شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. negin456 نوشته است: سلام ممنون ازسایت خوبتون من بانامزدم 3ساله رابطه مقعدی دارم و پردم حلقویه بدون خونریزیه ولی چندبارندونسته به واژنم فشاراورده که نه دردداشتم نه خونریزی.چندبارم پیش اومده که بعدازرابطه مقعدی واژنم سوزش پیداکرده ولی مساله ای که هست اینه که به تازگیافهمیدم ایشون جدیدا مواد مصرف میکنه و میخوام ازش جداشم خانوادم خیلی رو بکارتم حساسن از قضیه مواد هم چیزی نمیدونن ایا پردم اسیب دیده؟ کمکم کنید

چون پردتون از نوع حلقویه و به راحتی ازاله نمیشه، ولی به دلیل همون روابطی که (به گفته خودتون) ندونسته به واژنتون فشار آورده، ممکنه باعث سائیدگی، لهیدگی یا حالت ارتجاع دادن به پرده شده باشه.
    هرچقدر مقدار و زمان دخول بیشتر باشه، میزان سائیدگی پرده هم بیشتر خواهد شد و مقدار آسیب های احتمالی صرفاً با معاینه توسط پزشک متخصص زنان یا پزشکی قانونی مشخص خواهد شد.

2. negin456 نوشته است: سلام ممنون ازسلیت خوبتون من بانامزدم 3ساله رابطه مقعدی دارم وپردم حلقویه بدون خونریزیه ولی چندبارندونسته به واژنم فشاراورده که نه دردداشتم نه خونریزی.چندبارم پیش اومده که بعدازرابطه مقعدی واژنم سوزش پیداکرده ولی مساله ای که هست اینه که به تازگیافهمیدم ایشون جدیداموادمصرف میکنه ومیخوام ازش جداشم خانوادم خیلی روبکارتم حساسن ازقضیه موادهم چیزی نمیدونن ایاپردم اسیب دیده.کمکم کنید

سلام.
    تا زمانی که چیزی وارد واژن نشود، پرده هیچ آسیبی نخواهد دید. نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. nima667769 نوشته است:
    sima_65 نوشته است: یعنی بهترین راه عمل هستش؟

اینکه گفته شد به سختی و با مشکل همراه هست یعنی با دخول به این راحتی پاره نمیشه؟

اینکه این پرده با دخول پاره نمیشه  بازم به فرد و سیستم اندامیش بستگی داره اگه تیغه بین این دو سوراخ نازک باشه با فشار قطعا برداشته میشه ولی نکته اینجاست که این تیغه چقدر ضخیم باشه...
    اگه ضخامت زیادی داشته باشه در حین رابطه درد زیادی به فرد دست میده چون فقط کش میاد و پاره نمیشه وگاهی امکان داره فرد در هربار نزدیکی خون ریزی خفیفی و درد داشته باشه..(سایز سوراخ ها هم با هم فرق میکنند و امکان درد رو افزایش میدهند)
    در این صورت فقط با جراحی میتونند اون تیعه رو بردارند و دو سوراخ یکی بشه..
    بعد از جراحی فرد دردی رو حس نمیکنه..

سلام
    ممنون از جوابتون

یک سوال که پیش اومد برام: من که جرات نمیکنم بهش دست بزنم Smile اما میخوام بدونم پشت این تیغه وسط خالیه؟
    یعنی از پشت این تیغه 2 تا سوراخ بهم راه دارن؟

4. منم پردم حلقوی فکر کنم با چیزایی که خوندم و عکسهایی که دیدم پشتش چیزی نباشه

5. دوستان اخر این پرده حلقوی پاره میشه؟یا نمیشه ونیاز به عمل پزشک داره یا ساییدگی براش ایجاد میشه خواهش میکنم یک جواب واحد بدین

6. novio نوشته است: دوستان اخر این پرده حلقوی پاره میشه؟یا نمیشه ونیاز به عمل پزشک داره یا ساییدگی براش ایجاد میشه خواهش میکنم یک جواب واحد بدین

هر نوع بکارتی درنهایت از بین میره و حلقوی ها هم از این مورد استثنا نیستند
    من تا حالا به مورد حلقوی برخورد نداشتم که نیاز به عمل داشته باشه این نوع بکارت یا خونریزی اصلا نداره یا شدید خونریزی داره

7. اخه چرا این که وسطش یه سوراخه پس نیازی نیست الت از یک سد ذخیم عبورکنه

سوال بعد اینکه خونریزیه زیادش بستگی به متسع بودن یا نبودنش داره؟

8. novio نوشته است: اخه چرا این که وسطش یه سوراخه پس نیازی نیست الت از یک سد ذخیم عبورکنه

سوال بعد اینکه خونریزیه زیادش بستگی به متسع بودن یا نبودنش داره؟

با سلام
    لازم نیست آلت از یه سد ضخیم عبور کنه اما لازمه از یه سوراخ خیلی کوچیک عبور کنه پس پارگی طبیعیه!!!
    خونریزی به عواملی مثل ضخامت ، میزان ارتجاعی بودن و... پرده بستگی داره و پزشک متخصص میتونه این مسائل رو تشخیص بده نه خود شخص.

9. sima_65 نوشته است:
    nima667769 نوشته است:
    sima_65 نوشته است: یعنی بهترین راه عمل هستش؟

اینکه گفته شد به سختی و با مشکل همراه هست یعنی با دخول به این راحتی پاره نمیشه؟

اینکه این پرده با دخول پاره نمیشه  بازم به فرد و سیستم اندامیش بستگی داره اگه تیغه بین این دو سوراخ نازک باشه با فشار قطعا برداشته میشه ولی نکته اینجاست که این تیغه چقدر ضخیم باشه...
    اگه ضخامت زیادی داشته باشه در حین رابطه درد زیادی به فرد دست میده چون فقط کش میاد و پاره نمیشه وگاهی امکان داره فرد در هربار نزدیکی خون ریزی خفیفی و درد داشته باشه..(سایز سوراخ ها هم با هم فرق میکنند و امکان درد رو افزایش میدهند)
    در این صورت فقط با جراحی میتونند اون تیعه رو بردارند و دو سوراخ یکی بشه..
    بعد از جراحی فرد دردی رو حس نمیکنه..

سلام
    ممنون از جوابتون

یک سوال که پیش اومد برام: من که جرات نمیکنم بهش دست بزنم Smile اما میخوام بدونم پشت این تیغه وسط خالیه؟
    یعنی از پشت این تیغه 2 تا سوراخ بهم راه دارن؟

بله این تیغه برداشته بشه دو سوراخ به هم متصل میشه..برای همین این تیغه رو برمیدارند تا مشکل سوراخ ها حل شه

10. اگه همون حلقوی بدون خونریزیم اگه پردم لهیده یاساییده باشه بهم گواهی بکارت میدن؟

11. negin456 نوشته است: اگه همون حلقوی بدون خونریزیم اگه پردم لهیده یاساییده باشه بهم گواهی بکارت میدن؟

آثار ورود آلت به واژن از طریق لهیدگی و ساییدگی روی بکارت حلقوی باقی می مونه و برای چنین بکارتی گواهی سلامت صادر نمی شود.

12. سلام من23ساله م حدوداتو11سالگی از3متری پریدم پایین وچیزی به وازنم نخوردوتقریبا بعداز دوروز دیدم شورتم خونی شده ومربوط به خون قاعده گی نبوده ممکنه پرده ام آسیب دیده باشه؟وخودم باتوجه به مطالبی که توسایتتون خوندم باآینه معاینه کردم واحساس میکنم ساعت 11پرده ام آسیب دیده میشه راهنماییم کنیدمیترسم ونمیتونم به پزشک مراجعه کنم !باتشک

13. ramia نوشته است: سلام من23ساله م حدوداتو11سالگی از3متری پریدم پایین وچیزی به وازنم نخوردوتقریبا بعداز دوروز دیدم شورتم خونی شده ومربوط به خون قاعده گی نبوده ممکنه پرده ام آسیب دیده باشه؟وخودم باتوجه به مطالبی که توسایتتون خوندم باآینه معاینه کردم واحساس میکنم ساعت 11پرده ام آسیب دیده میشه راهنماییم کنیدمیترسم ونمیتونم به پزشک مراجعه کنم !باتشک

پرش از ارتفاع باعث پاره شدن یا آسیب پرده بکارت نمیشه. چون چیزی به واژن برخورد نکرده که پرده صدمه ببینه.
    معاینه پرده باید توسط شخص ماهری انجام بشه و اینکه گفتید احساس میکنم در ساعت 11 پردم آسیب دیده، این احساستون قابل اطمینان نیست.
    اگر خیلی علاقه مندید بدونید پرده صدمه دیده یا اون حالتی که مثل ساعت 11 مشاهده کردید، صرفاً با معاینه پزشک زنان امکان تشخیص وجود دارد

14. ramia نوشته است: سلام من23ساله م حدوداتو11سالگی از3متری پریدم پایین وچیزی به وازنم نخوردوتقریبا بعداز دوروز دیدم شورتم خونی شده ومربوط به خون قاعده گی نبوده ممکنه پرده ام آسیب دیده باشه؟وخودم باتوجه به مطالبی که توسایتتون خوندم باآینه معاینه کردم واحساس میکنم ساعت 11پرده ام آسیب دیده میشه راهنماییم کنیدمیترسم ونمیتونم به پزشک مراجعه کنم !باتشک

سلام .دوست عزیز.
    (ورود چیزی به داخل واژن به معنی عبور از پرده بکارت می باشد و  احتمال آسیب دیدن پرده بکارت به دنبال ورود چیزی به داخل دستگاه تناسلی می باشد احتمال و میزان آسیب به نوع پرده و نیز قطرچیزی که  وارد شده بستگی دارد، تشخیص این مورد تنها با معاینه بالینی پزشک متخصص امکان پذیر است.)
    و طبق گفته های شما پرش از ارتفاع باعث صدمه دیدن پرده نمیشود و چون چیزی وارد نشده پس احتمال اسیب دیدن ان وجود ندارد و خود شخص به طور کامل نمی تواند تشخیص دهد و بهتر به پزشک مراجعه کنید.

15. sanam2 نوشته است: سلام دوستان خسته نباشید من کاربر جدید هستم یه مشکلی برام پیش اومد دوستانی که میتونن بهم کمک کنن  من یه دستگاه بوسیله یکی از دوستانم از اوکراین خریدم که به وسیله اون خود ارصایی مکردم جند ساله دو روز پیش اول از مقعدم شروع کردم خیلی معذرت میخوام رک حرف میزنم  بعد که شروع به خود ارضایی با واژنم کردم یه لحظه درد شدیدی احساس کردم ولی خونی نیومد پردهام هم  حلقوی یا ارتجایی نیست بنظر شما درد ناشی از چی بود میترسم پاره اش کرده باشم{در ضمن این دستگاه جوریه که داخل نمیره دهانه واژن یا مقعد میذاریش سر گردی داره که ویبره میکنه سرشم عوض میشه مال واژن و مقعد فرق میکنه }

سلام.
    طبق گفته های شما  چون کامل داخل نرفته است پرده اسیب ندیده است .
    اگر وسیله کامل داخل واژن رفته باشد پرده اسیب میبیند ورود هر شی بستگی به قطر ان و نوع پرده  باعث پاره شدن پرده میشود.
    بهتر است برای اطمینان بیشتر بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 35
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید