شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 13   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 2

1. 2468 نوشته است: ایا مالیدن با دست باعث پارگی می شود؟ وارد شدن تنها کلاهک مرد چطور؟

مالش باعث از بین رفتن و حتی آسیب نمیشه
    اما ورود آلت حتی تا کلاهک امکان پارگی یا خراشیدگی و هرگونه آسیبی رو میتونه به همراه داشته باشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. rezamemo نوشته است: سلام.واقعا ممنون از سایت بسیار عالی و اموزندتون.سوال من اینکه چه نوع پرده بکارتی هست که ممکن است کامل پاره نشود وپزشک مجبور به پاره کردن ان شود؟ایا این درست است که میگویند پرده بکارت چند لایه است؟
    بسیار ممنون.

باسلام، در مورد پرده های حلقوی و ارتجاعی که احتمال پارگی کامل وجود ندارد، قبلاً توضیحاتی در سایت داده شده.

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. با سلام،بنده 25 سال دارم و دو سال از ازدواجم می گذرد ، همسرم دارای پرده ارتجاعی می باشد و با وجود 2 سال رابطه جنسی هنوز پرده بکارتش سالم می باشد ، با توجه به دردهای زیاد در ابتدای قاعدگی و درد زیاد در ابتدای دابطه جنسی با وجود آماده سازی زیاد ، آیا راهی برای پاره کردن این نوع پرده از طریق رابطه جنسی وجود دارد و اگر وجود ندارد از طریق پزشک چگونه می باشد.
    با تشکر

4. mehrdadolips نوشته است: با سلام،بنده 25 سال دارم و دو سال از ازدواجم می گذرد ، همسرم دارای پرده ارتجاعی می باشد و با وجود 2 سال رابطه جنسی هنوز پرده بکارتش سالم می باشد ، با توجه به دردهای زیاد در ابتدای قاعدگی و درد زیاد در ابتدای دابطه جنسی با وجود آماده سازی زیاد ، آیا راهی برای پاره کردن این نوع پرده از طریق رابطه جنسی وجود دارد و اگر وجود ندارد از طریق پزشک چگونه می باشد.
    با تشکر

باسلام، در مورد پرده ارتجاعی که ازاله آن به سختی امکانپذیر است، ممکن است برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند.
    طی اولین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، ضمناً اگر مایع اسپرم بر روی آن بریزد می تواند موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزوئید موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و به طرف تخمک زن برود و حاملکی ایجاد گردد. غالبا تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  5. سلام سوالی ازتون داشتم :
    من و نامزدم تا حالا چندبار برای دخول و از بین بردن بکارتم تلاش کردیم اما با توجه به اینکه دهانه واژن من خیلی تنگه و همچنین آلت نامزدم تقریبا خیلی بزرگتر از دهانه واژن من هست نتونستیم اینکار رو انجام بدیم و فقط ایجاد زخم و سوزش شدید کرد.
    راستش میخواستم بدونم هیچ راهی برای دخول بدون درد نیست؟و برای باز شدن دهانه واژن چیکار باید کرد.چون واقعا برامون مشکل ساز شده.
    و مطلب دیگه اینکه ما برای اطمینان بیشتر در نزدیکیهامون سعی کردیم از کاندوم استفاده کنیم اما متاسفانه با اینکه کاندومها مارک معروفی هستش خیلی زود پاره میشه. (با توجه به اینکه قطر آلت نامزدم خیلی زیاده) آیا کاندوم هایی وجود دارن که قابلیت بزرگ شدن رو داشته باشن و دیرتر پاره بشن؟
    با تشکر

6. shadi64 نوشته است: سلام سوالی ازتون داشتم :
    من و نامزدم تا حالا چندبار برای دخول و از بین بردن بکارتم تلاش کردیم اما با توجه به اینکه دهانه واژن من خیلی تنگه و همچنین آلت نامزدم تقریبا خیلی بزرگتر از دهانه واژن من هست نتونستیم اینکار رو انجام بدیم و فقط ایجاد زخم و سوزش شدید کرد.
    راستش میخواستم بدونم هیچ راهی برای دخول بدون درد نیست؟و برای باز شدن دهانه واژن چیکار باید کرد.چون واقعا برامون مشکل ساز شده.
    و مطلب دیگه اینکه ما برای اطمینان بیشتر در نزدیکیهامون سعی کردیم از کاندوم استفاده کنیم اما متاسفانه با اینکه کاندومها مارک معروفی هستش خیلی زود پاره میشه. (با توجه به اینکه قطر آلت نامزدم خیلی زیاده) آیا کاندوم هایی وجود دارن که قابلیت بزرگ شدن رو داشته باشن و دیرتر پاره بشن؟
    با تشکر

باسلام، درخصوص رفع درد در هنگام دخول و مسائل مربوط به آن، قبلاً در سایت بطور کامل بحث شده است.
    لذا برای بررسی موضوع اینجا کلیک کنید.
    ضمناً کاندوم برای آلت بزرگ با سایز XL در داروخانه ها موجود است.

7. سلام دوستان .ایا مالش الت مرد به باسن زن( البته از روی لباس زن) به پرده اسیب می رساند.من همش فکر میکنم در اثر مالش شاید ضربه و فشار به پرده وارد شود. ایا پرده به این صورت اسیب می بیند؟ممنون

8. tarajooon نوشته است: سلام دوستان .ایا مالش الت مرد به باسن زن( البته از روی لباس زن) به پرده اسیب می رساند.من همش فکر میکنم در اثر مالش شاید ضربه و فشار به پرده وارد شود. ایا پرده به این صورت اسیب می بیند؟ممنون

دوست عزیزم اخه باسن چه ربطی به بکارت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بکارت فقط با ضربه ی مستقیم که بهش بخوره اسیب میبینه و از روی لباسم به واسطه ی مالش اسیب نمیبینه .
    به جای این که غصه بخوری و همش نگران باشی برو یه متخصص زنان درست حسابی معاینت کنه و بهت گواهی سلامت بکارت بده تا خیالت راحت بشه .

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. پرده بکارت از نوع سپتومی یا تیغه ایاحتیاج به عمل داره؟دردش زیاده؟
    با عرض معذرت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. fatimasam نوشته است: پرده بکارت از نوع سپتومی یا تیغه ایاحتیاج به عمل داره؟دردش زیاده؟
    با عرض معذرت

سلام
    این نوع پرده برای باز شدن بادرد زیادی همراه میباشد
    البته در افراد مختلف تفاوت دارد
    شما با اعتماد به نفس و دور کردن استرس میتوانید آن را به حداقل برسانید
    با هردو روش میتوان آن را برداشت
    البته جراحی نداره یه بی حسی کوچیک تو مطب پزشک و باز کردن آسان آن
    نگران نباشید خیلی سخت نیست.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. با سلام
    این امکان هست که پرده ارتجاعی , بعد از داشتن نزدیکی به مدت یک سال و بعد 2 سال نزدیکی نداشتن به حالت ازل برگرده و خودبخود ترمیم بشه ؟
       من 2 سال رابطه ای ندارم , 29 ساله ام و 6 سال زندگی مشترک داشتم , الان دوختن پرده برای من عوارضی نداره و اصلا به کجا باید مراجعه کنم برای این کار ؟
    همینطور من اندازه لبهای کوچیکم از اندازه معمول بزرگتر این ایرادی ؟ و ممکنه از نظر همسر عجیب و سوال بر انگیز باشه ؟ جراحی زیبایی در این زمینه هست ؟ کجا و عوارضی داره ؟

من قصد فریب دادن ندارم کشی که باهاش اشنا شدم میدونه من جدا شدم فقط به خاطر رضایت بیشت میخوام بدوزم و بگم ارتجاعی بوده >
    ممنون

12. azia نوشته است: با سلام
    این امکان هست که پرده ارتجاعی , بعد از داشتن نزدیکی به مدت یک سال و بعد 2 سال نزدیکی نداشتن به حالت ازل برگرده و خودبخود ترمیم بشه ؟
       من 2 سال رابطه ای ندارم , 29 ساله ام و 6 سال زندگی مشترک داشتم , الان دوختن پرده برای من عوارضی نداره و اصلا به کجا باید مراجعه کنم برای این کار ؟
    همینطور من اندازه لبهای کوچیکم از اندازه معمول بزرگتر این ایرادی ؟ و ممکنه از نظر همسر عجیب و سوال بر انگیز باشه ؟ جراحی زیبایی در این زمینه هست ؟ کجا و عوارضی داره ؟

من قصد فریب دادن ندارم کشی که باهاش اشنا شدم میدونه من جدا شدم فقط به خاطر رضایت بیشت میخوام بدوزم و بگم ارتجاعی بوده >
    ممنون

سلام
    هیچ پرده ای خود به خود ترمیم نمیشه و نیاز به جراحی هست که اون هم باید کمتر از 1 سال از پارگی پرده گذشته باشه و برای شما امکان پذیر نیست.
    اگه طرف مقابلتون میدونه شما جدا شدید چه نیازی به دوختن پرده هست؟ این مسئله فقط 1 بار اون هم زمان ازاله بکارت باعث رضایت بیشتر میشه و نه در تمام روابط بعدی.
    لبهای کوچک هرکس با توجه به عوامل ژنتیکی متفاوته و جراحی زیبایی برای کوچک کردن انجام میشه و عوارض خاصی هم نداره.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  13. raminn

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    دکتر صادقی عزیز یه سوالی برام پیش اومده که فکر نمیکنم ربطی به این انجمن داشته باشه !
    اما در انجمن های مربوطه نمیتونم پستی ارسال کنم !
    سوال : آیا پرده دنده ای هم مثل پرده حلقوی پاره نمیشه ؟
    فرق این دوتا چیه خواهشا کاملا توضیح بدین (حلقوی و دنده ای )
    یه توضیح مختصر در مورد پرده دنده ای هم بدین چون پرده نامزد من دنده ای هست !
    - توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

14. raminn نوشته است: سلام
    دکتر صادقی عزیز یه سوالی برام پیش اومده که فکر نمیکنم ربطی به این انجمن داشته باشه !
    اما در انجمن های مربوطه نمیتونم پستی ارسال کنم !
    سوال : آیا پرده دنده ای هم مثل پرده حلقوی پاره نمیشه ؟
    فرق این دوتا چیه خواهشا کاملا توضیح بدین (حلقوی و دنده ای )
    یه توضیح مختصر در مورد پرده دنده ای هم بدین چون پرده نامزد من دنده ای هست !
    - توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

سلام
    پرده های بکارت حلقوی دو نوعند:
    1- قابل اتساع 2- غیرقابل اتساع

بکارت حلقوی غیرقابل اتساع در حین اولین دخول آلت تناسلی پاره شده اما حلقوی قابل اتساع علیرغم دخول ممکنست پاره نشده و برای مرد این تصور را ایجاد می کند که همسر او باکره نبوده است. این توهم سبب مراجعه مکرر زوجین جوان به پزشکی قانونی است که با یک معاینه سطحی و توضیحات لازم رفع خواهد شد. در عین حال در لبه پرده بکارت حلقوی قابل اتساع می توان علائم سائیدگی خفیف یا خونمردگی را مشاهده کرد.

در پرده دندانه دار حفره وسط پرده یک حفره گرد با لبه های دندانه ای وجود دارد. تفاوت این نوع پرده با پرده حلقوی فقط در دندانه ای بودن یا هفت و هشتی بودن لبه های حفره می باشد.
    در پرده های ارتجاعيه دندانه دار به احتمال زیاد در هنگام دخول پارگی نداره، ولی در حلقوی دندانه دار احتمال خونريزی و پارگی وجود داره.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. با سلام

پرده تیغه ای همون دو قسمتی هست؟
    اگر نه میشه تصویرشون رو بزارید من گشتم اما تصویری از تیغه ای ندیدم.
    در مورد غیر قابل اتساع یا اتساعی بودنشون هم یه توضیحی بدین و اینکه پرده تیغه ای راحت پاره میشه  یا نه؟
    منظورم از نظر درد و دوامش هست.
    با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 13 از 17
رفتن به صفحه :    ... 13   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید