شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 41 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. mmtt نوشته است: سلام بر دوستان عزیز
    من با نامزدم دوبار رابطه (بدون استفاده از کاندوم) در فاصله تقریباً 15 ساعت داشتیم
    بعد از رابطه دوم تقریباً 10 ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردیم( منی داخل ریخته نشد فقط به خاطر از بین رفتن نگرانی ار روش اورژانسی استفاده کردیم) 4 قرص اول ساعت 17 ناخقیث ساخی رشمه 4 ولی 4قرص دوم با نیم ساعت تاخیر خرده شده
    آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    این تاخیر نیم ساعت چقدر تاثیر منفی داره؟
    و اینکه استفاده از روش اورژانسی تقریباً 24 ساعت از رابطه اول گذشته بود استفاده شد ممکن است اثر پذیری کافی نداشته باشه؟

از چه قرصی استفاده کردید؟
    نیم ساعت تاثیری توی اثر قرص نداره
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mmtt نوشته است: سلام بر دوستان عزیز
    من با نامزدم دوبار رابطه (بدون استفاده از کاندوم) در فاصله تقریباً 15 ساعت داشتیم
    بعد از رابطه دوم تقریباً 10 ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردیم( منی داخل ریخته نشد فقط به خاطر از بین رفتن نگرانی ار روش اورژانسی استفاده کردیم) 4 قرص اول ساعت 17 ناخقیث ساخی رشمه 4 ولی 4قرص دوم با نیم ساعت تاخیر خرده شده
    و اینکه استفاده از روش اورژانسی تقریباً 24 ساعت از رابطه اول گذشته بود استفاده شد ممکن است اثر پذیری کافی نداشته باشه؟

سلام

1. روش اورژانسی در صورت اجرای صحیح از بارداری جلوگیری میکنه.
    2. تاثیری نداره ولی سعی کنین طبق دستور (به فاصله ی 12 ساعت) مصرف کنین.
    3. روش اورژانسی تا حداکثر 72 ساعت بعد از نزدیکی قابل استفاده هست که شما 24 ساعت بعد استفاده کردین و اثر گذاری خودشو داره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. samira26 نوشته است: سلام
    من قبلا دوره 35 روزه داشتم ولی  مدتی پریودی نامظم داشتم دکتر گفت یک کیست کوچک تخمدان دارم  باتجویز دکتر 21روز قرص hdو بعد ازروز5 پریودی شبی 2عدد لتروفم خوردم تا روز 10 در ضمن تو این مدت از داروهای تعیین جنسیت(دوتا امپول biotne ویک امپول bepanthene و10 عدد قرصwellwomanو 10عدد قرص multi mineral )هم استفاده کردم  بعد از روز12 تا 16 نزدیکی داشتم الان که 26روز از اولین روز اخرین پریودی میگذرد جواب از خون زیر 10 بود ایا علتش ممکنه از مصرف قرصهای تعیین جنسیت باشه؟یا امکانش هست که کیست تخمدان برطرف نشده باشه؟یا زمان تخمک گذاری رو لشتباه انتخاب کردم؟

نیاز به تکرار از خون هست و یا کلا لقاحی صورت نگرفته؟

سلام
    احیاناً شما ریزش مو ندارین؟

26 روز بعد از نزدیکی تیتر آز بتا زیر 10 بوده بنابراین نتیجه ی تست منفی بوده و لقاح رخ نداده.

اینکه لقاح رخ نداده میونه مربوط به

عدم تخمک گذاری
    عود کردن کیست
    مشکلات ساختاری (چسبندگی، مسدود بودن لوله های رحمی و ...)
    مشکل در انتقال اسپرم
    مشکل در تولید اسپرم
    مشکل در شکل اسپرم
    و ... باشه.

اولاً هر کدوم از موارد بالا فقط یه احتماله و لزومی نداره وجود داشته باشه. دقت کنین که مشکلاتی که ذکر کردم هم مربوط به شماس و هم همسرتون.
    دوماً بارداری اگه تا یه سال رخ نداد (که فکر کنم شما اولین اقدامتون برای بارداری بوده) اونوقت باید هم شما و هم همسرتون چک بشین.

برای پیدا کردن زمان تخمک گذاری لینک زیرو بخونین.

راههای تشخیص زمان تخمک گذاری

• با عرض سلام و خسته نباشید من چند روز پیش سوالی پرسیدم که جواب سوالم رو گرفتم سوالم این بود(خانومم قرار بود 10 تیر ماه پریود بشه و ....) باز امروز یه تست خانگی انجام داد باز هم جواب منفی بود ولی از پریودی خبری نیست به نظر شما جای نگرانی نیست ؟ ؟؟؟ (از 18 تیر ماه تا الان که 11 مرداد 4 تست انجام داده) و هیچ علائمی  نداره نه پریودی نه باراری!!!!!!! شده پریودش عقب بیفته مثلا 2 هفته,,,,, تو این 5 سالی که با هم هسیتیم 1 بار  حدودا یک ماه دیتر پریود شد,,,, خودش که میگه هیچ حالت خاصی ندارم که مشکوک بشم,,, منم برام خیلی عجیبه که پریود نمیشه , یعنی این 4  تست درسته ؟؟؟!!!! ممنون می شم اگه  در مورد ای تستت ها نظر بدین ,,,,,, با تشکر و خسته نباشید))  ولی الان نامزدم متوجه شده که مدتیه که ترشعاتش معمولی نیست یک مقدار زیاد شده و حتی بعد از مدتی که ترشح خارج شده می مونه یه بوی بدی میده(بو میده) گاهی اوقاتم خارش هم داره ...  من نگرانم که مشکل عفونی پیدا کرده توره خدا کمکم کنید خیلی استرس دارم شب و روز به این فکر میکنم  ( فقط به من بگید آیا این مشکل با دارو و قرص رفع میشه) من فردا میبرمش پیش دکتر... ولی خواستم خیالم راحت بشه

• farhadi178 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید من چند روز پیش سوالی پرسیدم که جواب سوالم رو گرفتم سوالم این بود(خانومم قرار بود 10 تیر ماه پریود بشه و ....) باز امروز یه تست خانگی انجام داد باز هم جواب منفی بود ولی از پریودی خبری نیست به نظر شما جای نگرانی نیست ؟ ؟؟؟ (از 18 تیر ماه تا الان که 11 مرداد 4 تست انجام داده) و هیچ علائمی  نداره نه پریودی نه باراری!!!!!!! شده پریودش عقب بیفته مثلا 2 هفته,,,,, تو این 5 سالی که با هم هسیتیم 1 بار  حدودا یک ماه دیتر پریود شد,,,, خودش که میگه هیچ حالت خاصی ندارم که مشکوک بشم,,, منم برام خیلی عجیبه که پریود نمیشه , یعنی این 4  تست درسته ؟؟؟!!!! ممنون می شم اگه  در مورد ای تستت ها نظر بدین ,,,,,, با تشکر و خسته نباشید))  ولی الان نامزدم متوجه شده که مدتیه که ترشعاتش معمولی نیست یک مقدار زیاد شده و حتی بعد از مدتی که ترشح خارج شده می مونه یه بوی بدی میده(بو میده) گاهی اوقاتم خارش هم داره ...  من نگرانم که مشکل عفونی پیدا کرده توره خدا کمکم کنید خیلی استرس دارم شب و روز به این فکر میکنم  ( فقط به من بگید آیا این مشکل با دارو و قرص رفع میشه) من فردا میبرمش پیش دکتر... ولی خواستم خیالم راحت بشه

سلام

دوست من اینکه شما نامزدتونو خیلی دوست دارین و با اون رابطه ی مقعدی و واژینال توامان!! دارین یه خورده متناقضه!
    بارداری در مورد شما منتفیه.
    از 5 تستی که با بی بی چک انجام دادین دو مورد آخری قابل اعتماده چون بی بی چک (تست خانگی) 3 هفته بعد از نزدیکی قابل اطمینانه.
    این تاخیر در پریود میتونه به خاطر

اون دعواها (که به گفته ی خودتون خیلی شدید بوده) و استرس های ناشی از اون
    استرس ناشی از امتحانات
    عفونت که احتمالش خیلی زیاده
    باشه.

در مورد رابطه ی مقعدی اگه تمایل دو طرفه هست حتما از کاندوم و روان کننده استفاده کنین و از دخول مقعدی و واژینال همزمان، خودداری کنین.

ضمن اینکه مراجعه به پزشک برای دوستتون خیلی ضروریه؛ خودتونم به اورولوژ مراجعه کنین احتمال اینکه شما هم عفونت داشته باشین وجود داره.

• سلام
    به توصیه m1989 آزمایش بتا دادم
    خدا رو شکر منفی بود و باردار نبودم

• badomak نوشته است:
    mmtt نوشته است: سلام بر دوستان عزیز

نگران نباشید

از قرص ال-دی استفاده کردیم

• M_O_T_18

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من با دوست دخترم رابطه داشتم و شک دارم که منی روی واژن ایشون ریخته شده باشه.
    ایشون شرت پوشیده بودن و من نه. منی روی شرت ریخت<بالای واژن> . ولی لباس زیر تا شب پای ایشون بود .
    و اینکه بعد هم که شرت نپوشیده بودیم شک دارم ک روی واژن ریخته شده باشه و فقط روی شکم ایشون بود با این حال من همه را فوری با دستمال پاک کردم. ایشون باکره هستن.

امروز یک هفته از رابطه ما میگذره و ایشون 17 سال دارن و پریود نسبتن منظم و ما دو روز پس ار اتمام خونریزی نزدیکی داشتیم.
    30 روزه هست دورش و 29/4 پریود شده بود . و ما  8/5 نزدیکی داشتیم.
    از قرص استفاده نکردیم .
    احتمال حاملگی ایشون چقدر است ؟
    آیا راهی وجود دارد که جلوگیری شود ؟

پیشاپیش از پاسخ و توجه شما سپاسگزارم .

• M_O_T_18 نوشته است: سلام
    من با دوست دخترم رابطه داشتم و شک دارم که منی روی واژن ایشون ریخته شده باشه.
    ایشون شرت پوشیده بودن و من نه. منی روی شرت ریخت<بالای واژن> . ولی لباس زیر تا شب پای ایشون بود .
    و اینکه بعد هم که شرت نپوشیده بودیم شک دارم ک روی واژن ریخته شده باشه و فقط روی شکم ایشون بود با این حال من همه را فوری با دستمال پاک کردم. ایشون باکره هستن.

امروز یک هفته از رابطه ما میگذره و ایشون 17 سال دارن و پریود نسبتن منظم و ما دو روز پس ار اتمام خونریزی نزدیکی داشتیم.
    30 روزه هست دورش و 29/4 پریود شده بود . و ما  8/5 نزدیکی داشتیم.
    از قرص استفاده نکردیم .
    احتمال حاملگی ایشون چقدر است ؟
    آیا راهی وجود دارد که جلوگیری شود ؟

پیشاپیش از پاسخ و توجه شما سپاسگزارم .

سلام

اول دو نکته که حتما تو کنکور میاد!!

1. با وجود لباس زیر بارداری رخ نمیده.
    2. پرده ی بکارت مانع بارداری نمیشه.

اما در مورد شما بارداری منتفیه.
    نیازی به مصرف قرص نیست.
    اگه دوستت استرس داشته باشه پریودش به تاخیر میفته. سعی کن بهش آرامش بدی.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  • mmtt نوشته است:
    badomak نوشته است:
    mmtt نوشته است: سلام بر دوستان عزیز

نگران نباشید

از قرص ال-دی استفاده کردیم

سلام

1. روش اورژانسی با قرص LD رو به طور صحیح استفاده کردین و از بارداری جلوگیری میکنه.
    2. نیم ساعت تاخیر تاثیری در اثر گذاری نداره ولی سعی کنین قرصا طبق دستور (با فاصله ی 12 ساعت) مصرف بشه.
    3. روش اورژانسی تا حداکثر 72 ساعت بعد از رایطه قابل انجامه و شما 24 ساعت بعد از رابطه استفاده کردین که صحیحه و اثر گذاری شو داره.

• سلام من 14 روز قبل رابطه داشتم بعد
    منی روی واژنم ریخت نمی دونم داخل ریخته یا نه ولی باید 14 مرداد پریود می شودم ولی نشدم خواستم بینم احتمال حاملگی هست ؟

• امکانش هست اسپرم از گوشه ی شورت وارد شه و حاملگی رخ بده؟

• nilooofar نوشته است: امکانش هست اسپرم از گوشه ی شورت وارد شه و حاملگی رخ بده؟

سلام. امکانش خیلی ضعیف و یا در حد صفر هست. اگر نگران هستید 3 هفته بعد از رابطه از بی بی چک استفاده کنید

• mitra_ham نوشته است: سلام من 14 روز قبل رابطه داشتم بعد
    منی روی واژنم ریخت نمی دونم داخل ریخته یا نه ولی باید 14 مرداد پریود می شودم ولی نشدم خواستم بینم احتمال حاملگی هست ؟

امکانش هست
    بهتره آز خون بتا بدید تا از بارداری یا عدم اون اطمینان حاصل کنید

• nilooofar نوشته است: امکانش هست اسپرم از گوشه ی شورت وارد شه و حاملگی رخ بده؟

سلام. در صورتیکه با واژن تماس پیدا کنه، میتونه باعث باروری بشه. قابل توجه شما، برای بارداری وجود یک اسپرم از مرد و یک اسپرم از زن برای بارداری لازمه. البته اگر اسپرم قدرت ایجاد بارداری رو داشته باشه. برای اطمینان بیشتر طبق گفته دوستان دیگه، میتونیین از بی بی چک و در صورت نیاز از متخصص زنان استفاده کنی.

• تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
    صفحه 41 از 88
    رفتن به صفحه :    ... 41 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
    شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
    شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
    شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
    شما نمی توانید در این بخش رای دهید