شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. سلام من وسواس گرفتم تا الان 3 بار دکتر رفتم هر سه هم گفتن حلقوی ساده با خون ریزی..الان چند  وقته که دویاره  خودم نگاه می کنم.با کشیدن لبیاس کوچک امکان  داره پرده پاره شه؟البته یکم که پردمو می بینم.زور هم میزنم...هیچ جاش پاره نیست.ولی باز میترسم.

2. mari68 نوشته است: سلام من وسواس گرفتم تا الان 3 بار دکتر رفتم هر سه هم گفتن حلقوی ساده با خون ریزی..الان چند  وقته که دویاره  خودم نگاه می کنم.با کشیدن لبیاس کوچک امکان  داره پرده پاره شه؟البته یکم که پردمو می بینم.زور هم میزنم...هیچ جاش پاره نیست.ولی باز میترسم.

خیر با چنین کاری بکارت آسیب نمیبینه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mari68 نوشته است: سلام من وسواس گرفتم تا الان 3 بار دکتر رفتم هر سه هم گفتن حلقوی ساده با خون ریزی..الان چند  وقته که دویاره خودم نگاه می کنم. با کشیدن لباس کوچک امکان داره پرده پاره شه؟ البته یکم که پردمو می بینم.زور هم میزنم...هیچ جاش پاره نیست.ولی باز میترسم.

با ورود اجسام خارجی به واژن امکان آسیب و سائیدگی پرده بکارت وجود داره، با توجه به ضخامت پرده و مقدار فشار وارده به بکارت، احتمال صدمه بیشتر وجود دارد. با کشیدن لباس کوچک به روی واژن پرده آسیب نمی بینه چون در این هنگام شما چیزی را داخل واژن نکردید.
    در پرده حلقوی ساده یا همان پرده ی غیر قابل اتساع، در هنگام دخول امکان پارگی پرده وجود داره، ولی در پرده های حلقوی قابل اتساع که قابلیت ارتجاعی دارند، ممکنه در هنگام دخول پاره نشند، ولی آثار سائیدگی ناشی از دخول در پرده وجود دارد.

4. سلام.نگرانیتون بی مورده اگه قرارباشه باکشیدن لباس پرده پاره بشه که دیگه هیچکی پرده نداشت نگران نباشید.

5. لبییای کوچک من اشتباه تایپ کردم.

6. سلام من وسواس گرفتم تا الان 3 بار دکتر رفتم هر سه هم گفتن حلقوی ساده با خون ریزی..الان چند  وقته که دویاره  خودم نگاه می کنم.با کشیدن لبیای کوچک امکان  داره پرده پاره شه؟البته یکم که پردمو می بینم.زور هم میزنم...هیچ جاش پاره نیست.ولی باز میترسم.

7. mari68 نوشته است: سلام من وسواس گرفتم تا الان 3 بار دکتر رفتم هر سه هم گفتن حلقوی ساده با خون ریزی..الان چند  وقته که دویاره  خودم نگاه می کنم.با کشیدن لبیای کوچک امکان  داره پرده پاره شه؟البته یکم که پردمو می بینم.زور هم میزنم...هیچ جاش پاره نیست.ولی باز میترسم.

با کشیدن لبیای کوچک پرده پاره نمیشه. به قول دوستان که بارها گفته اند: تا چیزی وارد واژن نشه پرده پاره نمیشه.

8. سلام من دکتر رفتم گفتن پردم حلقویه و سالمه ولی بعد از این معاینه با نامزدم رابطه داشتم ولی نه درد و نه سوزش داشتم فشار زیاد هم بهم نیومده با این حال شک داشتم و وقتی خودم پردمو با آینه دیدم یه سطح گوشتی صورتی رنگه که صافه ولی وسطش یه چیزی شبیه یه شکافه وقتی به خودم فشار میارم شکافه زیاد از هم باز نمی شه که سوراخ ببینم.یعنی با وجود اینکه پردم حلقویه این شکاف طبیعیه؟ به نظر نمیاد پارگی باشه ولی شک دارم.خواهش می کنم راهنماییم کنید.

9. سلام دوست عزیزاگه رابطه کامل داشتیداحتمال داره بکارتتون اسیب دیده  یاپاره شده باشه ممکنه به خاطره اینکه دردوسوزش نداشتیدپرده شماحلقوی ارتجاعی باشه که پاره نمیشه ولی اثاردخول به راحتی توسط پزشکی قانونی یامتخصص زنان تشخیص داده میشه.

10. سلام خسته نباشین
    من19سالمه حدود سه سال پیش به علت عدم اطلاعات صحیح انگشت خود را وارد وازنم کردم اما هیچ دردی نداشتم بعد از دقایقی مایع لغذنده صورتی بسیار کمرنگ مشاهده کردم همش اظطراب دارم از اینکه پردم پاره شده باشه میشه راهنماییم کنین احتمال سالم بودن چقده؟!!!

11. سلام دوست عزیزاگه خونریزی ودردنداشتیدممکنه پردتون حلقوی باشه وبه نظرمن احتمال اسیب کمه بهترین راه اینه که متخصص شمارومعاینه کنه من خودمم نگرانی اسیب دیدگی بکارتموداشتم بالاخره تصمیم گرفتم به متخصص مراجعه کردم که گفت سالمم شماهم برای اینکه نگرانیتون برطرف بشه بهتره به متخصص زنان مراجعه کنید.این طوری مطمئن تری.

12. عزیزم حسا س نشید.من خودم 3 یار دکتر رفتم بازهم حساسم.احساس می کنم  که دروغ می گن دکترها.باور کن اینقدر خودمو معاینه کردم اون ناحیه درد گرفته بس پاهامو باز کردم.پس الکی حساس نشید.

13. سلام خسته نباشین من قبلا یکم از پردمو جراحی کردم و با یه پسر هم دوستم میدونه این موضوع رو و الان میخوایم ازدواج کنیم چند بار از پشت رابطه جنسی داشتیم امکن داره از پشت فشار اومده بهاشه به پرده و پاره شده باشه؟؟؟یا اسیب دیده باشه؟؟
    خواهش میکن زود جواب بدین

14. nazi829 نوشته است: سلام خسته نباشین من قبلا یکم از پردمو جراحی کردم و با یه پسر هم دوستم میدونه این موضوع رو و الان میخوایم ازدواج کنیم چند بار از پشت رابطه جنسی داشتیم امکن داره از پشت فشار اومده بهاشه به پرده و پاره شده باشه؟؟؟یا اسیب دیده باشه؟؟
    خواهش میکن زود جواب بدین

سلام دوست عزیز
    تا چیزی وارد واژن نشه امکان اسیب دیدگی پرده بکارت وجود نداره نگران نباشید

15. سلام اگه منظورتون رابطه مقعدیه خیرنگران نباشیدهیچ ربطی به بکارت نداره مگراینکه مستقیم روواژن شمافشاراورده باشه یاناخواسته الت ایشان داخل واژن شماشده باشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 35
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید