شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جراحی زیبایی الت تناسلی

1. من هم به دلیل خود ارضایی دچار مشکل در حالت الت خود شده ام و متاسفانه این مساله مرا به مرض نا امیدی کشانده از نظر ظاهری گوشت اضافه اورده و سیاه شده است ایا راهی برای حل این مشکل هست یا خیر خواهش می کنم اگر میتوان با جراحی ان را به حالت قبل بازگرداند به من بگویید یا دکتری را معرفی کنید چون واقعا هیچ دکتری را نمی شناسم و دوست دارم بدانم ایا از پس مخارج ان برمی ایم یا خیر ؟

2. سلام
    در مورد مشکل شما اگر پس از ترک خود ارضایی علائم فوق برطرف نشد، میتونید به متخصص زنان یا متخصص پوست و زیبایی مراجعه کنید تا با معاینه دقیق معلوم بشه جراحی نیاز هست یا خیر
    همچنین برای معرفی پزشک زنان یا متخصص پوست و زیبائی می توانید به سایت سازمان نظام پزشکی به نشانی www.irimc.org مراجعه کنید و با جستجوی لازم پزشک مورد نظر را پیدا کنید.
    همچنین چند سال پیش خانومی از بزرگی لبهای کوچک و رنگ تیره آن که به صورت ارثی بود ناراحت بودند و به دنبال درمان مناسبی میگشت تا اینکه بعضی از دوستان توصیه های مفیدی در اختیارشون قرار دادند که بد نیست جهت ملاحظه آن به اینجا مراجعه کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. marya79

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من شنیدم برگشت پذیر است باز هم رجوع به پزشک بهتر است

4. دوست عزیز بعضی از پزشکان جراح زیبایی یا متخصص زنان این عمل رو انجام میدم که فکر کنم یه عمل سرپایی باشه و زیاد هم درگیرش نباشید
    شاد باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. iran1365 نوشته است: من هم به دلیل خود ارضایی دچار مشکل در حالت الت خود شده ام و متاسفانه این مساله مرا به مرض نا امیدی کشانده از نظر ظاهری گوشت اضافه اورده و سیاه شده است ایا راهی برای حل این مشکل هست یا خیر خواهش می کنم اگر میتوان با جراحی ان را به حالت قبل بازگرداند به من بگویید یا دکتری را معرفی کنید چون واقعا هیچ دکتری را نمی شناسم و دوست دارم بدانم ایا از پس مخارج ان برمی ایم یا خیر ؟

سلام:
    دوست عزیز همونطور که دوستان گفتن این عمل سرپایی هست و متخصص زنان این کارو انجام میده
    بهتره بجای اینکه اینقدر در نگرانی و تشویش باشی به 1 متخصص زنان مراجعه کنی
    البته این مشکل رو یکی از دوستانم داشت
    ولی خیلی برای ازدواجم نگران بود
    که البته شرط جراحی هم اجازه ی شوهر بود
    ولی دوست خوبم شما دقیقا نگفتین این مشکل چه جور مشکلی هست
    منظورتون از گوشت اضافه همان لبه های داخلی هست؟
    خودتون رو نگران نکنید چون ممکنه این مسئله ای که شما بهش میگید مشکل اصلا چیز خواصی نباشه
    و بهترین پیشنهاد اینه که خود ارضایی رو سریعا قطع کنید و اینکه برای مشورت به پزشک زنان مراجعه کنید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید