارت قیافه حق بجانب میگیرن در کشور ما خیلی ها رابطه جنسی دارن در دوران مختلف اعم از پسر گرفته تا دختر گذشته که در همه این حالات همه مواظب هستند نکنه بکارت آسیب ببینه
    خب عزیزان شما که رابطه جنسی داری قبل ازدواج چرا نگرانید از نظر بکارت؟؟؟؟؟؟؟ خوب رابطه باز رو هم تجربه کنید!!!!!!
    خود من بشخصه به این نتیجه رسیدم دخترانی که (چه در ایران چه در کشوری که من هستم) خویشتن داری میکنن و حد و حدود رو رعایت میکنن موفق تر هستند در ایران که با قاطعیت میگم 90% کسانی که در دوران دوستی رابطه دارن راه بجایی نمیبرن
    درسته پاک بودن شرطه و همه دوست دارن اولین رابطه رو با همسرشون داشته باشن اما بکارت  به این چیزا ربطی نداره و بی ربط هم نیست
    ایشالله دیگه از این بحثها سر بکارت نباشه و همه کاربرا حرفه ایی رفتار کنند و فقط پاسخگو باشن به سوالات نه نصیحت کننده

ممنون میشم مرجع این اظهارنظر به شدت قاطعانه و به همون شدت غیرکارشناسانه رو هم بهمون بگید.

سلام کسی هست به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من دختر تمیز و منظمی هستم و همیشه شورتمو عوض میکنم و میشورم که گاهی میندازم تو آفتاب و گاهی با اتو خشک میکنم اما تقریبا3سال پیش که تو خوابگاه بودم متوجه شدم که توی دستگاه تناسلیم و حتی نزدیک واژنم یکسری دونه مثل زگیل ریز زده خیلی ترسیدم و روم نشد به کسی بگم تا اینکه دیدم داره زیاد میشه دوستم به زور منو برد دکتر و ایشون برام محلولی تجویز کرد که کمی اسید توش بود که گفت باید بزنی روی زگیلها البته اون یکم برای دستگاه تناسلی زیاد بود چون وقتی میزدم آتیش میگرفتم و اشکمو درمیآورد
    وقتی استفاده میکردم پوست آلت و حتی داخل واژنم خشک میشد طوری که باعث پارگی و خونریزی میشد درمانم یک ماهی طول کشید و خوب نشدم
    پزشکم رو عوض کردم و وقتی روش درمانمو براشون شرح دادم کلی دعوام کرد که اگه بکارتت سوخته باشه چیکار میکنی و یه داروی دیگه بهم داد که بعد از 3 روز خوب شدم
    حالا به نظرتون بکارتم سوخته
    آخه با اینکه میترسم ولی وقتی انگشتمو کمی داخل واژنم میکنم نه دردی احساس میکنم و مانعی

4. nasssim نوشته است:
    golnaz1365 نوشته است:
    Clooney نوشته است: اولا بارها عنوان شده آقا عیسی به دین خویش موسی به دین خویش

سلام کسی هست به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من دختر تمیز و منظمی هستم و همیشه شورتمو عوض میکنم و میشورم که گاهی میندازم تو آفتاب و گاهی با اتو خشک میکنم اما تقریبا3سال پیش که تو خوابگاه بودم متوجه شدم که توی دستگاه تناسلیم و حتی نزدیک واژنم یکسری دونه مثل زگیل ریز زده خیلی ترسیدم و روم نشد به کسی بگم تا اینکه دیدم داره زیاد میشه دوستم به زور منو برد دکتر و ایشون برام محلولی تجویز کرد که کمی اسید توش بود که گفت باید بزنی روی زگیلها البته اون یکم برای دستگاه تناسلی زیاد بود چون وقتی میزدم آتیش میگرفتم و اشکمو درمیآورد
    وقتی استفاده میکردم پوست آلت و حتی داخل واژنم خشک میشد طوری که باعث پارگی و خونریزی میشد درمانم یک ماهی طول کشید و خوب نشدم
    پزشکم رو عوض کردم و وقتی روش درمانمو براشون شرح دادم کلی دعوام کرد که اگه بکارتت سوخته باشه چیکار میکنی و یه داروی دیگه بهم داد که بعد از 3 روز خوب شدم
    آخه با اینکه میترسم ولی وقتی انگشتمو کمی داخل واژنم میکنم نه دردی احساس میکنم و مانعی

با سلام دوست عزیز
    تنها توصیه عاقلانه اینه که به یک متخصص زنان مراجعه کرده و از وضعیت بکارتتون مطلع بشید! اگر دارو وارد مجراتون نشده باشه فکر نکنم مشکلی ایجاد شده باشه!در هرصورت به متخصصین مربوطه مراجعه کنید!!در مورد او زگیل ها هم تا جائیکه میدونم ویروسی هستن و نباید بهشون زیاد دست زد چون زیاد میشن !در هرحال  خدارو شکر که خوب شدید!
    موفق باشید

5. golnaz1365 نوشته است: ا

اولا نظر من نمیگم کارشناسانه بوده ولی غیر کارشناسانه هم نیست
    شما کافیه برای صحت کلام من به چند مشاور خانواده و روانپزشک مراجعه کنید و میفهمید دنیا چه جوره
    اگه مشکلتون اون 90% هست گفتم باید خدمتتون عرض کنم در ایران که بودم در یک جامعه آماری 673 نفره این اتفاق افتاد و 90% راه بجایی نبرده بودن حالا بخواهید این جامعه آماری رو بیشتر کنید که مشخصه وضعیت چی میشه
    این تحقیق با جامعه آماری حدود 23 روانشناس در سطح شهر تهران شرکت داشتند انجام شد و تحقیق نه برای کوبیده شدن در مجله علمی بوده و نه مطرح شدن ، یه تحقیق جامع جهت فرض کنید یه پایان نامه
    من هیچ وقت چیزیو بدون دلیل ذکر نمیکنم
    طی 2/5 سالی هم که اینجا اومدم با شرکت چند دانشگاه که نظرشون رو تحقیقم جلب کرد بازم یه جامعه آماری 2047 نفره از طریق پرسشنامه انجام دادیم که نتایجش رو در پست بصورت گذرا گفتم

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. سلام من 4 ماه است ازدواج کرده ام ولی هنوز موفق به دخول نشده ام . پرده من حلقوی ضخیم هست دکتر رفتم ژل داده و گفته بازم اگر موفق نشدی بیا تا تیغ بزنم هر چقدر تلاش میکنم پردم پاره نمیشه به نظرتون ن چیکار کنم

7. aysanoo نوشته است: سلام من 4 ماه است ازدواج کرده ام ولی هنوز موفق به دخول نشده ام . پرده من حلقوی ضخیم هست دکتر رفتم ژل داده و گفته بازم اگر موفق نشدی بیا تا تیغ بزنم هر چقدر تلاش میکنم پردم پاره نمیشه به نظرتون ن چیکار کنم

سلام دوست گرامی
    در مورد برخی از پرده های حلقوی و ارتجاعی به صورتی هستن که با دخول کامل هم از بین نمیرند و تنها بعد از زایمان از بین میرن البته در موارد محدودی اینگونه هستش
    احتمالا پرده ی شما هم جز همین موارد هستش

8. aysanoo نوشته است: سلام من 4 ماه است ازدواج کرده ام ولی هنوز موفق به دخول نشده ام . پرده من حلقوی ضخیم هست دکتر رفتم ژل داده و گفته بازم اگر موفق نشدی بیا تا تیغ بزنم هر چقدر تلاش میکنم پردم پاره نمیشه به نظرتون ن چیکار کنم

سلام

شما اصلا نگران نباشین.

چند تا نکته رو میگم

1. هر موقع احساس کردین که هم شما و هم همسرتون به لحاظ روحی و جسمی آمادگی دارین این کار رو انجام بدین.
    2. همه چیز بایستی آروم باشه و ترجیحاً یه موسیقی ملایم پخش بشه. خشونت رو در رابطه های بعدی چاشنی کار می کنین پس فعلاً خشونت تعطیل.
    3. مکان مناسب و نور به اندازه ی کافی (تاریک نباشه که همدیگرو نبینین) کمکتون میکنه.
    4. طول معاشقه رو بیشتر کنین (ترجیحاً با لباس شروع کنین و بعد کم کم ...).
    5. تمرکزتون رو روی رابطه بذارین و ذهنتون رو از هر چیزی (به خصوص اینکه بکارت من ازاله نمیشه، الان درد میاد سراغم، الان فلان میشم و ...) خالی کنین. فقط به رابطه و اینکه همسرتون در کنار شماست فکر کنین.
    6. با استفاده ی لیدوکائین، شما درد کمتری رو احساس میکنین و ازاله ی بکارت آسونتر میشه.  
    7. از پوزیشن مخصوص شب زفاف استفاده کنین (اینجا من نمیتونم کلاس پوزیشن بذارم جزو اهداف سایت نیست پس خودتون بگردین، پیدا می کنین).
    8. این نکات رو + مطالب بیشتری که در این سایت هست اجرا کنین اونوقت آستانه ی تحمل شما بیشتر میشه و همواره این رو بدونین خانمی که در زمان ارگاسم هست رو گازش بگیری هم متوجه نمیشه.
    پس
    لحظات شیرین و خاطره انگیز این داستان رو از دست ندین.

در نهایت با اجرای همه ی این نکات اگه به نتیجه نرسیدین (که من می گم می رسین) به همین پزشکتون مراجعه می کنین و با یه عمل جراحی سرپایی 5 - 10 دقیقه ای همه چیز تموم میشه انگار که از اول نبوده!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. aysanoo نوشته است: سلام من 4 ماه است ازدواج کرده ام ولی هنوز موفق به دخول نشده ام . پرده من حلقوی ضخیم هست دکتر رفتم ژل داده و گفته بازم اگر موفق نشدی بیا تا تیغ بزنم هر چقدر تلاش میکنم پردم پاره نمیشه به نظرتون ن چیکار کنم

دوست عزیز من متوجه نشدم
    شما دقیقا دخول نداشتید یا پردتون پاره نمیشه
    چون گاهی خانمها دچار واژینیسموس هستند و نمیتوانند نزدیکی کنند که بار روانی دارد و نوع پرده در رابطه جنسی اثری ندارد اما گاهی به ندرت جنس پرده و کلفتی آن باعث عدم دخول میشود شما دقیقا جز کدام دسته هستید
    آیا در زمان نزدیکی به طور ناخود آگاه ناحیه تناسلی شما منقبض میشود و مانع دخول میگردد؟

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  10. سلام
    شاید باورتون نشه من یکساله ازدواج کردم و تا حالا موفق به دخول نشدم دلیل اصلی این ناکامی!! ترس شاید بی مورد همسرمه خواهش میکنم راهنمایی کنید.چکار باید بکنم.؟ضمنا همسرم رابطه جنسی رو دوست داره اما از دخول وحشتناک میترسه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. alireza0711 نوشته است: سلام
    شاید باورتون نشه من یکساله ازدواج کردم و تا حالا موفق به دخول نشدم دلیل اصلی این ناکامی!! ترس شاید بی مورد همسرمه خواهش میکنم راهنمایی کنید.چکار باید بکنم.؟ضمنا همسرم رابطه جنسی رو دوست داره اما از دخول وحشتناک میترسه.

سلام

شما بایستی خیلی دقت کنی و
    ضمن اینکه نکات بالا رو رعایت می کنین، در مورد واژینیسموس مطالب زیر رو هم بخونین.

عدم توانایی برقراری رابطه ی جنسی واژینال

واژینیسموس بیماری زنانه ای که بر رابطه زناشویی اثر منفی می گذارد.

واژينيسموس vaginismus

واژینیسموس

12. سلام...من 18سالمه چندین سال پیش در اثر نادانی و خامی با پسری آشنا شده بودم اون موقع من حتی نمیدونستم پرده چی هست!!!اون دوران پریود نشده بودم هنوز....توی روالطی که داشتیم اون پسر انگشت کوچیکشو داخل واژن من کرد....چند وقت پیش از روی کنجکاوی رفتم پیش ماما واسه معاینه گفت که مشخصه که نزدیکی داشتی و پرده ات ارتجاعیه و چون پرده ات یه بار ضربه دیده احتمال اینکه شب عروسی خون نیاد هست.....من نگرانم نکنه این مساله واسم دردسر ساز بشه لطفا منو راهنمایی بفرمایید که چکار باید بکنم....

13. asal_73 نوشته است: سلام...من 18سالمه چندین سال پیش در اثر نادانی و خامی با پسری آشنا شده بودم اون موقع من حتی نمیدونستم پرده چی هست!!!اون دوران پریود نشده بودم هنوز....توی روالطی که داشتیم اون پسر انگشت کوچیکشو داخل واژن من کرد....چند وقت پیش از روی کنجکاوی رفتم پیش ماما واسه معاینه گفت که مشخصه که نزدیکی داشتی و پرده ات ارتجاعیه و چون پرده ات یه بار ضربه دیده احتمال اینکه شب عروسی خون نیاد هست.....من نگرانم نکنه این مساله واسم دردسر ساز بشه لطفا منو راهنمایی بفرمایید که چکار باید بکنم....

سلام

دوست من
    اگه تشخیص داده شده که بکارت شما از نوع ارتجاعیه باید بگم این نوع بکارت ممکنه و ممکنه تا اولین زایمان طبیعی ازاله نشه و موقع دخول آلت حتی نه درد داشته باشین نه خونریزی. و
    این نکته رو همسر آینده تون از قبل بدونن از مشکلات احتمالی بعد از خون ندیدن و ... جلوگیری میشه.
    اما من توصیه می کنم شما به متخصص زنان مراجعه کنین و مجدداً توسط ایشون هم ویزیت بشین.

14. سلام کسی هست به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    قسمت های لایت شده رو قبلا پرسیدم و دوستان لطف کردن و جواب دادن اما یادم رفت بگم  زمانی که از اسید استفاده میکردم نباید پریود میشدم و دکتر گفت با اچ دی جلوگیری کن
    بعد از پایان دوره درمان ناقص پزشک اولم دیگه قرص نخوردم چند روز بعدش یه تیکه خونی و سفید و رگ رگی شکل به اندازه کف دستم از واژنم بیرون اومد و نمیدونم از ترس بود یا بخاطر اون جسم که از حال رفتم
    میشه بگید تقریبا اون چی بوده؟
    حس میکنم با خرون چنین چیز بزرگی هایمنم از بین رفته باشه

15. alireza0711 نوشته است: سلام

سلام
    تنها چیزی که همسرتون نیاز داره آمادگی ذهنی هستش که باید داشته باشه تا اینکه ترسش از دخول از بین بره
    شما میتونید به اتفاق همسرتون به روانشناس مراجعه کنید تا با توضیحاتی که میدن بتونن به اروومی و طی چن جلسه ذهن ایشون رو کاملا برای نزدیکی و دخول اماده کنن
    شاید ذهنیات ایشون و چیزهایی که از دیگران در دوران مجردی شنیدند باعث به وجود امدن این ترس و وحشت از دخول شده باشه که مطمئنا با این روش از لحاظ روحی و ذهنی کاملا امادگیشون رو به دست میارن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 35
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید