شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بایگانی سوالات قرصهای ضدبارداری - 4

1. tarajooon نوشته است: .من عضو جدید در این سایتم وببخشید اگر رک حرف می زنم .چون دارم دیوونه میشم و هیچ چیز نمی فهمم.من 3 تیر ماه پریود شدم و 9 تیر ماه هم پریودم تمام شد. دوره پریودم 28 روزه است.من 12 تیر با دوست پسرم یک رابطه داشتم .البته من از نواربهداشتی استفاده کرده بودم (همین طوری ، پریود نبودم). و شلوار لی نیز تنم بود. ایشون نیز شلوار تنش بود ولی التشو از زیپ شلوار در اورده بود و به باسنم (شلوار لی پوشیده بودم)می مالید.و سینه منم از زیر سوتین مالید.و از روی تیشرت نوک سینه منو دندون گرفت. منم از  روی لباس زیرش التشو مالیدم.و یک بوسه 3 ثانیه هم بود ( اصلا طولانی نبود) بزاقش تو دهنم نرفت.تو رو خدا به سوا لاتم دقیق جواب بدین
    1. ایا مالیدن الت به باسن ( شلوار لی) به پرده اسیب می رسد؟
    2. با وجود اینکه من شلوار لی یه تنم بود وایا منی ممکنه عبور کرده و احتمال بارداری هستش؟ ایا ممکنه این ماه من پریود نشم؟
    3. با مالیدن الت مرد از روی لباس زیر ، مالیدن سینه ( مرد نوک سینه زنو از روی لباس) دندون بگیر و یک بوسه ایا باعث انتفال ایدز است ؟
    تو رو خدا دقیق بهم جواب بدین واین چه کاری بود وخدایا منو ببخش.تو رو خدا از همه می خوام بهم جواب بدین ایا نیازی بود من شلوار لی خودمو می شستم وبعضی ها می گن ممکنه منی به شلوار بچسبه و باردار شم.من نوار بهداشتی هم داشتم. دارم دیوونه میشم .تو رو خدا دوستان دقیق بهم بگین.

من 4 تا ماما هم رفتم.3 تا گفتن خطری نیست.اما 1 گفت احتمال هستش.تو رو خدا بهم کمک کنین.ممکنه دستش به منی الوده باشه یه کمرم خورده باشه و از شلوار لی به واژن برسه. اون 1 ماما بهم گفت بیا امپولت بزنم وتا سریع پریود شم.تو رو خدا دقیق بگین حرف کدوم ماما رو باور کنم.

در پستهای زیر تمام و کمال به سوالتون که به مکرر تکرار شد پاسخ داده شده لطفا مطالعه کنید
    پست یک
    پست دو

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. pofef

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال

پست # 5

باسلام
    دختری 27 ساله هستم. مبتلا به pco و ریزش موی شدید هستم. البته در 4 سال اخیر برخلاف گذشته پریودهایم مرتب شده بود. پزشک پوست و مو قرص های اسپیرونولاکتون، سیپروترون کامپند و سیپروترون تجویز کردند. دوره اول بعد از تمام شدن سیپروترون کامپند و سیپروترون یک هفته لکه بینی داشتم و بعد پریود شدم که نسبت به دفعات قبل خونریزی کمتر بود. برای این دوره یک هفته بعد از تمام شدن سیپروترون کامپند و سیپروترون لکه بینی پیدا کردم که حدود دو هفته طول کشیده، به پزشک زنان مراجعه کردم قرص متفورمین و مدروکسی تجویز کردند و گفتند که سیپروترون کامپند و سیپروترون را تا دو دوره قطع کنم و از این قرص ها استفاده کنم. من هم برای اطمینان بیشتر نظر پزشک پوست و مویم را جویا شدم که گفتند همراه قرصهای متفورمین و مدروکسی قرصهای سیپروترون کامپند و سیپروترون باید مصرف شود. با توجه به اینکه مادرم مبتلا به سرطان رحم بودند، به نظر شما مصرف همزمان این قرصهای به صلاح است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. میخواستم بدونم چند روز بعد از تموم شدن یه بسته قرص ال دی پریود باید شروع شه؟
    و اینکه اگر کسی پریود بشه کلا بارداریش منتفیه اصلا استثنا نداره؟

4. isis_pelagia نوشته است: میخواستم بدونم چند روز بعد از تموم شدن یه بسته قرص ال دی پریود باید شروع شه؟
    و اینکه اگر کسی پریود بشه کلا بارداریش منتفیه اصلا استثنا نداره؟

معمولا 4،5 روز بعدش پریود اتفاق میفته. البته در بعضی ها ممکنه زودتر باشه. ولی از یک هفته بیشتر نمیشه. بله با اتفاق افتادن پریود بارداری منتفی است.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. nivooni

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام خدمت دوست عزیز  من روز 13 ام پریودم بود از کاندوم استفاده کردم.هنوز انزال نشده بودم که به خاطر فشار دادن آلتم روی الت خانومم از روی شورتش کاندوم پاره شد.زود شورتش رو در اوردم و التش رو پاک کردم.شاید فقط کمی پیشاب اونم روی شورت ریخته. با اینحال 2 تا قرص لوونورژسترل 30 ساعت بعد خورد.اما الان که 4 روز میگذره هنوز مریض نشده.آخه دوره قبل هم یکبار از روش اورژانسی استفاده کردیم و 3 روزه مریض شد.به نظرتون احتمال باردای هست تا کی قرص جواب میده؟خواهشا زود جواب بدید دارم میمیرم از نگرانی

6. nivooni نوشته است: باسلام خدمت دوست عزیز  من روز 13 ام پریودم بود از کاندوم استفاده کردم.هنوز انزال نشده بودم که به خاطر فشار دادن آلتم روی الت خانومم از روی شورتش کاندوم پاره شد.زود شورتش رو در اوردم و التش رو پاک کردم.شاید فقط کمی پیشاب اونم روی شورت ریخته. با اینحال 2 تا قرص لوونورژسترل 30 ساعت بعد خورد.اما الان که 4 روز میگذره هنوز مریض نشده.آخه دوره قبل هم یکبار از روش اورژانسی استفاده کردیم و 3 روزه مریض شد.به نظرتون احتمال باردای هست تا کی قرص جواب میده؟خواهشا زود جواب بدید دارم میمیرم از نگرانی

سلام
    بارداری منتفیه. منظورتون از مریض شدن حالت تهوع و ... هست؟!

7. nivooni

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    elinaze نوشته است:
    nivooni نوشته است: باسلام خدمت دوست عزیز  من روز 13 ام پریودم بود از کاندوم استفاده کردم.هنوز انزال نشده بودم که به خاطر فشار دادن آلتم روی الت خانومم از روی شورتش کاندوم پاره شد.زود شورتش رو در اوردم و التش رو پاک کردم.شاید فقط کمی پیشاب اونم روی شورت ریخته. با اینحال 2 تا قرص لوونورژسترل 30 ساعت بعد خورد.اما الان که 4 روز میگذره هنوز مریض نشده.آخه دوره قبل هم یکبار از روش اورژانسی استفاده کردیم و 3 روزه مریض شد.به نظرتون احتمال باردای هست تا کی قرص جواب میده؟خواهشا زود جواب بدید دارم میمیرم از نگرانی

سلام

نه منظورم پریود شدنه.
    یه سوال دیگه امروز آخرش رفتیم ازمایش b hcg دادیم جواب هم منفی بود دیگه خیالمون راحت باشه صددرصد؟

8. nivooni نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    nivooni نوشته است: باسلام خدمت دوست عزیز  من روز 13 ام پریودم بود از کاندوم استفاده کردم.هنوز انزال نشده بودم که به خاطر فشار دادن آلتم روی الت خانومم از روی شورتش کاندوم پاره شد.زود شورتش رو در اوردم و التش رو پاک کردم.شاید فقط کمی پیشاب اونم روی شورت ریخته. با اینحال 2 تا قرص لوونورژسترل 30 ساعت بعد خورد.اما الان که 4 روز میگذره هنوز مریض نشده.آخه دوره قبل هم یکبار از روش اورژانسی استفاده کردیم و 3 روزه مریض شد.به نظرتون احتمال باردای هست تا کی قرص جواب میده؟خواهشا زود جواب بدید دارم میمیرم از نگرانی

سلام

نه منظورم پریود شدنه.
    یه سوال دیگه امروز آخرش رفتیم ازمایش b hcg دادیم جواب هم منفی بود دیگه خیالمون راحت باشه صددرصد؟

بله آز بتا اچ سی جی بعد 4-5 روز جواب قطعی میده ؛ خیالتون راحت بارداریی در کار نیست.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. سلام . خسته نباشین. .
    به خدا هر جا گشتم نتونستم پیدا کنم که کجا باید سوالمو بپرسم . به این جا هم نمیخورد سوالم اما بازم دیدم بهتر از بقیه تالارهاست. تورو خدا کمکم کنین. خسته شدم.
    راستش من میخواستم سوالاتی بپرسمم که البته جوابشون شاید توی همین سایت و خیلی جاهای دیگه کفته شده منتهی من در زمینه مشکلاتم هیچ اطلاعی ندارم و چون خحالتی هستم و هم اینکه خیلی ضروری بود مجبور شدم  مطرحش کنم..راستش من دختری 22 ساله هستم که 4 سال دانشکاهم تموم شده و از اولین عادت ماهیانه من 8 سال میگذره یعنی وقتی اول دبیرستان بودم.من در مورد دختر بودن هیج اطلاعاتی دارم و هر کس برام توصیح میده یه سری لغات تخصصی به کار میبره که من اصلا نمیفهمم. به خدا نمیدونم چیکار کنم. همیشه ناراحتم. همیشه میترسم جایی برم. میترسم یه هو پریود شم. چون پریود من زمان مشخصی نداره. البته تاخیرش زیاد نیستا مثلا شاید 22 تا 28 روز بعد از آخرین روز عادت ماه قبل پریود بشم. این خیلی آزاد دهنده است که من نمیدونم کی پریود میشم و ممکنه هر زمانی من پریود بشم..من حتی نمیتونم سفر برم. تو این چند سال یکی دوباری با ترس رفتم. تنظیم حانواده گذروندم حتی 20 شدم اما هیچ چی بلد نیستم هیچ چی. همش حرفایی زدن که ن حفظ گردم برای امتحان. من چند روز دیکه باید برم خونه یکی از دوستان به مدت 4 روز. همین چندروز احتمالا پریود میشم شایدم یک هفته دیکه. دفیقا نمیدونم. حالا میخوام این ماه عادتم عقب بی افته. آیا من میتونم از فردا شب شرو به خوردن قرص ال دی کنم؟ پریودم عقب می افته؟ یه چیز دیگه اینکه من نمیدونم اگر مثلا 5 تا از قرصهاشو خوردم بقیشو میتونم بذارم برای دفعه دیگه؟ دیگه اینکه قرصهای .. نما یعنی چی؟ میگن مثلا 21 از این قرص های ال دی قرص های فعال کننده است و 7 تاش چی؟ نمیفهمم اینارو. همین قرص های ال دی رو هم ترم 2 بودم که یکی از بچه ها اسمشو بهم گفت ولی نفهمیدم هیچ چی. و حتی حاضر نشدم باهاش برم سفر از طرف دانشگاه...تورو خدا بهم کمک کنین . من تمام زندگیم توی این 8 سال با ترس گذشته .....تورو خدا کمکم کنین. من فرصتی ندارم. چی کار کنم؟؟؟؟؟؟/
    لطفا زود بهم جواب بدین خواهش میکنم.... ممنون خیلی زیاد

10. nivooni

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    asila نوشته است:
    nivooni نوشته است:
    elinaze نوشته است:

سلام

نه منظورم پریود شدنه.

بله آز بتا اچ سی جی بعد 4-5 روز جواب قطعی میده ؛ خیالتون راحت بارداریی در کار نیست.

یه سوال دیگه. با اینکه می دونم بارداری در کار نیست و تست bhcg هم منفی بوده اما بعد از روش اورژانسی 7 روز میگذره و خونریزی شروع نشده.اگه نشه باید نگران باشم یا اینکه میشه که خونریزی رخ نده و بارداری هم وجود نداشته باشه.مثلا بخاطر استرس یا اینکه دوره قبل هم از روش اورژانسی استفاده شده اینبار خونریزی رخ نده.منظورم اینکه عدم خونریزی الزاما نشانه بارداری نیست؟؟؟؟؟

11. saharmemar نوشته است: سلام . خسته نباشین. .
    به خدا هر جا گشتم نتونستم پیدا کنم که کجا باید سوالمو بپرسم . به این جا هم نمیخورد سوالم اما بازم دیدم بهتر از بقیه تالارهاست. تورو خدا کمکم کنین. خسته شدم.
    راستش من میخواستم سوالاتی بپرسمم که البته جوابشون شاید توی همین سایت و خیلی جاهای دیگه کفته شده منتهی من در زمینه مشکلاتم هیچ اطلاعی ندارم و چون خحالتی هستم و هم اینکه خیلی ضروری بود مجبور شدم  مطرحش کنم..راستش من دختری 22 ساله هستم که 4 سال دانشکاهم تموم شده و از اولین عادت ماهیانه من 8 سال میگذره یعنی وقتی اول دبیرستان بودم.من در مورد دختر بودن هیج اطلاعاتی دارم و هر کس برام توصیح میده یه سری لغات تخصصی به کار میبره که من اصلا نمیفهمم. به خدا نمیدونم چیکار کنم. همیشه ناراحتم. همیشه میترسم جایی برم. میترسم یه هو پریود شم. چون پریود من زمان مشخصی نداره. البته تاخیرش زیاد نیستا مثلا شاید 22 تا 28 روز بعد از آخرین روز عادت ماه قبل پریود بشم. این خیلی آزاد دهنده است که من نمیدونم کی پریود میشم و ممکنه هر زمانی من پریود بشم..من حتی نمیتونم سفر برم. تو این چند سال یکی دوباری با ترس رفتم. تنظیم حانواده گذروندم حتی 20 شدم اما هیچ چی بلد نیستم هیچ چی. همش حرفایی زدن که ن حفظ گردم برای امتحان. من چند روز دیکه باید برم خونه یکی از دوستان به مدت 4 روز. همین چندروز احتمالا پریود میشم شایدم یک هفته دیکه. دفیقا نمیدونم. حالا میخوام این ماه عادتم عقب بی افته. آیا من میتونم از فردا شب شرو به خوردن قرص ال دی کنم؟ پریودم عقب می افته؟ یه چیز دیگه اینکه من نمیدونم اگر مثلا 5 تا از قرصهاشو خوردم بقیشو میتونم بذارم برای دفعه دیگه؟ دیگه اینکه قرصهای .. نما یعنی چی؟ میگن مثلا 21 از این قرص های ال دی قرص های فعال کننده است و 7 تاش چی؟ نمیفهمم اینارو. همین قرص های ال دی رو هم ترم 2 بودم که یکی از بچه ها اسمشو بهم گفت ولی نفهمیدم هیچ چی. و حتی حاضر نشدم باهاش برم سفر از طرف دانشگاه...تورو خدا بهم کمک کنین . من تمام زندگیم توی این 8 سال با ترس گذشته .....تورو خدا کمکم کنین. من فرصتی ندارم. چی کار کنم؟؟؟؟؟؟/

شما دچا پریود نامنظم هستید
    بهتره هرچه سریعتر به پزشک متخصص زنان مراجعه و ایشون با انجام ازمایش و سونو شما رو درمان کنه
    در این مسایل خجالت معنی تداره چون ممکن هست در اینده براتون مشکل ساز بشه
    موفق باشید

12. nivooni نوشته است:
    asila نوشته است:
    nivooni نوشته است:
    elinaze نوشته است:

سلام

نه منظورم پریود شدنه.

یه سوال دیگه. با اینکه می دونم بارداری در کار نیست و تست bhcg هم منفی بوده اما بعد از روش اورژانسی 7 روز میگذره و خونریزی شروع نشده.اگه نشه باید نگران باشم یا اینکه میشه که خونریزی رخ نده و بارداری هم وجود نداشته باشه.مثلا بخاطر استرس یا اینکه دوره قبل هم از روش اورژانسی استفاده شده اینبار خونریزی رخ نده.منظورم اینکه عدم خونریزی الزاما نشانه بارداری نیست؟؟؟؟؟

دوست عزیز
    دلیلی نداره بعد از مصرف روش اورژانسی ایشون پریود بشن
    ممکن هست کمی تاریخش جلو و عقب بشه که نگران نباشید

13. badomak نوشته است:
    saharmemar نوشته است: سلام . خسته نباشین. .

شما دچا پریود نامنظم هستید
    بهتره هرچه سریعتر به پزشک متخصص زنان مراجعه و ایشون با انجام ازمایش و سونو شما رو درمان کنه
    در این مسایل خجالت معنی تداره چون ممکن هست در اینده براتون مشکل ساز بشه
    موفق باشید

واقعا باید برم دکتر؟ واقعا مشکلی دارم؟  یعنی همه میدونن دقیقا چه روزی پریود میشن؟
    در مورد مصرف قرص لطفا واضح راهنماییم کنین. .. آخه همه جا میگن روز 5 ام یا 7 ام قاعدگی باید مصرف بشه ولی من که میخوام پریود نشم چیکار کنم؟ نمیفهمم یعنی چی؟؟؟؟؟؟خیلی ضروری یه و خیلی فوری. خواهش کردم. فک کنم تقریبا همه بلد باشن. خواهش میکنم یکی بهم بکه من که جند روز مونده به پریودم میتونم از امشب هر شب قرص ال دی بخورم که پریودم عقب بیافته؟ راهنماییم کنین خواهشا.........من روزی بیش از یه پست نمیتونم اینجا بدم پس تورو خدایکی جوابمو بده...

14. با سلام
    دوستی دارم که حدود 2 ماه پیش رابطه ای داشته و بعد از اون از روش اورژانسی استفاده کرده تا الان دوبار پریود شده. چندین بار هم از تست استفاده کرده که همگی منفی بودن اما شدیدا دچار این وسواس و توهم شده که میزان خونریزیش  در دوره دوم کمه و شاید باردار باشه. به نظر شما امکان داره باردار باشه و تست ها بعد از دوماه منفی باشن؟

15. abanaban628 نوشته است: با سلام
    دوستی دارم که حدود 2 ماه پیش رابطه ای داشته و بعد از اون از روش اورژانسی استفاده کرده تا الان دوبار پریود شده. چندین بار هم از تست استفاده کرده که همگی منفی بودن اما شدیدا دچار این وسواس و توهم شده که میزان خونریزیش  در دوره دوم کمه و شاید باردار باشه. به نظر شما امکان داره باردار باشه و تست ها بعد از دوماه منفی باشن؟

سلام
    باتوجه به انجام روش اورژانسی و منفی بودن دفعات نتیجه تست، پس بارداری منتفیه.
    اگر هم احساس می کنند خونریزیشون در دوره دوم کم شده، بخاطر ترس از بارداری است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 5
رفتن به صفحه    4   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید