شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرده بکارت (نوع، شکل، آسیب، پارگی و ترمیم)

1. majid_startalk نوشته است:
    Desert1 نوشته است: با سلام
    دختری 20ساله هستم که حدود 8سال پیش از سر کنجکاوی انگشتمو داخل واژنم کردم در حالی که هیچ گونه اطلاعی نداشتم که چیزی به نام بکارت وجود داره
    از ترسم به پزشک متخصص زنان مراجعه کردم گفتن بکارتت از نوع ارتجاعیه و گشاد شده ولی پاره نشده..می خواستم بدونم آیا به من گواهی میدن؟این مورد در گواهی پزشک قانونی ثبت میشه؟برای ازدواجم مشکل ساز نمیشه؟
    تو رو خدا از استرس نجاتم بدین..بگین که میتونم با خیال راحت ازدواج کنم

سلام دوست عزیز
    اول اینکه توصیه میکنم با توجه به سنتون یه مقدار مطالعتون رو بیشتر کنین
    چون بیست سال سن و عدم اطلاع از بودن پرده بکارت جای تعجب داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    در مورد پرده ی شما هم چون ارتجاعی هستش احتمال که دچار خراشیدگی شده باشه که اگه این خراشیدگی کم باشه حتما بهتون گواهی میدن دوست عزیز
    نخیر اگه پزشک به این نتیجه برسه که اوکی هستین توی گواهیتون چیزی درج نمیشه

جناب majid_startalk لطفاً با دقت بيشتري سولات دوستان را بخونيد در ضمن ما واسه راهنمايي و كمك در كنار هم هستيم نه

به تمسخر گرفتن عدم اطلاعات يه نفر  اگه با دقت ميخونديد متوجه ميشد كه دوستمون گفتن 8 سال قبل  يعني  در 12

سالگي اين اتفاق واسشون افتاده از بكارت اطلاعي نداشتن و اين خيلي طبيعي هست واسه زمان خودش نه تو 20 سالگي

دوست عزيز نگران نباشيد وقتي متخصص گفته سالمه حتما سالمه و بهتون گواهي ميدن مخصوصا پزشكي قانوني تاييد ميكنه

كه حتي اون  گشادي هم بر اثر رابطه جنسي نبوده  دوست داشتين به يك متخصص ديگري هم رجوع كنيد  تا خيالتون كاملا

راحت شه از اين بابت

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. با سلام من مینا 23 سالمه. چند روز پیش که با دوست پسرم بودم چند بار انگشتشو تا ته برد داخل واژنم.من اطلاعی از نوع پرده م ندارم...خونریزی هم نداشتم..من هنوز پرده دارم؟
    دارم از نگرانی دق مرگ میشم کمکم کنید...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mani68_2 نوشته است: با سلام من مینا 23 سالمه. چند روز پیش که با دوست پسرم بودم چند بار انگشتشو تا ته برد داخل واژنم.من اطلاعی از نوع پرده م ندارم...خونریزی هم نداشتم..من هنوز پرده دارم؟

سلام

داخل کردن انگشت در واژن به معنای عبور از پرده ی بکارته. ممکنه به بکارتتون آسیب رسیده باشه ممکنه هم هیچ اتفاقی نیفتاده باشه.
    برای بررسی بایستی توسط پزشک ویزیت بشین.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام.یه سوال داشتم.تو رو خدا زود جواب بدید.
    میزان خونریزی پارگی پرده چقدره؟فقط مالش بوده.ایا پاره شده؟من کمی ترشح دیدم که خونی بود.البته 4 روز از اتمام پریودیم میگذره.

5. tarane00 نوشته است: سلام.یه سوال داشتم.تو رو خدا زود جواب بدید.
    میزان خونریزی پارگی پرده چقدره؟فقط مالش بوده.ایا پاره شده؟من کمی ترشح دیدم که خونی بود.البته 4 روز از اتمام پریودیم میگذره.

سلام.
    خونریزی ناشی از پارگی پرده بکارت توی افراد مختلف متفاوته..از چند قطره گرفته تا خونریزی های زیاد.
    بارها همینجا گفته شده که پرده بکارت فقط در صورتی که چیزی وارد بشه آسیب میبینه.اگه چیزی وارد واژن نشده نگرانیتون بی مورده.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. tarane00 نوشته است: سلام.یه سوال داشتم.تو رو خدا زود جواب بدید.

با سلام
    دوست گرامی،اگر تنها مالش بوده هیچ جای نگرانی نیست!و اون خون هم میتونه تتمه پریودیتون باشه اما اگر غیر از اینه که خب باید توسط  متخصص زنان ،با معاینات بالینی مشخص بشه آیا پرده آسیب دیده یا خیر!اما بعید میدونم مشکلی باشه اینهمه به خودتون استرس وارد نکنید
    موفق باشید.

7. سلام
    خسته نباشید. من اولین باره که اینجا سوالمو مطرح میکنم. ممنون میشم راهنماییم کنین.
    من دیروز یه رابطه داشتم که البته جفتمون خیلی مواظب بودیم و هیچ دخولی صورت نگرفت. منتها دوستم خیلی شدید ناحیه تناسلی من رو مالش داد. و در حین مالش احساس کردم انگشتش مقداری شاید داخل رفته باشه (چون مالش "خیلی شدید و محکم" بود) ( مالش بیشتر نواحی نزدیک واژنم بود). میخواستم ببینم امکان آسیب دیدگی یا پارگی پرده وجود داره؟
    ضمن اینکه من از روز قبلش دچار یه خونریزی عجیب شدم که الان 3 روزه ادامه داره. (اگه خونریزی ای هم واسه پرده قرار بود داشته باشم نمیتونم تشخیص بدم).من پریودم نامنظمه (از 21 روز تا 28 روز) ولی این خونریزی تا پریود قبلی ام 15 روز فقط فاصله داره. (دلیلش چی میتونه باشه؟) و اینکه آیا توی این روز ها که اینجوری خونریزی دارم، احتمال بارداری وجود داره؟ (آخه موقع رابطه، یه مواقع کوچیکی از جلو بودیم و این احتمال هست که مقداری از منی یا پیشاب روی آلتم ریخته باشه. از پارتنرم پرسیدم، گفت کاملا مطمئنه که هیچی نریخته بود. ولی من هنوز یه کوچولو میترسم. آخه همون موقع دست زدم به کلیتوریسم خیسِ خیس بود. باتوجه به این خونریزی عجیب، آیا از نظر تخمک و اینا، امکان بارداری هست؟!! )

8. mani68_2 نوشته است: با سلام من مینا 23 سالمه. چند روز پیش که با دوست پسرم بودم چند بار انگشتشو تا ته برد داخل واژنم.من اطلاعی از نوع پرده م ندارم...خونریزی هم نداشتم..من هنوز پرده دارم؟

سلام مینا جان
    اینجوری که شما میفرمایین که اصلا خونریزی هم نداشتین البته به قطعیت نه اما به احتمال قریب به یقین پرده ی شما حلقوی و ارتجاعی هستش و اون هم از نوع زخیمش و مشکلی هم براتون پیش نیومده
    در بعضی از موارد پرده های حلقوی حتی با چندین بار دخول کامل الت هم از بین نمیرن و تنها هنگام زایمان هست که از بین میرن

9. 1408 نوشته است: سلام
    خسته نباشید. من اولین باره که اینجا سوالمو مطرح میکنم. ممنون میشم راهنماییم کنین.
    من دیروز یه رابطه داشتم که البته جفتمون خیلی مواظب بودیم و هیچ دخولی صورت نگرفت. منتها دوستم خیلی شدید ناحیه تناسلی من رو مالش داد. و در حین مالش احساس کردم انگشتش مقداری شاید داخل رفته باشه (چون مالش "خیلی شدید و محکم" بود) ( مالش بیشتر نواحی نزدیک واژنم بود). میخواستم ببینم امکان آسیب دیدگی یا پارگی پرده وجود داره؟
    ضمن اینکه من از روز قبلش دچار یه خونریزی عجیب شدم که الان 3 روزه ادامه داره. (اگه خونریزی ای هم واسه پرده قرار بود داشته باشم نمیتونم تشخیص بدم).من پریودم نامنظمه (از 21 روز تا 28 روز) ولی این خونریزی تا پریود قبلی ام 15 روز فقط فاصله داره. (دلیلش چی میتونه باشه؟) و اینکه آیا توی این روز ها که اینجوری خونریزی دارم، احتمال بارداری وجود داره؟ (آخه موقع رابطه، یه مواقع کوچیکی از جلو بودیم و این احتمال هست که مقداری از منی یا پیشاب روی آلتم ریخته باشه. از پارتنرم پرسیدم، گفت کاملا مطمئنه که هیچی نریخته بود. ولی من هنوز یه کوچولو میترسم. آخه همون موقع دست زدم به کلیتوریسم خیسِ خیس بود. باتوجه به این خونریزی عجیب، آیا از نظر تخمک و اینا، امکان بارداری هست؟!! )

سلام دوست عزیزم
    در مورد رابطه ی جدیدتون باید بگم که مالش واژنتون هر چقدر هم که شدید باشه اما اگه کاملا سطحی و بدون دخول باشه احتمال اسیب دیدگی تو پردتون نیستش
    امنا در مورد رابطه ی قبلتون باید بگم بله احتمال بارداری هستش البته اگه بدون کاندوم الت دوستتون داخل واژن شده باشه
    چون هر چقدر هم که ایشون بگن چیزی داخل نریخته اما باز هم همون پیش اب ایشون میتونه حاوی اسپرو باشه و عامل بارداری بشه

10. با سلام و خسته نباشید
    یه سوال داشتم که خیلی نگرانم
    من دیشب خود ارضایی کردم در حد مالش و چیزی وارد واژنم نشده ولی قبل از اون آلتم کمی خون اومده بود مثل خون پریود ولی هنوز 7 روز به پریودم مونده
    بعد از اون هم دیگه خون نیومده
    علت چیه؟
    آیا پردم آسیب دیده؟
    تورو خدا جوابمو بدین مهمه برام
    با تشکر

11. mahtab_ahmadi71 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من دیشب خود ارضایی کردم در حد مالش و چیزی وارد واژنم نشده ولی قبل از اون آلتم کمی خون اومده بود مثل خون پریود ولی هنوز 7 روز به پریودم مونده
    علت چیه؟
    آیا پردم آسیب دیده؟
    با تشکر

با سلام
    دوست عزیز،نگران نباشید مشکلی نیست!اون خون میتونه در اثر فشار به دهانه و یا چوچوله باشه و تعدادی مویرگ اون قسمت رو پاره کرده باشه!یا پیش درآمد شروع پریودیتون باشه!البته اینها به شرط عدم داخل کردن چیزی به واژن خواهد بود
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. mahtab_ahmadi71 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    علت چیه؟
    آیا پردم آسیب دیده؟
    با تشکر

سلام دوست عزیز
    خوب سوال شما کمی مبهمه
    شما میگی قبل از اینکه خودارضایی کنی از واژنتون کمی خون اومده بوده پس باا این اوصاف اون خون هیچ ربطی به اسیب پردتون نداره
    پس پرده ی شما اسیبی ندیده و اون خون بخاطر پر دتون نبوده
    بعضی وقتها خانمها دچار لکه بینی میشن گاها

13. ممنون از پاسختون به سوالم
    خیر هیچی وارد واژنم نشده و فقط مالش بوده
    البته کمی هم زیر دلم درد میکنه
    ولی هیچوقت همچین چیزی اتفاق نیفتاده بوده
    خیلی میترسم

14. mahtab_ahmadi71 نوشته است: ممنون از پاسختون به سوالم
    خیر هیچی وارد واژنم نشده و فقط مالش بوده
    البته کمی هم زیر دلم درد میکنه
    ولی هیچوقت همچین چیزی اتفاق نیفتاده بوده
    خیلی میترسم

مجدداً سلام
    با این تفاسیر،این علائم مربوط به شروع قائدگیتونه و همونطور که گفتم جای نگرانی نیست!
    موفق باشید.

15. سلام من مدت 3سال خود ارضایی داشتم 3 بار دکتر رفتم گفتن که سالمه و از نوع حلقوی هست تا به حال هیچ وقت چیزی داخل نکردم و خوب فشار کمی به قسمت بالای پردم اومده ولی خون ریزی نداشتم.تصمیم به ترک این کار دارم ولی می خوام بدونم در خود ارضایی تا چه حد فشار باعث آسیب میشه؟ و احتمال این هست که پرده من آسیب دیده باشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 35
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید