شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 2

1. با سلام خدمت همه دوستان
    سوالی داشتم ممنون می شم منو راهنمایی کنید:
    دیروز رابطه ای داشتم(محافظت نشده)که در این رابطه دخولی صورت نگرفت تنها تماس سطحی صورت گرفت با توجه به اینکه دوستم از کاندوم استفاده نکرد و در زمان نزدیک شدن انزال  ارتباط رو ادامه ندادیم ومایع منی بر روی پای ایشون ریخت می خواستم بپرسم:
    1)آیا احتمال آسیب دیدن پرده بکارت در این تماس سطحی که قدری هم به فشار بوده ولی دخولی صورت نگرفته هست؟
    2)آیا با توجه به اینکه رابطه محافظت نشده بوده احتمال بارداری از طریق پیش آب هست(البته زمان قاعدگی من 4/7 بوده )؟
    ممنونم اگه جواب سوالاتمو بدین چون باعث نگرانی برای من شده.

2. 19860 نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان
    دیروز رابطه ای داشتم(محافظت نشده)که در این رابطه دخولی صورت نگرفت تنها تماس سطحی صورت گرفت با توجه به اینکه دوستم از کاندوم استفاده نکرد و در زمان نزدیک شدن انزال  ارتباط رو ادامه ندادیم ومایع منی بر روی پای ایشون ریخت می خواستم بپرسم:
    1)آیا احتمال آسیب دیدن پرده بکارت در این تماس سطحی که قدری هم به فشار بوده ولی دخولی صورت نگرفته هست؟
    2)آیا با توجه به اینکه رابطه محافظت نشده بوده احتمال بارداری از طریق پیش آب هست(البته زمان قاعدگی من 4/7 بوده )؟

اگه مطمئنید چیزی داخل واژن نشده بکارتتون آسیبی ندیده. و با توضیحاتتون فکر نمیکنم این اتفاق افتاده باشه. ولی به هر حال نمیشه نظر قطعی داد.
    در مورد بارداری هم احتمالش بسیار بسیار کمه. و اون هم در صورتی که پیش آب وارد واژنتون شده باشه. به طور کلی احتمال بارداری در شما بسیار پایینه...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام.
    من حدود 1 هفته پیش بکارتم از دست دادم  
    ولی موفق به نزدیکی نشدیم چون واژن تنگی دارم.
    خونریزی زیادی داشتم
    میخواستم دلییلشو بدونم
    و این که الان درد شدید همراه با سوزش دارم...
    چیکار باید بکنم؟ لطفا زود جواب بدین جون واقعا دارم اذیت میشم.منون از لطفتون.

4. سلام
    دلیل خونریزیتونو خودتون گفتید. واژن تنگ.
    البته نوع بکارت هم بی تاثیر نیست.
    باید از شریکتون بخواید خوب تحریکتون کنه چون این کار به کمتر شدن درد و خونریزیتون خیلی کمک میکنه. از ژلهای روان کننده و بی حسی هم میتونید کمک بگیرید اما اگه مشکلتون خیلی حاده حتما به پزشک مراجعه کنید.
    موفق باشید.

5. lilit نوشته است: سلام.
    من حدود 1 هفته پیش بکارتم از دست دادم  
    ولی موفق به نزدیکی نشدیم چون واژن تنگی دارم.
    خونریزی زیادی داشتم
    میخواستم دلییلشو بدونم
    و این که الان درد شدید همراه با سوزش دارم...
    چیکار باید بکنم؟ لطفا زود جواب بدین جون واقعا دارم اذیت میشم.منون از لطفتون.

با سلام
    دوست عزیز، فعلاً زوده که در مورد تنگ بودن دهانه واژن، قضاوت کنید!! چون برای اولین باریست که دخولی در اون، واقع شده!! و بدیهی است هم خونریزی و هم درد و سوزش دارید!! این موارد  غالباً برای تمامی دخترانی که برای اولین بار نزدیکی دارند، رخ میده!! لذا بنظرم  زیاد جای نگرانی نیست!! البته بهتره که برای مرتفع شدن درد و خونریزی، به متخصص زنان مراجعه کنید!! ولی بدونید که احتمالاً این درد و سوزش رو برای مدت کوتاهی خواهید داشت! حال خونریزی در چه حد خواهد بود،بسته به پرده و میزان دخول و قدرت بدنی و..... متفاوته!! که برای راحتی خیال باید تحت معاینات بالینی متخصصین زنان، بهش پاسخ داده بشه!!
    در نهایت :
    1- حتماً به متخصص زنان مراجعه کنید.
    2- در آمیزشهای بعدی، از ژل و یا کرمهای بی حس کننده استاندارد استفاده کنید!!
    3- کمی فاصله بین دو آمیزش ،در نظر بگیرید!! تا واژنو دهانه اون ،بتونه خودش با این قضیه مطابقت بده!! ضمناً التهابات اون هم کم بشه!
    4- فعلاً کمتر با آب سرد ،آلتتونو شستشو بدید!! چون دردتونو زیاد میکنه!! بهتره با آب ولرم این عمل انجام بشه!
    5- از پوشیدن البسه زیر تنگ هم اجتناب کنید!!
    و.....
    6- به شریکتون بگید که :
    الف- خوب شما رو تحریک کنه!! و تا تحریک نشدید اقدام به دخول نکنه!
    ب- با سرعت و عجله و به یکباره ،عمل دخول رو انجام نده!!چون باعث التهابات بیشتری در این عضو میشه!!
    ت- از فشار بیش از حد ،برای دخول جداً اجتناب کنه!!
    ث- در آرامش و با استفاده از روان کننده های استاندارد به این عمل مبادرت کنه!!
    و......
    انشالله که مشکلی نخواهد بود
    موفق باشید.

6. قسمتی از درد شما میتونه به دلیل استرس و ترس باشه چون دراین مواقع عضلات واژن تنگ شده و عمل دخول را مشکل میکنه، دیگه اینکه شاید بدلیل بی تجربگی همسرتون محل دقیق رو پیدا نمی کنه و به اطراف فشار میاره، که این می تونه محیط رو ملتهب کنه که هنگام دخول درد زیادی ایجاد میشه، ژل روان کننده ای که دوستان میگند اسمش لوبریکانت هست، برای اطلاعات بیشتر در قسمت انجمنها بخش پرسش و پاسخ - سوالات جنسی - زنان رو نگاه کنید، به احتمال زیاد مطالب مفید زیادی پیدا میکنید.
    بیشتر بخوانید: http://www.roham.ws/web/ftopict-923.html

7. سلام.من در 14 سالگی مورد تجاوز جنسی قرار گرفتم.بعد از آن هم چند مورد رابطه جنسی داشتم یعنی این عمل فقط یک بار انجام نشده است.به خاطر تجربه وحشتناکی که داشتم از ازدواج خیلی می ترسم و می ترسم اگر شوهر آینده ام از این موضوع مطلع شود به من تهمت های نا به جا یزند.به نطر شما من باید چه کار کنم؟از یک طرف میگویم اگر رک این مساله را به شوهرم بگویم و به دروغ متوسل نشوم شاید درکم کند ولی از سوی دیگر دلم می خواهد با عمل ترمیم گذشته ام را فراموش کنم و مثل بقیه زندگی عادی داشته باشم.لطفا مرا راهنمایی کنید

8. asalkhanoomi نوشته است: سلام.من در 14 سالگی مورد تجاوز جنسی قرار گرفتم.بعد از آن هم چند مورد رابطه جنسی داشتم یعنی این عمل فقط یک بار انجام نشده است.به خاطر تجربه وحشتناکی که داشتم از ازدواج خیلی می ترسم و می ترسم اگر شوهر آینده ام از این موضوع مطلع شود به من تهمت های نا به جا یزند.به نطر شما من باید چه کار کنم؟از یک طرف میگویم اگر رک این مساله را به شوهرم بگویم و به دروغ متوسل نشوم شاید درکم کند ولی از سوی دیگر دلم می خواهد با عمل ترمیم گذشته ام را فراموش کنم و مثل بقیه زندگی عادی داشته باشم.لطفا مرا راهنمایی کنید

سلام
    دوسته من ، این خوبه که تلاش کنی گذشتت فراموش بشه ولی ترمیمه پرده فقط باعث میشه که هنگام اولین رابطه بعد عمل با احتمال بالا خون ریزی داشته باشید ولی این ترمیم برای پزشک قانونی قابل تشخیص و اگر نامزدتون از شما گواهی سلامت بخواد ؛ این که پردتون پاره شده محرز میشه...
    حالا انتخاب با خودته

9. با سلام من ونامزدم وقتی نزدیکی بدون دخول انجام میدیم وقتی آلت همسرم بین آلت من بالا وپایین میره دردی احساس میکنم آیا پرده بکارت به حالت عمودی هم پاره میشه ؟( یعنی همون بالا وپایین رفتن آلت مرد )

10. azxcv نوشته است: با سلام من ونامزدم وقتی نزدیکی بدون دخول انجام میدیم وقتی آلت همسرم بین آلت من بالا وپایین میره دردی احساس میکنم آیا پرده بکارت به حالت عمودی هم پاره میشه ؟( یعنی همون بالا وپایین رفتن آلت مرد )

با سلام
    دوست عزیز،تا آنجائیکه میدونم خیر ولی فشار بیش از حد هم نباید به اون قسمت وارد بشه!! مراقب باشید
    موفق باشید.

11. asalkhanoomi نوشته است: سلام.من در 14 سالگی مورد تجاوز جنسی قرار گرفتم.بعد از آن هم چند مورد رابطه جنسی داشتم یعنی این عمل فقط یک بار انجام نشده است.به خاطر تجربه وحشتناکی که داشتم از ازدواج خیلی می ترسم و می ترسم اگر شوهر آینده ام از این موضوع مطلع شود به من تهمت های نا به جا یزند.به نطر شما من باید چه کار کنم؟از یک طرف میگویم اگر رک این مساله را به شوهرم بگویم و به دروغ متوسل نشوم شاید درکم کند ولی از سوی دیگر دلم می خواهد با عمل ترمیم گذشته ام را فراموش کنم و مثل بقیه زندگی عادی داشته باشم.لطفا مرا راهنمایی کنید

با سلام
    دوست گرامی، در این مورد که امریست بسیار شخصی،حقیقتاً نمیدونم چی بگم چون شرایط و موقعیت زمانی و فکری و... هر شخصی با شخص دیگه فرق میکنه!! ولی اینو میدونم که راستگوئی و گفتن حقیقت، بهترین عملی است که در راحتی وجدان فرد ،تاثیر فراوان داره!! حال بسته به موقعیت و صلاحدید خودتون تصمیم نهایی رو میتونید شخصاً بگیرید!!
    درنهایت پیشنهاد میکنم با یک مشاور خانواده هم مشورتی داشته باشید.
    موفق باشید.

12. دوست عزیز asalkhanoomi
    این مورد خیلی حساسه و راحت نمیشه در موردش حرفی زد. همانطور که میدونید بعضیها به نداشتن بکارت اهمیت نمیدند چون بدلایل مختلف میتونه این مسئله اتفاق بیفته مثل خود ارضائی، آخرش هر کسی هم یه راه حلی پیدا میکنه، همانطور که گفتید یکی پرده میذاره، یکی هم میتونه یکی رو پیدا کنه که به دوخت و دوز محتاج نشه، این بستگی به شرایط شما داره و تنها کسی که میتونه بهترین تصمیم رو بگیره خودتون هستید، باور من، صداقت داشتنه ولی امکان داره در مورد شما باعث دردسر بیشتر بشه، پس تنها چیزی که میتونم بگم اینه که نذارید این موضوع رو زندگیتون اثر منفی بذاره، تلاشتون رو بکنید با ادامه تحصیلات، کار کردن، یا... خودتون رو ارتقا بدید و مستقل باشید چون ضربه هایی که از نداشتن استقلال به آدم وارد میشه خیلی بیشتر از نداشتن پرده است.

13. azxcv نوشته است: با سلام من ونامزدم وقتی نزدیکی بدون دخول انجام میدیم وقتی آلت همسرم بین آلت من بالا وپایین میره دردی احساس میکنم آیا پرده بکارت به حالت عمودی هم پاره میشه ؟( یعنی همون بالا وپایین رفتن آلت مرد )

با سلام خدمت شما و همه كاربران محترم.اون درد بيشتر ميتونه ناشي از استرس و ترس از دخول و به طبع حساسيت اون ناحيه باشه.بهش فكر نكنيد و حتما" از همسرتون بخواهيد كه قبل از نزديكي بدون دخول هم كامل مراحل پيشنوازي و آماده سازي رو انجام بدن تا اون درد هم ديگه احساس نشه.جواب سوالتون هم منفي هستش.زياد حساسيت نشون نديد.موفق باشيد.

14. 19860 نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان

با سلام
    1) خير
    2) اگر پيشاب با مخاط دهانه مهبل تماس نداشته كاملا" جوابتون منفيه چون كه ميدونيد كه پيشاب حاوي اسپرمه.حتي اگر هم كه تماسي داشته احتمالش كمه.ميتونيد جهت اطمينان از تست استفاده كنيد كه بازم بعيده.

15. سلام.
    خانوم asm_234 مرسی از راهنمایتون.
    شما گفتید شاید محل درست رو پیدا نمیکنید
    میخواستم راجبش توضیح بدین.
    من هنوز خوب نشدم میخواستم ببینم پوماد خاصی هست واسه دردو سوزش؟
    موقع دستشویی رفتن خیلی اذییت میشم و سوزش شدیدی دارم.
    چیکار باید بکنم؟ بازم مرسی.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 17
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید