شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. aydaa نوشته است: با سلام
    من چند وقت پیش حین رابطه با دوستم احساس کردم که التش وارد واژنم شد اما خیلی کم. این اتفاق چند وقت بعد هم تکرار شد و من مقدار خیلی خیلی کم خون دیدم روی لباسم. احتمال اینکه پرده من قبلا اسیب دیده باشه هست؟ و یا اینکه ارتجاعی باشه؟ و سوال دسگم ایه که اگه ارتجاعی باشه و من رابطه کامل داشته باشم این رو دکتر می تونه تشخیص بده یا نه؟

دوست عزیز
    شما باید برای تعیین نوع پرده خود به پزشک متخصص مراحعه و ایشون شما رو معاینه کنند
    اگه میگید کمی از الت وارد شده و خون دیدید هم احتمال پارگی وجود داره و هم احتمال اسیب
    بهتره شما به پزشک مراحعه تا ایشون بگن پرده شما اسیب دیده یا نه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام من دوساله پيش رابطه رابطه جنسی داشتم و الان هم از دوسال پيش تا حالا فقط 5 بار رابطه جنسی كردم
    خوني امده يا نيامده يادم نيست و  نميدانم پرده ام پاره شده يا نه
    از كجا بفهمم
    ميترسم
    از كجا بفهمم پردم چه نوعي است؟
    كمكم كنيد دارم ديوانه ميشم

3. anita_jojo20 نوشته است: سلام من دوساله پيش رابطه رابطه جنسی داشتم و الان هم از دوسال پيش تا حالا فقط 5 بار رابطه جنسی كردم
    خوني امده يا نيامده يادم نيست و  نميدانم پرده ام پاره شده يا نه
    از كجا بفهمم
    ميترسم
    از كجا بفهمم پردم چه نوعي است؟
    كمكم كنيد دارم ديوانه ميشم

برای تشخیص پارگی، آسیب یا خراشیدگی و همینطور برای فهمیدن نوع پرده بکارت باید توسط پزشک زنان معاینه شوید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام ببخشيد كه سوالمو اينجا مطرح ميكنم
    ميخواستم بدونم ميشه خودمون با نگاه كردن نوع پرده بكارت خانوم رو بفهمييم چون جاييكه ما هستيم معولا گواهي سلامت واز اين چيزا رسم نيست وحتي خيليها در مورد نوع پرده چيزي نميدونن فقط ميگن بايد بار اول خون در بياد و اگه خون نياد اون شخص باكره نيست.
    تا حالا چند بار هم برا تازه عروسا اين مشكل پيش اومده ومتاسفانه با آبرو ريزي عروس رو پس فرستادن حداقل راهي رو بگيد كه داماد خودش تشخيص بده و اگه حلقوي يا... نوعي بود كه خون نمياد يه فكري به حال خودش كنه.
    با تشكر

5. Tanha61 نوشته است: سلام ببخشيد كه سوالمو اينجا مطرح ميكنم
    ميخواستم بدونم ميشه خودمون با نگاه كردن نوع پرده بكارت خانوم رو بفهمييم چون جاييكه ما هستيم معولا گواهي سلامت واز اين چيزا رسم نيست وحتي خيليها در مورد نوع پرده چيزي نميدونن فقط ميگن بايد بار اول خون در بياد و اگه خون نياد اون شخص باكره نيست.
    تا حالا چند بار هم برا تازه عروسا اين مشكل پيش اومده ومتاسفانه با آبرو ريزي عروس رو پس فرستادن حداقل راهي رو بگيد كه داماد خودش تشخيص بده و اگه حلقوي يا... نوعي بود كه خون نمياد يه فكري به حال خودش كنه.
    با تشكر

دوست عزیز
    این کار فقط از عهده شخص متخصص بر میاد

6. سلام.من 21 سالمه.حدود 2 هفته پیش با نامزدم برای گرفتن گواهی بکارت به دکتر رفتم .دکتر گفت کاملا سالمه.حلقوی ساده اس.شب همون روز احساس خارش در لبیای کوچک کردم.انگشت اشاره ام رو در حالتی که چهار زانو نشسته بودم یر روی لبیا فشار دادم.دردم گرفت.فردا صبح از استرس پاره شدن به به ماما مراجعه کردم .گفت سالمه حلقوی ساده اس .حالا  می ترسم به خاطر اون درد اسیب دیده باشه؟یا پاره شده باشه و اون ماما نگفته باشه؟ردی این موضوع وسواس گرفتم؟میترسم پاره باشه این دفعه که میخوام با مادر شوهرم برم دکتر بهم گواهی ندن؟ امکان داره ماما نفهمه یا نگه؟ببخشید هی سوال میپرسح بازم مرسی

7. mari68 نوشته است: سلام.من 21 سالمه.حدود 2 هفته پیش با نامزدم برای گرفتن گواهی بکارت به دکتر رفتم .دکتر گفت کاملا سالمه.حلقوی ساده اس.شب همون روز احساس خارش در لبیای کوچک کردم.انگشت اشاره ام رو در حالتی که چهار زانو نشسته بودم یر روی لبیا فشار دادم.دردم گرفت.فردا صبح از استرس پاره شدن به به ماما مراجعه کردم .گفت سالمه حلقوی ساده اس .حالا  می ترسم به خاطر اون درد اسیب دیده باشه؟یا پاره شده باشه و اون ماما نگفته باشه؟ردی این موضوع وسواس گرفتم؟میترسم پاره باشه این دفعه که میخوام با مادر شوهرم برم دکتر بهم گواهی ندن؟ امکان داره ماما نفهمه یا نگه؟ببخشید هی سوال میپرسح بازم مرسی

با سلام.دوست عزیز با فشار دادن لبهای کوچک بکارت پاره نمیشه و مطمئنا اگه بکارت مشکلی داشت ماما حتما بهتون میگفت و اگه پاره شده بود حلقوی بودن اون رو نمیتونست تشخیص بده.اینقدر حساس نشید.

8. خواهر عزیز زیاد حساس نباشد در ضمن ماما با کسی شوخی نداره اگه مشکلی بود حتما میگفت

9. با سلام
    من نزدیکه 1 ماه کمتره که عروسی کردم و تو این مدت 4و5 بار نزدیکی خیلی معمولی داشتم
    چون هیچ خونریزی نداشتم رفتم دکتر تا معاینم کنه و بهم گفت که مطمینی که نزدیکی داشتی؟؟!!!! چون پرده ات سالمه و مدلشم ارتجاعیه
    تو این چند بار که دخول داشتم خودم چیز زیادی حس نکردم چون معمولا نگاه نمیکنم و همسرم زود خسته میشد و میگفت اصلا آلتم داخل نمیره واژنت کوچیکه خیلی!
    اینم بگم که شدیدا ترس از بارداری من داره و حالاحالاها بچه نمیخواد واسه همین حتی بار اول کاندوم گذاشت
    دفعه آخر که نزدیکی داشتیم خیلی سعی کرد تا یکم آلتش داخل رفت اما من هیچ لذتی ندارم هیچوقت و هیچ حسی ندارشتم تا این بار آخر که کمی درد داشتم فقط
    هردومون خسته شدیم و شوهرم هفته ای یکبار به سمت این کار میره و اونم دخول رو تا میتونه انجام نمیده و من میبینم که خودش و بیشتر میماله تا داخل کنه ومن این حرکاتش و دوست ندارم
    و همش فکر میکنم چرا لذتی ندارم براش با اونکه از از نظر زیبایی و اندام وهرچیزی که اون بخواد به گفته خودش وبقیه تکمیلم
    خودش معاشقه زیاد رو دوست داره واینکار وخوب بلده اما دخول رو نمیدونم چرا نمیتونه خوب انجام بده...
    همش میپرسه کجا باید داخل کنم آلتم رو! هیچ جاش داخل نمیره!!
    من خودم هم گیج شدم!
    ببخشید زیاد شد اما اگه میشه کمکم کنید که بفهمم مشکل از کجاست!
    درضمن دکتر رفتن هم مسخره میکنه!

10. mah23 نوشته است: با سلام
    من نزدیکه 1 ماه کمتره که عروسی کردم و تو این مدت 4و5 بار نزدیکی خیلی معمولی داشتم
    چون هیچ خونریزی نداشتم رفتم دکتر تا معاینم کنه و بهم گفت که مطمینی که نزدیکی داشتی؟؟!!!! چون پرده ات سالمه و مدلشم ارتجاعیه
    تو این چند بار که دخول داشتم خودم چیز زیادی حس نکردم چون معمولا نگاه نمیکنم و همسرم زود خسته میشد و میگفت اصلا آلتم داخل نمیره واژنت کوچیکه خیلی!
    اینم بگم که شدیدا ترس از بارداری من داره و حالاحالاها بچه نمیخواد واسه همین حتی بار اول کاندوم گذاشت
    دفعه آخر که نزدیکی داشتیم خیلی سعی کرد تا یکم آلتش داخل رفت اما من هیچ لذتی ندارم هیچوقت و هیچ حسی ندارشتم تا این بار آخر که کمی درد داشتم فقط
    هردومون خسته شدیم و شوهرم هفته ای یکبار به سمت این کار میره و اونم دخول رو تا میتونه انجام نمیده و من میبینم که خودش و بیشتر میماله تا داخل کنه ومن این حرکاتش و دوست ندارم
    و همش فکر میکنم چرا لذتی ندارم براش با اونکه از از نظر زیبایی و اندام وهرچیزی که اون بخواد به گفته خودش وبقیه تکمیلم
    خودش معاشقه زیاد رو دوست داره واینکار وخوب بلده اما دخول رو نمیدونم چرا نمیتونه خوب انجام بده...
    همش میپرسه کجا باید داخل کنم آلتم رو! هیچ جاش داخل نمیره!!
    من خودم هم گیج شدم!
    ببخشید زیاد شد اما اگه میشه کمکم کنید که بفهمم مشکل از کجاست!
    درضمن دکتر رفتن هم مسخره میکنه!

در مورد نوع پرده چون ارتجاعیه و بافت ضخیمی که داره حتی در هنگام دخول کامل ممکنه باز هم ازاله نشه. فقط در دفعات رابطه باعث سائیدگی و ارتجاع دادن پرده خواهد شد.
    اگر همسرتون در آینده نتونستند پرده رو ازاله کنند، میتونید به پزشک زنان مراجعه کنید تا توسط ایشون پرده پاره شود (اون هم به کمک تیغ جراحی)
    برای آمادگی واژن به منظور دخول، باید اندام جنسی شما تحریک شود مخصوصاً کلیتوریس که در رسیدن به ارگاسم و تحریک شدن اهمیت زیادی دارد
    چون از کاندوم در روابط استفاده می کنند، برای روان کنندگی بیشتر میتونند از ژل لوبریکانت استفاده کنند تا دخول به سهولت انجام شود
    اگر همسرتون معاشقه رو خوب بلدند پس باید در حین عمل ثابت کنند! معاشقه ای که قراره بعدش دخول انجام بشه باید با نقاط حساس بیشتر کار کنند مثل تحریک سینه ها و اندام تناسلی. چون بوسیدن و در آغوش گرفتن کافی نیست!

11. aydaa نوشته است: با سلام
    من چند وقت پیش حین رابطه با دوستم احساس کردم که التش وارد واژنم شد اما خیلی کم. این اتفاق چند وقت بعد هم تکرار شد و من مقدار خیلی خیلی کم خون دیدم روی لباسم. احتمال اینکه پرده من قبلا اسیب دیده باشه هست؟ و یا اینکه ارتجاعی باشه؟ و سوال دسگم ایه که اگه ارتجاعی باشه و من رابطه کامل داشته باشم این رو دکتر می تونه تشخیص بده یا نه؟

با سلام دوست عزیز.بله ممکنه اسیب دیده باشه زیرا پرده در پشت واژن قرار دارد.قبلا یعنی کی دوست عزیز؟منظورتون در حین رابطه هست یا چیز دیگری؟ارتجاعی بودن یا نبودن رو باید پزشک با معاینه بهتون بگه.پرده حتی اگه ارتجاعی باشه اما شما رابطه رابطه جنسی داخلی داشته باشید پزشک با معاینه میتونن تشخیص بدن.

12. با سلام عزیزم وقتی دخول صورت بگیره حتی کم امکان اینکه پرده دستخوش تغییر نشه خیلی کمه.چون پرده در ورودی واژن قرار داره.در ضمن در نوع ارتجاعی اثار دخول روی پرده و واژن می مونه .و پزشک وماما به راحتی تشخیص میدن.

13. من دوسال پيش اولين بار كه رابطه جنسی كردم دوست پسرم ميگه وقتي با دستش و نگاه هم كه كرده ديده من انگار پرده ندارم
    ولي هربار كه منو ميكرده من درد وحشتناكي داشتم كه بعد از 1 دقيقه درد كم ميشد ولي من 5 با بيشتر رابطه جنسی نركدم واولين بار همون2ساله پيش با خودش بوده وقبلش با هيچكس نبود
    ممكنه من اصلا پرده نداشته باشم ويا حالت ديگري دارد ميشه بهم توضيح بدين درد براي چيه هربار و نداشتن پرده ايا بده درحاليكه دوستم ميگه تواز روز اول نداشتي
    من گيج شدم كمك

14. anita_jojo20 نوشته است: من دوسال پيش اولين بار كه رابطه جنسی كردم دوست پسرم ميگه وقتي با دستش و نگاه هم كه كرده ديده من انگار پرده ندارم
    ولي هربار كه منو ميكرده من درد وحشتناكي داشتم كه بعد از 1 دقيقه درد كم ميشد ولي من 5 با بيشتر رابطه جنسی نركدم واولين بار همون2ساله پيش با خودش بوده وقبلش با هيچكس نبود
    ممكنه من اصلا پرده نداشته باشم ويا حالت ديگري دارد ميشه بهم توضيح بدين درد براي چيه هربار و نداشتن پرده ايا بده درحاليكه دوستم ميگه تواز روز اول نداشتي
    من گيج شدم كمك

سلام. وجود پرده تنها توسط افراد ماهر و پزشک، آن هم در وضعیت و پوزیشنی خاص قابل تشخیص است. با این حرف ها ذهن خود را مشوش نکنید.
    علت درد هم می تواند ناشی از نوع پرده باشد و چگونگی قرار گرفتن آن در واژن. توصیه می شود برای معاینه بالینی حتما به پزشک متخصص یا ماما مراجعه نمایید و از اظهارنظرهای غیر کارشناسی اجتناب کنید.

15. سلام!
    من ميخواستم بدونم چند درصد دخترا معمولا پرده شون طوري هست كه شب اول خون نمياد(حلقوي ارتجايي)اگه ممكنه اون چند نوعي كه ممكنه براي بار اول خون نياد وهمچنيين اون نوعي كه هيچوقت خون نمياد يا پاره نميشه رو بگيد من عكسشون رو ديدم ولي زير هر كدوم توضيح نداده بود كه متوجه بشم
    لفا حتما بگيد چند درصد ممكنه اين نوع پرده رو داشته باشن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 35
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید