شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. sme4041 نوشته است: اگه ممکنه در مورد پرده بکارت کششی مطالبی را بیان کنید.
    می خواستم بدونم که با هر بار نزدیکی درد دارد یا خیر؟
    اصلا پرده پاره می شود یا خیر؟
    به طور کلی چجوریه؟

پرده بکارت حلقوی ارتجاعی (یا به قول شما بکارت کششی) پرده ای است که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود.
    آلت بعد از عبور از بکارت ارتجاعی که انعطاف بالایی دارد ممکن است همراه با درد باشد که این هم به فیزیک طرف و میزان معاشقه قبل از دخول ربط دارد و در نهایت بعد از خارج شدن آلت، به علت ارتجاعی بودن بازهم نسوج بکارت سرجای خود باقی می ماند. ولی در صورت معاینه توسط پزشک متخصص زنان یا پزشکی قانونی از روی سائیدگی ها و لهیدگی هایی که ایجاد می شود می توانند نزدیکی را تائید کنند.
    برخی از بکارتهای حلقوی ارتجاعی انقدر مقاومند که تا زایمان طبیعی در دهانه واژن باقی خواهند ماند
    یا حتی درصورت عدم تمایل به زایمان طبیعی به پزشک زنان مراجعه می کنند تا در کمترین زمان به وسیله بی حسی و با کمک تیغ جراحی پرده را بین ببرند.

2. سلام
    من حدود 2 ماه است که ازدواج کردم و در زمان عقد هیچ رابطه ای با همسرم نداشتم
    اما الان با اینکه 2 ماه از ازدواجون میگذره نتونستیم هیچ ارتباطی داشته باشیم چون موقع نزدیکی در همون اول من سوزش شدیدی دارم که مانع از نزدیکی میشه.
    لطفا راهنمایی کنین که من چکارکنم که دردم کمتربشه؟
    شنیدم اگه از ژل لیدوکائین یا اسپیری بی حسی مصرف کنم مفیده درسته؟

3. zohrekarimi نوشته است: سلام
    من حدود 2 ماه است که ازدواج کردم و در زمان عقد هیچ رابطه ای با همسرم نداشتم
    اما الان با اینکه 2 ماه از ازدواجون میگذره نتونستیم هیچ ارتباطی داشته باشیم چون موقع نزدیکی در همون اول من سوزش شدیدی دارم که مانع از نزدیکی میشه.
    لطفا راهنمایی کنین که من چکارکنم که دردم کمتربشه؟
    شنیدم اگه از ژل لیدوکائین یا اسپیری بی حسی مصرف کنم مفیده درسته؟

این درد و سوزشها در ابتدای روابط اول عادی هستش نگران نباشید
    به نظر من ابتدا به پزشک مراجعه کنید و نوع بکارت رو تشخیص بدید و ببینید بکارت شما از چه نوعی هستش ومطابق آن به انجام رابطه بپردازید
    برای از بین بردن درد و سوزش هم میتونید از مواردی که عنوان کردید استفاده کنید و ضرری هم نداره
    حتی المقدور سعی کنید قبل دخول معاشقه زیادداشته باشید تا باعث ترشح زیاد بشه که دخول آسان تر انجام بگیره

4. با تشکر از پاسخ شما...
    یه سؤال دیگه هم داشتم اونم اینه که درد ناشی از دخول - پرده ارتجاعی کششی- فقط برای بار اوله یا نه؟ (یعنی ممکنه که برای همیشه این درد وجود داشته باشه؛ اگر قرار باشه که پرده پاره نشه؟)
    باز هم از شما تشکر می کنم...

5. sme4041 نوشته است: با تشکر از پاسخ شما...
    یه سؤال دیگه هم داشتم اونم اینه که درد ناشی از دخول - پرده ارتجاعی کششی- فقط برای بار اوله یا نه؟ (یعنی ممکنه که برای همیشه این درد وجود داشته باشه؛ اگر قرار باشه که پرده پاره نشه؟)
    باز هم از شما تشکر می کنم...

خیر این درد بعد انجام تعداد مکرر رابطه از بین خواهد رفت مگر اینکه پرده از بین نرفته باشه بطور کامل
    بعد از ازاله کامل بکارت دردی وجود نخواهد داشت که کربوط به بکارت باشه اگه فرد مورد نظر ترشحات اندازه داشته باشه جای نگرانی نیست بابت درد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام
    ممنون از بابت جواب هاتون به سوال قبلی
    ولی یک سوال دیگه هم داشتم این که من چند روز پیش دوباره به پزشک زنان مراجعه کردم به خاطر اینکه اصلا خونریزی نداشته بودم و با توجه به اینکه چند بار با همسرم رابطه داشتم ولی وقتی از پزشک در مورده پرده ام سوال کرده گفت که سالم هستش؟ (البته به پزشک نگفتم که باکره نیستم) پس علت این مورد چی میتونه باشه؟ چطوری بعد از چند بار داشتن رابطه هنوز پرده من سالم هستش؟(قبلا هم گفته بودم که پرده من چین دار حلقوی هست)
    میشه در رابطه با پرده های حلقوی بیشتر توضیح بدین؟ ممنون میشم؟

7. Layaa نوشته است: سلام
    ممنون از بابت جواب هاتون به سوال قبلی
    ولی یک سوال دیگه هم داشتم این که من چند روز پیش دوباره به پزشک زنان مراجعه کردم به خاطر اینکه اصلا خونریزی نداشته بودم و با توجه به اینکه چند بار با همسرم رابطه داشتم ولی وقتی از پزشک در مورده پرده ام سوال کرده گفت که سالم هستش؟ (البته به پزشک نگفتم که باکره نیستم) پس علت این مورد چی میتونه باشه؟ چطوری بعد از چند بار داشتن رابطه هنوز پرده من سالم هستش؟(قبلا هم گفته بودم که پرده من چین دار حلقوی هست)
    میشه در رابطه با پرده های حلقوی بیشتر توضیح بدین؟ ممنون میشم؟

بکارتهای حلقوی اسمشون روش هستش مانند حلقه هستند و برخلاف بقیه بکارتها تقریبا میشه گفت باز هستند و خونریزی ناشی از این بکارت بخاطر ساییدگی سطح آلت به دیواره ها میتونه باشه و اون قسمتی که باز نیست
    در مورد این پزشک باید شک کرد چون شما رابطه کامل داشتید باید حداقل بخاطر ساییدگی و لهیده گی دیواره های بکارت داشتن رابطه در شما رو حداقل باید تشخیص میداد
    بنظر من به پزشک دیگری مراجعه کنید که متخصص باشه (گرچه از نظر من نیازی نیست)
    در ضمن هستند بکارتهای حلقوی که با توجه به داشتن رابطه معلوم نمیکنند و شاید سالم باشند اما پزشک متخصص باز هم با توجه به این نوعها باید بتونه حداقل داشتن رابطه رو تشخیص بده

8. برای دخول بار اول که منجر به پاره شدن پرده میشه حالت صحیح آمیزش به چه صورت باید باشد ( یا میشه این طور پرسید که حالت صحیح خوابیدن چگونه باشد بهتر است؟)
    ببخشیدا... من چون به سایت شما اطمینان دارم و احساس راحتی می کنم این سؤال رو پرسیدم!!!
    با تشکر از شما...

9. سلام من تا حالا از جلو رابطه جنسی نکردم  و از جلو هم خود ارضائی نکردم اما امروز که انگشت شستم رو تا ۲ بند اول داخل واژن کردم هیچی حس نکردم.خیلی خیلی میترسم. تو رو خدا زود جواب بدین وگرنه میمیرم خیلی نگرانم خیلی زیاد

10. hasti1991 نوشته است: سلام من تا حالا از جلو رابطه جنسی نکردم  و از جلو هم خود ارضائی نکردم اما امروز که انگشت شستم رو تا ۲ بند اول داخل واژن کردم هیچی حس نکردم.خیلی خیلی میترسم. تو رو خدا زود جواب بدین وگرنه میمیرم خیلی نگرانم خیلی زیاد

احتمال دارد ورود انگشت شما در حدی نبوده که باعث احساس وجود پرده یا حتی متوجه مانعی شوید. ولی ممکنه پرده شما از نوع حلقوی باشد که چیزی حس نکردید. به هرحال ورود انگشت باتوجه به قطر انگشت و مقدار ورود آن به داخل واژن ممکنه باعث آسیب و صدمه دیدن بکارت بشه که به طور خود بخودی قابل ترمیم نیست. بنابراین برای تشخیص وجود پرده یا حتی نوع و مدل آن بهتره به پزشک زنان مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. sme4041 نوشته است: برای دخول بار اول که منجر به پاره شدن پرده میشه حالت صحیح آمیزش به چه صورت باید باشد ( یا میشه این طور پرسید که حالت صحیح خوابیدن چگونه باشد بهتر است؟)
    ببخشیدا... من چون به سایت شما اطمینان دارم و احساس راحتی می کنم این سؤال رو پرسیدم!!!
    با تشکر از شما...

برای ازاله پرده بکارت پوزیشن معمول زن زیر و مرد رو قرار می گیرند. ولی قبل از آن باید معاشقه به اندازه کافی انجام شود تا دخول و ازاله بکارت راحت تر انجام شود. برای انجام معاشقه قبلاً توضیحاتی داده شده. اینجا را کلیک کنید.

12. سلام آيا عفونت ادراري مانع بارداري ميشه؟

13. سلام به خدا انقدر سایتارو گشتم و کسی جوابمو نداد خسته شدم من پرده بکارتم حلقوی هست و دکتر گفت با یکی دوبار نزدیکی پاره نمیشه و عفونت هم دارم که باید از بتادین استفاده کنک میشه بیشتر برام توضیح بدین نزدیک ازدواجمم و دل واپسم خیلی

14. من با دوستم رابطه ای داشتم که 1 ثانیه به طور اتفاقی آلت من وارد ایشون شد ولی شخص مقابلم گفت هیچ دردی احساس نکردم بعد از یک ساعت ایشون خون ریزی داشتن شدتش به اندازه 2 تا دستمال کاغذی بود خون هم حالت محلول داشت و تماما خون نبود ضمنا 2 ساعت بعد از این خونریزی هم پریود شدن و پریودشون 9 روز به طول انجامید آیا پرده بکارت پاره شده؟؟

15. به احتمال زیادخون پریودی بوده برای اطمینان بهتره که ایشان به متخصص مراجعه کنند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 20 از 35
رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید