شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. ببخشید یعنی پاره میشه؟بعدشم بهم دارو داد 2 تا قرص متفاوت اما گفت بهترین راه بتادینه چند وقت برطرف میشه خیلی دلواپسم اخه نزدیک ازدواجمه

2. sogand6606 نوشته است: ببخشید یعنی پاره میشه؟بعدشم بهم دارو داد 2 تا قرص متفاوت اما گفت بهترین راه بتادینه چند وقت برطرف میشه خیلی دلواپسم اخه نزدیک ازدواجمه

دوست عزیز مگه ارتباط شما با همسر ایندتون نبوده؟ پس حتی اگر هم پاره شه جای نگرانی نیست چون خودش اینکارو کرده و خودش در جریانه
    دلواپسی شما برای چیه؟

3. منظورم اینه با توجه به حلقوی بودنش پاره میشه و درد و خون ریزی داره؟شب حجله رو میگم

4. به نظر شما یک ماما توانایی تشخیص پرده سالم با پرده ی اسیب دیده رو داره یا نه؟

5. اره گلم میتونه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. بله دوست عزیز پرده حلقوی هم پارگی داره

7. mari68 نوشته است: به نظر شما یک ماما توانایی تشخیص پرده سالم با پرده ی اسیب دیده رو داره یا نه؟

تمامی مطالب این تاپیک مربوط به همه ی چیزهایی هست که به موضوع بکارت و تشخیص اون و انواع و اقسام آسیب ها ، پرداخته.
    یک کارشناس مامایی در زمینه ی تمامی مسائل مربوط به بیماری های زنان و دستگاه تناسلی شون و هرچیزی که به زنان و ازدواج و بارداری و........ مربوط می شه، سالها درس خونده و عمر و وقت خودش رو در این زمینه سپری کرده. این باور عوامانه ی ما ایرانی هاست که تا پزشکی تخصص خاص نداشته باشه از نظرمون زیاد قابل اعتماد نیست.
    یک ماما به راحتی می تونه بکارت رو معاینه کنه، نوعش رو تشخیص بده، گواهی سلامت ارائه بده، اگه بکارت آسیب دیده باشه و یا دچار مساله ای حتی به دور از هرگونه نزدیکی شده باشه، می تونه اونو تشخیص بده. حتی در مواردی یک ماما بهتر و بیشتر از یه متخصص زنان می تونه فهیم و قابل اعتماد باشه.

8. shelman111 نوشته است: سلام
    دختری 26 ساله هستم، حدودا 10 ساله خودارضایی می کنم، چیزی رو داخل واژنم نکردم ولی بعضی اوقات بعد از خودارضایی کمرم درد میگره و گاهی اوقات کمی خون هم میاد، می خوام بدونم تا الان چه مشکلاتی ممکنه برام پیش اومده باشه، سونوگرافی انجام دادم و تخمدان و مجاری رحم کاملا سالم بوده، از لحاظ پزشکی هیچ راهی برای ترک خودارضایی وجود داره؟
    ممنون

دردی که بعد از خود ارضایی بهش دچار می شین کاملا طبیعی هست. معمولا دختر خانم ها بعد از خود ارضایی زیر دل و قسمت پایینی کمرشون درد می گیره، که اونم به خاطر فشاری هست که برای ارضا شدن و البته لذت بردن، به خودشون وارد می کنن. و البته بعد از چند ساعتی، با استراحت و نداشتن فعالیت سنگین بهبود پیدا می کنه.
    خونی که شما بعد از خود ارضایی مشاهدی می کنید، می تونه دلایل مختلفی داشته باشه. حتما قرار نیست چیزی رو وارد واژن کنین تا به بکارت آسیب وارد شه.. با هر طریقی که دستگاه تناسلی تون رو تحریک می کنین تا خود ارضایی رو انجام بدین و به آخر برسونید، ممکنه به خودتون صدمه بزنید. البته ممکن هم هست که درون واژن شما چیزی مثل زخم یا تبخال وجود داشته باشه که با فشاری که شما به خودتون وارد می کنید اون تحریک می شه و مقدار کمی خونریزی می کنه. شاید هم نزدیک دوران پریودتون خود ارضایی رو انجام می دین، وقتی نزدیک زمان پریود یه رابطه انجام بشه، چه نزدیکی و رابطه ی دو نفره باشه و چه خود ارضایی و تنهایی..... ممکن هست که خانم بعد از ارضا شدن کمی خون یا خونابه مشاهده کنه که مطمئنا ربطش می ده به صدمه وارد شدن به بکارت..ولی بعد از یکی دو روز که پریود می شه خیالش از بابت خونریزی راحت می شه.
    برای ترک خود ارضایی هم در جستجوی سایت کمی بگردید تا به پاسخ های مناسبی دسترسی داشته باشین.

9. shelman111 نوشته است: سلام
    دختری 26 ساله هستم، حدودا 10 ساله خودارضایی می کنم، چیزی رو داخل واژنم نکردم ولی بعضی اوقات بعد از خودارضایی کمرم درد میگره و گاهی اوقات کمی خون هم میاد، می خوام بدونم تا الان چه مشکلاتی ممکنه برام پیش اومده باشه، سونوگرافی انجام دادم و تخمدان و مجاری رحم کاملا سالم بوده، از لحاظ پزشکی هیچ راهی برای ترک خودارضایی وجود داره؟
    ممنون

سلام
    خونریزی میتونه به دلیل پارگی مویرگهای دهانه رحم و یا دهانه واژن باشه که اون هم به دلیل فشار اومدن به این قسمت ها از طریق خودارضایی به وجود میاد.

10. سلام تو رو خدا کمکم کنین خیلی میترسم.من ۲۵ سالمه و تا حالا خود ارضائی نداشتم یا حتی رابطه از جلو!چند روز پیش نامزدم ۲ تا از انگشتاش رو تا ۱ یا ۲ بند داخل واژن کرد اما در کمال تعجب هیچ پرده یا چیزه دیگه یی وجود نداشت.ایشون ازم پرسیدن پس پردت کو؟!!!! اما من هیچ جوابی نداشتم. تو رو خدا کمکم کنین! آخه دلیلش چیه؟من که تا حالا رابطه جنسی نداشتم!!!! راستی میشه پرده ی من عقب تر بوده باشه که دست نامزدم نرسیده؟ راستی با وارد کردن انگشت ایشون درد خونریزی یا حتی کوچیکترین سوزشی نداشتم.

11. منم مشکلی مثل مشکل خانوم سارا دارم. امکان داره به دلیل این که پردشون حلقویه یا این که انگشت نامزدشون با قطر و اندازه یی که برای لمس پرده لازمه وارد نشده باشه؟ یا حتی احتمال داره که ایشون هیچ صدمه یی ندیده باشن؟ آخه نوشتن که هیچ درد یا خون ریزی نداشتن!!! راستی رابطه از مقعد قابل تشخیصه؟

12. hasti1991 نوشته است: منم مشکلی مثل مشکل خانوم سارا دارم. امکان داره به دلیل این که پردشون حلقویه یا این که انگشت نامزدشون با قطر و اندازه یی که برای لمس پرده لازمه وارد نشده باشه؟ یا حتی احتمال داره که ایشون هیچ صدمه یی ندیده باشن؟ آخه نوشتن که هیچ درد یا خون ریزی نداشتن!!! راستی رابطه از مقعد قابل تشخیصه؟

نظر شما در مورد پرده بکارت از هر 2 جهت میتونه وجود داشته باشه. یا اینکه پردشون حلقوی باشه و یا اینکه ورود انگشت به واژن خیلی جزئی بوده و در حدی نبوده که باعث لمس یا احساس وجود پرده باشه. که باز هم برای تشخیص وجود پرده و نوع آن، بهترین راه معاینه توسط فرد متخصص است که در این زمینه از مهارت کافی برخوردار است.
    ولی در مورد تشخیص رابطه مقعدی که گفتید، بله رابطه مقعدی هم قابل تشخیص است. منظور توسط فردی است که در این زمینه تخصص دارد، ممکن است معاینه مقعد برای فرد عادی قابل تشخیص نباشد ولی برای شخصی که در این زمینه آگاهی و تجربه کافی دارد قابل تشخیص است.

13. shelman111 نوشته است: سلام
    ممنون

داروی خاصی صرفاً برای کاهش میل جنسی که نتیجه آن ترک خود ارضایی باشد وجود ندارد ولی عوارض بعضی از قرص ها باعث کاهش میل جنسی و در نتیجه عدم انگیزه شخص به خود ارضایی خواهند شد. مثلاً قرص سیپروترون استات که یک آنتی آندروژن است و با مصرف آن باعث کم شدن میل جنسی خواهد شد. ولی نباید خودسرانه قرصی مصرف کنید. مصرف هر قرص صرفاً باید با تشخیص پزشک باشد.

راهکارهایی برای کاهش میل جنسی و ترک خود ارضایی:
    خود را به ورزش و کار و فعالیت های زیاد سرگرم کنید، ورزش و کار در کاهش ظغیان غریزه ی جنسی اثر فوق العاده سودمندی دارد.
    گردش و تفریح، از عواملی است که برای کاهش شهوت و تسکین نیروی جنسی نقش موثری دارد.
    صبر و بردباری، اعتماد به نفس، استقامت و پایداری و ایمان و تقوا، سنگرهای بزرگ روحی هستند که می توانند به انسان مدد بخشند و او را از لغزش و شکست حفظ نمایند.
    غذاهای گرم مثل شکلات و از خوردن موادغذایی که محرک است مانند: خرما، پیاز، فلفل، تخم مرغ، گوشت قرمز، غذاهای پرچرب به میزان ضرورت اکتفا کنید.
    حرارت زیاد در رختخواب هم موثر است (منظور اینکه باعث افزایش میل جنسی می شود) از رو انداز سبک استفاده کنید.
    سعی کنید به هنگام خواب شکم شما بیش از حد معمول پر نباشد.
    از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان اجتناب کنید.
    قبل از خواب حتماً مثانه خود را تخلیه نمایید.
    از دست ورزی اندام جنسی خود اجتناب کنید و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی دست ورزی نکنید مخصوصاً هنگامی که در رختخواب هستید.

14. سلام من دیشب که شب عروسیم بود بعدازاینکه پرده ام پاره شد دردشدیدی توواژنم داشتم ونیمه های شب کمردردگرفتم ویه لکه خون هم بازاومد وتاالان توواژنم وکمرم یکم درددارم به نظرشمااین دردطبیعیه ویا مشکلی برای من درهنگام پاره شدن پرده ام به وجودنیومدچون بعدازپاره شدنش من چنددقیقه که حرکت نکردم اما بعدش داخل واژنم یه دردخاصی تاالان داره

15. FINISH نوشته است: سلام من دیشب که شب عروسیم بود بعدازاینکه پرده ام پاره شد دردشدیدی توواژنم داشتم ونیمه های شب کمردردگرفتم ویه لکه خون هم بازاومد وتاالان توواژنم وکمرم یکم درددارم به نظرشمااین دردطبیعیه ویا مشکلی برای من درهنگام پاره شدن پرده ام به وجودنیومدچون بعدازپاره شدنش من چنددقیقه که حرکت نکردم اما بعدش داخل واژنم یه دردخاصی تاالان داره

چون به تازگی پرده شما پاره شده، پس مقدار درد و سوزش کم و بیش تا دو سه روز وجود داره. به هرحال ازاله پرده بکارت مثل بریدگی سایر قسمت های بدن با درد و سوزش همراه خواهد بود و با توجه به نوع پرده، مقدار درد بعد از پارگی متفاوت است. اگر قبل از دخول از اسپری بی حسی لیدوکائین 10% بر روی واژن و مخصوصاً پرده اسپری می کردید، شدت درد تا حدود زیادی کمتر میشد. بنابراین مواردی که شما ذکر کردید طبیعی است و جای نگرانی وجود ندارد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 35
رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید