شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. من خیلی گشتم ولی به این نکته اشاره نشده که بعد از پارگی پرده بکارت، در ظاهر خانم ها هم تغییراتی به وجود میاد؟!

2. babanoel_94 نوشته است: من خیلی گشتم ولی به این نکته اشاره نشده که بعد از پارگی پرده بکارت، در ظاهر خانم ها هم تغییراتی به وجود میاد؟!

نه خیر، ازاله ی بکارت در ظاهر خانوم ها هیچ تاثیری نداره .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. iman_prs نوشته است:
    voro0jak نوشته است: سلام.من حدود 1 سال با نامزدم نزدیکی داشتم ولی تا دفعه ی 3 4م نزدیکی از جلو خون یا درد خاصی مشاهده نشد.دفعه ی 4م خون کمی روی شورتم دیدم.اما عصر همان روز عادت ماهیانه شدم!آیا امکان دلره پرده بکارتم ارتجاعی بوده و پاره نشده؟

با توجه به این توضیحاتتون احتمالش زیاده که همین طور بوده باشه.. عدم درد و خونریزی به معنی از بین نرفتن پرده است و این که شما مدت طولانی هم رابطه داشتید و برای رابطه هم مانع خاصی نبوده نشانگر اینه که احتمالاً پرده‌تون از نوع ارتجاعی بوده
    در هر صورت بکارتتون کاملاً آسیب دیده

در مورد خونی هم که گفتید بسته به شکل و رنگش می‌تونه مربوط به قاعدگی و یا موارد دیگه باشه..

ببخشید اما ما حدود 3 ماهه که رابطه نداشتیم.آیا احتمال داره از آسیب دیدگی پرده کم شده باشه؟برای اطلاع از شرایط پرده باید فقط به پزشک زنان مراجعه کرد؟
    آیا برای مراجعه به پزشک در این باره به عقدنامه نیازه؟
    خون مشاهده شده خیلی کم بود و تقریبا نیم ساعت بعد از اتمام نزدیکی بوجود اومد!قریب به 2 ساعت بعد هم عادت شدم!

4. voro0jak نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    voro0jak نوشته است: سلام.من حدود 1 سال با نامزدم نزدیکی داشتم ولی تا دفعه ی 3 4م نزدیکی از جلو خون یا درد خاصی مشاهده نشد.دفعه ی 4م خون کمی روی شورتم دیدم.اما عصر همان روز عادت ماهیانه شدم!آیا امکان دلره پرده بکارتم ارتجاعی بوده و پاره نشده؟

با توجه به این توضیحاتتون احتمالش زیاده که همین طور بوده باشه.. عدم درد و خونریزی به معنی از بین نرفتن پرده است و این که شما مدت طولانی هم رابطه داشتید و برای رابطه هم مانع خاصی نبوده نشانگر اینه که احتمالاً پرده‌تون از نوع ارتجاعی بوده
    در هر صورت بکارتتون کاملاً آسیب دیده

در مورد خونی هم که گفتید بسته به شکل و رنگش می‌تونه مربوط به قاعدگی و یا موارد دیگه باشه..

ببخشید اما ما حدود 3 ماهه که رابطه نداشتیم.آیا احتمال داره از آسیب دیدگی پرده کم شده باشه؟برای اطلاع از شرایط پرده باید فقط به پزشک زنان مراجعه کرد؟
    خون مشاهده شده خیلی کم بود و تقریبا نیم ساعت بعد از اتمام نزدیکی بوجود اومد!قریب به 2 ساعت بعد هم عادت شدم!

اگه پرده بر اثر دخول آسیب دیده باشه، احتمال بهبودی وجود نداره. برای معاینه پرده باید به پزشک زنان مراجعه کنید.
    مراجعه به پزشک نیاز به عقدنامه نیست.
    خونریزی هم احتمالاً بخاطر عادت ماهانه بوده.

5. نقل قول:

با سلام به دوست عزیز سارا

تو رابطه جنسی چنانچه دخول انجام بشه حتما به پرده بکارت آسیب میزنه و باعث پارگی اون میشه مگر اینکه از نوع حلقوی ارتجاعی باشه که در این صورت توی چند تا رابطه اول پاره نمی شه ولی آسیب دیدگی اون قطعیه. و ممکنه که بسته به نوع پرده برای ازاله اون نیاز به جراحی باشه یا در طول چند بار نزدیکی از بین بره

ولی اینکه دخول 3 ماه پیش بوده یا در تاریخ دیگه با نزدیکی نکردن دیگه پرده ترمیم نمیشه.

اصلا برای چی اینقدر ناراحتید!

برای مراجعه به پزشک زنان برای معاینه نیاز به عقدنامه نیست.

پاره شدن پرده لزوما با خونریزی زیادی همراه نیست بلکه چند تا قطره هم می تونه باشه
    من خودم در اولین نزدیکی با همسرم خونریزی به حدی بود که به بیمارستان مراجعه کردیم.

6. سلام.نازنین السادات20 ساله >

بانامزدم 1بار نزدیکی داشتم امادخول کامل نبودحدود2سانت یاکمترودردی حس نکردم.با این حال به متخصص مراجعه کردم وگفت به این پرده مشکوکم چون قسمتی ازپرده درناحیه 7 آسیب دیده که یا بخاطر نزدیکیه ویا بخاطر ارتجاعی و بازبودن پردست. حالا هم خیلی اضطراب دارم چون هنوز گواهی سلامت نگرفتم وازنامزدم جداشدم. واینکه دکترگفت پارگی جدید نیست. درضمن من هیچ خونی مبنی بر پارگی ندیدم اما مثل همیشه ترشحات سفید مایل به رنگ زرد میبینم.8 روزهم هست که عادتم عقب افتاده و10تاقرص ال دی خوردم.ازترس اینکه مبادا حامله شم از بی بی چک استفاده کردم که جواب منفی بود آزمایش خون هم دادم که اون هم منفی بود.الان هم خیلی میترسم که چرا و چگونه پرده آسیب داده وچرا پریود نمیشم.حدود6سال پیش رزمی کارمیکردم که مجوربودم پاهامو تا170 180 درجه بازکنم.ازجوی آب هم زیاد میپریدم وهمیشه  پله ها رو هم 2و3تا بالا میرم و پایین میام وهرماه برای اینکه مطمین شم پریودم تموم شده اختبارمیکنم یعنی پنبه یادستمال رو حدود3سانت فرو میبرم  که البته شاید اینا ملاک نباشه.حالا شمابگید آیا پرده پاره شده وممکنه با رعایت همه نکات پرده خود به خود ترمیم بشه؟واگرهم به خاطرنزدیکی پاره شده باشه دکترتشخیص میده به واسطه نزدیکی بوده یانه چون فقط1بار نزدیکی ایجادشده بااینکه دخول کامل نبوده؟

و آیاامکان دارد  شب عروسی با دخول کامل و پاره شدن کامل پرده خون بیاد؟ >
    خواهشا سریع جواب بدید چون دارم نابود میشم. >
    ممنون وسپاس

7. raha1990 نوشته است:
    سلام.نازنین السادات20 ساله >

بانامزدم 1بار نزدیکی داشتم امادخول کامل نبودحدود2سانت یاکمترودردی حس نکردم.با این حال به متخصص مراجعه کردم وگفت به این پرده مشکوکم چون قسمتی ازپرده درناحیه 7 آسیب دیده که یا بخاطر نزدیکیه ویا بخاطر ارتجاعی و بازبودن پردست. حالا هم خیلی اضطراب دارم چون هنوز گواهی سلامت نگرفتم وازنامزدم جداشدم. واینکه دکترگفت پارگی جدید نیست. درضمن من هیچ خونی مبنی بر پارگی ندیدم اما مثل همیشه ترشحات سفید مایل به رنگ زرد میبینم.8 روزهم هست که عادتم عقب افتاده و10تاقرص ال دی خوردم.ازترس اینکه مبادا حامله شم از بی بی چک استفاده کردم که جواب منفی بود آزمایش خون هم دادم که اون هم منفی بود.الان هم خیلی میترسم که چرا و چگونه پرده آسیب داده وچرا پریود نمیشم.حدود6سال پیش رزمی کارمیکردم که مجوربودم پاهامو تا170 180 درجه بازکنم.ازجوی آب هم زیاد میپریدم وهمیشه  پله ها رو هم 2و3تا بالا میرم و پایین میام وهرماه برای اینکه مطمین شم پریودم تموم شده اختبارمیکنم یعنی پنبه یادستمال رو حدود3سانت فرو میبرم  که البته شاید اینا ملاک نباشه.حالا شمابگید آیا پرده پاره شده وممکنه با رعایت همه نکات پرده خود به خود ترمیم بشه؟واگرهم به خاطرنزدیکی پاره شده باشه دکترتشخیص میده به واسطه نزدیکی بوده یانه چون فقط1بار نزدیکی ایجادشده بااینکه دخول کامل نبوده؟

و آیاامکان دارد  شب عروسی با دخول کامل و پاره شدن کامل پرده خون بیاد؟ >
    خواهشا سریع جواب بدید چون دارم نابود میشم. >
    ممنون وسپاس

شما خونی مبنی بر پارگی ندیدید چون پرده اولاً از جنس ارتجاعیه ثانیاً با دخول 2 سانت این نوع پرده ها پاره نمی شوند.
    باتوجه اضطراب و مصرف بی رویه قرص LD پریود شما عقب افتاده و تا عوارض قرص و نگرانی شما برطرف نشه، زمان پریود باز هم عقب میوفته.
    آسیب پرده یا بخاطر دخول بوده یا به گفته پزشک پارگی یا آسیب جدید نیست. در اینصورت شاید قبلاً بر اثر ورود جسم یا آلت به داخل واژن پرده دچار آسیب شده.
    اگه معاینه توسط پزشک متخصص زنان انجام بشه معلوم میشه پارگی، آسیب یا خراشیدگی بر اثر نزدیکی بوده یا نه. به هرحال پرده بکارت خود بخود ترمیم نمیشه.
    در شب زفاف چون پرده شما از نوع ارتجاعیه، ممکنه با چند بار دخول کامل هم ازاله نشین هم خونریزی نداشته باشین. (پارگی این نوع پرده ها معمولاً یا به کمک پزشک یا در هنگام زایمان طبیعی خواهد بود)

8. با سلام
    الینا جان با توجه به اینکه گفتید پرده در 0تا5 سانتیمتری دهانه وجود داره پس احتمال داره که با فشار الت مرد از روی شورت زن پرده پاره بشود؟
    چون درهرصورت حتی اگر شورت هم باشه باتوجه به نزدیک بودن پرده احتمال پاره شدن باید باشه درسته؟

9. shiva15 نوشته است: با سلام
    الینا جان با توجه به اینکه گفتید پرده در 0تا5 سانتیمتری دهانه وجود داره پس احتمال داره که با فشار الت مرد از روی شورت زن پرده پاره بشود؟
    چون درهرصورت حتی اگر شورت هم باشه باتوجه به نزدیک بودن پرده احتمال پاره شدن باید باشه درسته؟

سلام دوست عزیز. البته من فکر میکنم منظورتون خانم asila باشه. اما من با اجازه ایشون جواب سوال رو خواهم داد؛
    در هر صورت هرگاه آلت از دهانه واژن عبور کند، با پرده تماس خواهد داشت. اما پارگی پرده منوط به تنها تماس نیست. همانطور که در این پست هم آمده است، تنها وقتی معمولا پرده پاره خواهد شد که با ورود جسمی با قطر بزرگتر از دهانه واژن، که میتواند آلت مرد باشد، همراه باشد. در غیر این صورت هر تماسی می تواند باعث خراش سطح پرده شود، نه پارگی آن.

به این ترتیب نمی توان گفت آلت از روی لباس (شورت) وارد واژن می شود، چرا که کلاهک آلت فضای مناسبی برای ورود نخواهد داشت و به سختی می تواند پرده را پاره کند و تنها باعث خراشیدگی سطح پرده خواهد شد.

10. aylina96 نوشته است:
    aylina96 نوشته است: سلام. من دختری 23 ساله ام که حدود 4سال است خودارضایی میکنم.چند وقت پیش حین خود ارضایی انگشت اشاره خود را کامل به داخل واژن فرو کردم.بعد از ان به مدت چند روز همراه ترشحات رگه هایی از خون غیرشفاف دیدم.بشدت نگران این موضوع هستم که پرده بکارت پاره شده باشه.از مراجعه به دکتر خجالت میکشم.آیا پرده بکارتم پاره شده ؟؟؟

من دوبار بطور کامل فرو کردم که حسی انگار که چیزی یکم کشیده شده بعد ترشحات نزديک به يک هفته بشکل شفاف و رگه هايي نزديک به رنگ قهوه اي بود که قطع شد .آيا پاره شده یا فقط در حد یک خراش هست؟؟؟خیلی نگرانم

با سلام
    در صورت پارگی پرده اگر از نوع ارتجاعی نباشد خونریزی به صورت رگه نیست
    برای شما امکان ایجاد خراش بوده که برای اطمینان جهت معاینه به پزشک مراجعه کنید

11. با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ببخشید من مشکلی دارم :

من و همسرم دقیقا دو ماه ازدواج کردیم و 9 ماه هم عقد بودیم   اما هر بار که می خواهم با همسرم نزدیکی کنم فشار و سوزش زیادی ( در حدی که چشمانم پر اشک میشه و احساس زیاد دستشویی دارم ) احساس میکنم اینم بگم که من عاشق همسرم هستم و اون واقعا با من به اندازه کافی معاشقه میکنه و واژن من کامل خیس . اما  اوایلش یک ذره هم نمیتونست همسرم التش را وارد واژنم کنه اما تازگی ها طی چند بار فکر کنم 3 بار تا انتهای کلاهک وارد واژنم شده اما هنوز بکارتم پاره نشده و خونی نمیاد فقط فشار زیادی بهم میاد نمیدونم چرا ؟؟ مگه نمیگن فاصله اش کمه پس چرا نمیشه ؟ من دکتر هم رفتم برای معاینه بکارت بهم گفت نازک نیست اما ضخیم هم نیست و گفت حین پارگی حتما خونریزی داری اینم بگم اون دکتر جز بهترین دکترهای تهران هست . می خواستم بدونم این درد طبیعیه ؟ ما باید کم کم اقدام کنیم ؟ یا یکدفعه ؟
    ممنون میشم کمکم کنید

12. sm1366 نوشته است: با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ببخشید من مشکلی دارم :

من و همسرم دقیقا دو ماه ازدواج کردیم و 9 ماه هم عقد بودیم   اما هر بار که می خواهم با همسرم نزدیکی کنم فشار و سوزش زیادی ( در حدی که چشمانم پر اشک میشه و احساس زیاد دستشویی دارم ) احساس میکنم اینم بگم که من عاشق همسرم هستم و اون واقعا با من به اندازه کافی معاشقه میکنه و واژن من کامل خیس . اما  اوایلش یک ذره هم نمیتونست همسرم التش را وارد واژنم کنه اما تازگی ها طی چند بار فکر کنم 3 بار تا انتهای کلاهک وارد واژنم شده اما هنوز بکارتم پاره نشده و خونی نمیاد فقط فشار زیادی بهم میاد نمیدونم چرا ؟؟ مگه نمیگن فاصله اش کمه پس چرا نمیشه ؟ من دکتر هم رفتم برای معاینه بکارت بهم گفت نازک نیست اما ضخیم هم نیست و گفت حین پارگی حتما خونریزی داری اینم بگم اون دکتر جز بهترین دکترهای تهران هست . می خواستم بدونم این درد طبیعیه ؟ ما باید کم کم اقدام کنیم ؟ یا یکدفعه ؟
    ممنون میشم کمکم کنید

علت سوزش درحین نزدیکی میتونه بخاطر تماس مکرر آلت با لبهای واژن باشه. چون این فشار و سوزش ناشی از عدم تحریک نیست، چون گفتید معاشقه به اندازه کافی انجام میشه و واژن هم کاملاً خیس میشه.
    پس باید نوع پوزیشن رو اصلاح کنید. هرچقدر ضخامت آلت بیشتر باشه و پاهای زن بسته تر باشه، باعث میشه آلت با لبهای واژن تماس زیادی داشته باشه. ترجیحاً پاهای شما اگه بیشتر از قبل باز بشه، ممکنه احساس سوزش کمتر بشه.
    برای کاهش سوزش ناشی از این نوع نزدیکی، میتونید اسپری بی حسی لیدوکائین را حدود 10 دقیقه قبل از رابطه به ناحیه واژن بزنید. اینکار باعث میشه عصب های اون قسمت برای 20 تا 30 دقیقه بی حس بشه، دراینصورت احساس سوزش نسبت به گذشته خیلی کمتر خواهد شد.

13. خیلی ممنونم از پاسختون . ببخشید این اسپری بی حس کننده کلا باعث میشه که تمام حس های خوب و بد را احساس نکنم؟ یعنی کلا بی حس میکنه ؟ آخه اینجوری که خوب نیست مثل این میمونه که شخص هیچ احساسی نسبت به رابطه اش نداره؟

و سوال دوم :پس این موضوع برای همه طبیعی و وجود داره ؟ یعنی پاره شدن پرده به این سختی ؟؟ و مشکل از من نیست ؟

14. فرق میکنه مال یکی زود با یک اشاره پاره میشه مال بعضیها مثل شما کمی دیر

15. sm1366 نوشته است: خیلی ممنونم از پاسختون . ببخشید این اسپری بی حس کننده کلا باعث میشه که تمام حس های خوب و بد را احساس نکنم؟ یعنی کلا بی حس میکنه ؟ آخه اینجوری که خوب نیست مثل این میمونه که شخص هیچ احساسی نسبت به رابطه اش نداره؟

و سوال دوم :پس این موضوع برای همه طبیعی و وجود داره ؟ یعنی پاره شدن پرده به این سختی ؟؟ و مشکل از من نیست ؟

در هنگام استفاده از اسپری بی حسی باید دقت کنید به کلیتوریس برخورد نکند چون تحریک این ناحیه باعث افزایش لذت جنسی میشه.
    باید دقیقاً متوجه بشید کدوم ناحیه احساس سوزش دارید، تا اسپری به همون قسمت زده شود.
    اگه همسر شما از کاندوم استفاده نمی کنه، شما باید 10 دقیقه پس از اسپری، ناحیه واژن رو بشوئید درغیر اینصورت آلت همسر شما بخاطر تماس با واژن کمی بی حس شده و به دنبال آن احتمال دیر انزالی و عدم نعوظ کامل وجود داره.
    با شستشوی واژن اثر بی حسی کم نمیشه، چون ماده لیدوکائین جذب شده.

اما در مورد پرده ی شما اگه از نوع حلقوی باشه پس 2 حالت داره: قابل اتساع و غیر قابل اتساع
    در پرده غيرقابل اتساع، در حين اولين دخول پاره شده و احتمال خونریزی وجود داره. اما حلقوی قابل اتساع عليرغم دخول ممکنست پاره نشود. در عين حال در لبه پرده بکارت حلقوی قابل اتساع می توان علائم سائيدگی خفيف را مشاهده کرد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 35
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید