شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. ؟خراش چطور؟.لازم به ذکره هردو لباس زیر پوشیده بودن.؟

2. mari68 نوشته است: ؟خراش چطور؟.لازم به ذکره هردو لباس زیر پوشیده بودن.؟

[راش هم ممکن نیست مگر اینکه ضربه شدیدی یا مالش شدید انجام شه که اونم بعیده

3. نه خونی اومد نه فسار بیش از حدی.فشار عادی بود.چند درصد امکان داره با شرایطی که گفتم اسیب یا پاره شده باشه؟

4. mari68 نوشته است: نه خونی اومد نه فسار بیش از حدی.فشار عادی بود.چند درصد امکان داره با شرایطی که گفتم اسیب یا پاره شده باشه؟

جواب شما خیر هستش [

5. در حد 2 تا ضربه بود.هردو هم لباس زیر داشتیم.در ضمن پرده ی من حلقوی ساده با خونریزیه.(اینو دکتر گفته).حالا چیزی شده؟

6. دوتا ضربه به سطح زیرین الت تناسلیم خورد.

7. نقل قول:
    در حد 2 تا ضربه بود.هردو هم لباس زیر داشتیم.در ضمن پرده ی من حلقوی ساده با خونریزیه.(اینو دکتر گفته).حالا چیزی شده؟

پرده حلقوی ساده فقط با دخول دچار پارگی می شود و حتی ضربه زدن به واژن هم باعث پارگی یا آسیب پرده بکارت نمی شود.
    مخصوصاً اینکه هر دوتون لباس زیر هم داشتید پس خیالتون در مورد سالم بودن بکارت راحت باشه.
    نقل قول:
    دو تا ضربه به سطح زیرین آلت تناسلیم خورد

اگر ضربه های بیشتری هم بخوره فقط باعث التهاب و قرمزی ناحیه واژن می شود و به پرده صدمه ای وارد نمی شود، هر وقت انگشت یا آلت وارد واژن شد، در اینصورت با توجه به مقدار ورود انگشت یا آلت، هر احتمالی وجود دارد که در موقع معاینه معلوم خواهد شد که ورود جسم به واژن دچار پارگی، آسیب یا خراشیدگی پرده شده است یا خیر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام
    نمیدونم چطوری و از کجا بگم راستش من با دوستم چندبار نزدیکی از عقب داشتم و بار بعدش پریود میشدم اما این دفعه آخری چند روز بعد از پریودیم با هم نزدیکی داشتیم ولی آلتشو وارد نکرد اما طوری نزدیکی داشتیم(از جلو) که من ارضا میشدم .آبشو داخل نریخت ولی تقریبا روش ریخته شد و زود هم تمیزش کرئم و در همین ماه دوباره سه روز قبل از پریود شدنم نزدیکی به همین شکل داشتیم.الان 14 روز از پریویم گذشته من پریود نشدم آیا امکان باردار شدنم هست ؟واینکه من خودم انشگتمو داخل واژن کردم و تا آخرش رفت .این به معنی پارگی یا بی پرده بودن من میتونه باشه یا نه ؟
    تو رو خدا بهم بگید الان چیکار کنم شکمم هم بزرگتر و سفت تر شده و تا الان هم سابقه نداشت.
    خواهش میکنم راهنماییم کنید میترسم برم دکتر .
    منتظرم ممنونم

9. fatemeh_66 نوشته است: سلام
    نمیدونم چطوری و از کجا بگم راستش من با دوستم چندبار نزدیکی از عقب داشتم و بار بعدش پریود میشدم اما این دفعه آخری چند روز بعد از پریودیم با هم نزدیکی داشتیم ولی آلتشو وارد نکرد اما طوری نزدیکی داشتیم(از جلو) که من ارضا میشدم .آبشو داخل نریخت ولی تقریبا روش ریخته شد و زود هم تمیزش کرئم و در همین ماه دوباره سه روز قبل از پریود شدنم نزدیکی به همین شکل داشتیم.الان 14 روز از پریویم گذشته من پریود نشدم آیا امکان باردار شدنم هست ؟واینکه من خودم انشگتمو داخل واژن کردم و تا آخرش رفت .این به معنی پارگی یا بی پرده بودن من میتونه باشه یا نه ؟
    تو رو خدا بهم بگید الان چیکار کنم شکمم هم بزرگتر و سفت تر شده و تا الان هم سابقه نداشت.
    خواهش میکنم راهنماییم کنید میترسم برم دکتر .
    منتظرم ممنونم

نزدیکی بعد از پریود باید با کاندوم باشد چون احتمال ریسک بارداری در روزهای پرخطر وجود دارد.
    ممکنه عقب افتادن پریود شما بدلیل استرس و اضطراب زیاد ناشی از احتمال بارداری باشد.
    جهت تشخیص بارداری، تست بیبی چک و آزمایش خون beta hcg در این مدتی که 14 روز پریود تأخیر داشته به خوبی جواب میدهد.
    اگر تاکنون سابقه پریود نامنظم نداشته اید، بنابراین جهت تسریع در پریودی میتوانید از آمپول پروژسترون استفاده نمائید.
    در مورد پرده بکارت که توانستید انگشت را به طور کامل داخل واژن نمائید 2 حالت وجود دارد: 1- پرده بکارت حلقوی ساده یا ارتجاعی دارید  2- شاید بر اثر دخول در آخرین نزدیکی یا روابط گذشته، پرده دچار آسیب و پارگی شده است، که این موارد زمانی صحت بیشتری پیدا می کند که توسط پزشک زنان معاینه شوید.

10. من رفتم پیش دکتر گفت سالمی..به دوستان پیشنهاد میکنم برن دکتر تا خیالشون راحت شه.

11. سلام خسته نباشید بخشید خواهش میکنم راهنمایی کنید منو ایا ژل لوبریکانت برای کاهش درد پرده بکارت مناسبه؟ایا ژل امریکایی مقعد دکترشیفلد
    برای واژن هم میشه ازش استفاده کرد؟اگه نمیشه چ مارکی بخرم؟

12. amir_11410 نوشته است: سلام خسته نباشید بخشید خواهش میکنم راهنمایی کنید منو ایا ژل لوبریکانت برای کاهش درد پرده بکارت مناسبه؟ایا ژل امریکایی مقعد دکترشیفلد
    برای واژن هم میشه ازش استفاده کرد؟اگه نمیشه چ مارکی بخرم؟

سلام علیکم
    ژل لوبریکانت، جهت تسریع در دخول به منظور روان کنندگی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.
    برای کاهش درد و سوزش موقع ازاله بکارت ، از اسپری تأخیری که حاوی 10% لیدوکائین باشد میتوانید از داروخانه آن را تهیه نمائید.

13. سلابادوستم چند بار فقط به صورت خوردن و مالش رابطه داشتم به دکتر مراجعه میکنه دکتر میگه پرده ارتجایی اما سالم نیست چند روز بعد با اینکه پریود بود به دکتر دیگه ای مراجعه کرد این دکتر گفت کاملا سالمه اما هنوز شدیدا نگرانه.امکان داره تشخیص به خاطر پریود بودن اشتباه باشه و دوستم مشکلی داشته باشه؟

14. omids3 نوشته است: سلابادوستم چند بار فقط به صورت خوردن و مالش رابطه داشتم به دکتر مراجعه میکنه دکتر میگه پرده ارتجایی اما سالم نیست چند روز بعد با اینکه پریود بود به دکتر دیگه ای مراجعه کرد این دکتر گفت کاملا سالمه اما هنوز شدیدا نگرانه.امکان داره تشخیص به خاطر پریود بودن اشتباه باشه و دوستم مشکلی داشته باشه؟

شاید منظور پزشک اول از سالم نبودن پرده این بوده که به دلیل نزدیکی های مکرر، پرده دچار سائیدگی یا لهیدگی شده ولی هنوز پاره نشده.
    نظر پزشک دوم این بوده که علائم پارگی روی پرده ندیده اند و گفتند کاملاً سالمه.
    اگر شما کاملاً مطمئنید که دخول انجام ندادید، پس پرده سالم باقی مونده ولی اگر دخول نصف و نیمه انجام داده باشید، در هنگام معاینه باعث میشه آثاری از آسیب و سائیدگی های جزئی ناشی از دخول دیده بشه ولی پرده هنوز سالم است چون اصولاً پرده های ارتجاعی با دخول پاره نمی شوند.

15. سلام.
    من دیروز رفتم پارک آبی.اونجا یه سرسره ای بود که انتهاش وارد یه استخر آب می شد.من و دوستم از اون استفاده کردیم.قبلش مسئول اونجا گفته بود پاهامونو به هم قفل کنیم و بازش نکنیم.وقتی افتادم تو آب یه درد وحشتناکی داشتم.دقیقا مثل اینکه پاره شده باشه...دوستم هم همین حس و داشت.جوری که من فقط منتظر خون بودم.خانمی که اونجا بود می گفت طبیعیه.دوتا دختر دیگه هم حس مارو داشتن.چند دقیقه بعد دردش بکلی از بین رفت.3ساعت بعد وقتی برگشتم خونه توی دستشویی یه مقدار خیلی کم خون دیدم.وقتی با دستمال خودمو خشک کردم هم کمی خون بود ولی لباس زیرم خونی نبود.
    انقدر استرس داشتم که پاهامو باز کردم و با آینه سعی کردم ببینم چه اتفاقی افتاده.چیزی که دیدم یه بریدگی بود!دقیقا از سوراخ دهانه ی واژن به سمت مقعد.وقتی پامو بیشتر باز می کردم خون میومد.
    من خیلی ترسیدم و نگرانم.یعنی ممکنه پردم پاره شده باشه؟یعنی با فشار آب اونم از روی مایو وقتی این بریدگی هست...
    تا جایی که یادمه پاهامو از هم باز نکرده بودم موقع افتادن تو آب.درضمن ارتفاعم نداشت که بگم از ارتفاع و عمودی افتادم تو آب.افقی روش سر خوردم.خواهشن راهنماییم کنین.من واقعا نگرانم.هیچوقت فکر نمی کردم به راحتی پرده پاره بشه.نمی دونم میشه مسئولین استخر انقدر بی فکر باشن؟
    لطفا اگه امکان داره زودتر منو راهنمایی کنین.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 27 از 35
رفتن به صفحه :    ... 27 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید