شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. YAMAHA110 نوشته است: سلام به تمامی مدیران زحمتکش و گرامی

سوالی رو داشتم و اونم اینه که

چندوقت پیش که من با نامزدم بودم به صورت اتفاقی دستم به پایین تنه ی ایشون یعنی همون قسمتی که پرده وجود داره خوردش و فقط یکمی سر انگشتم ( جایی که ناخون واقع شده ) خورد و بعد از اونم نامزدم شبش بهم گفت که یکمی سوزش داره آیا احتمال داره که پرده ای ایشون پاره شده باشه ؟

ضمنا یادآور میشم که ایشون هیچ خود ارضایی تا حالا نداشتن و فقط و فقط صرفا اینبار کمی سر انگشت من به پرده ی ایشون برخورد کرد من هم هیچ فشاری تا الان به پرده ی ایشون وارد نکردم بلکه صرفا همین یکبار به صورت اتفاقی به وجود اومد که ایشون همون شب بهم گفت که کمی سوزش داره

سوالم رو باز میپرسم آیا امکان داره که پرده ی ایشون پاره شده باشه ؟
    و این سوزش بابت چی هستش ؟

لطفا عزیزی که اطلاعات دقیقی داره جوابم رو بده چون من و خانومم کلی نگران هستیم جوری که دیگه خواب و خوراک ازمون گرفته شده و همش اضطراب و استرس داریم و خانواده هامون هم رو این مسائل خیلی حساس هستند

سلام
    با توجه به شرایطی که شما ذکر کردین فکر نمیکنم که جای نگرانی باشه بعید میدونم به پرده صدمه رسیده باشه . علت سوزش هم میتونه به خاطر خراشیدگی ناخن باشه.

حتا اگه خدای نکرده صدمه کوچکی هم وارد شده باشه (که بعید میدونم) توی معاینه معلوم میشه که به دلیل دخول نبوده و گواهی سلامت صادر میشه.نگران نباشید.

2. YAMAHA110 نوشته است: سلام به تمامی مدیران زحمتکش و گرامی

سوالی رو داشتم و اونم اینه که

چندوقت پیش که من با نامزدم بودم به صورت اتفاقی دستم به پایین تنه ی ایشون یعنی همون قسمتی که پرده وجود داره خوردش و فقط یکمی سر انگشتم ( جایی که ناخون واقع شده ) خورد و بعد از اونم نامزدم شبش بهم گفت که یکمی سوزش داره آیا احتمال داره که پرده ای ایشون پاره شده باشه ؟

ضمنا یادآور میشم که ایشون هیچ خود ارضایی تا حالا نداشتن و فقط و فقط صرفا اینبار کمی سر انگشت من به پرده ی ایشون برخورد کرد من هم هیچ فشاری تا الان به پرده ی ایشون وارد نکردم بلکه صرفا همین یکبار به صورت اتفاقی به وجود اومد که ایشون همون شب بهم گفت که کمی سوزش داره

سوالم رو باز میپرسم آیا امکان داره که پرده ی ایشون پاره شده باشه ؟
    و این سوزش بابت چی هستش ؟

لطفا عزیزی که اطلاعات دقیقی داره جوابم رو بده چون من و خانومم کلی نگران هستیم جوری که دیگه خواب و خوراک ازمون گرفته شده و همش اضطراب و استرس داریم و خانواده هامون هم رو این مسائل خیلی حساس هستند

برای تشخیص دقیق مقدار خراشیدگی یا پارگی پرده بکارت ناشی از دستکاری آن صرفاً با معاینه توسط شخص متخصص که در این زمینه مهارت کامل دارد امکانپذیر است. اگر پرده دچار آسیب نشده باشد پس احساس سوزش میتواند به دلیل برخورد ناخن با نواحی نزدیک به پرده بکارت باشد.
    مثلاً قسمت دهلیز یا لب کوچک بر اثر برخورد ناخن دچار خراشیدگی شده و احساس سوزش می کنند.

3. سلام
    من حدود 1ماه پیش با همسرم رابطه جنسی داشتم که دخول هم برای اولین بار انجام شد من درد و سوزش شدیدی را تحمل کردم بعد از اون کمی خونریزی داشتم که همین مقدار کم یک روز طول کشید دفعه دوم هم دردو خونریزی داشتم که بازم یک روزی طول کشید تا خونریزیم قطع بشه.یک هفته پیش هم که باز هم دخول داشتیم دردم کمتر شد و خونریزی نداشتم اما2شب پیش موقع دخول درد داشتم بعد دوباره خونریزی !! که هنوز قطع نشده
    خیلی ترسیدم دلیل این خونریزی جزیی که الان شبیه خونآبه است ونمیدونم لطفا راهنماییم کنید

4. isis_pelagia نوشته است: سلام
    من حدود 1ماه پیش با همسرم رابطه جنسی داشتم که دخول هم برای اولین بار انجام شد من درد و سوزش شدیدی را تحمل کردم بعد از اون کمی خونریزی داشتم که همین مقدار کم یک روز طول کشید دفعه دوم هم دردو خونریزی داشتم که بازم یک روزی طول کشید تا خونریزیم قطع بشه.یک هفته پیش هم که باز هم دخول داشتیم دردم کمتر شد و خونریزی نداشتم اما2شب پیش موقع دخول درد داشتم بعد دوباره خونریزی !! که هنوز قطع نشده
    خیلی ترسیدم دلیل این خونریزی جزیی که الان شبیه خونآبه است ونمیدونم لطفا راهنماییم کنید

درد و سوزش شدید در اولین دخول بخاطر پارگی پرده بوده، معمولاً مقدار خونریزی به دنبال پارگی پرده بکارت کم و جزیی است. ولی این مقدار با توجه به خصوصیات فیزیکی فرد و نوع پرده ممکن است بیشتر باشد.
    احساس درد و ناراحتی در زمان دخول به علل مختلفی بستگی دارد: عدم روانکاوی، عدم معاشقه و برانگیختگی جنسی جهت تسریع در دخول.
    بنابراین لازم است مرد ابتدا همسر خود را از لحاظ روحی برای این عمل آماده نماید.
    مراحل یک عملکرد جنسی صحیح را طی کند تا دستگاه تناسلی زن آمادگی دخول را داشته باشد و به واسطه تحریک و درنهایت ارگاسم و به دنبال آن بالا رفتن آستانه تحمل درد، احساس درد ناشی از آن آسان تر خواهد بود.
    می توان در برخی موارد در صورت نیاز از مواد بی حس کننده استفاده نمود تا درد اولین نزدیکی احساس نشود.
    استفاده از مواد لزج کننده مانند ژل لوبریکانت.
    لوبریکانها با اساس آبی بهتر از لوبریکانهای روغنی هستند چون انواع روغنی باعث خشکی واژن شده و در صورت استفاده از کاندوم می توانند به کاندوم صدمه برسانند.
    از دلایل عمده خونریزی واژینال پس از مقاربت میتوان به موارد مختلفی اشاره کرد. جهت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

5. احساس درد من هیچکدوم ازین دلایل نیست
    دلیل خونریزی های بعدی ممکنه بخاطر این باشه که پرده ام کامل پاره نشده

6. isis_pelagia نوشته است: احساس درد من هیچکدوم ازین دلایل نیست
    دلیل خونریزی های بعدی ممکنه بخاطر این باشه که پرده ام کامل پاره نشده

اگر درد و خونریزی ناشی از بافت ضخیم پرده بکارت باشد، تا زمانیکه پرده بطور کامل ازاله نشده باشد در هربار نزدیکی مقداری درد و خونریزی خواهید داشت.

7. samaneh123 نوشته است: سلام
    من یه دختر 20 ساله هستم تازه یه چیز هایی در مورد بکارت فهمیدم.
    من در حدود 5 یا 6 سالگی مورد سو استفاده جنسی قرار گرفتم .
    میخوام بدونم که اگه برم پزشکی قانونی میفهمن که پارگی بکارت در 6 سالگی بوده و مال حدود 14 سال پیشه؟
    به من اتهام نمیزنن؟من هیچ رابطه دیگه ای نداشتم؟
    به من یه گواهی میدن که بگن مال ساله پیش بوده و جدید نیست؟کلا میفهمن یا نه؟
    خیلی ممنون

سلام
    ببخشید دوباره یه سوال برام پیش اومده من قبلا این سوال بالا رو که نقل قول کردمش رو پرسیده بودم.
    حالا سوالم اینه که من چند جا تا حالا خوندم که پس از یک ماه از گذشت زمان پارگی بکارت دیگه قابل تشخیص نیست که مال چه زمانی هست .
    اگه اینجوریه از کجا میفهمن که بکارت من کی پاره شده
    ممنون

8. سلام من وقتی داشتم توی دستشویی خودم با دستمال خشک می کردم یکی دو قطره خون تازه رو دستمال دیدم یکی دوبار این اتفاق واسم افتاده نگرانم با ناخن به پردم آسیب زده باشم
    ب نظرتون دلیلش چیه؟
    مرسی

9. نگران نباشیداگه انگشتتونوداخل واژن نکردیداسیب ندیده بهتره برای خونی که میبینیدبه پزشک مراجعه کنید

10. samaneh123 نوشته است:
    samaneh123 نوشته است: سلام
    من یه دختر 20 ساله هستم تازه یه چیز هایی در مورد بکارت فهمیدم.
    من در حدود 5 یا 6 سالگی مورد سو استفاده جنسی قرار گرفتم .
    میخوام بدونم که اگه برم پزشکی قانونی میفهمن که پارگی بکارت در 6 سالگی بوده و مال حدود 14 سال پیشه؟
    به من اتهام نمیزنن؟من هیچ رابطه دیگه ای نداشتم؟
    به من یه گواهی میدن که بگن مال ساله پیش بوده و جدید نیست؟کلا میفهمن یا نه؟
    خیلی ممنون

سلام
    ببخشید دوباره یه سوال برام پیش اومده من قبلا این سوال بالا رو که نقل قول کردمش رو پرسیده بودم.
    حالا سوالم اینه که من چند جا تا حالا خوندم که پس از یک ماه از گذشت زمان پارگی بکارت دیگه قابل تشخیص نیست که مال چه زمانی هست .
    اگه اینجوریه از کجا میفهمن که بکارت من کی پاره شده
    ممنون

طبق گفته ی شمااین جریان مال 15سال پیشه وموردتجاوزقرارگرفتیدخوب به نظرمن الان 15ساله که رابطه جنسی نداشتید باتوجه به تغییرات رشدی که داشتیدبه راحتی پزشکی قانونی تشخیص میده که پارگی مال خیلی وقت پیشه اوناکارشونه بلدن وخیلی توکارشون ماهرندپس نگران نباشیدوبه پزشک مراجعه کنیدشایدم برای بکارتتون مشکلی پیش نیومده باشه همه ایناروصرفاپزشکی قانونی یاپزشک متخصص زنان به راحتی میتونه تشخیص بده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام
    من یک ماه هستش که ازدواج کردم اما هنوز نتونستم رابطه ای و دخول رو انجام بدم-چون به محض دخول در همان ابتدا سوزش شدیدی احساس میکنم.
    آیا دارو یا چیزی هست که این درد رو کم کنه-
    البته باید بگم این درد حتی در شرایط آمادگی کامل برای دخول هم هست و دکتر هم گفته طبیعیه و سوزش بکارته-
    آیا میشه این دررد رو حذف یا کم کرد؟

12. zohrekarimi نوشته است: سلام
    من یک ماه هستش که ازدواج کردم اما هنوز نتونستم رابطه ای و دخول رو انجام بدم-چون به محض دخول در همان ابتدا سوزش شدیدی احساس میکنم.
    البته باید بگم این درد حتی در شرایط آمادگی کامل برای دخول هم هست و دکتر هم گفته طبیعیه و سوزش بکارته-

جهت از بین بردن درد و سوزش میتونید از بی حس کننده های موجود در داروخانه همانند لیدوکائین استفاده نمایید
    از بی حس کننده در چند جلسه استفاده کنید تا این درد و سوزش به مرور کمتر شه و از بین بره تا بتونید رابطه بدون درد داشته باشید

13. zohrekarimi نوشته است: سلام

سلام دوست عزيز :
    جهت كاهش درد همانطور كه دوستان اعلام كردند از ليدوكائين استفاده كنيد. جهت راحت تر بودن از ژل لوبريكانت هم مي تونيد استفاده كنيد.

14. سلام
    يه سوالي داشتم نميدونم چجوري بپرسم.من خودم بكارتمو نگاه كردم اصلا شبيه هيچكدوم از عكسا نبود.يه برآمدگي معلوم بود فقط رنگشم سفيد بود!!!اين بكارته يعني؟خيلي هم جلو بود!!!

15. BARAN90-6 نوشته است: سلام
    يه سوالي داشتم نميدونم چجوري بپرسم.من خودم بكارتمو نگاه كردم اصلا شبيه هيچكدوم از عكسا نبود.يه برآمدگي معلوم بود فقط رنگشم سفيد بود!!!اين بكارته يعني؟خيلي هم جلو بود!!!

بارها به مکرر در سایت عنوان شده اولا بکارت رو خود فرد نمیتونه تشخیص بده . ثانیا از معاینات این چنینی که فرد انجام میده باید پرهیز شه برای تشخیص بکارت و نوعش و هرگونه تشخیص دیگه فقط و فقط باید به پزشک متخصص مراجعه شه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 18 از 35
رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید