شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. سلام
    خواستم بپرسم آیا با پاره شدن هایمن باز هم برای پزشک امکان تشخیص نوع هایمن یا پرده ی بکارت وجود داره؟

2. taranome_eshgh نوشته است: سلام
    خواستم بپرسم آیا با پاره شدن هایمن باز هم برای پزشک امکان تشخیص نوع هایمن یا پرده ی بکارت وجود داره؟

خیر با پاره شدن بکارت چون پرده شکل اصلی خوذ را از دست میده پزشک دیگر قادر نخواهد بود نوع آنرا تشخیص بده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. من 2 بار نزدیکی داشتم ولی کامل نبود و هیچ خونی هم ندیدم . دفعه ی سوم خونریزی داشتم البته کم بود . دفعات بعدی نزدیکی خونی ندیدم . ولی این بار و دفعه ی قبل مقدار کمی خون دیدم . می خواستم بدونم دلیلش چیه ؟ ممکنه  به دلیل این باشه که بین دو رابطه فاصله افتاده ؟

4. maryamjuju نوشته است: من 2 بار نزدیکی داشتم ولی کامل نبود و هیچ خونی هم ندیدم . دفعه ی سوم خونریزی داشتم البته کم بود . دفعات بعدی نزدیکی خونی ندیدم . ولی این بار و دفعه ی قبل مقدار کمی خون دیدم . می خواستم بدونم دلیلش چیه ؟ ممکنه  به دلیل این باشه که بین دو رابطه فاصله افتاده ؟

خنریزی یا عدم خونریزی شما به دلیل فاصله بین دو رابطه نیست بلکه به دلیل دخول نصف و نیمه و ازاله نشدن کامل بکارت هستش
    اگر دیگر خونی ندیدید در روابط بعدی به پزشک مراجعه کنید تا از ازاله کامل بکارت مطلع شوید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. واقعا عذر میخوامک اما مجبورم سوالمو اینجا مطرح کنم چون خیلی حیاتیه و امکان درج اون در بخش سوالات هم نیست.
    ممنونیم از این فرصتی که برای پاسخ به پریش های ما ایجاد کردید.راستش من و دوستم یه سری مشکلات داریم که روی پرسیدن آنها را نداریم اما چه کنیم که مجبوریم.داریم از استرس می میریم.تو رو خدا کمکمون کنید.
    .دختری 18 ساله هستم.حدودا 6 سال خودارضایی داشتم و جدیدا این عمل رو ترک کردم.من به هنگام خود ارضایی چیزی رو وارد بدن خودم نمیکردم و فقط از طزیق تحریک چوچوله ام ارضا میشدم.میخواستم بدونم که ایا امکان آسیب به بکارتم وجود داره؟
    شکل ظاهری چوچوله ام تغییرکرده آیا دلیلش خودارضایی که داشتم است؟و آیا درمانی برای اون وجود داره؟
    به تازگی درقسمت فوقانی چوچوله دو لکه مشکی رنگ کوچک به وجود امده ایا دلیل آن خود ارضایی است؟
    آیا پزشک برای دادن برگه سلامت متوجه خود ارضایی که قبلا داشتیم میشه؟پزشک قانونی چطور؟
    مشکل دوستم:دوستم هنگام خودارضایی انگشتش را دربین لبهای کوچک قرار میداده اما داخل وازن نمیکرده ایا احتمال اسیب به پرده وجود داره؟

تو رو خدا کمکمون کنید.این سوالها برامون کابوس شده.

6. alonegirl_2 نوشته است: واقعا عذر میخوامک اما مجبورم سوالمو اینجا مطرح کنم چون خیلی حیاتیه و امکان درج اون در بخش سوالات هم نیست.
    ممنونیم از این فرصتی که برای پاسخ به پریش های ما ایجاد کردید.راستش من و دوستم یه سری مشکلات داریم که روی پرسیدن آنها را نداریم اما چه کنیم که مجبوریم.داریم از استرس می میریم.تو رو خدا کمکمون کنید.
    .دختری 18 ساله هستم.حدودا 6 سال خودارضایی داشتم و جدیدا این عمل رو ترک کردم.من به هنگام خود ارضایی چیزی رو وارد بدن خودم نمیکردم و فقط از طزیق تحریک چوچوله ام ارضا میشدم.میخواستم بدونم که ایا امکان آسیب به بکارتم وجود داره؟
    شکل ظاهری چوچوله ام تغییرکرده آیا دلیلش خودارضایی که داشتم است؟و آیا درمانی برای اون وجود داره؟
    به تازگی درقسمت فوقانی چوچوله دو لکه مشکی رنگ کوچک به وجود امده ایا دلیل آن خود ارضایی است؟
    آیا پزشک برای دادن برگه سلامت متوجه خود ارضایی که قبلا داشتیم میشه؟پزشک قانونی چطور؟
    مشکل دوستم:دوستم هنگام خودارضایی انگشتش را دربین لبهای کوچک قرار میداده اما داخل وازن نمیکرده ایا احتمال اسیب به پرده وجود داره؟

تو رو خدا کمکمون کنید.این سوالها برامون کابوس شده.

با خود ارضایی به شرطی که چیزی وارد واژن نشه، پرده دچار آسیب و پارگی نمیشه.
    اگر تحریک کردن ناحیه کلیتوریس (ناشی از خود ارضایی) زیاد انجام بشه، امکان تغییر شکل ظاهری آن وجود دارد که بر حسب شدت مالش در دفعات زیاد ممکنه رنگ آن تیره تر و افتاده تر بشه. اگر خود ارضایی را ترک کنید این حالت افزایش پیدا نمی کند. فقط اگر شکل و شمایل آن زیاد تغییر کرده باشه معمولاً توسط جراحان زیبایی قابل اطلاح است.
    لکه مشکی رنگی که گفتید باید معاینه بشید تا علت آن معلوم شود چون با خود ارضایی، دچار لکه های مشکی رنگ نمی شوید.
    اگر به کسی نگید که خود ارضایی داشتید، دیگران هم متوجه آن نمی شوند. ولی اگر دخول انجام گرفته باشه در اینصورت با معاینه توسط پزشک متخصص زنان یا پزشکی قانونی قابل تشخیص است.
    اگر فشار انگشت منحصراً در بین لب های کوچک باشه و به شرطی که انگشت خود را داخل واژن نکنید، پرده هم آسیب نخواهد دید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. با سلام

من دو هفته اس ازدواج کردم، ولی شوهرم نتونسته پرده رو پاره کنه ، در موقع نزدیکی همسرم میگه وقتی آلتش رو وارد میکنه با یه چیز سفت روبه رو میشه، من این فشار رو احساس میکنم ولی نمیدونم چرا پرده پاره نمیشه؟ خواهش میکنم جواب بدید ، من و همسرم نمیدونیم مشکل چیه و باید چیکار کنیم

8. niousha_62 نوشته است: با سلام

من دو هفته اس ازدواج کردم، ولی شوهرم نتونسته پرده رو پاره کنه ، در موقع نزدیکی همسرم میگه وقتی آلتش رو وارد میکنه با یه چیز سفت روبه رو میشه، من این فشار رو احساس میکنم ولی نمیدونم چرا پرده پاره نمیشه؟ خواهش میکنم جواب بدید ، من و همسرم نمیدونیم مشکل چیه و باید چیکار کنیم

دوست عزیزم
    با تبریک ازدواجتون و آرزوی سعادتمندی...
    شما می گین وقتی آلتش رو وارد می کنه با یه چیز سفت روبرو میشه و شما هم فشار رو حس می کنید اما پرده پاره نمی شه.. آخه عزیز من، خواهر من، دوست نازنینم، مگه پرده چقدر ضخامت داره؟ مگه جنسش از چیه که شما دو نفر اون سفتی رو حس می کنید؟ آخه مگه پنجره ی دو جداره است که نشه بهش نفوذ کرد و هر چی جلوتر برین سفت باشه هنوز؟ اصلا از کجا می دونین پرده پاره نشده؟ شما قبل از ازدواج برای تشخیص نوع بکارت به پزشک مراجعه کردین؟ اطلاع دارین نوع پرده تون چه جوریه و روند ازاله شدنش چه جوری هست؟ شاید با همون اولین تماس آلت همسرتون، بکارت شما از بین رفته ولی از نوعی بوده که خونریزی نداشته و البته همسر شما به دلیل تنگ بودن ورودی واژن و یا قطر آلتش نتونسته دخول کامل رو انجام بده. بهتون پیشنهاد می کنم یه معاشقه ی طولانی و خیلی زیبا رو شروع کنید و وقتی روح و جسمتون برای دخول کامل آماده شد و وقتی که بدن شما به حد کافی خیس و لیز شد آلت ها رو برای دخول به هم نزدیک کنید و ادامه ی ماجرا. سعی کنید این کار رو خیلی آروم و آهسته با یه اعصاب آروم، به دور از تشویش انجام بدین، در جایی که درونش احساس راحتی دارین، یه موسیقی دلنشین که هر دوتون دوست دارین هم چاشنی اش کنید، تلفن هاتون رو هم قطع کنید و همه چیز رو در شرایطی قرار بدین که کسی نتونه خلوت زیباتون رو به هم بزنه تا ذره ای فکرتون مغشوش بشه و دست از کار بکشید...
    اگه با تمامی شرایط، باز هم موفق به دخول کامل نشدید به یه پزشک مراجعه کنید تا شما رو مورد معاینه قرار بده و همه چیز مشخص بشه.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  9. niousha_62 نوشته است: با سلام

موقعی تشخیص شما در مورد پاره نشدن پرده بکارت صحیح است که در همان اوایل ازدواج یعنی در اولین رابطه، همسر شما متوجه مانعی به محض ورود آلت به واژن شده و این حالت تا کنون ادامه داشته پس می توان گفت پرده شما هنوز پاره نشده. اگر پرده شما از نوع حلقوی ساده باشه، می توانید با دخول عمیق آن را ازاله کنید ولی اگر پرده از نوع حلقوی ارتجاعی باشه، با دخول پاره نمی شود در این موقع با کمک پزشک و توسط تیغ جراحی با مقداری ماده بی حس کننده در کمترین زمان پرده را از بین میبرد. در مورد پاره کردن پرده توسط پزشک قبلاً توضیحاتی داده شده که در صورت تمایل می توانید به اینجا رجوع کنید.
    ولی اگر به خاطر مانعی که بر سر راه آلت وجود دارد و در حین دخول باعث سوزش و ناراحتی شما میشود در این موقع جهت کاهش درد و تحمل بیشتر، مبنی بر دخول کامل میتوانید از اسپری بی حس کننده لیدوکائین 10% در قسمت داخلی واژن اسپری کنید تا پس از گذشت 10 دقیقه آن ناحیه بی حس شود تا در هنگام دخول کمتر اذیت شوید. اینبار همسر شما باید دخول عمیق تری داشته باشند. اگر ترشحات شما کم بود و به مقدار کافی واژن را لیز و مرطوب نکرد، میتوانید از ژل لوبریکانت جهت تسریع در دخول استفاده کنید. همچنین برای افزایش لذت در زمان دخول می توانید از ژل فموره در قسمت واژن استفاده کنید چون این ژل برای نرم شدن و لزجی بیشتر در واژن و حتی برای توانایی بیشتر در رسیدن به ارگاسم کاربرد دارد. هرچند هدف شما فعلاً رسیدن به ارگاسم نیست ولی استفاده از ژل فموره به افزایش میل جنسی کمک می کند و باعث می شود در زمان دخول آمادگی بیشتری جهت ازاله بکارت داشته باشید.

10. سلام دوستان

7 ماه ماه میشه عقد کردیم ..رابطمون با نامزدم فقط در حد معاشقه بوده ..
    همسرم اصرار دارند قبل از ازدواج با هم رابطه داشته باشیم . با تصاویر شماتیکی که تو اینجا دیدم احتمال میدم حلقوی باشه ولی ساده یا ارتجاعیشو نمیدونم .. آیا در اولین رابطه تواین پرده ها خون ریزی زیاده .. وبهتره اول به پزشک مراجعه کنیم وآیا دکتر باتوجه به نوع هر پرده راهنمائی لازم رو جهت اولین رابطه می کنه .بهتره تواین پرده ها اولین رابطه تا حد کلاهک باشه .. تو همینجا خونده بودم که بعد از 10 الی 15 دقیقه از اولین دخول میشه باز هم دخول داشت آیا در مورد همه پرده ها اینجوریه.

باتشکر از همه دوستان وآقای همشهری عزیز..

11. ببخشید دوتا سوال یادم رفته بود ..
    آقای همشهری

موادی رو که جهت تسهیل وروانسازی پیشنهاد کرده بودید استفاده همزمان اونها مشکی ایجاد نمی کنه؟

و آیا میشه اسپری بی حس کننده رو مستقیم روی آلت استفاده کنیم بعد کاندوم ..چون اشاره کرده بودین به هنگام بی حسی احتمال پاره شدن کاندوم  است. ژل وبی حس کننده رو برای خانمها ورودی واژن استفاده میشه..
    و ژل لوبریکانت از نوع آبیش بهتره؟؟یه جایی گفته بودیدن..

باتشکر ارهمه دوستان عزیز

12. zendegi_omid نوشته است: ببخشید دوتا سوال یادم رفته بود ..
    آقای همشهری

موادی رو که جهت تسهیل و روانسازی پیشنهاد کرده بودید استفاده همزمان اونها مشکی ایجاد نمی کنه؟

و آیا میشه اسپری بی حس کننده رو مستقیم روی آلت استفاده کنیم بعد کاندوم ..چون اشاره کرده بودین به هنگام بی حسی احتمال پاره شدن کاندوم  است. ژل وبی حس کننده رو برای خانمها ورودی واژن استفاده میشه..
    و ژل لوبریکانت از نوع آبیش بهتره؟؟یه جایی گفته بودیدن..

باتشکر ارهمه دوستان عزیز

اگر قصد ازاله بکارت را دارید، استفاده همزمان از موادی که قبلاً گفته شد باعث ایجاد مشکل نمی کند. محدودیت استفاده از آنها در زمانی است که قصد بارداری دارید. اگر اسپری بی حسی را روی واژن مخصوصاً قسمت بکارت اسپری کنید برای کاهش درد و سوزش موقع ازاله شدن اهمیت دارد. در صورتی که نامزد شما قصد دارند از کاندوم و ژل هم استفاده کنند باید یادشون باشه که از ژل لوبریکانت با پایه آبیش را تهیه کنند و از نوع روغنی استفاده نکنند چون احتمال صدمه به کاندوم وجود دارد. هرچند خود کاندوم آغشته به مقداری ژل لوبرکانت هست. ولی من نگفتم به هنگام بی حسی احتمال پاره شدن کاندوم وجود دارد بلکه احتمال پارگی یا آسیب کاندوم درمواقعی اتفاق می افته که ژل لوبریکانت با پایه روغنی یا نفتی باشه مثل وازلین که نباید با کاندوم مصرف شود

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. zendegi_omid نوشته است: سلام دوستان

7 ماه ماه میشه عقد کردیم ..رابطمون با نامزدم فقط در حد معاشقه بوده ..
    همسرم اصرار دارند قبل از ازدواج با هم رابطه داشته باشیم . با تصاویر شماتیکی که تو اینجا دیدم احتمال میدم حلقوی باشه ولی ساده یا ارتجاعیشو نمیدونم .. آیا در اولین رابطه تواین پرده ها خون ریزی زیاده .. وبهتره اول به پزشک مراجعه کنیم وآیا دکتر باتوجه به نوع هر پرده راهنمائی لازم رو جهت اولین رابطه می کنه .بهتره تواین پرده ها اولین رابطه تا حد کلاهک باشه .. تو همینجا خونده بودم که بعد از 10 الی 15 دقیقه از اولین دخول میشه باز هم دخول داشت آیا در مورد همه پرده ها اینجوریه.
    باتشکر از همه دوستان وآقای همشهری عزیز..

پرده های بکارت حلقوی (قابل اتساع یا غیر قابل اتساع) ممکن است همراه با خونریزی باشند و گاهی ممکن است درحین دخول خونریزی نداشته باشند.
    پرده های بکارت حلقوی غیرقابل اتساع در حین اولین دخول آلت تناسلی مردانه پاره می شوند و مانند سایر انواع بکارت هستند اما معمولًا مقدار خونریزی آن متاوت است یعنی تا زمانی که قسمت هایی از پرده هنوز پاره نشده باشه، در دخول های بعدی که قسمت های دیگر پرده پاره می شنود باز هم خونریزی وجود دارد
    پرده حلقوی قابل اتساع علیرغم دخول ممکن است پاره نشود ولی در عین حال در لبه پرده بکارت حلقوی قابل اتساع می توان علائم سائیدگی خفیف را مشاهده کرد. اینجور پرده ها اگر با دخول پاره نشدند معمولاً توسط پزشک با تیغ جراحی پاره می شوند.
    برای ازاله کردن این نوع پرده ها باید آمادگی کافی را داشته باشید یعنی بعد از معاشقه و افزایش میل جنسی و استفاده از مواد لیز کننده، باید دخول به آهستگی انجام شود تا زمان پارگی بکارت احساس راحتی بیشتری داشته باشید. و اینکه گفتید بعد از 15 دقیقه از والین دخول میشه باز هم دخول داشت؟ بله اگر مشکلی از لحاظ درد - سوزش و خونریزی نداشتید میتوانید مجدد رابطه داشته باشید.

14. سلام خشته نباشیدوایا با فشار الت مرد برروی زن از روی شورت در پوزیشن سنتی (مرد بر روی زن میخوابد)امکان پاره شدن پرده یا اسیب است.مرسی

15. mari68 نوشته است: سلام خشته نباشیدوایا با فشار الت مرد برروی زن از روی شورت در پوزیشن سنتی (مرد بر روی زن میخوابد)امکان پاره شدن پرده یا اسیب است.مرسی

سلام
    به کرات در سایت ذکر شده که در صورت عدم ورود آلت به واژن بکارت آسیب نمیبینه. از روی شورت هم که آلت داخل نمیره پس نگرانیتون بی مورده.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 26 از 35
رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید