.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
51 پاسخ • 82783 بازديد •  رفتن به صفحه 1   
لبهای کوچک آلت زنان

نویسنده پیام
cheshmaneziba
اخطارها : 1 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 12 دی 1387 - 19:39    عنوان: icon_angry لبهای کوچک آلت زنان آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام اقای دکتر.لبهای کوچک آلت من هم بزرگه وهم تیره خیلی از این بابت ناراحتم و میدونم که ارثی هست.میخواستم بپرسم هزینه عمل جراحی چقدر است؟ویا اگر راه دیگری برای درمان هست لطفا راهنماییم کنید چون به این شکل نمیتونم ازدواج کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sshana64, masoome2010, greenn, 71590

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 12 دی 1387 - 19:39    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: پنج‌شنبه 12 دی 1387 - 22:26    عنوان: icon_angry Re: لبهای کوچک آلت زنان آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
cheshmaneziba نوشته است: سلام اقای دکتر.لبهای کوچک آلت من هم بزرگه وهم تیره خیلی از این بابت ناراحتم و میدونم که ارثی هست.میخواستم بپرسم هزینه عمل جراحی چقدر است؟ویا اگر راه دیگری برای درمان هست لطفا راهنماییم کنید چون به این شکل نمیتونم ازدواج کنم

با سلام

دوست عزیز تیرگی لب های آلت تناسلی عمدتا ارثی و ژنتیک هست و گاهی بعلت برخی التهابها و قارچها ایجاد می شود . در هرصورت قابل رفع هست باید به متخصص مراجعه کنید
درمورد بزرگی لب ها هم با یک جراحی نسبتا ساده این مشکل حل میشه و در مورد هزینه اش هم دقیقا بستگی به پزشک و کیلنیکی که در آن جراحی می شوید دارد

اما در مورد اینکه اینطوری نمی تونید ازدواج کنید باید خدمتتون عرض کنم خیلی هم می تونید . وقتی پسری یک دختر رو برای ازدواج انتخاب می کند یعنی منهای ظاهر ، اخلاق و طرز فکر و شخصیت و موقعیت اجتماعی و ... اون دختر هم به دل پسر نشسته . بعنوان یک پسر می تونم بهتون تضمین بدم وقتی پسری دختری رو برای ازدواج انتخاب می کنه به تنها چیزی که فکر نمی کنه اینه که لب های آلت تناسلی دختر تیره هست یا روشن ؟ بزرگ هست یا کوچک ؟
خدارو شکر مشکل شما در صورتتون نیست که بگید در همون نگاه اول توی ذوق میزند . اگر کسی هم بعد از دیدن ظاهرتون و آشنایی با شخصیتتون شما رو پسندید و سرانجام پس از آنکه کار به رابطه نزدیک تر کشید با دیدن رنگ تیره لب ها خواست شما رو ترک کنه ، بنظر من بجای غصه خوردن نماز شکر بخونید که گرفتار چنین آدم 3 نقطه ای نشدید .
سایز و رنگ در دوستی ها و روابطی که صرفا براساس رابطه جنسی شکل گرفته شاید موثر باشد و اصلا در ازدواج بحث این چیزها نیست و بهتره انقدر تمام هستی تون رو به این چیزها پیوند نزنید و بدونید که شما منهای رنگ و سایز هر قسمتی از بدنتون یک دختر هستید با شایستگی های مشخص و قابل اعتنا . خودتون رو همینطوری که هستید دوست بدارید و بابت مسائلی که در بوجود آمدنش هیچ نقشی نداشتید خودتون رو عذاب ندید
مشکل شما جدا مشکل عجیب و غریبی نیست . درصد قابل توجهی از خانمها چنین مشخصاتی دارند

در نهایت اگر با این همه حرافی که بنده کردم شما هنوز خودت رو دوست نداری تبعا می تونی از متخصص زنان و یا متخصص زیبایی کمک بگیری . توصیه من متخصص زنان هست .

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : reza652003, esdha, shayvard, yas67, sshana64, SAMANEH_U, 81196-87, parisa659, saqar110, Ariyana, masoome2010, roozbeh969, venosjoon, fakhar, invisible, mona_69, golijoon_68, alma_m, yekta1, jeiran_1993
bluesea2008

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: جمعه 13 دی 1387 - 12:33    عنوان: icon_angry Re: لبهای کوچک آلت زنان آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
cheshmaneziba نوشته است: سلام اقای دکتر.لبهای کوچک آلت من هم بزرگه وهم تیره خیلی از این بابت ناراحتم و میدونم که ارثی هست.میخواستم بپرسم هزینه عمل جراحی چقدر است؟ویا اگر راه دیگری برای درمان هست لطفا راهنماییم کنید چون به این شکل نمیتونم ازدواج کنم

باز هم با تشکر از آقای سامی
دوست عزیز مشکل شما عدم اطلاع هست و بی خودی روی خودتون عیب میگذارید.
این حالت که شما گفتید ورای ارثی بودنش خیلی خیلی طبیعی هست و اغلب خانمها اینگونه اند. و با بالا رفتن سن بیشتر هم می شود.
و بدونید که بعضی ها می گویند این به علت بد بودن زن هست یا خودارضایی باعث می شود که من همین الان میگم این حرفها هم چرت هست و این حالت خیلی نرمال هست.
و اصلا نیازی به درمان و عمل نیست چون ایرادی هم نیست. و به قول آقای سامی بد نیست ما مردهای اطرافمون را بهتر بشناسیم که چقدر سواد و شعور دارند.

امضامن تنها سه چیز را آموزش میدهم :
سادگی.شکیبایی و مهربانی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sudi, esdha, 4834000, masoome2010, invisible
تاریخ: پنج‌شنبه 6 فروردین 1388 - 18:08    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام و خسته نباشید .می خواستم بپرسم که واقعا" خودارضایی نمیتونه باعث بزرگ شدن لبهای کوچک بشه؟ آخه من توی سایت یه پزشک متخصص زنان نوشته خوده دکتر متخصص بود که گفته بود خود ارضایی باعث بزرگی لبهای کوچک بشه.ممنون اگه جواب بدین

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : pesar_bahari
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: پنج‌شنبه 6 فروردین 1388 - 20:12    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
sudi نوشته است: سلام و خسته نباشید .می خواستم بپرسم که واقعا" خودارضایی نمیتونه باعث بزرگ شدن لبهای کوچک بشه؟ آخه من توی سایت یه پزشک متخصص زنان نوشته خوده دکتر متخصص بود که گفته بود خود ارضایی باعث بزرگی لبهای کوچک بشه.ممنون اگه جواب بدین

سلام
ببینید شما اگر دماغتونم روزی 200 بار بکشید تبعا تغییر شکل می ده . از این جهت شاید بشه گفت خودارضایی بشکل عجیب و غریبو و بی نهایت افراط می تواند باعث تغییر شکل لب ها بشود
اما در حالت عادی خیر

اندازه لب ها و تغییر رنگ آنها اگر بدلیل آبسه و کیست و بیماریهای تناسلی نباشد که اغلب هم نیست ، یک خاصیت ژنتیک و وراثتی می باشد و توصیه من اینه در این زمینه خیلی حساس نباشید اما بازم بهتره بدونید که اگر این اوضاع خیلی شما رو عذاب میده می تونید با یک جراحی اصلاحی نسبتا ساده مشکل رو حل کنید

ولی جدا لازم نیست

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sudi, pesar_bahari, pina58, irandokhtf, masoome2010, invisible, nahid-rad

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 6 فروردین 1388 - 20:12    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

fantasy

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: یکشنبه 9 فروردین 1388 - 22:24    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
دكتر ايا در مورد اين عمل ها يعني كوچك كردن كليتوريس و كليتورال هود عوارضي تا به حال گزارش شده؟چون خود من هم ابن مشكل رو دارم و خيلي هم مشكل بدي هست هم از نظر زيبائي هم راحت نبودن در بهضي فعاليت ها مثلا ما عادت دارم كه بسته بشينم و اغلب در اين ناحيه احساس درد ميكنم و راحت نيستم و فكر ميكنم تيرگي اين قسمت به علت اينه كه چون در بيرون بدن هست و دائم بهشون فشار مياد به وجود اومده و تا كوتاه هم نشن از بين نخواهند رفت درسته؟در ضمن خود من هم در ذهنم تا اين مشكل هست دوست ندارم كه ازدواج كنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: دوشنبه 10 فروردین 1388 - 14:38    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
fantasy نوشته است: دكتر ايا در مورد اين عمل ها يعني كوچك كردن كليتوريس و كليتورال هود عوارضي تا به حال گزارش شده؟چون خود من هم ابن مشكل رو دارم و خيلي هم مشكل بدي هست هم از نظر زيبائي هم راحت نبودن در بهضي فعاليت ها مثلا ما عادت دارم كه بسته بشينم و اغلب در اين ناحيه احساس درد ميكنم و راحت نيستم و فكر ميكنم تيرگي اين قسمت به علت اينه كه چون در بيرون بدن هست و دائم بهشون فشار مياد به وجود اومده و تا كوتاه هم نشن از بين نخواهند رفت درسته؟در ضمن خود من هم در ذهنم تا اين مشكل هست دوست ندارم كه ازدواج كنم

سلام
بسته نشستن یعنی چی ؟

ببین دوست عزیز هیچ جراحی بدون عارضه نیست . فقط می مونه اینکه عوارض احتمالی جراحی به نتیجه اش می ارزه یا نه ؟!
اینو قطعا شما و سطح مشکلتون و جراح توامان تشخیص می دید . و در نهایت با رجوع به متخصص باتجربه و رعایت نکان بعد از جراحی ، احتمال دچار عارضه شدن رو بسیار کاهش خواهید داد
البته خیلی جالب نیست که می فرمایید تا وقتی این مشکل را دارم ازدواج نمی کنم ! اینا واقعا بهم ربطی ندارند و مطمئن باشید ممکنه در دوستی های روزمره اینچیزا مهم باشه اما تقریبا هیچ مرد عاقل و بالغی همسرش رو از روی این چیزا انتخاب نمی کنه

در نهایت با خانم دکتر پورقربان - متخصص و جراح زنان همین سایت - تماس بگیرید .  ایشون متخصص جراح زنان هستند و این جراحی رو انجام داده و می دهند .
موفق باشید

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Bitasetayesh
fantasy

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 12 فروردین 1388 - 21:06    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
بسته نشستن يعني خيلي جم و جور پاها به هم نزديك
من اين مشكلم رو به متخصص هم گفتم اما نه به طور جد البته معاينه هم شدم...
من اين مشكلم رو به مادرم گفتم و ايشان فرمودند (بيخود همينم مونده بود اين به خاطر لاغريت)  اما من فكر ميكنم اصلا به لاغريم ربطي نداره  
در مورد اين كه فرمودين خيلي جالب نيست :خانم ها هميشه دوست دارند كه در بهترين حالت ممكن ديده بشن و كاملا براي هر چيز ساده اي اماده باشن مثلا اينكه به سر و وعضشون ميرسن ارايش ميكنن و ....اين هم جزئي از همون هاست و با اينكه به قول شما خوب هست كه اين مشكل رو صورتتون نيست اما به مراتب به نظر من خيلي مهم تر از مثلا يه جراحي بيني ميتونه براي يك خانم باشه حالا هر كس براي خودش يك نظري داره و قابل احترام
ممنون كه به سوالم جواب داديد منتظر جواب هاي بعديتون هم هستم ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : masoome2010
m-f-a

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: چهار‌شنبه 12 فروردین 1388 - 21:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
با سلام خدمت این دوست عزیز و ÷ر وسواس
شما چرا حالا گیر دادید به این که چرا لبه ها بزرگن یا سیاه مشکل شما این نیست خانوم محترم ان شاءا... که از دست بنده ناراحت نمیشوید من مطلبی را باید به شما بگویم :
و ان اینست که احتمالا شما فیلمها و یا عکسهای ÷رنوی( رابطه جنسی)را دیده اید و وسواس به خرج داده اید که چرا آن زنها از آلتهای کوچک و سفیدی برخوردارند گول این فیلمها را نخورید در این فیلمها از نور و کرم و سفید کننده و ....استفاده میشود تا بدن زن را بصورت فریب دهنده هم برای زنان و هم برای  مردان جلوه دهند  این فیلمها ورای از غیر اخلاقی بودنشان دودمان یک خانواده را بهم میریزد این که مشکلی نیست که شما بخواهید به خاطر این مسیله کوچک خودتان را آزار دهید از شما به خاطر فقط  یک ایرانی خواهش میکنم که روح و روانتان را ÷اک کنید قول به شما میدهم که تمام مشکلتان بدون هیچ تغییری درست شود و این نکته را بگوییم که اگر این مشکلی که شما میگویید اگر مریضی نباشد (عیب نقاش میکنی هشدار)

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : esdha, pina58, Ariyana, masoome2010, nanaz_515, invisible, gol3, danyal871

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 12 فروردین 1388 - 21:28    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

fantasy

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 19 فروردین 1388 - 04:32    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
سلام
نه ناراحت نميشم اتفاقا خوشحال ميشم كه نظرات شما پسر هارو در مورد اين موضوع بدونم البته تنها كيليتورال هود من نيست كه بلند هست يا بزرگ اما من و كلا دختر ها دوست دارند كه بدن خوبي داشته باشن و خودشون هم از اين ظرافت لذت ببرن به هر حال من كه فعلا از اين مشكل دارم عذاب ميكشم و اظطراب شديد اين مشكل كلافه كنندست شما شايد نتوني من رو درك كني اما راهنمائي يا نظر ميتوني بدي ولي اين صحبت ها زياد نميتونه من رو اروم كنه
ممنون به خاطر نظرتون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
roxana

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 22 فروردین 1388 - 07:17    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
سلام منم از این مشکل رنج میبرم و البته خودم فکر می کنم به خاطر خودارضایی باشه که به مدت چندین سال انجامش می دادم و البته ممکن است که ارثی هم باشد ولی خودارضایی من هم در ایجاد آن بی تاثیر نبوده است.به هر حال همان طور که خانم fantasy گفتند این مشکل برای ما دخترها واقعا عذاب دهنده است ومن خودم به شخصه هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی اذیت می شوم.البته من به این خانم توصیه می کنم حتما با خانم دکتر پورقربان تماس بگیرند چون ایشان از این گونه عمل ها انجام داده اند ومن هم خودم می خواهم نزد ایشان عمل انجام دهم.ان شا الله که نتیجه بخش باشد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : masoome2010, ghorub2011
golijoon77
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: شنبه 22 فروردین 1388 - 12:10    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
سلام .من فکر میکنم خود ارضایی اصلا باعث تغییر شکل و اندازه و رنگ آلت تناسلی نمیشه.من خودم بیشتر از 10 سال خود ارضایی کردم اما بدون کوچکترین تغیر..کاملا دوستانم رو درک میکنم یه دختر همیشه دوست داره در حد کمال باشه همیشه دوست داره زیباییش تو چشم بیاد و مسلمه اگه از چیزی راضی نباشه سعی در رفعش داره.خود من هم در حال حاضر از بعضی چیزام راضی نیستم.اما من کسایی رو میشناسم که واقعا خودشون رو همونطور که هستن دوست دارن(با اینکه عیب و ایرادم زیاد داشتن. انسان بی نقص که وجود نداره)و افتخار میکنن. شاید در نگاه اول باشون موافق نباشی و به نظرت حتی عیب هاشون بیشتر از حسن شون باشه(البته این چیزا اصلا عیب نیستاااا فقط آدم دوست داره که بهتر باشه کلمه دیگه ای به ذهنم نرسید بجاش بگم شما لاکش بگیرید) اما یه مدت که میگذره میبینی تو هم به اندازه خودش بلکه بیشتر دوسش داری و چیزایی که قبلا به نظرت خوشایند نبوده الان زیبا میبینی من خودم چندین بار این تجربه رو داشتم البته نه در مورد الت تناسلی!!!<xml><o></o>

امضاهیچ انسانی بیشتراز آن موقع خود را گول نمیزند که فکر میکند..دیگران را فریب داده است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sami28, yas67, masoome2010, invisible
raha250

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: شنبه 22 فروردین 1388 - 14:52    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
سلام...به نظر من این قضیه اصلا اونقد بزرگ نیست که شما فکر من کنید...زیبایی باطن خیلی مهم تر از زیبایی ظاهره...در وهله دوم هم این قسمت از بدن هم طوری نیست که همه ببینن و فقط همسرتونه که قراره ببینه و وقتیه که آدم اون موقع همسرش از همه بهش نزدیکتره و انتخابش کرده تا همیشه باهاش باشه.پس شما اونقد ویژگی های مناسب داشتید که اون آقا شما رو به عنوانه همسر و مادرفرزنداش پذیرفته...پس این چیزا خیلی کوچیکه که خودتونو در گیرش کنید.....

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : masoome2010, invisible

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 22 فروردین 1388 - 14:52    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

cheshmaneziba
اخطارها : 1 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: شنبه 22 فروردین 1388 - 15:45    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
سلام درسته فقط همسرمون میتونه ببینه ولی از اون مهمتر خودمونیم که هرروز خودمونو میبینیم!ما دخترها دوست داریم اول از همه خودمون از بدنمون راضی باشیم بعد همسرمون...اگر کسی این عملو انجام داده خواهش میکنم بیاد و از نتیجه ی عملش بگه وهمینطور از خانم دکتر پور قربان خواهش میکنم شماکه این عملو انجام میدید و به این سایت هم سر میزنید بیاید و کمی اطلاعات به ما بدید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 22 فروردین 1388 - 20:47    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
سلام

اگه نمی رم روی اعصابتون بازم باید بگم که مشکل اصلی بنظر من اعتمادبنفس هست
و اگر مشاوره درست و اصولی پیش از همه جراحی های زیبایی صورت بگیرد ، درصد بالایی از مراجعین احتمالا ترجیح می دهند پول جراحی را صرف مسائل مهمتری بنمایند

و دیگه در مورد اینکه خودتون رو همینطور که هستید دوست بدارید چیزی نمی گم چون احتمال منو می زنید

در ادامه و اگر اصرار به جراحی دارید باید بگم که
جراحی کوچک کردن لبها ی تناسلی جراحی بزرگی نیست و به وفور انجام می شود . البته شاید مراجعه به متخصص زیبایی در این عمل نتیجه بهتری - زیباتری - بهمراه داشته باشد اما از اونجایی که آلت تناسلی پر است از عصبهایی که آسیب زدن به آنها می تواند مشکلات جنسی بوجود بیاورد در این عمل بخصوص و بویژه - بویژه - در عمل مربوط به کلیتوریس توصیه من اینه که با مراجعه به متخصص جراحی زنان - که آناتومی اندام تناسلی را بخوبی می شناسد - احتمال دچار شدن به عوارض بعد از جراحی رو تا جایی که جا داره پایین بیاورید

در ادامه توجه شما رو به لینک مربوط جراحی زیبایی زنان هست در وبلاگ خانم دکتر پورقربان - جراح زنان - جلب می کنم
..........................

جراحی پلاستیک

امروزه جراحی پلاستیک در بازسازی نسوج آسیب دیده و بهبود شکل ظاهری و رفع آنومالیها پیشرفتهای زیادی نموده است . در این میان جراحی زنان نیز از این پیشرفتها بی بهره نبوده است.

آنجه مسلم است زایمانهای مکرر- شیردهی و علل مادرزادی موجب تغییر شکلهای گوناگونی در بدن زنان میشود که گاها تاثیر سوئی بر روی اعتماد به نفس و کیفیت زندگی آنان دارد  

انواع اعمال جراحی پلاستیک و تصاویری از آنان در ادامه مطلب آورده میشود ...

از اونجایی که ممکنه انتقال عکسها به سایت دکتر رهام مورد تایید ایشون نباشه برای دیدن ادامه مطلب و عکسهای مربوطه به وبلاگ خانم دکترپورقربان مراجعه کنید . کلیک کنید .

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : yas67, SAMANEH_U, masoome2010, fakhar, invisible, tadai, mahzaad
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه 1   
صفحه 1 از 4

توجه: آخرين پست در اين صفحه 2079 روز قبل (22 فروردین 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد مضرات قارچ برای بدن 7 ozza 13463 سه‌شنبه 14 مهر 1388 - 14:57
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد برطرف کردن تیرگی پوست آلت تناسلی 6 amirgoodboy 88522 دوشنبه 1 تیر 1388 - 10:50
YUKABED مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد برای کمک به دفع تکه های جنین... 1 hossein123 6756 دوشنبه 5 شهریور 1386 - 04:47
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چه ورزشی(سنگین)است.برای زنان؟ 0 violet_1 6713 سه‌شنبه 16 مرداد 1386 - 08:18
violet_1 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد اگر باقی مونده جفت دفع نشه چه اتفاقی میفته؟ 1 reza7 8064 یکشنبه 7 اسفند 1384 - 11:47
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید