شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. سلام.من به کمک شما نیاز دارم.من به طرز شدیدی وسواس گرفتم.طوری که روزی 1000 بار خودمو معاینه می کنم.تا الان 7 بار دکتر رفتم.همهشون هم گفتن حلقوی ساده وسالم.می ترسم با این کارا به خودم اسیب بزنم.تو روخدا کمکم کنید.دارم دیوونه میشم.همش احساس می کنم من پردم پارس؟همش الکی گریه می کنم.تو رو خداکمکم کنید.ایا کشیدن ناحیه مهبل به سمت بالا باعث پاره کی میشه

2. mari68 نوشته است: سلام.من به کمک شما نیاز دارم.من به طرز شدیدی وسواس گرفتم.طوری که روزی 1000 بار خودمو معاینه می کنم.تا الان 7 بار دکتر رفتم.همهشون هم گفتن حلقوی ساده وسالم.می ترسم با این کارا به خودم اسیب بزنم.تو روخدا کمکم کنید.دارم دیوونه میشم.همش احساس می کنم من پردم پارس؟همش الکی گریه می کنم.تو رو خداکمکم کنید.ایا کشیدن ناحیه مهبل به سمت بالا باعث پاره کی میشه

سلام
    حلقوی هم یکی از مدل های هایمن هست که هیچ ارتباطی هم به پارگی نداره وعدم دخول حتی در این نوع پرده ها کاملا واضح و قابل تشخیصه نگرانی شما برای اینه که فقط یکم باز تر از پرده های دیگست
    وقتی پرده سالم دارید و پزشک گواهی میدند نگرانی جایی نداره

3. سلام,این اولین پستی هست که میذارم,قوانین اینجا خیلی سخته,سعی کردم تمام انجمن بخونم که سووالم تکراری نباشه!حالا امیدوارم تکراری نباشه:
    می خواستم بدونم اگر دکتری پیدا بشه که بصورت غیر قانونی عمل دوخت پرده بکارت رو انجام بده,چقدر در کارش اطمینان هست؟یعنی منظورم اینه که  کاره سختیه که نیاز به یه متخصص داشته باشه؟بعد از کجا بفهمیم که کارش و درست انجام داده؟
    و اینکه مدت عملش چقدر طول می کشه؟
    و بعد از عمل چه علائمی میتونه داشته باشه؟
    آخه من شاید مجبور شم این کار و انجام بدم از طرفی میترسم هم از عمل هم از اینکه نکنه بعدش علائمی داشته باشه که خونوادم متوجه شن.
    لطفا راهنماییم کنید.
    از تمام راهنمایی ها تون و این سایت خوبتون ممنونم.

4. mahirima نوشته است: سلام,این اولین پستی هست که میذارم,قوانین اینجا خیلی سخته,سعی کردم تمام انجمن بخونم که سووالم تکراری نباشه!حالا امیدوارم تکراری نباشه:
    می خواستم بدونم اگر دکتری پیدا بشه که بصورت غیر قانونی عمل دوخت پرده بکارت رو انجام بده,چقدر در کارش اطمینان هست؟یعنی منظورم اینه که  کاره سختیه که نیاز به یه متخصص داشته باشه؟بعد از کجا بفهمیم که کارش و درست انجام داده؟
    آخه من شاید مجبور شم این کار و انجام بدم از طرفی میترسم هم از عمل هم از اینکه نکنه بعدش علائمی داشته باشه که خونوادم متوجه شن.
    لطفا راهنماییم کنید.

سلام عملش ساده هست و اگه پزشک تبحر داشته باشه
    افراد معمولی متوجه ترمیم نمیشند
    ولی این کار فکر کنم خیانت به همسر آینده شما محسوب میشه

5. kaveh000kaveh نوشته است:
    mahirima نوشته است: سلام,این اولین پستی هست که میذارم,قوانین اینجا خیلی سخته,سعی کردم تمام انجمن بخونم که سووالم تکراری نباشه!حالا امیدوارم تکراری نباشه:
    لطفا راهنماییم کنید.

سلام عملش ساده هست و اگه پزشک تبحر داشته باشه
    افراد معمولی متوجه ترمیم نمیشند
    ولی این کار فکر کنم خیانت به همسر آینده شما محسوب میشه

سلام :
    من از ديد يه مرد به اين قضيه نگاه مي كنم.
    ميگم اگر زنم قبل از من رابطه اي هم داشته كه تموم شده. پس چرا الان رفته اين كار رو انجام داده. آيا بعداً هم اين اتفاق خواهد افتاد.
    به نظر من اگر آدم كاري مي كنه، مسوليتشو بپذيره خيلي بهتره تا يه اشتباه ديگه انجام بده.
    از نظر روحي براي يك مرد خيلي سنگين تموم ميشه
    البته اين نظر شخصي منه.
    اميدوارم به كسي بر نخوره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام.اگه پرده ای اسیب دیده باشه با زور زدن و کار سنگین اسیب دیدگیش بیشتر میشه.؟با ماشاژ کلیتوریس و ارضا شدن چی؟

7. mari68 نوشته است: سلام.اگه پرده ای اسیب دیده باشه با زور زدن و کار سنگین اسیب دیدگیش بیشتر میشه.؟با ماشاژ کلیتوریس و ارضا شدن چی؟

اگر پرده ای دچار آسیب شده فقط در صورت دخول یا ورود شی خارجی به داخل واژن یا انجام همان کاری که باعث آسیب بکارت شده را تکرار نمائید منجر به آسیب و صدمه ی بیشتری به پرده بکارت خواهد شد. ولی بر اثر ماساژ کلیتوریس و ارضا شدن به شرطی که چیزی داخل واژن نشود در اینصورت پرده هم آسیب نخواهید دید.

8. Hamshahri نوشته است:
    mari68 نوشته است: سلام.اگه پرده ای اسیب دیده باشه با زور زدن و کار سنگین اسیب دیدگیش بیشتر میشه.؟با ماشاژ کلیتوریس و ارضا شدن چی؟

اگر پرده ای دچار آسیب شده فقط در صورت دخول یا ورود شی خارجی به داخل واژن یا انجام همان کاری که باعث آسیب بکارت شده را تکرار نمائید منجر به آسیب و صدمه ی بیشتری به پرده بکارت خواهد شد. ولی بر اثر ماساژ کلیتوریس و ارضا شدن به شرطی که چیزی داخل واژن نشود در اینصورت پرده هم آسیب نخواهید دید.

سلام دوست عزيز
    من قبلاً شنيده بودم خانمها جهت اسب سواري نمي تونند از همه نوع اسب استفاه كننده. به دليل اينكه به پرده بكارتشون آسب ميرسه و مي بايست از يكسري اسب هايي استفاده كنند كه باعث بروز مشكل براشون نشه.
    آيا اين امر واقعاً صحيحه ؟ يا فقط و فقط با وارد شدن شيء خارجي به داخل پرده از بين ميره ؟

9. bahi نوشته است:
    سلام دوست عزيز
    من قبلاً شنيده بودم خانمها جهت اسب سواري نمي تونند از همه نوع اسب استفاه كننده. به دليل اينكه به پرده بكارتشون آسب ميرسه و مي بايست از يكسري اسب هايي استفاده كنند كه باعث بروز مشكل براشون نشه.
    آيا اين امر واقعاً صحيحه ؟ يا فقط و فقط با وارد شدن شيء خارجي به داخل پرده از بين ميره ؟

با اسب سواری پرده بکارت دچار آسیب، صدمه و پارگی نمی شود. چون در این موقع چیزی داخل واژن نشده که این احتمال داده شود.

10. mahirima نوشته است: سلام,این اولین پستی هست که میذارم,قوانین اینجا خیلی سخته,سعی کردم تمام انجمن بخونم که سووالم تکراری نباشه!حالا امیدوارم تکراری نباشه:
    لطفا راهنماییم کنید.

اميدوارم پستم حذف نشه، چون فقط قصدم پاسخگويي به شماست كه البه اميدوارم كمكي بهتون بكنه...

دوست عزيزم اول بايد تشخيص داده بشه ميزان آسيبي كه به پرده ي بكارت وارد شده چقدره. پرده اي كه به طور كامل از بين رفته باشه به هيچ عنواني امكان ترميمش وجود نداره چون چيزي وجود نداره كه بشه اونو به قول خودمون دوخت! فقط به كمك نخ بخيه بافتهاي دهانه ي ورودي واژن رو مي كشند و به هم نزديك مي كنن تا يه سوراخ كوچيك و ريز براي خروج خون پريودي باقي بمونه و مثلا دهانه ي واژن تنگ بشه كه وقي پارتنر شما آلتش رو براي اولين بار مي خواد وارد واژن كنه نتونه به راحتي وارد ورودي گشاد شده ي واژن بشه و اون تنگ بودن رو احساس كنه. فقط همين!
    اما اگه آسيبي كه به بكارت وارد شده خيلي كم و سطحي باشه مثلا فقط سطحش خراشيده شده باشه يا هرچيزي مثل اين، كه بشه با حداقل 2-3 تا بخيه ي كوچيك و تميز اونو مثل روز اولش كرد، امكان ترميم پرده ي بكارت وجود داره.
    معمولا اكثر پزشكا اين كارو انجام مي دن. قانوني بودن يا نبودنش براي كسي ديگه فرقي نمي كنه...
    دو يا سه تا آمپول ليدوكائين رو به داخل ورودي واژن تزريق مي كنن تا اون ناحيه كاملا بي حس بشه، بعد از ضدعفوني كردن، به كمك نخ بخيه اون آسيب هاي جزئي و سطحي رو ترميم مي كنن، و يه پانسمان كوچيك رو روش قرار مي دن و با چسب به كليتوريس مي چسبونن تا نيفته. معمولا اين پانسمان بايد يك هفته روي آلت شما بمونه، و در طول اين مدت هم بايد آنتي بيوتيك و مسكن مصرف كنيد كه نه به هيچ عفونت احتمالي دچار بشين و نه درد و سوزش بعد از برطرف شدن بي حسي شما رو اذيت كنه.
    عمل ترميم بكارت معمولا بيشتر از نيم ساعت طول نمي كشه و اون هم بستگي به سرعت عمل و مهارت پزشك و دستيارش داره.
    بعد از ترميم بكارت بايد مواد غذايي مفيد مصرف بشه تا به بهبود زخم كمك كنه و همينطور بدن شما رو تقويت كنه. مصرف تمامي مواد غذايي مفيد و ميوه ها و سبزيجات هميشه توصيه مي شه اما جگر و آناناس بسيار مفيد تر از ساير چيزهاست.
    بعد از ترميم بكارت، نبايد از توالت ايراني استفاده كنيد يعني در واقع اصلا نمي تونين اين كارو بكنيد چون باز كردن بيش از حد پاها ممكنه بخيه ها رو باز كنه و يا پانسمان رو از جاش جدا كنه. بايد از توالت فرنگي استفاده كنيد و يا در حمام به صورت ايستاده اقدام به دفع ادرار يا مدفوع كنيد كه مسلما بسيار سخت خواهد بود.
    بخيه ها بعد از چند روز جذب بدنتون مي شن مگر اينه بدن شما نتونه جذبشون كنه و اون وقت شما بخيه هاي افتاده رو در لباس زيرتون مشاهده مي كنيد.
    پانسمان هم حتما بايد توسط خود پزشك برداشته بشه. در طول مدتي كه پانسمان دارين بايد خيلي خيلي خيلي مراقب راه رفتن، نشستن، و باز كردن پاهاتون باشين. از پله ها بالا پايين نريد، از جايي مثل جوي آب نپريد، موقع نشستن و يا خوابيدن پاهاتون رو زياد باز نكنيد و سعي كنيد پاهاتون بيشتر از قبل به هم چسبيده باشه.
    بعد از ترميم بكارت تا يكروز كامل، بايد استراحت كنيد و اصلا فعاليتي نداشته باشيد.
    اگه كار پزشك خوب باشه و شما همه چيز رو رعايت كنيد، همه چيز خوب پيش خواهد رفت.

همه ي اين چيزها رو براتون گفتم و سعي كردم كامل بيان كنم تا همه ي جوانب رو بسنجيد و بعد اقدام به هر كاري كنيد.

اگه قصد ازدواج دارين و با همسرتون صادق هستين بهتره حقيقت رو باهاش در ميون بذارين و اصلا خرج روي دست خودتون نذارين و عمل ترميم رو كه ممكنه ريسك خيلي بزرگي هم باشه انجام ندين، اما اگه خوانواده ها سنتي هستن و مراسم هاي مخصوص به خودتون رو دارين و اگه هر دليلي در ذهن خودتون وجود داره كه هيچ چاره اي ديگه جز انجام اين عمل ترميم رو براي خودتون سراغ ندارين، بهتون پيشنهاد مي كنم كمي بيشتر تحقيق كنيد و تمامي جوانب رو بسنجيد.

شاد باشين

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  11. سلام
    باتوجه به اینکه بعضی پرده های بکارت با فاصله از دهانه ی واژن وعقبتر قرار دارند
    حداکثر دخول میتونه تا چند سانتی متر باشه وپرده پاره نشه؟
    واگر چند باردخول ناگهانی و بی اختیار(آلت مرد لیز بخوردوسریع وناگهانی داخل واژن شود)صورت گیرد به طوری که خانم لحظه ای درد زیادی احساس کند اما بعد آن رفع شود وهیچ اتفاقی اعم از دردو خونریزی نیفتد ایا احتمال آسیب و پارگی بکارت وجود دارد؟؟
    باتشکر از پاسخ های صمیمانه ی دوستان وآقای دکتر!

12. taranome_eshgh نوشته است: سلام
    واگر چند باردخول ناگهانی و بی اختیار(آلت مرد لیز بخوردوسریع وناگهانی داخل واژن شود)صورت گیرد به طوری که خانم لحظه ای درد زیادی احساس کند اما بعد آن رفع شود وهیچ اتفاقی اعم از دردو خونریزی نیفتد ایا احتمال آسیب و پارگی بکارت وجود دارد؟؟

هیچ رنج دقیقی نمیشه درنظر گرفت که دقیقا بگیم که تا فلان سانت شما مجازید دخول کنید و بکارت آسیب نمبینه
    حالتی را که هم عنوان کردید بیشتر امکان آسیب به بکارت هست تا پارگی بطور کامل

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. Hamshahri نوشته است:
    bahi نوشته است:
    سلام دوست عزيز

با اسب سواری پرده بکارت دچار آسیب، صدمه و پارگی نمی شود. چون در این موقع چیزی داخل واژن نشده که این احتمال داده شود.

سلام دوست عزيز :
    يعني شما ميگي به هيچ عنواني (تحت هيچ شرايطي) پرده بدون ورود شي خارجي به داخل واژن پاره نخواهد شد ؟

14. bahi نوشته است:
    Hamshahri نوشته است:
    bahi نوشته است:
    سلام دوست عزيز

سلام دوست عزيز :
    يعني شما ميگي به هيچ عنواني (تحت هيچ شرايطي) پرده بدون ورود شي خارجي به داخل واژن پاره نخواهد شد ؟

تا زمانی که جسمی وارد واژن نشه به هیچ عنوان بکارت آسیب نمیبینه این موضوع بارها در سایت تکرار و عنوان شده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. taranome_eshgh نوشته است: سلام

این هیچ ارتباطی به دفعات دخول نداره..ممکنه نوع پرده جوری باشه که خونریزی نداشته باشه.این الزام نیست که حتمآ بعد از دخول و بعد از دردش این درد مداوم باشه وبمونه.اون درد به دلیل تنگی واژن هست و با توجه به موقعیت قرار گرفتن پرده در اون شخص ممکنه با دفعه ی اول یا چندم پرده اسیب ببینه و شخص متوجه نشه وخونریزی نداشته باشه.وقتی الت مرد لیز بخوره و بصورت ناگهانی وارد واژن بشه هر دفعه شو که به یک اندازه نرفته..هر خانمی در حالت عادی واژنی به طول 6 تا 8 سانتیمتر داره که در حالت نعوظش این سایز تا 12 سانتیمتر هم میرسه(در یک رابطه و تحریک جنسی طول واژن هم زیاد میشه به دلیل اینکه دیواره ش کشیده و سفت میشه تا امادگی برای ورود الت مرد رو پیدا کنه)
    هر دفعه که دخول انجام بشه اسیب به پرده بیشتر میشه و مقدار لهیدگی زیاد میشه تا جایی که کامل از بین بره.اینطوری نیست که یک بار دخول یا وارد شدن شیء خارجی باعث بشه پرده یکدفعه کامل از بین بره.شما به شکل پرده تو قسمتی که دکتر شرح دادن که نگاه کنید میبینید یک لایه پوست هست که دهانه واژن رو پوشونده.با هر دفعه دخول پارگیش بیشتر میشه تا اونجا که صاف بشه و هم سطح واژن بشه.
    امیدوارم جواب سوالاتتونو گرفته باشید.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 25 از 35
رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید