شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

آیا من حامله هستم؟ (راهنمایی و سوالات)

1. m1989 نوشته است:
    khazun نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    khazun نوشته است: اون سئوال رو واسه اصلاع خودم پرسیدم . ممنون
    آیا من زمان تخمک گذاری رو درست محاسبه کردم :
    سیکل قاعدگی قبل 32 روزه => زمان قاعدگی بعدی 6 مرداد.
    زمان تخمک گذاری :
    32- 14 = 18
    پس زمان تخمک گذاری روز 18 سیکل قاعدگی ( 23 تیر )

آیا این روش محاسبه درست بوده دوست عزیز ؟

نخیر. چون سیکل همسرتون نامنظمه، درست نیست.

اینجا رو مطالعه کنین.

با تشکر از شما.
    واسه اطلاع میپرسم
    آیا یک یا دو دوره نا منظمی رو باید به طور کلی نا منظمی در سیکل قاعدگی نامید ؟
    با توجه به اینکه در دوره دوره ی گذشته این چرخه به مانند دوره های منظم ایشون بوده .

اگه همیشه منظم بوده و فقط یکی دو دوره نامنظم شده این قابل اغماضه.
    اما اگه به صورت متناوب (هر 2 - 3 سیکل) این نظم به هم میخوره که دیگه نمیشه گفت منظمه. کما اینکه شما در پست های قبلیت گفتی دو سه دوره ی اخیر نامنظم بوده!

البته در هر سیکل یکی دو روز این طرف اون طرف تر رو هم منظم حساب می کنن.

همینطور که فرمودین فقط یکی دو دوره نامنظم بوده و اون هم توو سال جاری و سال گذشته با 2 تا سه روز جابجایی ( که فرمودین طبیعیه ) عادت میشدن . یک دوره شدیداً تحت استرس بودن که 42 روز طول کشید. دوره بعد 35 روزه شد و بعد آن دوره های ایشون 32 روزه شد. همانطوری که قبل از اون نامنظمی 42 روزه بود و همیشه در روزهای 5-8 اول هر ماه ایشون عادت میشدن.
    با این موضوع آیا اون زمان تخمک گذاری که محاسبه کردم درسته ؟

2. khazun نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    khazun نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    khazun نوشته است: اون سئوال رو واسه اصلاع خودم پرسیدم . ممنون
    آیا من زمان تخمک گذاری رو درست محاسبه کردم :
    سیکل قاعدگی قبل 32 روزه => زمان قاعدگی بعدی 6 مرداد.
    زمان تخمک گذاری :
    32- 14 = 18
    پس زمان تخمک گذاری روز 18 سیکل قاعدگی ( 23 تیر )

آیا این روش محاسبه درست بوده دوست عزیز ؟

نخیر. چون سیکل همسرتون نامنظمه، درست نیست.

اینجا رو مطالعه کنین.

با تشکر از شما.
    واسه اطلاع میپرسم
    آیا یک یا دو دوره نا منظمی رو باید به طور کلی نا منظمی در سیکل قاعدگی نامید ؟
    با توجه به اینکه در دوره دوره ی گذشته این چرخه به مانند دوره های منظم ایشون بوده .

اگه همیشه منظم بوده و فقط یکی دو دوره نامنظم شده این قابل اغماضه.
    اما اگه به صورت متناوب (هر 2 - 3 سیکل) این نظم به هم میخوره که دیگه نمیشه گفت منظمه. کما اینکه شما در پست های قبلیت گفتی دو سه دوره ی اخیر نامنظم بوده!

البته در هر سیکل یکی دو روز این طرف اون طرف تر رو هم منظم حساب می کنن.

همینطور که فرمودین فقط یکی دو دوره نامنظم بوده و اون هم توو سال جاری و سال گذشته با 2 تا سه روز جابجایی ( که فرمودین طبیعیه ) عادت میشدن . یک دوره شدیداً تحت استرس بودن که 42 روز طول کشید. دوره بعد 35 روزه شد و بعد آن دوره های ایشون 32 روزه شد. همانطوری که قبل از اون نامنظمی 42 روزه بود و همیشه در روزهای 5-8 اول هر ماه ایشون عادت میشدن.
    با این موضوع آیا اون زمان تخمک گذاری که محاسبه کردم درسته ؟

در صورت منظم بودن سیکل روز وسط دوره رو به اضافه و منهای 3 کنین تا ایام پرخطر (تخمک گذاری) به دست بیاد.
    مثال: در یه سیکل 28 روزه داریم:

14 + 3 = 17
    14 - 3 = 11

پس دوران پر خطر از روز 11 تا 17 ام سیکل خواهد بود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام من حدود 8 روز پیش با نامزدم از مقعد نزدیکی کردم و مقداری منی از مقعد من خارج شد و تنها علایم بارداریم ناراحتی شکمی هست و زمان پریودم 16 روز دیگه هست آیا تا قبل از پریود شدنم میشه فهمید که من باردارم یا نه؟ و اگر هستم آیا الان راهی برای جلوگیری از حاملگیم هست؟

4. mina2480 نوشته است: سلام من حدود 8 روز پیش با نامزدم از مقعد نزدیکی کردم و مقداری منی از مقعد من خارج شد و تنها علایم بارداریم ناراحتی شکمی هست و زمان پریودم 16 روز دیگه هست آیا تا قبل از پریود شدنم میشه فهمید که من باردارم یا نه؟ و اگر هستم آیا الان راهی برای جلوگیری از حاملگیم هست؟

سلام

از رابطه ی مقعدی بارداری رخ نمیده مگه اینکه منی خارج شده به سمت واژن رفته باشه.
    ولی با توجه به توضیحاتتون احتمالا نزدیکی تون در دوران بی خطر (تقریبا بعد از اتمام خونریزی) بوده و احتمال بارداری خیلی کمه.
    میتونین تست بتا بدین تا 100 درصد از بارداری یا عدم بارداری مطمئن شین.
    بی بی چک هم 21 روز بعد از نزدیکی جواب میده.
    اینجا بحث در مورد سقط جنین بر خلاف قوانین سایته.

5. nargess2

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    m1989 نوشته است:
    nargess2 نوشته است: سلام دوستای خوبم...
    میخواستم بدونم بعد از 2 ماه که از یه رابطه میگذره با بی بی چک میشه فهمید بارداری وجود داره یا نه؟
    اگه نه بهترین راهه تشخیص بعد از 2 ماه چیه؟

سلام

بی بی چک 3 هفته بعد از نزدیکی قابل اعتماده.
    بهترین راه تشخیص بارداری آزمایش خونه.

مرسی از جوابت دوسته خوبم...
    یعنی الان من که 2 ماه از رابطه ای که داشتم میگذره میتونم از بی بی چک استفاده کنم؟
    البته من بعد اون رابطه 2 بار پریود شدم...ولی پریوده دومیم 2 روز و نیم بیشتر نبود و هفته پیش تموم شد....میخواستم بدونم الان بی بی چک جواب میده بهم؟

6. سلام درست روزی که درد پریودم شروع شده بود (5روز پیش)در حالی که نامزدم شلوار و شورت داشت ارضا شد و خیسی شلوارش به  پشت شورت من خورد و 1ساعت بعد تو حمام اول سرپایی شورتمو شستم یعد خوذم دوش گرقتم  میخوام بدونم احتمال  حاملگی میتونه یاشه تو این وضعیت؟فردای این اتفاق خیلی کم خونریزی شدم (کیست تخمدان دارم)و لی جون هنوز ترس داشتم 45 ساعت بعد 4ال دی و 12 ساعت بعدش ساعت 12 شب 4تا دیگه انداختم که دچار استفراغ شدم تا صبحش الانم که 3 روز از مصرفم میگذره پریود نشدمو از امروزم ترشحاتم زیاد شده  مشکل من چیه چیگار کنم تا پریود بشم؟اصلا احتمال حاملگی با این وضع هست یا نه؟نگرانممممم

7. nargess2 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    nargess2 نوشته است: سلام دوستای خوبم...
    میخواستم بدونم بعد از 2 ماه که از یه رابطه میگذره با بی بی چک میشه فهمید بارداری وجود داره یا نه؟
    اگه نه بهترین راهه تشخیص بعد از 2 ماه چیه؟

سلام

بی بی چک 3 هفته بعد از نزدیکی قابل اعتماده.
    بهترین راه تشخیص بارداری آزمایش خونه.

مرسی از جوابت دوسته خوبم...
    یعنی الان من که 2 ماه از رابطه ای که داشتم میگذره میتونم از بی بی چک استفاده کنم؟
    البته من بعد اون رابطه 2 بار پریود شدم...ولی پریوده دومیم 2 روز و نیم بیشتر نبود و هفته پیش تموم شد....میخواستم بدونم الان بی بی چک جواب میده بهم؟

شما دو مرتبه پریود شدین و هنوز دنبال بارداری هستین!!
    دوست من با وقوع پریود بارداری منتفیه.
    هر چند جواب بی بی چک هم منفی خواهد بود ولی اگه اصرار دارین تست کنین، دوباره هم میگم، بله جواب میده.

8. sara6567 نوشته است: سلام درست روزی که درد پریودم شروع شده بود (5روز پیش)در حالی که نامزدم شلوار و شورت داشت ارضا شد و خیسی شلوارش به  پشت شورت من خورد و 1ساعت بعد تو حمام اول سرپایی شورتمو شستم یعد خوذم دوش گرقتم  میخوام بدونم احتمال  حاملگی میتونه یاشه تو این وضعیت؟فردای این اتفاق خیلی کم خونریزی شدم (کیست تخمدان دارم)و لی جون هنوز ترس داشتم 45 ساعت بعد 4ال دی و 12 ساعت بعدش ساعت 12 شب 4تا دیگه انداختم که دچار استفراغ شدم تا صبحش الانم که 3 روز از مصرفم میگذره پریود نشدمو از امروزم ترشحاتم زیاد شده  مشکل من چیه چیگار کنم تا پریود بشم؟اصلا احتمال حاملگی با این وضع هست یا نه؟نگرانممممم

سلام

بارداری با وجود لباس رخ نمیده.
    قرصا رو هم نیازی نبوده بخورین.
    این حالاتی که دارین مربوط به عوارض قرصاس.
    شما کاری که میکنین اینه که استرسو از خودتون دور کنین و استراحت کنین.
    پریودتون بر میگرده نگران نباشین.

9. iman_prs نوشته است:
    mz91 نوشته است: سلام
    اگه میشه سریعا جواب منو بدید.ممنون
    من و نامزدم دیروز ساعت 1ظهر رابطه ی سطحی داشتیم ک شک دارم پیشاب به آلت نامزدم برخورد کرده یا نه.نامزدم روز 4پریودش بود و تقریبا خونریزی قطع شده بود.برای احتیاط 2 ساعت بعد از رابطه 4 ال دی خورد و دوازده ساعت بعد که میشد 3 صب خواب مونده بود و ساعت 6صب، یعنی 15 ساعت بعد نوبت دوم قرصا رو مصرف کرد.این 3 ساعت تاخیر باعث میشه که قرصا اثر نکنه؟لازمه که 8تای دیگه به فاصله ی 12 ساعت بخوره؟
    لطفا سریعا جواب بدید مردیم از استرس

روز چهارم پریود در هر صورت احتمال بارداریش به شدت پایینه. دخول هم نداشتید. حتی پیشاب هم شک دارید خورده باشه!
    این‌ها یعنی حتی مصرف قرص هم لازم نبوده و حالا با مصرف قرص دیگه قطعاً بارداری منتفیه.
    فقط توجه کنید که ممکنه به علت مصرف قرص زمان پریود جا به جا بشه.

سلام
    نامزدم امروز صبح که میشه 6 روز بعد از رابطه و مصرف قرص ها،یک لخته خون در ادرارش دیده.دلیل وجود این لخته خون چی میتونه باشه؟ربطی به بارداری نداره؟؟لطقا سریع جواب بدید.ممنون

10. mz91 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    mz91 نوشته است: سلام
    اگه میشه سریعا جواب منو بدید.ممنون
    من و نامزدم دیروز ساعت 1ظهر رابطه ی سطحی داشتیم ک شک دارم پیشاب به آلت نامزدم برخورد کرده یا نه.نامزدم روز 4پریودش بود و تقریبا خونریزی قطع شده بود.برای احتیاط 2 ساعت بعد از رابطه 4 ال دی خورد و دوازده ساعت بعد که میشد 3 صب خواب مونده بود و ساعت 6صب، یعنی 15 ساعت بعد نوبت دوم قرصا رو مصرف کرد.این 3 ساعت تاخیر باعث میشه که قرصا اثر نکنه؟لازمه که 8تای دیگه به فاصله ی 12 ساعت بخوره؟
    لطفا سریعا جواب بدید مردیم از استرس

روز چهارم پریود در هر صورت احتمال بارداریش به شدت پایینه. دخول هم نداشتید. حتی پیشاب هم شک دارید خورده باشه!
    این‌ها یعنی حتی مصرف قرص هم لازم نبوده و حالا با مصرف قرص دیگه قطعاً بارداری منتفیه.
    فقط توجه کنید که ممکنه به علت مصرف قرص زمان پریود جا به جا بشه.

سلام
    نامزدم امروز صبح که میشه 6 روز بعد از رابطه و مصرف قرص ها،یک لخته خون در ادرارش دیده.دلیل وجود این لخته خون چی میتونه باشه؟ربطی به بارداری نداره؟؟لطقا سریع جواب بدید.ممنون

مصرف قرص بالانس هورمونی بدن رو بهم میریزه. ممکنه اون لکه خون به دلیل شروع پریود (نامنظم) باشه.

11. سلام
    من در روز 14 از شروع پریود با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم. بعد از انزال منی هم با آب و صابون محل شسته شد. 4 ساعت بعد نامزدم 2 hd مصرف کرد. 12 ساعت بعد که میخواست 2 hd دیگر مصرف کند حالت تهوع شدید داشت و نتوانست مصرف کند. 24 ساعت بعد از رابطه 1 عدد لونژیل 0.75 مصرف کرد و 12 ساعت بعد از آن یک عدد دیگر. احتمال بارداری چقدر است؟ با سپاس

12. ghadir1389 نوشته است: سلام
    من در روز 14 از شروع پریود با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم. بعد از انزال منی هم با آب و صابون محل شسته شد. 4 ساعت بعد نامزدم 2 hd مصرف کرد. 12 ساعت بعد که میخواست 2 hd دیگر مصرف کند حالت تهوع شدید داشت و نتوانست مصرف کند. 24 ساعت بعد از رابطه 1 عدد لونژیل 0.75 مصرف کرد و 12 ساعت بعد از آن یک عدد دیگر. احتمال بارداری چقدر است؟ با سپاس

سلام

شما روش اورژانسی رو استفاده کردین و با ضریب اطمینان 99 درصد از بارداری جلوگیری میکنه.
    احتمال تاخیر در سیکل بعدی همسرتون وجود داره؛ نگران نباشین.

13. m1989 نوشته است:
    sara6567 نوشته است: سلام درست روزی که درد پریودم شروع شده بود (5روز پیش)در حالی که نامزدم شلوار و شورت داشت ارضا شد و خیسی شلوارش به  پشت شورت من خورد و 1ساعت بعد تو حمام اول سرپایی شورتمو شستم یعد خوذم دوش گرقتم  میخوام بدونم احتمال  حاملگی میتونه یاشه تو این وضعیت؟فردای این اتفاق خیلی کم خونریزی شدم (کیست تخمدان دارم)و لی جون هنوز ترس داشتم 45 ساعت بعد 4ال دی و 12 ساعت بعدش ساعت 12 شب 4تا دیگه انداختم که دچار استفراغ شدم تا صبحش الانم که 3 روز از مصرفم میگذره پریود نشدمو از امروزم ترشحاتم زیاد شده  مشکل من چیه چیگار کنم تا پریود بشم؟اصلا احتمال حاملگی با این وضع هست یا نه؟نگرانممممم

سلام

ممنون از جوابتون ولی من تا حالاپرود نشدم بعد اون روز یعنی احتمال بارداری اصلا وجود نداره؟چه مدت دیگه باید صبر کنم تا پریودم؟؟زندگیم بخاطر استرس بهم خورده کمکم کنین  یعنی چون نامزدم شورت و شلوار داشته و فقط خیسیش به من خورذه امکان بارداری نیست؟؟؟؟نگرانممم چیکار کنممم

14. sara6567 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    sara6567 نوشته است: سلام درست روزی که درد پریودم شروع شده بود (5روز پیش)در حالی که نامزدم شلوار و شورت داشت ارضا شد و خیسی شلوارش به  پشت شورت من خورد و 1ساعت بعد تو حمام اول سرپایی شورتمو شستم یعد خوذم دوش گرقتم  میخوام بدونم احتمال  حاملگی میتونه یاشه تو این وضعیت؟فردای این اتفاق خیلی کم خونریزی شدم (کیست تخمدان دارم)و لی جون هنوز ترس داشتم 45 ساعت بعد 4ال دی و 12 ساعت بعدش ساعت 12 شب 4تا دیگه انداختم که دچار استفراغ شدم تا صبحش الانم که 3 روز از مصرفم میگذره پریود نشدمو از امروزم ترشحاتم زیاد شده  مشکل من چیه چیگار کنم تا پریود بشم؟اصلا احتمال حاملگی با این وضع هست یا نه؟نگرانممممم

سلام

ممنون از جوابتون ولی من تا حالاپرود نشدم بعد اون روز یعنی احتمال بارداری اصلا وجود نداره؟چه مدت دیگه باید صبر کنم تا پریودم؟؟زندگیم بخاطر استرس بهم خورده کمکم کنین  یعنی چون نامزدم شورت و شلوار داشته و فقط خیسیش به من خورذه امکان بارداری نیست؟؟؟؟نگرانممم چیکار کنممم

همونطور ک دوست عزیزمون اقا مهدی گفتن بارداری منتفیه ..از روش اورژانسی هم ک استفاده کردین..پس چرا اینقدر نگرانید؟؟

اینقدر ک شما استرس دارید صدی صد پریودتون عقب میافته.
    خود جناب دکتر رهام تو صفحه اول همین تاپیک توضیح دادن ک با لباس بارداری رخ نمیده..
    لطفا با دقت مطالعه کنید تا ابهاماتتون رفع بشه چون هر چی بگیم باز شما نگرانید.

15. سلام . من واسه بارداری اقدام کردم می خواستم ببینم خوردن قرص پروسترون ضرری نداره واسه نی نی که اگه خدا خواست ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 27 از 88
رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید