شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 3

1. سلام
    امروز من به همراه نامزدم برای معاینه پرده بکارت به دکتر متخصص مراجعه کردیم.تشخیص ایشون سالم و نوعشم حلقوی         (circulate) اعلام کردن همجنین گفتند که پاره شدن آن همراه با خونریزی است.باتوجه به اینکه من در بسیاری سایتها خوندم که این نوع پرده خونریزی ندارد می خواستم بدانم که همچین پرده ی حلقوی وجود دارد که خونریزی داشته باشد ومقدار خونریزیش تا چه حد است. من دارای آلتی به طول 13 و قطر 4 سانتی متر می باشم آیا مشکلی برای پاره کردن همچین پرده ای ندارم واین اندازه برای داشتن رابطه ی جنسی موفق اندازه ی خوب و نرمالی  است.در ضمن برای جلوگیری از زودانزالی می توانم از اسپری لیدوکایین 10 درصد استفاده کنم.
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. Simaorama نوشته است: چند ساعت وقت گذاشتم که ببينم سوالم هست يا نه، تا اونجايي که گشتم نبود! اگر قبلا پرسيده شده ببخشيد و اميدوارم دوباره اخطار نگيرم!!!
    ميخواستم بدونم آيا ميشه بعد از 1 سال رابطه مشخص کرد که پرده بکارت وجود داشته يا نه؟ و يا تشخيص داد اولين رابطه کِي بوده؟
    ممنون

سلام
    دوست عزيز پزشكي قانوني مي تونه علت و زمان تقريبي پاره شدن و يا آسيب ديدن پرده بكارت رو تشخيص بده .

براي اينكه متوجه بشيد در مورد موضوع مورد نظر شما قبلا بحث شده يا نه ، خيلي راحت در قسمت  " جستجوي آسان گوگل " در بالاي صفحه كلمات كليدي خودتون رو بنويسيد و جستجو كنيد .

لينك هاي  زير هم مطالعه كنيد:
    http://www.roham.ws/web/ftopict-4713.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-3275.html

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. siamakzarei نوشته است: سلام
    امروز من به همراه نامزدم برای معاینه پرده بکارت به دکتر متخصص مراجعه کردیم.تشخیص ایشون سالم و نوعشم حلقوی         (circulate) اعلام کردن همجنین گفتند که پاره شدن آن همراه با خونریزی است.باتوجه به اینکه من در بسیاری سایتها خوندم که این نوع پرده خونریزی ندارد می خواستم بدانم که همچین پرده ی حلقوی وجود دارد که خونریزی داشته باشد ومقدار خونریزیش تا چه حد است. من دارای آلتی به طول 13 و قطر 4 سانتی متر می باشم آیا مشکلی برای پاره کردن همچین پرده ای ندارم واین اندازه برای داشتن رابطه ی جنسی موفق اندازه ی خوب و نرمالی  است.در ضمن برای جلوگیری از زودانزالی می توانم از اسپری لیدوکایین 10 درصد استفاده کنم.
    ممنون

سلام
    دوست عزيز اينكه پارگي پرده هاي حلقوي بدون خونريزي باشه  100% نيست و پاره شدن بعضي از پرده هاي حلقوي با خونريزي  يا حتي درد همراه هست .
    شما هيچ مشكلي در پاره كردن و ازاله بكارت ايشون نداريد و اندازه و سايز آلت شما هم كاملا نرمال و طبيعي هست .
    در مورد اسپري هم جواب شما مثبته .

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  4. با سلام من چندوقت پیش خودارضایی داشتم بعدازخودارضایی خون اومد ولی اصلا دردی نداشتم ایا بکارت من به طورکامل پاره شده یا اسیب جزیی دیده ؟ایا شب عروسی بازهم خونریزی دارم خیلی نگرانم توراخدا جواب بدید ممنون

5. 18neh29 نوشته است: با سلام من چندوقت پیش خودارضایی داشتم بعدازخودارضایی خون اومد ولی اصلا دردی نداشتم ایا بکارت من به طورکامل پاره شده یا اسیب جزیی دیده ؟ایا شب عروسی بازهم خونریزی دارم خیلی نگرانم توراخدا جواب بدید ممنون

سلام
    دوست عزيز خودارضائيتون به چه صورت بوده ؟!!! آيا انگشت يا شي ء ديگه اي رو داخل واژنتون فرو كرديد ؟!!
    اگر خونريزي داشتيد و چيزي داخل واژن كرديد كه 100% پرده آسيب ديده ، اگر فقط مالش بوده و مالش شديد بوده باشه هم امكان خون ريزي خفيف هست كه به خاطر نازك بودن پوست اون ناحيه است و ربطي به پرده نداره و جاي هيچ نگراني نيست .

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  6. آیا شدت آمیزش از راه مقعد ممکنه اعث پاره شدن پرده بکارت بشه؟

7. shima1363_r نوشته است: آیا شدت آمیزش از راه مقعد ممکنه اعث پاره شدن پرده بکارت بشه؟

با سلام
    خیر آمیزش از راه مقعد باعث پارگی بکارت نمیشه.

تشکر شده توسط : ROHAM
  8. x000x

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    آقای دکتر با دوس دخترم بارها نزدیکی داشتم در سری های اول بدون اینکه از جلو کاری کنیم من به راحتی بدون فشار تونستم انگشت وسط و اشارمو وارد وارد دستگاه تناسلیشون کنم
    بعد از اون موضوع از جلو رابطه جنسی کردیم نه دردی خواصی داشت . نه خونریزی و ...
    میخواستم بدونم آیا پرده نداشته و آیا ممکنه ارتجاعی باشه
    و آیا ممکنه که پردشو من پاره کرده باشم ؟
    لطفا کامل توضیح بدید خیلی برام مهم هست
    با تشکر

9. x000x نوشته است: با سلام
    آقای دکتر با دوس دخترم بارها نزدیکی داشتم در سری های اول بدون اینکه از جلو کاری کنیم من به راحتی بدون فشار تونستم انگشت وسط و اشارمو وارد وارد دستگاه تناسلیشون کنم
    با تشکر

با سلام
    دوست گرامی، با توضیحات شما، هر احتمالی رو میشه در نظر گرفت!!!یعنی میتونه پرده قبلاً ازاله شده باشه!! میتونه حلقوی بوده باشه!! میتونه این باشه که شما قبلاً با انگشت اونو ازاله کرده باشید!! چون تشخیص این موضوع باید همراه با معاینات بالینی باشه لذا بهتره که متخصص زنان در این مورد نظر بده!!در نتیجه مراجعه به پزشک میتونه بهتون کمک کنه
    موفق باشید.

10. x000x نوشته است: با سلام
    با تشکر

سلام
    دوست عزيز هر دو حالت ممكنه! هم احتمال اينكه نوع پرده ايشون حلقوي باشه هست ، هم احتمال اينكه قبلا پرده از بين رفته باشه ، در هر صورت تنها راه تشخيصاين موضوع  معاينه ايشون هست كه توسط پزشك و متخصص امكان پذيره .

در ضمن حتي اگه پرده ايشون حلقوي باشه باز امكان تشخيص رابطه وجود داره چون در هر صورت آثار لهيدگي و سائيدگي ناشي از رابطه جنسي و حتي زمان اولين رابطه هم بطور تقريبي قابل تشخيصه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. سلام من تازه د راین سایت عضو شدم از این که در کنار شما هستم مایه افتخارم هست.
    سوالی که همیشه در ذهنم بود داشتن پرده بکارت در حیوانات هست.
    می خواستم ببینم این پرده در حیوانات هم هست؟؟ یا فقط در انسان هست؟
    و ا گر در حیوانات هم هست دلیل وجودش برخلاف کسانی که میگن حفظ جامعه از فساد و ... هست رد میشه.
    ممنون میشم اگه جواب بدین

12. ali_civil نوشته است: سلام من تازه د راین سایت عضو شدم از این که در کنار شما هستم مایه افتخارم هست.
    و ا گر در حیوانات هم هست دلیل وجودش برخلاف کسانی که میگن حفظ جامعه از فساد و ... هست رد میشه.
    ممنون میشم اگه جواب بدین

سلام
    فایده پرده بکارت چیست؟
    برخی تصور می کنند وجود این پرده فقط برای اثبات دوشیزگی و عدم ارتباط جنسی زن است. در پاسخ به این سوال و نیز فواید بکارت می گویم:
    1. پرده بکارت مختص انسان نیست. بسیاری از پستانداران مانند اسب ،شامپانزه ، فيل،  وال و ... نیز از وجود چنین پرده ای بهره مندند. در حالی که در حیوانات مساله دوشیزگی مفهومی ندارد.
    2. بسیاری از پزشکان می گویند ، بکارت موجب حفظ دستگاه تناسلی از بیماری های عفونی در نوزادی است .
    3. برخی نیز معتقدند که پرده بکارت مانند آپاندیس است که فلسفه آن چندان روشن نیست

منبع :  
    http://smhtt.parsiblog.com/1037351.htm

http://www.biology-online.org/biology-forum/about10780.html?hilit=Punctured

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. ali_civil نوشته است: سلام من تازه د راین سایت عضو شدم از این که در کنار شما هستم مایه افتخارم هست.
    ممنون میشم اگه جواب بدین

سلام
    ضمن تشکر از دوست خوبمون خانم sarajoonjooni وجود پرده در حیوانات موجب بقای نسلشون هم هست. به این دلیل که مانع خروج مایع منی از بدن حیوان ماده و متعاقبا بارداری میشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  14. با سلام.حدود 6 ماه از عروسیم میگذره.از اول هم ترس زیادی از پاره شدن پرده بکارت داشتم.تو ماه اول یک بار بطور جدی سعی کردیم که این کار رو انجام بدیم که با وجود اسپری کردن لیدوکائین درحد مرگ درد داشتم ،برا همین ادامه ندادیم. مقدار بسیار کمی هم خون اومد.در ضمن استانه درد من بسیار بالاست.پزشک متخصص گفت مقدار کمی از پرده پاره شده و پرده محکمی ندارم.چطوری این ذهینیت بدو از بین ببرم.چطوری میشه درد اولین نزدیکی رو کاهش داد.الان 5 ماه از اون موقع میگذره.متشکرم اگه راهنمائیم کنین.دیگه خسته شدم از بس بهش فکر کردمو ترسیدم.

15. tarsoo نوشته است: با سلام.حدود 6 ماه از عروسیم میگذره.از اول هم ترس زیادی از پاره شدن پرده بکارت داشتم.تو ماه اول یک بار بطور جدی سعی کردیم که این کار رو انجام بدیم که با وجود اسپری کردن لیدوکائین درحد مرگ درد داشتم ،برا همین ادامه ندادیم. مقدار بسیار کمی هم خون اومد.در ضمن استانه درد من بسیار بالاست.پزشک متخصص گفت مقدار کمی از پرده پاره شده و پرده محکمی ندارم.چطوری این ذهینیت بدو از بین ببرم.چطوری میشه درد اولین نزدیکی رو کاهش داد.الان 5 ماه از اون موقع میگذره.متشکرم اگه راهنمائیم کنین.دیگه خسته شدم از بس بهش فکر کردمو ترسیدم.

سلام
    عزيزم در اين مورد در سايت بحثهاي زيادي شده بطور مثال تاپيك زير:
    http://www.roham.ws/web/ftopicp-16046.html

كافيه در قسمت بالاي صفحه در " جستجوي آسان گوگل" بنويسيد " ترس نزديكي " يا كلمات مشابه ، اونوقت كلي مطلب در اين مورد پيدا مي كنيد .
    موفق باشي

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 20
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید