شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. afsaneh68joon نوشته است: سلام خسته نباشید من 22 سالمه  دوست پسرم بهم تجاوز کرد و یک بار التشو در بدنم فرو برد و خون ازم اومد به دکتر مراجعه کردم گفت پردم حلقوی ارتجاعی هست و ساعت 6 پردم پاره شده میخواستم بدونم اگه  ازدواج کنم و شوهرم ازم نخواد پیش پزشک زنان برم. شب عروسی شوهرم میفهمه 1بار رابطه داشتم؟توروخدا راهنماییم کنید من از زندگیم نا امیدم همش کابوس تلخ میبینم همش میترسم

سلام دوست عزيز
    من واقعاً از مشكلي كه براتون پيش اومده متاسف شدم. اميدوارم مشكلات روحيتون بر طرف شده.
    اين امكان وجود داره كه پرده شما سالم باشه. وقتي مي فرمائيد تجاوز (چون كامل توضيح نداديد، ميزان دخول و...) امكان داره به پرده شما آسيب نرسيده باشه و دهانه واژنتون آسيب ديده باشه.
    بهترين راه مراجعه به دكتره.
    سعي نكنيد به خاطر مشكلات روحيتون سلامتي جسمتونو به خطر بندازين.
    البته قبول دارم سخته. ولي در اسرع وقت به دكتر مراجعه كنيد.
    اميدوارم مشكلي نباشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. نه عزیزم پرده بکارت خود به خود ترمیم نمیشه.

3. بهتره به یه متخصص دیگه  که کارش خوب ومورداطمینان باشه برای معاینه مراجعه کنید اخه برای یکی ازدوستای منم همچین اتفاقی افتاده بودپیش دکتراولی که رفت گفت اسیب دیده بعددوباره پیش یه متخصص که ماهرتربودرفت گفت سالمی هیچ چیزی ام درباره اتفاقی که براش افتاده بودبهش نگفت ولازم نیست توضیح بدیدکه چه اتفاقی افتاده اخه باتوجه به توضیحاتتون احتمال اسیب کمه

4. با سلام .

چرا  بعضی ها  میکن پرده تو چند سانتی مدخل واژن بعضی ها میگن همون ابتدا ورودی ؟

با افرادی که صحبت شده  که ازدواج کردن میگن  آلت باید خیلی بره داخل  اما تو سایت آقای دکتر نوشتن همون ابتدا و تو سایتهای دیگر نوشتن تو 1 یا 2 سانتی ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمائید .

5. سلام
    پرده هم مثل بقیه اعضای بدن در هر فدری متفاوت هست و منحصز بفرده.
    کلاً عقب یا جلو بودنش به بدن فرد بستگی داره
    همینطور که در مورد کلیتوریس گفتیم برای بعضی ها داخل لبهای بیرونی هست و به اصطلاح بیرون زده هست و برای بعضی داخله.

چیزی که مهم هست اینه که پرده هست حالا 1 سانت عقبتر چه فرقی میکنه ؟!

پس نمیشه یه قانون گذاشت و یک عددی رو بعنوان فاصله پرده از ابتدای واژن بیان کرد و بعد اون رو به همه تعمیم داد.

یک مثال ساده :همه ما چشم داریم اما برای بعضی ها برجسته و بیرون زده هست و برای بعضی دیگه کوچیک ، .....  یا اینکه بگیم مثلاً فاصله گردن از سینه در همه 20 سانته !
    Smile

پیروز باشی

6. خوب معمولاً  جلو  یا عقب ؟ منظورم تو بیشتر افراد?

7. دوست عزیز، پرده ی بکارت در ورودی واژن قرار گرفته.. محل دقیقش بستگی به استخوان بندی بدن خانم و فیزیک بدنی و ظاهر استخوانی یا گوشتی دستگاه تناسلی خانم داره... یه عمومیت وجود داره و اون اینه که تا یک بند انگشت دست که وارد واژن بشه به پرده ی بکارت می خوره..یعنی بیشتر از اون، از پرده عبور خواهد کرد.

8. afsaneh68joon نوشته است: سلام خسته نباشید من 22 سالمه  دوست پسرم بهم تجاوز کرد و یک بار التشو در بدنم فرو برد و خون ازم اومد به دکتر مراجعه کردم گفت پردم حلقوی ارتجاعی هست و ساعت 6 پردم پاره شده میخواستم بدونم اگه  ازدواج کنم و شوهرم ازم نخواد پیش پزشک زنان برم. شب عروسی شوهرم میفهمه 1بار رابطه داشتم؟توروخدا راهنماییم کنید من از زندگیم نا امیدم همش کابوس تلخ میبینم همش میترسم

نمی شه که هم حلقوی ارتجاعی باشه هم پاره شده باشه!!!

به يک متخصص ديگه مراجعه کن و دوباره نتيجه رو برامون بنويس.

نگران هم نباش اگر حلقوی باشه که همسر آيندت متوجه نمی شه. اگر هم نباشه چون فقط ساعت 6 پاره شده باز هم جا داره که پاره بشه و باز همسرت متوجه نمی شه.

به هر حال ديگه اين فرهنگ هم لازم هست جا بيافته که همه مردان متوجه باشند که همه دختران قبل از ازدواج عمل جنسی رو تجربه کردند و زياد دنبال پرده نگردند . اگر هم پرده ای وجود داشته باشه يا جراحی شده يا آسيب ديده هست يا عمل دخول به گونه ديگه ای انجام شده.

وقتی مي گيم همه منظور اکثريت هست.

مردها همه عمل جنسی قبل ازدواج دارند بعد می رند دنبال دختر آفتاب مهتاب نديده می گردند.

شاداب باشيم و لذت ببريم.

ژاسينا

9. raha_taranom نوشته است: خوب معمولاً  جلو  یا عقب ؟ منظورم تو بیشتر افراد?

سلام دوست عزيز
    جلو و عقب بودنش اينقدر مهم نيست كه دنبالش هستين.
    فقط اين مطلب را ميگم كه نميشه رابطه از نوع دخول آلت داشت ولي پرده آسيب نبينه.
    چون اصلا عمل دخول انجام نميشه.
    فكر نمي كنم توي رابطه 5 سانتي متر فرقي براي دو طرف (به خصوص آقايون) داشته باشه.
    بنابراين به جلو يا عقب بودنش اصلا فكر نكنيد.
    به محض دخول آسيب خواهد ديد.
    (توضيحات اولين پست همين بحث را مجدداً بخوانيد)

10. سلام
    من یه دختر 20 ساله هستم تازه یه چیز هایی در مورد بکارت فهمیدم.
    من در حدود 5 یا 6 سالگی مورد سو استفاده جنسی قرار گرفتم .
    میخوام بدونم که اگه برم پزشکی قانونی میفهمن که پارگی بکارت در 6 سالگی بوده و مال حدود 14 سال پیشه؟
    به من اتهام نمیزنن؟من هیچ رابطه دیگه ای نداشتم؟
    به من یه گواهی میدن که بگن مال ساله پیش بوده و جدید نیست؟کلا میفهمن یا نه؟
    خیلی ممنون

11. samaneh123 نوشته است: سلام
    من یه دختر 20 ساله هستم تازه یه چیز هایی در مورد بکارت فهمیدم.
    من در حدود 5 یا 6 سالگی مورد سو استفاده جنسی قرار گرفتم .
    میخوام بدونم که اگه برم پزشکی قانونی میفهمن که پارگی بکارت در 6 سالگی بوده و مال حدود 14 سال پیشه؟
    به من اتهام نمیزنن؟من هیچ رابطه دیگه ای نداشتم؟
    به من یه گواهی میدن که بگن مال ساله پیش بوده و جدید نیست؟کلا میفهمن یا نه؟
    خیلی ممنون

سلام
    بله ، 100 درصد ، پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده که این اتفاق برای سالهای پیش بوده ..................نگران نباشید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده ونگران نباشیدبه احتمال زیادبراتون گواهی سلامت صادرمیشه

13. سلام من دختری 22 ساله هستم،انگشت اشارموتا انتها فرو کردم به داخل واژنم اما نه دردی داشت و نه خونریزی اما وقتی دوتا انگشتمو تا نیمه(دوبندانشگت)کردم داخل یه کم احساس سوزش تو قسمت ورودی کردم ویه رگه هایی از خون دیدم آیا پرده من پاره شده؟؟؟؟؟

14. سلام به تمامی مدیران زحمتکش و گرامی

سوالی رو داشتم و اونم اینه که

چندوقت پیش که من با نامزدم بودم به صورت اتفاقی دستم به پایین تنه ی ایشون یعنی همون قسمتی که پرده وجود داره خوردش و فقط یکمی سر انگشتم ( جایی که ناخون واقع شده ) خورد و بعد از اونم نامزدم شبش بهم گفت که یکمی سوزش داره آیا احتمال داره که پرده ای ایشون پاره شده باشه ؟

ضمنا یادآور میشم که ایشون هیچ خود ارضایی تا حالا نداشتن و فقط و فقط صرفا اینبار کمی سر انگشت من به پرده ی ایشون برخورد کرد من هم هیچ فشاری تا الان به پرده ی ایشون وارد نکردم بلکه صرفا همین یکبار به صورت اتفاقی به وجود اومد که ایشون همون شب بهم گفت که کمی سوزش داره

سوالم رو باز میپرسم آیا امکان داره که پرده ی ایشون پاره شده باشه ؟
    و این سوزش بابت چی هستش ؟

لطفا عزیزی که اطلاعات دقیقی داره جوابم رو بده چون من و خانومم کلی نگران هستیم جوری که دیگه خواب و خوراک ازمون گرفته شده و همش اضطراب و استرس داریم و خانواده هامون هم رو این مسائل خیلی حساس هستند

15. jilo68 نوشته است: سلام من دختری 22 ساله هستم،انگشت اشارموتا انتها فرو کردم به داخل واژنم اما نه دردی داشت و نه خونریزی اما وقتی دوتا انگشتمو تا نیمه(دوبندانشگت)کردم داخل یه کم احساس سوزش تو قسمت ورودی کردم ویه رگه هایی از خون دیدم آیا پرده من پاره شده؟؟؟؟؟

احتمال خراشیدگی پرده بکارت ناشی از ورود دو انگشت به داخل واژن وجود دارد چون بعد از احساس سوزش و دیده شدن رگه هایی از خون میتواند از علائم خراشیدگی پرده باشد. هرچقدر مقدار ورود انگشت عمیق تر باشد و یا ضخامت شیء وارد شده بیشتر باشد، در میزان آسیب پرده بکارت اهمیت دارد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 35
رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید