شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم توانایی برقراری رابطه جنسی واژینال

1. mannia

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام من خانمی هستم 23 ساله حدود 1 ماه است ازدواج کرده ام. اما در برقراری رابطه با همسرم مشکل دارم چرا که از دخول به طور نا خودآگاه جلوگیری میکنم و تا کنون موفق به انجام این کار نشده ام.پرده بکارت من از نوع هلالی میباشد .آیا درد و خون ریزی شدید خواهد بود؟ در ضمن همسرم قبل از اقدام برای دخول با پیش نوازی من را کاملا آماده میکند.آیا من دچار واژینیسموس میباشم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mannia نوشته است: با عرض سلام من خانمی هستم 23 ساله حدود 1 ماه است ازدواج کرده ام. اما در برقراری رابطه با همسرم مشکل دارم چرا که از دخول به طور نا خودآگاه جلوگیری میکنم و تا کنون موفق به انجام این کار نشده ام.پرده بکارت من از نوع هلالی میباشد .آیا درد و خون ریزی شدید خواهد بود؟ در ضمن همسرم قبل از اقدام برای دخول با پیش نوازی من را کاملا آماده میکند.آیا من دچار واژینیسموس میباشم؟

سلام،
    بله به نظر می رسد که شما دچار واژینیسموس باشید. برای درمان دو دسته علل باید بررسی شوند؛ یکی علل روانی که شایعترین علل آن ترس از نزدیکی دردناک، عقایدی که نزدیکی را نکوهش می کنند و خاطرات بد دوران کودکی می باشد و دیگری علل فیزیکی که می بایست با مراجعه به پزشک و معاینه در صورت وجود بررسی و برطرف گردد.

3. mannia

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من یک مشکلی دارم  با گذشت 2 ماه از ازدواجم هنوز باکره هستم .من نمیدانم که همسرم باید دقیقا آلتش رو در کجا وارد کنه؟همش فکر میکنم داره اشتباه میکنه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. mannia نوشته است: من یک مشکلی دارم  با گذشت 2 ماه از ازدواجم هنوز باکره هستم .من نمیدانم که همسرم باید دقیقا آلتش رو در کجا وارد کنه؟همش فکر میکنم داره اشتباه میکنه.

سلام.
    این احساس در شما میتونه به علت ترس باشه و دردی که احساس میکنید.ولی شما میتونید خودتون همسرتون و در این کار راهنمایی کنید. ترس و کنار بذارید و به لذتی فکر کنید که پس از این میتونید واسه همیشه در کنار همسرتون تجربه کنید.  
    موفق باشید و سلامت.

5. mannia

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مرسی از پاسختون.ولی دقیقا جواب سوال منو ندادین.من واقعا نمیدونم محل ورود دقیقا کجاست.تو رو خدا جوابم رو دقیق بدید.

6. mannia

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    در مورد پرده هلالی توضیح بدید.

7. mannia نوشته است: مرسی از پاسختون.ولی دقیقا جواب سوال منو ندادین.من واقعا نمیدونم محل ورود دقیقا کجاست.تو رو خدا جوابم رو دقیق بدید.

سلام.
    اول برو عکس های سایت و درباره پرده بکارت و الت تناسلی نگاه کن اگر دوباره دقیق متوجه نشدی بگو.
    در ابتدای واژن پرده ی بکارت وجود داره که از اون جا دخول صورت میگیره.و پس از پاره شدن پرده بعد از  چند بار, دخول الت بطور کامل راحت میشه. اخه من واقعا نمیدونم باید چطور برات توضیح بدم.
    بد اصلا جای هیچ نگرانی نیست اگر ترسی نداری لازم نیست انقدر نگران این  قضیه باشی همسرت کارش و بلده.
    این احساسم به نظر من به خاطر دردیه که هنگام دخول به علت وجود پرده احساس میکنی.
    حالا عکس هارو ببین حتما مشکلت حل میشه.
    موفق باشی.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید