شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشحات رحم

1. با سلام احساس مي كنم ترشحات دهانه رحم من زياد است بطوريكه موقع پياده روي يا كمي تحرك لباس زير من كاملا خيس مي شودو گاهاً هم مايع زرد رنگي ترشح مي شود حالا مي خواهم بدانم اين حالت طبيعي است يا نه درضمن من متاهل هستم.

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    ترشحات زیاد از حد طبیعی نیست - جهت اطمینان باید معاینه شده و تست کشت و پا پ اسمیر انجام دهید

3. سلام.من دخترهستم ترشحات سفید. بی بو وکمی چسبناک دارم که گاها زیاد می شود حتی وقتی نشسته ام یا راه می روم ترشحات ایجاد می شوند و من ان وقت لباسم را عوض می کنم گاهی در روز چندین بار لباسم را عوض می کنم علت ترشحات چیست؟و چه چیزی ان را کاهش می دهد؟ آیا علت اش طبیعی است احساس می کنم در زمان استرس بیشتر می شود؟ آیا اگر لباسم را عوض نکنم و خشک شود بیماری عفونتی می گیرم؟

4. 987654321 نوشته است: سلام.من دخترهستم ترشحات سفید. بی بو وکمی چسبناک دارم که گاها زیاد می شود حتی وقتی نشسته ام یا راه می روم ترشحات ایجاد می شوند و من ان وقت لباسم را عوض می کنم گاهی در روز چندین بار لباسم را عوض می کنم علت ترشحات چیست؟و چه چیزی ان را کاهش می دهد؟ آیا علت اش طبیعی است احساس می کنم در زمان استرس بیشتر می شود؟ آیا اگر لباسم را عوض نکنم و خشک شود بیماری عفونتی می گیرم؟

سلام،
    به اینجا
    مراجعه کنید ، این مطلب به طور کامل توضیح داده شده است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید