شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. reza123456 نوشته است: سلام
    من یه پسر 13 ساله و یه دختر 5 ساله دارم.یه بار که این دو تا تو اتاق تنها بودن من درو باز کردم و رفتم تو.دیدم پسرم داره با خواهرش رابطه ...انجام میده.بعد که اقرار کرد گفت که آلت اصلا جا نمیشد داخل واژن و فقط فشار میداد و حد اکثر 1 سانت رفته تو.هیچ خونی هم نیومد .
    حالا پرده دخترم پاره شده؟
    احتمالش چقدره؟
    احتمالش کمه ولی بخاطر اطمینان به دکتر نشونش بدین واز این به بعد اگه امکانش باشه اتاقاشونو از هم جدا کنید بخصوص شب چون پسرها تو این سنین که تازه حس بلوغ رو احساس میکنن خیلی به این جور موارد علاقه نشون میدن

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. احتمال آسیب در صورت ورود آلت تناسلی وجود دارد حتما به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید

3. reza123456 نوشته است: سلام
    من یه پسر 13 ساله و یه دختر 5 ساله دارم.یه بار که این دو تا تو اتاق تنها بودن من درو باز کردم و رفتم تو.دیدم پسرم داره با خواهرش رابطه ...انجام میده.بعد که اقرار کرد گفت که آلت اصلا جا نمیشد داخل واژن و فقط فشار میداد و حد اکثر 1 سانت رفته تو.هیچ خونی هم نیومد .
    حالا پرده دخترم پاره شده؟
    احتمالش چقدره؟
    سلام
    از خواندن مطلب شما بسيار متاثر شدم. حتي در مورد مشكل شما با يك ماما هم مشورت كردم.
    پرده بكارت فقط در اثر ضربه مستقيم يا مقاربت پاره مي شود كه معمولا همراه با خون ريزي و درد است. اگر خوني خارج نشده احتمال پارگي كم است. البته اين يك قانون نيست چون بعضي از پارگي ها بدون خونريزي است.
    بهترين كار اين است كه ايشان را پيش يك متخصص زنان ببريد تا دخترتان را معاينه كند تا در صورت آسيب رسيدن ترميم كنند. هر چه قدر زودتر اقدام كنيد نتيجه بهتري خواهيد ديد.
    موفق باشيد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام من به دکتر زنان که مراجعه کردم گفتن پردم از نوع حلقویه و سالمه. بعد از این معاینه من چند بار خود ارضایی داشتم ولی چیزی وارد واژنم نکردم.ولی ترسیدم که شاید آسیب رسیده باشه واسه همین با آینه خودمو معاینه کردم. پردم شبیه یه دایره است که وسطش یه خط صافه که سوراخ واضحی دیده نمی شه ولی گوشه پردم یه ناهمواری کوچیکه . آیا ممکنه به دلیل خود ارضایی آسیب دیده باشه؟ ممکنه دکتر این رو ندیده باشه ؟یا طبیعیه؟

5. baharak123 نوشته است: سلام من به دکتر زنان که مراجعه کردم گفتن پردم از نوع حلقویه و سالمه. بعد از این معاینه من چند بار خود ارضایی داشتم ولی چیزی وارد واژنم نکردم.ولی ترسیدم که شاید آسیب رسیده باشه واسه همین با آینه خودمو معاینه کردم. پردم شبیه یه دایره است که وسطش یه خط صافه که سوراخ واضحی دیده نمی شه ولی گوشه پردم یه ناهمواری کوچیکه . آیا ممکنه به دلیل خود ارضایی آسیب دیده باشه؟ ممکنه دکتر این رو ندیده باشه ؟یا طبیعیه؟

نه دوست عزیز
    نگران نباشید تا زمانیکه چیزی وارد نشه مشکلی نیست
    در ضمن برای معاینه باید به پزشک متخصص یا مامایی که در این زمینه اموزش دیده مراجعه کنید

6. با عرض سلام  
    من حدود 3 ماه پیش  با نامزدم  رابطه محافظت شده داشتم البته قبل از رابطه من واژنشا با دستم میما لیدم و به خاطر نداشتن اطلاعات کافی انگشت وسط خودما وارد واژنش کردم ولی با فشار داخل نرفت و خیلی راحت وارد شد ولی نامزدم کمی دردش گرفت ولی اصلا خون نیومد حتی بعدش که از هم جدا شدیم هم خون نیومده بوده ولی نامزدم میگفت تا چند ساعت کمی احساس سوزش داشته و فرداش خوب شده.من یبار از نزدیک واژنشا بررسی کردم و شکلش مثل حلقوی بود.یعنی وسط واژنش یه سوراخ بود به اندازه ی محیط تقریبا انگشت وسط.حالا به دلایلی نامزدیمون به هم خوردا و خیلی ناراحتم که نکنه به بکارتشون اسیب رسیده باشه و بعدا براش مشکل ساز بشه.لطفا کمکم کنید
    اگر اسیب فقط در حد خراش باشه یا کمی پارگی باشه ترمیم میشه؟آیا این موضوع براش میتونه مشکل ساز باشه؟
    خواهشا کمکم کنید

7. mostafa12 نوشته است: با عرض سلام  
    من حدود 3 ماه پیش  با نامزدم  رابطه محافظت شده داشتم البته قبل از رابطه من واژنشا با دستم میما لیدم و به خاطر نداشتن اطلاعات کافی انگشت وسط خودما وارد واژنش کردم ولی با فشار داخل نرفت و خیلی راحت وارد شد ولی نامزدم کمی دردش گرفت ولی اصلا خون نیومد حتی بعدش که از هم جدا شدیم هم خون نیومده بوده ولی نامزدم میگفت تا چند ساعت کمی احساس سوزش داشته و فرداش خوب شده.من یبار از نزدیک واژنشا بررسی کردم و شکلش مثل حلقوی بود.یعنی وسط واژنش یه سوراخ بود به اندازه ی محیط تقریبا انگشت وسط.حالا به دلایلی نامزدیمون به هم خوردا و خیلی ناراحتم که نکنه به بکارتشون اسیب رسیده باشه و بعدا براش مشکل ساز بشه.لطفا کمکم کنید
    اگر اسیب فقط در حد خراش باشه یا کمی پارگی باشه ترمیم میشه؟آیا این موضوع براش میتونه مشکل ساز باشه؟
    خواهشا کمکم کنید

سلام دوست گرامی. تشخیص خراش یا پارگی پرده بکارت تنها توسط متخصص ماهر یا پزشک زنان قابل انجام است. به احتمال زیاد پرده خراش برداشته است. بنابراین بهتر است برای پاسخگویی به سوالاتتان به پزشک مراجعه نمایید.

8. باز ببخشین
    اگه اسیب دیدگی در حد خراش باشه آیا خود به خود ترمیم میشه؟
    آیا خراشیدگی یا آسیب کم به پرده بکارت میتونه تو ازدواجشون تاثیر گذار باشه یا بعد از اولین دخول خونریزی میکنن و مشکلی پیش نمیاد؟

9. mostafa13 نوشته است: باز ببخشین
    اگه اسیب دیدگی در حد خراش باشه آیا خود به خود ترمیم میشه؟
    آیا خراشیدگی یا آسیب کم به پرده بکارت میتونه تو ازدواجشون تاثیر گذار باشه یا بعد از اولین دخول خونریزی میکنن و مشکلی پیش نمیاد؟

عجول نباشید دوست عزیز. پرده حتی در صورت خراش هم خود به خود ترمیم نمی شود.
    منظورتون از تأثیر توی ازدواج روشن نبود. اما اگر منظور برخی از سنت هاست، در این مورد اجازه اظهار نظر ندارم. اما در مورد احتمال خونریزی، در هر صورت به نوع پرده بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد پرده بکارت، جستجو کنید. نمی توان گفت که هنوز احتمال خونریزی هست یا نه؟ مگر اینکه به همانطور که گفتم عجول نباشید و به پزشک مراجعه نمایید تا با معاینه بالینی تشخیص مناسب دهد. لازم هم نیست برای رفتن به پزشک علت خاصی را بازگو نمایید. فقط نامزندتان بگوید میخواهم پرده ام را معاینه کنید. همین!

10. خودبه خود ترمیم نمیشه باید به یه پزشک مراجعه کنی تا اون معاینه کنه ودقیق بگه  بستگی به نوع پرده داره  شاید خونریزی کته میخوای راحت باشی واسترس نداشته باشی با نامزدت همه چیزو در میان بزار

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. baharak123 نوشته است: سلام من به دکتر زنان که مراجعه کردم گفتن پردم از نوع حلقویه و سالمه. بعد از این معاینه من چند بار خود ارضایی داشتم ولی چیزی وارد واژنم نکردم.ولی ترسیدم که شاید آسیب رسیده باشه واسه همین با آینه خودمو معاینه کردم. پردم شبیه یه دایره است که وسطش یه خط صافه که سوراخ واضحی دیده نمی شه ولی گوشه پردم یه ناهمواری کوچیکه . آیا ممکنه به دلیل خود ارضایی آسیب دیده باشه؟ ممکنه دکتر این رو ندیده باشه ؟یا طبیعیه؟

اینکه میگی شبیه دایره هست و وسطش خط داره ،بخاطر اینه که احتمالاً پردت از نوع تیغه ای (دوقسمتی هست)
    اما میگی پزشک گفته حلقوی هستی؟!

البته این طبق گفته خودت هست وگرنه تشخیص پزشک ملاکه.
    اگر چیزی وارد واژن نکردی مشکلی نیست.

بارها گفته شده در صورت عدم دخول آسیبی به پرده نمیرسه!

درست میگم اگر دایره باشه با یک خط وسطش تیغه ای هست دیگه؟ بگید درست میگم یا نه؟

12. سلام دوستان عزیز منبرای اولین بار با همسرم نزدیکی داشتم موقع دخول سوزش ودرد داشتم بعداز3ساعت ببخشید موقع ادرار کمی خون امد درحد2یا3قطره ایا پرده ی بکارتم پاره شده

13. mohammadjoon26 نوشته است: سلام دوستان عزیز منبرای اولین بار با همسرم نزدیکی داشتم موقع دخول سوزش ودرد داشتم بعداز3ساعت ببخشید موقع ادرار کمی خون امد درحد2یا3قطره ایا پرده ی بکارتم پاره شده

احتمال آسیب و پارگی بکارت در موقع دخول وجود دارد. برای تشخیص آسیب یا پارگی قطعی می توانید به پزشک زنان مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. Hamshahri نوشته است:
    mohammadjoon26 نوشته است: سلام دوستان عزیز منبرای اولین بار با همسرم نزدیکی داشتم موقع دخول سوزش ودرد داشتم بعداز3ساعت ببخشید موقع ادرار کمی خون امد درحد2یا3قطره ایا پرده ی بکارتم پاره شده

احتمال آسیب و پارگی بکارت در موقع دخول وجود دارد. برای تشخیص آسیب یا پارگی قطعی می توانید به پزشک زنان مراجعه کنید

من نمیتونم برم پیش دکتر زنان بدلیل برخی مشکلات راه دیگه برا فهمیدن پارگی بکارت وجود نداره لطفا راهنماییم کنین ممنون

15. خب اگه دخول کامل بوده احتمال اسیب هست ولی برای اطمینان فقط پزشک میتونه معاینه انجام بده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 35
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید