شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. من فکر نکنم متاسفانه این کار رو نمی تونیم بکنیم... چون شرایط به طوری هست که به خاطر سن پایین توانایی این کار رو نداریم آیا امکانش هست پرده حلقوی باشه؟ چون خون ریزی 1ساعت بعدش صورت گرفته

2. sogand6606 نوشته است: سلام به خدا انقدر سایتارو گشتم و کسی جوابمو نداد خسته شدم من پرده بکارتم حلقوی هست و دکتر گفت با یکی دوبار نزدیکی پاره نمیشه و عفونت هم دارم که باید از بتادین استفاده کنl میشه بیشتر برام توضیح بدین نزدیک ازدواجمم و دل واپسم خیلی

برای ازاله پرده بکارت 3 راه وجود دارد. 1- دخول آلت تناسلی 2- با کمک پزشک 3- موقع زایمان طبیعی
    1- اگر پرده حلقوی ساده یا غیر قابل ارتجاع باشد می توانید با دخول های متعدد و عمیق پرده را ازاله کنید. برای کاهش درد می باید قبل از دخول معاشقه به اندازه کافی انجام شده باشد تا شما از لحاظ جسمی در وضعیت مطلوبی قرار دشته باشید.
    از ژل لوبریکانت جهت روان کنندگی بیشتر هم می توانید استفاده کنید. اگر باز هم در زمان دخول احساس سوزش داشتید می توانید از اسپری بی حس کننده بر روی پرده بکارت اسپری کنید تا بعد از گذشت 5 دقیقه، درد و سوزش به حداقل ممکن برسد.
    2- اگر پس از سعی و تلاش های زیاد باز هم موفق به پاره کردن پرده نشدید می توانید به پزشک زنان مراجعه کنید تا با کمک پزشک و تزریق مقداری ماده بی حس کننده و با استفاه از تیغ جراحی، پرده را در کوتاه ترین زمان ممکن از بین می برند.
    3- یک مدل از پرده های حلقوی بنام حلقوی ارتجاعی هست که با دخول پاره نمی شود. اگر تمایل به مراجعه به مطب جهت پاره کردن پرده نداشته باشید، این نوع پرده ها در زمان زایمان طبیعی از بین می روند.
    ولی پرده بکارت شما در حدی است که به گفته پزشکتون با چند بار دخول پاره می شود، بنابراین نگران این موضوع نباشید. در زمان ازاله بکارت نباید استرس داشته باشید. هروقت احساس آرامش و آمادگی لازم داشتید می توانید اقدام کنید.

3. narges90 نوشته است: سلام آيا عفونت ادراري مانع بارداري ميشه؟

کلاً اگر عفونت تشخیص داده شود باید قبل از بارداری نسبت به درمان آن اقدام کنید. اگر عفونت مانع بارداری نشود ممکن است دچار سقط جنین شود.
    به عنوان مثال: عفونت کلامیدیا و عفونت های میکروبی مایکوپلاسما هومینیس و اورئاپلاسما اورئالیتیکوم، باعث عفونت های مجاری ادراری تناسلی در زن و مرد می شوند. رابطه ای بین این عفونت ها و افزایش خطر سقط جنین وجود دارد.

4. سلام من با نامزدم رابطه داشنم ولی فقط در حد ماساژ کلیتوریس..بعد از ارضا شدن 1 قطره خون دیدم.با توجه به اینکه یا امروز یا فردا پریود میشم امکان داره پردم اسیب دیده باشه؟در ضمن پردم از نوع حلقوی سادس.

5. سلام من با نامزدم رابطه داشنم ولی فقط در حد ماساژ کلیتوریس..بعد از ارضا شدن 1 قطره خون دیدم.با توجه به اینکه یا امروز یا فردا پریود میشم امکان داره پردم اسیب دیده باشه؟در ضمن پردم از نوع حلقوی سادس

6. mari68 نوشته است: سلام من با نامزدم رابطه داشنم ولی فقط در حد ماساژ کلیتوریس..بعد از ارضا شدن 1 قطره خون دیدم.با توجه به اینکه یا امروز یا فردا پریود میشم امکان داره پردم اسیب دیده باشه؟در ضمن پردم از نوع حلقوی سادس

اگر مطمئنید که دخول انجام نشده یعنی آلت وارد واژن نشده و روابط فقط در حد ماساژ کلیتوریس بوده، در اینصورت پرده شما سالم خواهد بود.
    اصولاً پرده زمانی دچار آسیب و پارگی میشه که آلت یا هر شی خارجی دیگر وارد واژن شود. اون یک قطره خونی هم که دیدید میتونه بخاطر برخورد ناخن با نواحی مجاور کلیتوریس یا لبی های کوچک باشد. بنابراین نگران آسیب یا خراشیدگی بکارت نباشید.

7. با توجه به صحبت شما خون نبود خون ابه بود؟مطمئنم داخل نرفت.حالا چی کار کنم؟

8. ذوستان شما نظرتون جیه من گفتم بعد از رابطه 1 ساعت بعد به شدت 2 تا دستمال کاغذی طرف مقابلم خون ریزی داشت واقعا چون آلت من به حداکثر اندازش نرسیده بود شک دارم آيا این پارگی بکارت هست؟ ضمنا شخص مقابلم گفت هیچ احساس دردی نکردم و 2 ساعت بعد هم پریود شد آيا این پارگی کامل بکارت هست؟

9. mari68 نوشته است: با توجه به صحبت شما خون نبود خون ابه بود؟مطمئنم داخل نرفت.حالا چی کار کنم؟

کار خاصی نیاز نیست انجام دهید. چون مشکلی بوجود نیومده که نگران کننده باشه. اگر نگران خونابه ای بودن هستید باید بررسی دقیق شود ببنید این نوع خونریزی به مقدار کم دقیقاً از کجا بوده که دانستن آن در موقعی قابل تشخیص است که مجدد اون حالت خونابه دیده شود. اگر خیلی نگران این موضوع هستید، معاینه پرده بکارت توسط متخصص زنان بهتر میتونه شما رو از شک خارج کنه ولی نمی خواد نگران باشید.

10. miladamiri نوشته است: ذوستان شما نظرتون جیه من گفتم بعد از رابطه 1 ساعت بعد به شدت 2 تا دستمال کاغذی طرف مقابلم خون ریزی داشت واقعا چون آلت من به حداکثر اندازش نرسیده بود شک دارم آيا این پارگی بکارت هست؟ ضمنا شخص مقابلم گفت هیچ احساس دردی نکردم و 2 ساعت بعد هم پریود شد آيا این پارگی کامل بکارت هست؟

اگر دخول انجام نشده و روابط فقط سطحی باشه، احتمال پارگی بکارت وجود ندارد. ازاله ی پرده بكارت بطور كامل به شدت فعاليت جنسی و نوع بكارت بستگی دارد. اگر دخول انجام شده باشه و پرده از نوع حلقوی نباشد در اینصورت احتمال پارگی وجود دارد و اینکه شخص احساس درد و سوزش نکند 2 دلیل وجود دارد. 1- پرده بکارت دارای بافت نازکی بوده 2- از لحاظ جسمی آمادگی کافی داشتند یعنی پیش نوازی و معاشقه انجام شده بود.
    به هرحال اگر خون دیده شده مربوط به دوره پریودی نباشه، معاینه بهترین راهنمایی رو میتونه به شما ارائه کند.

11. باتشکر از شما من رفتم دکتر و گفت پردم کاملا سالمه.پ

12. ممنون از جوابتون. یه  سوال دیگه هم داشتم  اینکه با توجه به جوابتون که گفتین احتمالا پردم حلقوی هستش خاستم بدونم فقط پرده ی حلقوی با دست احساس نمیشه و ماما یا پزشک باید تشخیص بده یا این که بقیه ی پرده ها هم این وضعیت رو دارن؟ بازم میگم که من بدون هیچ رابطه ی جنسی و خود ارضائی حتی از جلو، با داخل کردن انگشت اشاره هیچ پرده یی حس نکردم.

13. hasti1991 نوشته است: ممنون از جوابتون. یه  سوال دیگه هم داشتم  اینکه با توجه به جوابتون که گفتین احتمالا پردم حلقوی هستش خاستم بدونم فقط پرده ی حلقوی با دست احساس نمیشه و ماما یا پزشک باید تشخیص بده یا این که بقیه ی پرده ها هم این وضعیت رو دارن؟ بازم میگم که من بدون هیچ رابطه ی جنسی و خود ارضائی حتی از جلو، با داخل کردن انگشت اشاره هیچ پرده یی حس نکردم.

برای تشخیص نوع پرده باید توسط متخصص زنان معاینه شوید. اشکال مختلف پرده بکارت در مدل های مختلفی وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی های خاصی هستند. مثلاً پرده حلقوی ارتجاعی ممکن است با دخول پاره نشود ولی پرده مثلثی به راحتی ازاله می شود.
    بنابراین هیچوقت خودتون یا هر شخص غیر متخصص دیگر از روی کنجکاوی هم شده به بکارت دست نزنید چون اینکار می تواند باعث بروز آسیب به بکارت شود.

14. sashal

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام..
    25 سالمه و مجرد هستم.. همیشه این ترس توو وجودم هست که بعد ازدواج و اولین نزدیکی که پرده ام قراره از بین بره مجرای ادراریم آسیب ببینه.. و آلت نتونه وارد واژنم بشه..از اونجایی که دکتر زنان بهم گفته پرده ات کمی کلفته آیا این احتمال وجود داره که آلت نتونه راحت راهشو پیدا کنه و مجرای ادراریم آسیب ببینه؟

15. sashal نوشته است: سلام..
    25 سالمه و مجرد هستم.. همیشه این ترس توو وجودم هست که بعد ازدواج و اولین نزدیکی که پرده ام قراره از بین بره مجرای ادراریم آسیب ببینه.. و آلت نتونه وارد واژنم بشه..از اونجایی که دکتر زنان بهم گفته پرده ات کمی کلفته آیا این احتمال وجود داره که آلت نتونه راحت راهشو پیدا کنه و مجرای ادراریم آسیب ببینه؟

اگر پزشک تشخیص داده که دارای پرده ی ضخیمی هستید پس باید به منظور کاهش درد و ناراحتی در زمان ازاله بکارت توصیه های را مد نظر قرار دهید:
    نباید استرس داشتید و به درد و سوزش فکر نکنید بلکه باید باید به اندازه کافی معاشقه داشته باشید تا با افزایش میل جنسی، از لحاظ جسمی و روحی آمادگی لازم را برای دخول داشته باشید.
    جهت راحتی بیشتر در هنگام دخول از مواد روان کننده مانند ژل بوبریکانت به میزان لازم استفاده کنید.
    برای کاهش درد و سوزش می توانید از اسپری بی حس کننده لیدوکائین 10% بر روی واژن و پرده بکارت اسپری کنید تا با بی حسی آن ناحیه، در زمان دخول کمترین درد را تجربه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 21 از 35
رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید