شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترس از رابطه جنسی بعد از برداشتن پرده

1. سلام
    من قبلا هم در مورد پاره شدن پرده در مطب سوالات زیادی کردم.بالاخره رفتم و این کار را در بیمارستان و تحت بیهوشی کامل انجام دادم که در حقیقت همان هایمنکتومی است.و پرده من طی عمل جراحی برداشته شد.(چون پرده من از نوعی بود که طی نزدیکی پاره نمی شد.).مشکلی که الان دارم اینه که بااینکه 4 ماه از انجام این عمل میگذره ولی من از رابطه جنسی میترسم و ما هنوز این کار را انجام ندادیم. می ترسم درد و یا سوزش داشته باشه. می خواستم کمکم کنید و بهم صادقانه بگید با اینکه من الان پرده ندارم عمل جنسی چقدردرد داره؟
    خواهش میکنم کمک کنید و برام کامل توضیح بدین . ممنون

2. shahrzadjoon نوشته است: سلام
    من قبلا هم در مورد پاره شدن پرده در مطب سوالات زیادی کردم.بالاخره رفتم و این کار را در بیمارستان و تحت بیهوشی کامل انجام دادم که در حقیقت همان هایمنکتومی است.و پرده من طی عمل جراحی برداشته شد.(چون پرده من از نوعی بود که طی نزدیکی پاره نمی شد.).مشکلی که الان دارم اینه که بااینکه 4 ماه از انجام این عمل میگذره ولی من از رابطه جنسی میترسم و ما هنوز این کار را انجام ندادیم. می ترسم درد و یا سوزش داشته باشه. می خواستم کمکم کنید و بهم صادقانه بگید با اینکه من الان پرده ندارم عمل جنسی چقدردرد داره؟
    خواهش میکنم کمک کنید و برام کامل توضیح بدین . ممنون

دوست عزیز من نمیدونم چقدر لازم بوده که شما این عمل را انجام دهید یعنی چقدرش نیاز بوده و چقدرش از روی ترس شخصی شما بوده؟
    اما هر چیزی بوده بدونید رابطه جنسی اصلا ترس نداره من نمیدونم چرا شما چیزی را که هنوز تجربه نکردید با پیش فرضی برای خودتون ازش غول می سازید.
    بدونید اگر شما از لحاظ روحی کاملا ریلکس و بدون استرس از درد و یا چیز دیگری با یک معاشقه و پیش نوازی شروع به رابطه جنسی کنید حتما میتونید یک خاطره خوب و بیاد ماندنی رو در قلبتون حک کنبد.
    اگر خیلی هم سخت بگیرید ممکن هست شریک جنسیتون هم اذیت بشه و ناراحت.
    پس اصلا نترسید سخت نگیرید و پیشنهادی که من به شما میکنم این هست که بخاطر نگرانی شما با ایشون صحبت کنید و ازشون بخواهید که برای اولین بار با گفتگوی عاشقانه و پیش نوازی شروع کنند تا ابنکه شما خودتون این حس درتون بوجود بیاد که نیاز به رابطه جنسی دارید و بعد خودبخود کارها پیش میره.
    بیخودی خودتون را از یک لذت شیرین و ابدی محروم نکنید. به این فکر کنید که چقدر عاشق شریک جنسیتون هستید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام
    من یک مشکل خیلی بزرگ دارم که اعصابم را خیلی به هم ریخته...
    من بعد از عروسی به دکتر زنان مراجعه کردم و ایشان گفتند پرده شما تنها یک سوراخ کوچک برای خروج خون پریود داره و امکان دخول نداره و باید تحت عمل جراحی برداری
    به دکترهای دیگری هم مراجعه کردم نظر آنها هم همین بود و بالاخره شهریور سال گذشته تحت عمل پرده را برداشتم و دو روز بعد هم برای معاینه نزد دکتر رفتم که دکتر هم معاینه کرد و گفت مشکلی نیست و انگشتش را داخل کرد و کمی سوخت.
    مشکل من اینه که من از شهریور پارسال اجازه دخول به همسرم ندادم چون می ترسم..
    نمی دونم چه کار کنم ؟ همش فکر می کنم درد داره یا خیلی می سوزه..
    در ضمن دلم هم برای شوهرم می سوزه .. خوب اونم آدمه...تا حالا چیزی به روی من نیاورده..ولی هر با ر میخواد نزدیکی کنه نمی زارم...
    ازتون خواهش می کنم کمک کنید و بگید من با این شرایط چه کار کنم؟چه کار کنم ترسم بریزه؟ دردش تا چه حده؟
    قابل تحمله؟ اول بار چه طوری شروع کنم؟
    خواهش می کنم کمکم کنید....

4. shahrzadjoon نوشته است: سلام
    من یک مشکل خیلی بزرگ دارم که اعصابم را خیلی به هم ریخته...
    من بعد از عروسی به دکتر زنان مراجعه کردم و ایشان گفتند پرده شما تنها یک سوراخ کوچک برای خروج خون پریود داره و امکان دخول نداره و باید تحت عمل جراحی برداری
    به دکترهای دیگری هم مراجعه کردم نظر آنها هم همین بود و بالاخره شهریور سال گذشته تحت عمل پرده را برداشتم و دو روز بعد هم برای معاینه نزد دکتر رفتم که دکتر هم معاینه کرد و گفت مشکلی نیست و انگشتش را داخل کرد و کمی سوخت.
    مشکل من اینه که من از شهریور پارسال اجازه دخول به همسرم ندادم چون می ترسم..
    نمی دونم چه کار کنم ؟ همش فکر می کنم درد داره یا خیلی می سوزه..
    در ضمن دلم هم برای شوهرم می سوزه .. خوب اونم آدمه...تا حالا چیزی به روی من نیاورده..ولی هر با ر میخواد نزدیکی کنه نمی زارم...
    ازتون خواهش می کنم کمک کنید و بگید من با این شرایط چه کار کنم؟چه کار کنم ترسم بریزه؟ دردش تا چه حده؟
    قابل تحمله؟ اول بار چه طوری شروع کنم؟
    خواهش می کنم کمکم کنید....

سلام

خانم عزیز اون درد وقتی بود که شما بکارت رو بوسیله جراحی ازبین نمی بردید و سعی می کردید با نزدیکی بکارت رو پاره کنید
    بله در اون صورت درد زیادی تحمل می کردید
    اما الان پزشک با جراحی سعی کرده مسیر رو باز کنه بصورتی که شما درد نکشید
    اگر قرار بود درد بکشید خب دیگه جراحی چه معنی داشت ؟

شما بهتره تاپیک زیر رو مطالعه کنید

شب زفاف ( من دیونه ی اسم این تاپیکم )
    http://www.roham.ws/web/ftopict-5063.html

شما ابتدا خوب تحریک بشید تا واژن خیس بشه
    بعد می تونید استثنا از مواد بی حس کننده مثل لیدوکائین هم استفاده کنید
    و در نهایت گاهی توصیه می شود آقا ابتدا با انگشت شروع به فعالیت کند و وقتی یکم اوضاع عادی شد از آلت تناسلی استفاده کنید

نگران نباشید . درد خاصی منتظرتون نیست
    و هرقدر زودتر با این ترس الکی کنار بیاید به خودتون و خانواده لطف کردید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید