شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهنمايي در مورد آميزش

1. سلام دوستان ...
    چند سوال داشتم كه ممنون ميشم جواب بدين

اول اينكه آيا خانمي كه باكره هست و پرده داره ارگاسم ميشه ؟

دوم اينكه من براي رابطه جنسي از اسپري استفاده ميكنم
    و حدود بيست - سي دقيقه فعاليت دارم
    ولي خب متاسفانه لذتي نميبرم
    چون هيچ حسي نداره آلت تناسلي
    و همون دو سه دقيقه آخر لذت بخش هست كه ديگه ارضا ميشم و تواني براي ادامه نيست !

يكي از دوستان قرص وگادول رو معرفي كرد
    كه 14 هزار تومان هست و ميگفت شش عدد قرصه
    كه بنظرم واسه شش بار آميزش زيادي باشه !

اول اينكه آيا اين قرص رو كه تركيبي از ترامادول و سيلدنافيل هست توصيه ميكنين؟
    و طريق مصرفش چطوري هست؟

و اينكه لطفا قرص ديگه اي كه تست كرده باشيد و ارزون تر باشه معرفي كنيد

سپاس فراوان

23 سال
    قد 180
    وزن 60

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. yasin_67 نوشته است:
    اول اينكه آيا خانمي كه باكره هست و پرده داره ارگاسم ميشه ؟

وجود پرده هیچ ارتباطی به ارگانیزم های داخلی زن نداره و زن میتونه به ارگاسم برسه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  3. برای مشکل زود انزالی بهتره با اورولوژیست مشورت کنید و زیر نظر پزشک درمان شوید تا اینکه تحت تأثیر تبلیغات قرار بگیرید.

قرص وگادول با قیمتهای مختلفی در بازار وجود دارد و از آنجا که شما دنبال قرصی هستید که مقرون بصرفه باشد، ممکنه با مصرف داروی متفرقه ای به سلامت جنسی خود لطمه بزنید. عوارض این قرص ها
    در طولانی مدت ممکن است باعث اختلالات روانی، ایجاد ضایعات پوستی و چاقی مفرط شود.

انزال زودرس

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  4. سلام دوست عزیز
    در مورد باکره که ارگاسم میشه یا نه بای بگم که بله باکرگی به ارگاسم و انزال و اینا هیچ ربطی نداره(همونطور که دوستان اشاره فرمودند)
    در مورد قرص هم منم پیشنهاد نمیدم که از اینجور قرصها استفاده کنی
    اصولا قرص ارزونی که استفاده میکنند قرصهای آرامبخشه مثل کلومیدپیرامین
    از عوارض این قرص اختلال در فعالیت جنسی ذکر میشه که مردم از این عارضه سو استفاده میکنند و برای رفع مشکل زود انزالی ازش بهره میبرند
    برای زود انزالی اول سعی کن از کاندومهای تاخیری استفاده کنی که مواد بیحس کنندش تحت نظر هست و تایید شده وزارت بهداشته(این اسپری ها خیلیهاش قاچاق وارد میشه و معلوم نیست چی باشه
    ممکنه خطرناک باشه
    مدتی که از کاندوم استفاده کنی و خود ارضایی هم نداشته باشی بدنت عادت میکنه به رابطه طولانی و به مرور این مشکلت حل میشه
    برای تسریع در کاهش زود انزالی میتونی یکسری تمرینات که تو سایت هم هست انجام بدی بهت کمک میکنه این تمرینات اسمش هست تمرینات کیگل
    تو گوگل هم سرچ کنی پیدا میشه البته فکر کنم باید برای باز کردن صفحاتش ف.ی.ل.تر شکن داشته باشی
    سعی کن از دارو شیمیایی دوری کنی
    شاد باشی
    بای

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. سلام خسته نباشید من چون عضو جدید هستم هر کجا خواستم مشکلم رو بگم نوشت که شما امکان ارسال مطلب ندارید من دوسال ازدواج کردم اولین مشکلم اینه که سر الاتم {کلاهکش}خیلی بزرگه درهنگام دخول خیلی همسرم اذیت میشه یه جوریه که یه بار به یه دکتر نشونش دادم خیلی تعجب کرد تقریبا کف دستشو پر کرد      ودومین مشکلم دیر انزالی یعنی هر بار رابطه جنسی من با همسرم یک ساعت طول میکشه بعد از رسیدن به اوج لذت بازم التم سفت سفت میمونه یعنی یه جوریه من تموم کردم ولی همسرم رو سه جهار بار به ارگاسم میرسونم ویه جیز دیگه این که من از بچه گی  به زیر بغل خانمها حساسم به انداز ایکه با دیدن زیر بغل یه خانم از خود بیخود میشم بد جوری به خوردنش علاقه دارم نمیدونم این چه حسیه که من دارم؟

6. rhghk نوشته است: من از بچه گی  به زیر بغل خانمها حساسم به انداز ایکه با دیدن زیر بغل یه خانم از خود بیخود میشم بد جوری به خوردنش علاقه دارم نمیدونم این چه حسیه که من دارم؟

قبل از ارائه هر سؤال لطفاً جستجو کنید. به این تاپیک یه نگاهی بندازین. فکر میکنم مفید و جالب باشه.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. rhghk نوشته است: سلام خسته نباشید من چون عضو جدید هستم هر کجا خواستم مشکلم رو بگم نوشت که شما امکان ارسال مطلب ندارید من دوسال ازدواج کردم اولین مشکلم اینه که سر الاتم {کلاهکش}خیلی بزرگه درهنگام دخول خیلی همسرم اذیت میشه یه جوریه که یه بار به یه دکتر نشونش دادم خیلی تعجب کرد تقریبا کف دستشو پر کرد      ودومین مشکلم دیر انزالی یعنی هر بار رابطه جنسی من با همسرم یک ساعت طول میکشه بعد از رسیدن به اوج لذت بازم التم سفت سفت میمونه یعنی یه جوریه من تموم کردم ولی همسرم رو سه جهار بار به ارگاسم میرسونم ویه جیز دیگه این که من از بچه گی  به زیر بغل خانمها حساسم به انداز ایکه با دیدن زیر بغل یه خانم از خود بیخود میشم بد جوری به خوردنش علاقه دارم نمیدونم این چه حسیه که من دارم؟

باسلام، شما برای رفع مشکلی که در هنگام دخول دارید میتونید از کاندوم استفاده کنید. چون کاندوم باعث فشرده شدن آلت میشه و عمل دخول به سهولت انجام میگیره. هرچند کاندوم دارای مواد لیز کنندست، ولی برای دخول راحتتر میتونید از ژل لوبریکانت استفاده کنید.
    در مورد دیر انزالیتون هم باید دفعات رابطه جنسی مورد بررسی قرار بگیره و برای درمان باید توسط پزشک معاینه شوید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  8. rhghk نوشته است: سلام خسته نباشید من چون عضو جدید هستم هر کجا خواستم مشکلم رو بگم نوشت که شما امکان ارسال مطلب ندارید من دوسال ازدواج کردم اولین مشکلم اینه که سر الاتم {کلاهکش}خیلی بزرگه درهنگام دخول خیلی همسرم اذیت میشه یه جوریه که یه بار به یه دکتر نشونش دادم خیلی تعجب کرد تقریبا کف دستشو پر کرد      ودومین مشکلم دیر انزالی یعنی هر بار رابطه جنسی من با همسرم یک ساعت طول میکشه بعد از رسیدن به اوج لذت بازم التم سفت سفت میمونه یعنی یه جوریه من تموم کردم ولی همسرم رو سه جهار بار به ارگاسم میرسونم ویه جیز دیگه این که من از بچه گی  به زیر بغل خانمها حساسم به انداز ایکه با دیدن زیر بغل یه خانم از خود بیخود میشم بد جوری به خوردنش علاقه دارم نمیدونم این چه حسیه که من دارم؟

طبيعت شما اين طوری هست و کافی هست که شما ياد بگيريد که چطور با اين طبيعت خودتون مواجه بشين.

اول و پايان آميزش ، معاشقه  ، يک امر ضروری هست که لازم هست هر دو طرف به خوبی آن را ياد بگيرند.
    در اين سايت هم در اين مورد مطلب بسيار است.

ابتدای آميزش بهتر است که معاشقه بسيار داشته باشيد و در حين معاشقه قبل از دخول  برای شروع با دست خودتون  آلت همسرتون رو تحريک کنيد و به جای آلت،  چند انگشتتون رو وارد آلت ايشون ببريد. ابتدا يک انگشت و بعد 2 و ...

اگر ايشون آماده باشند آلت بزرگ برایشان مشکلی ايجاد نخواهد کرد.

اما در آخر نيز بعد از ارگاسم و انزال ، لازم است که معاشقه رو ادامه بديد و ايشون آلت شما رو در دست بگيرند و به نرمی ماساژ بدند تا کم کم شما راحت بشيد و در آغوش هم استراحت کنيد.

برای تاکيد دوباره می نويسم که  لازم هست هردو طرف معاشقه را ياد بگيريد.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  9. hbc735

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    چون تو قرص یاد شده ترامادول وجود داره 100 در صد اثرات مخرب روحی و روانی در آینده ایجاد میکنه حتما با  ارولوژیست در میان بگذارید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید