شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. mersa_2 نوشته است: سلام خسته نباشین
    من19سالمه حدود سه سال پیش به علت عدم اطلاعات صحیح انگشت خود را وارد وازنم کردم اما هیچ دردی نداشتم بعد از دقایقی مایع لغذنده صورتی بسیار کمرنگ مشاهده کردم همش اظطراب دارم از اینکه پردم پاره شده باشه میشه راهنماییم کنین احتمال سالم بودن چقده؟!!!

سلام
    بستگی داره چقدر انگشت رو وارد واژن کرده باشید. اما اینطور که شما میگید امکان آسیب دیدن پرده وجود داره. بهتره به متخصص مراجعه کنید و معاینه بشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام-  چندماهی هستش که عقد کردم-همسرم با انگشت داخل واژنم کرد که بعدش یه کم خون اومد- یعنی بکارتم پاره شده؟  لطفا راهنماییم کنید

3. baran22joon نوشته است: سلام-  چندماهی هستش که عقد کردم-همسرم با انگشت داخل واژنم کرد که بعدش یه کم خون اومد- یعنی بکارتم پاره شده؟  لطفا راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز
    اگه انگشتش و کامل داخل کرده باشه و با توجه به اینکه خون هم اومد امکانش هست برای اطمینان بیشتر
    باید به یه ماما یا متخصص مراجعه کنی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. baran22joon نوشته است: سلام-  چندماهی هستش که عقد کردم-همسرم با انگشت داخل واژنم کرد که بعدش یه کم خون اومد- یعنی بکارتم پاره شده؟  لطفا راهنماییم کنید

سلام.
    وارد کردن چیزی(انگشت یا آلت یا هر وسیله ای....) به داخل واژن بستگی به قطر ان چیز و نوع پرده بستگی دارد و باعث اسیب دیدن پرده میشود.
    بهتر برای اطمینان کامل به پزشک مراجعه کنید .

5. بله به احتمال زیادچون خونم اومده بکارت شمااسیب دیده

6. با سلام
    خسته نباشید

نمیدونم از کجا شروع کنم ... ببخشید اگر جایی در نوشتن مشکل دارم

مدتی است با نامزدم رابطه جنسی برقرار کرده ام ولی دخول صورت نگرفت تا اینکه بعد از مدتی خودش خواستار این شد که مقداری از انگشت خودم را داخل واژن ایشون کنم ( ایشون به من گفته بودند که دختر هستند و هیچ رابطه جنسی تاکنون نداشته اند و همچنین گفتند مقداری از انگشت که حدودا 2 سانت بود هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه) حال میخواستم بدونم به پرده آسیب رسیده ؟؟؟ یا اینکه پرده بکارت وجود نداشته یا ....
    لطفا راهنمایی کنید ....

و اینکه من به ایشون میگم به دکتر برود ناراحت میشود و کلی دعوا که تو به من شک داری و از این حرفا ... آیا راهی برای راضی کردن ایشون هست ؟؟؟

منتظر پاسخ شما هستم با تشکر بدرود

7. nny7 نوشته است: با سلام
    خسته نباشید

مدتی است با نامزدم رابطه جنسی برقرار کرده ام ولی دخول صورت نگرفت تا اینکه بعد از مدتی خودش خواستار این شد که مقداری از انگشت خودم را داخل واژن ایشون کنم ( ایشون به من گفته بودند که دختر هستند و هیچ رابطه جنسی تاکنون نداشته اند و همچنین گفتند مقداری از انگشت که حدودا 2 سانت بود هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه) حال میخواستم بدونم به پرده آسیب رسیده ؟؟؟ یا اینکه پرده بکارت وجود نداشته یا ....
    لطفا راهنمایی کنید ....

و اینکه من به ایشون میگم به دکتر برود ناراحت میشود و کلی دعوا که تو به من شک داری و از این حرفا ... آیا راهی برای راضی کردن ایشون هست ؟؟؟

ورود انگشت به داخل واژن به معنی عبور از پرده بکارت است. احتمال و میزان آسیب به نوع پرده و نیز قطر انگشت وارد شده بستگی دارد، تشخیص این مورد تنها با معاینه بالینی توسط پزشک متخصص امکان پذیر است.
    با وارد کردن انگشت حدود 2 سانت به واژن، به پرده های ضخیم مثل پرده حلقوی، احتمال آسیب خیلی کمه چون این نوع پرده به خاطر بافت ضخیمی که دارند، دیرتر دچار آسیب دیدگی می شوند. ولی اگر فعلاً قصد ازاله بکارت را ندارید، برای احتیاط بیشتر از ورود انگشت به واژن اجتناب کنید.

8. nny7 نوشته است: با سلام
    خسته نباشید

لطفا راهنمایی کنید ....

سلام
    اگه 2سانت وارد کردین که مشکلی پیش نمیاره  اگه خون نیاد دلیل بر نداشتن یا داشتن پرده نیست بعضی پرده ها خونریزی نداره ولی اون اندازه که شما میگین نمیتونه پرده رو پاره کنه شاید اسیب برسونه
    شما اگه عقد نکردید میتونید درخواست گواهی سلامت بکنید ولی اگه عقد کردین به نامزدتون اطمینان کنین
    موفق باشین

9. اگه نه دردی داشت نه خونریزی بکارت ایشان ازبین نرفته ولی ممکنه اسیب رسیده باشه اینم بازاحتمالش کمه وبه احتمال زیادممکنه بکارت نامزدتون ارتجاعی باشه

10. توروخدا زود جواب بدین سلام من هم مشکل دوستمون رو داشتم که انگشت اشاره رم رو تا انتها فرو کردم و نه دردی حس کردمو نه خونی بعد دوتا انگشتم رو منتها تا نیمه وارد کردم و یه سوزشی در ناحیه ی ورودی احساس کردم و بعدازاون رگه هایی از خون رو دیدم در واقع استدلال من از سوزش این بود که چون ممکنه سوراخ ورودیم بخاطر ورود دوتا انگشت چون یه مقدار کش اومده اذیت شده و سوزش پیدا کرده بعد از اون رگه های خیلی کمی از خون رو دیدم اما هیچ دردی بجز اون سوزش که کم بود حس نکردم حالا نگرانی من راجبه پارگی بکارت بجاست؟

11. jilo68 نوشته است: توروخدا زود جواب بدین سلام من هم مشکل دوستمون رو داشتم که انگشت اشاره رم رو تا انتها فرو کردم و نه دردی حس کردمو نه خونی بعد دوتا انگشتم رو منتها تا نیمه وارد کردم و یه سوزشی در ناحیه ی ورودی احساس کردم و بعدازاون رگه هایی از خون رو دیدم در واقع استدلال من از سوزش این بود که چون ممکنه سوراخ ورودیم بخاطر ورود دوتا انگشت چون یه مقدار کش اومده اذیت شده و سوزش پیدا کرده بعد از اون رگه های خیلی کمی از خون رو دیدم اما هیچ دردی بجز اون سوزش که کم بود حس نکردم حالا نگرانی من راجبه پارگی بکارت بجاست؟

احتمال داره به پرده بکارت  اسیب رسیده باشه مخصوصا با احساس سوزشی که داشتی وهمینطور خونریزی.
    ولی برای اطمینان بهتره به متخصص  مراجعه کنی.

12. سلام و خسته نباشید

من امروز با پسرخاله ام که قراره با هم ازدواج کنیم رابطه داشتم

ولی قصدش این نبود که پرده مو پاره کنه.اما بلافاصله رفتیم دکتر متخصص زنان و گفتن که شدیداً

قسمت زیری اش پاره شده و اگر خواستم عمل کنم

آیا بعد عمل اگر خونواده شوهرم ازم خواستن که گواهی باکرگی براشون ببرم،برم پیش دکتر می فهمن عمل کردم؟

13. mahkoom نوشته است: سلام و خسته نباشید

من امروز با پسرخاله ام که قراره با هم ازدواج کنیم رابطه داشتم

ولی قصدش این نبود که پرده مو پاره کنه.اما بلافاصله رفتیم دکتر متخصص زنان و گفتن که شدیداً

قسمت زیری اش پاره شده و اگر خواستم عمل کنم

آیا بعد عمل اگر خونواده شوهرم ازم خواستن که گواهی باکرگی براشون ببرم،برم پیش دکتر می فهمن عمل کردم؟

بله هر گونه جراحی بر روی بکارت کاملا مشهور خواهد بود و برگه سلامت برای شما صادر نمیشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. سلام
    آقای دکتر من 2 ساله که عروسی کردم ولی به دلیل گرفتگی عضلات واژن و درد شدید موفق به دخول نشدیم. شبانه روز فقط به این مسئله فکر میکنم و از دست خودم خیلی عصبانیم. الانم هردومون بجه میخایم. چیکار کنم؟ تازگی ها به جراحی فکر میکنم ولی نمیدونم که کار درستی یا نه؟ شوهرم گناه داره....

15. leila9379 نوشته است: سلام

آقای دکتر من 2 ساله که عروسی کردم ولی به دلیل گرفتگی عضلات واژن و درد شدید موفق به دخول نشدیم. شبانه روز فقط به این مسئله فکر میکنم و از دست خودم خیلی عصبانیم. الانم هردومون بجه میخایم. چیکار کنم؟ تازگی ها به جراحی فکر میکنم ولی نمیدونم که کار درستی یا نه؟ شوهرم گناه داره....

درسته که رابطه اصل ازدواج نیست ولی شوهرتون واقعا صبر ایوب داشته که تا الان تحمل کرده
    بهتره هرچه زودتر به مشاور مراجعه کنید .اگه میخواید زندگیتون حفظ بشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 35
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید