شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. طبق توضیحاتی که دادیداین خون مربوط به خون بکارت شمانیست بهتره برای اطمینان بیشترودلیل خونریزتون به متخصص زنان مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. به نظر من به یه متخصص مراجعه کن .

3. cherryoo نوشته است: سلام.
    من دیروز رفتم پارک آبی.اونجا یه سرسره ای بود که انتهاش وارد یه استخر آب می شد.من و دوستم از اون استفاده کردیم.قبلش مسئول اونجا گفته بود پاهامونو به هم قفل کنیم و بازش نکنیم.وقتی افتادم تو آب یه درد وحشتناکی داشتم.دقیقا مثل اینکه پاره شده باشه...دوستم هم همین حس و داشت.جوری که من فقط منتظر خون بودم.خانمی که اونجا بود می گفت طبیعیه.دوتا دختر دیگه هم حس مارو داشتن.چند دقیقه بعد دردش بکلی از بین رفت.3ساعت بعد وقتی برگشتم خونه توی دستشویی یه مقدار خیلی کم خون دیدم.وقتی با دستمال خودمو خشک کردم هم کمی خون بود ولی لباس زیرم خونی نبود.
    انقدر استرس داشتم که پاهامو باز کردم و با آینه سعی کردم ببینم چه اتفاقی افتاده.چیزی که دیدم یه بریدگی بود!دقیقا از سوراخ دهانه ی واژن به سمت مقعد.وقتی پامو بیشتر باز می کردم خون میومد.
    من خیلی ترسیدم و نگرانم.یعنی ممکنه پردم پاره شده باشه؟یعنی با فشار آب اونم از روی مایو وقتی این بریدگی هست...
    تا جایی که یادمه پاهامو از هم باز نکرده بودم موقع افتادن تو آب.درضمن ارتفاعم نداشت که بگم از ارتفاع و عمودی افتادم تو آب.افقی روش سر خوردم.خواهشن راهنماییم کنین.من واقعا نگرانم.هیچوقت فکر نمی کردم به راحتی پرده پاره بشه.نمی دونم میشه مسئولین استخر انقدر بی فکر باشن؟
    لطفا اگه امکان داره زودتر منو راهنمایی کنین.

بکارتتون آسیب دیده شده باشه بعید بنظر میرسه
    این خونی هو که دیدید مربوط میشه به خراشی که ایجاد شده احتمالا واژن شما یه جراحت کوچیک برداشته به متخصص مراجعه کنید جهت درمان

4. تو رو خدا زودتر جوابمو بدین خیلی میترسم.من نامزد دارم و پنجشنبه با ایشون رابطه ی جنسی داشتم اما رابطه طوری بود که ایشون فقط سر آلت خودشون رو یا حتی شاید کمتر داخل واژن من کردند که من اون لحظه به شدت بدنم رو منقبض کرده بودم و هیچ درد و خون ریزی هم نداشتم. فردای اون روز یعنی جمعه از صبح تا شب هر وقت به واژنم دست میزدم خون خیلی کمتری میدیدم و دل درد هم داشتم. میخواستم بدونم یعنی پرده ام پاره شده؟ با توجه به این که روزی که رابطه داشتیم هیچ درد یا خونریزی نداشتم اما فرداش دل درد و خونریزی.ضمنا عادت ماهیانه  ام هم خیلی نزدیکه و احساس میکنم دارم پریود میشم.خون ریزی از پریود میتونه باشه؟ راستی من قرص ال.دی هم خورده بودم اما از پنج شنبه تا الان که شنبه است دیگه نمیخورم.خودم احساس میکنم پرده ام سالمه اما نظر شما چیه؟پرده سالمه؟خون ریزی مربوط به پریود هستش با توجه به قطع کردن خوردن قرص ال.دی؟

5. اگر الت وارد واژن بشه امکان پارگی و اسیب هست.که تنها  وسیله ای که میشه میزان اسیب را تعیین کرد معاینه است.

6. سلام دوباره.
    ببخشید من جواب سوالم رو درست نگرفتم.
    می دونم خونی که دیدم بخاطر اون بریدگی دهانه واژن بوده.
    ولی چیزی که برام سواله اینه که افتادن تو آب با سرعت زیاد آیا می تونه باعث پارگی پرده بشه؟اونم از روی لباس و با پاهای بسته؟
    من تو همینجا خوندم که آب بکارت رو از بین نمی بره ولی جالبه که باعث اون بریدگی شده...چقدر احتمال داره بتونه به پردم آسیب رسونده باشه؟
    سوال بدیم اینه که اگه پرده پاره بشه دردش چقدره؟ممکنه بدون درد باشه؟چون من فقط همون چند دقیقه ی اول درد داشتم و بعدش هیچی.
    وقت پزشکی که گرفتم آخر هفتست ولی من انقدر ناراحتم و استرس دارم که دارم دیوونه می شم.
    ممنون میشم کمکم کنید

7. منم جواب سوالم رونگرفتم.میشه یه دوست عزیز کمک کنه؟ خیلی استرس دارم میشه لطفا زودتر دوستان کمک کنن؟

8. cherryoo نوشته است: سلام دوباره.
    ولی چیزی که برام سواله اینه که افتادن تو آب با سرعت زیاد آیا می تونه باعث پارگی پرده بشه؟اونم از روی لباس و با پاهای بسته؟
    من تو همینجا خوندم که آب بکارت رو از بین نمی بره ولی جالبه که باعث اون بریدگی شده...چقدر احتمال داره بتونه به پردم آسیب رسونده باشه؟
    سوال بدیم اینه که اگه پرده پاره بشه دردش چقدره؟ممکنه بدون درد باشه؟چون من فقط همون چند دقیقه ی اول درد داشتم و بعدش هیچی.
    وقت پزشکی که گرفتم آخر هفتست ولی من انقدر ناراحتم و استرس دارم که دارم دیوونه می شم.
    ممنون میشم کمکم کنید

عزیزم به نظر من پرده ات آسیب ندیده و بهتره نگران نباشی

9. hasti1991 نوشته است: منم جواب سوالم رونگرفتم.میشه یه دوست عزیز کمک کنه؟ خیلی استرس دارم میشه لطفا زودتر دوستان کمک کنن؟

قبلاً گفتید رابطه در حدی بود که فقط سر آلت یا حتی شاید کمتر وارد واژن کردند، پس با این مقدار دخول احتمال پارگی بکارت خیلی ضعیف است.
    اگر در پریودهای گذشته سابقه خونریزی مختصر پیش از موعد اصلی داشتید، پس این خونریزی میتونه بخاطر نزدیک شدن به دوره پرودی باشه، در غیر اینصورت ممکنه به دلیل عوارض مصرفی قرص LD دچار کمی خونریزی شدین، به هرحال خونریزی های نامنظم در دوره قاعدگی یکی از عوارض مصرفی قرص LD بوده که ممکن است بعضی افراد پس از مصرف این قرص دچار یک سری عوارض ناخواسته شوند.

10. سلام خسته نباشین می خواستم بدونم پرده ای که جراحی و دوخته شده باشه پاره بشه یا یکمش باز شده باشه خون میاد؟؟یا نمیاد؟؟؟

11. cherryoo نوشته است: سلام دوباره.
    ممنون میشم کمکم کنید

عزیزم نگران نباش با توضیحاتی که شما دادید بعید میدونم به بکارتتت آسیب رسیده باشه ... و وآب نمیتونه باعث پارگی بکارت بشه

12. کسی که بکارتش رو ترمیم میکنه، بعد از عمل اون دوختگی توسط پزشک دیگه قابل تشخیص هست؟

13. سلام
    من امروز برای معاینه به دکتر مراجعه کردم به من گفتن پردم حلقوی مدور هست و تنها توضیحی که دادن ممکن خونریزی کمی داشته باشم میخوام بیشتر راجعبه نوع پردم بدونم. ؟

و اینکه پرده حلقوی ارثی هست؟ چون من خواهرم حلقوی نبود ولی دختر عمو و عمه هام بودن

من تو پست ها چندین حرف زدو نقیض دیدم که جوابمو نگرفتم اگه میشه آقای دکتر خودتون جواب بدید حلقوی هم مثل ارتجاعی با رابطه پاره میشه ؟یا با زایمان از بین میره؟ یا دچار آسیب مثل له شدگی و... میشه که با معاینه دکتر مشخص میشه؟

یه سوال دیگه من دریچه واژنم اصلا به این حالت که تو عکسا بود نیست خیلی بازه من تو دیگرانم دیدم هیچکس مثل من نبوده این به چه دلیل؟ میتونه دلیلش چاقی من باشه؟ یا اینکه پردم خیلی داخله

من دختر عموم رابطه های زیادی داشته هر دکتریم میریم حتی فوق تخصص متوجه نمیشن و میگن باکره است میخوام بدونم نداشتن یه مدت رابطه برای پرده های حلقوی باعث جمع شدگیش میشه؟ و اینکه زور زیاد نمیزنه موقع معاینه باعث میشه که داخل دیده نشه؟ بهش میگن پردش حالت چرخ دنده داره و تا وقتی با فشار نشینه روی آلت مرد که لبهاش آسیب نبینه اتفاق خواصی نمیفته اینا امکان داره؟

با تشکر فراوان

14. s123456 نوشته است: سلام خسته نباشین می خواستم بدونم پرده ای که جراحی و دوخته شده باشه پاره بشه یا یکمش باز شده باشه خون میاد؟؟یا نمیاد؟؟؟

با سلام
    پرده ای که ترمیم شده خونریزی داره.
    در پناه حق

15. hasti1991 نوشته است: کسی که بکارتش رو ترمیم میکنه، بعد از عمل اون دوختگی توسط پزشک دیگه قابل تشخیص هست؟

با سلام
    ترمیم پرده بکارت توسط پزشک مجرب و پزشک قانونی قابل تشخیص است
    در پناه حق

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 28 از 35
رفتن به صفحه :    ... 28 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید