شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    7   

بایگانی سوالات قرصهای ضد بارداری - 1

1. fargol نوشته است: سلام ممنونم الیناز جون نه اشتباه از منه که واضح توضیح ندادم من روز  7 8 قاعدگی رابطه داشتم که اورژانسیو اشتباه مصرف کردم بعد اون 5 روز بعد خونریزی داشتم که نمی دونم پریود بو د یا نه!که از 6 7 اون هم ال دی رو شروع کردم تو این بین فقط همون باری که اورژانسیو استفاده کردم رابطه داشتم ال دی رو الان 3 روز قطع کردم پیود نشدم و ما بقی توضیحات و علایمی که براتون تو پست قبلی نوشتم ممنون که راهنماییم می کنین واقعا از این شرایط خسته شدم خیلی زیاد حالت تنفر از خودم دارم اگه حامله باشم؟اگه نیستم پس این پریود لعنتی کجاست؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    اگه خونریزیت 6-7 روز طول کشیده اصلا نگران بارداری نباش. این دردها و خونریزی های نامنظمی هم که داری به خاطر مصرف قرص و استرس زیادته. یکم آرامشتو حفظ کن درست میشه.
    موفق باشی.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. جدا این قرص ها باعث ایجاد درد در تخمدان و تیر کشیدن سینه میشن؟ من از روزی که بسته دوم رو شروع کردم تقریبا نتاوبی سمت راست و چپ شکمم درد میگیره ، مثل خانم فرگل منم به شدت نگران بارداری بودم  داشتم دیوونه میشدم  به فاصله 12 روز 2 تا آز خون دادم یه سونو همه منفی. هیچ کیستی هم مشاهده نشده . درد کم میشه اما خوب نمیشه و استرس  من هم از بین نمیره در ضمن خونریزی این بارم خیلی کم بود با اینکه تعداد روزاش و روندش عادی بود (حتی میترسم قرص رو قطع کنم پریود نشم )

3. سلام یاد جون نه عزیزم من با اینکه این همه قرص هم ال دی هم اچدی مصرف کرده بودم و از نگرانی داشتم جون می دم الان سر موقع پریود شدم اما بعد این مراقب باش.استرس من در حد مرگ و افسردگی بود اما ضررشو فقط خودم کشیدم نه دوستم نه کسه دیگه.مراقب خودت باش عزیزم

4. سلام دوستان...یه سوال: بعد از چند دوره مصرف ld باید به بدن استراحت داد؟ آیا مصرف مداوم باعث تنبلی تخمدان میشه؟ من برای تنظیم پریودم که مدتی بود بهم خورده بود 3 دوره مصرف کردم.آیا این 3 دوره برای نظم بخشیدن کافیه؟
    مرسی از همه

5. سلام سارا جان
    قرص رو بدون تجویز پزشک خوردی؟
    تعداد دوره ها رو پزشک با توجه به وضعیت بدن و علت نامنظم بودن پریود مشخص میکنه. شاید تو نیازی به قرص نداشته باشی.
    اگه دیگه مشکل نداری نخور. اگه هم هنوز نامنظمه به پزشک مراجعه کن.
    موفق باشی.

6. آره بدون تجویز خوردم.من پریودم منظم بود ولی 2 ، 3 بار در طی 4،5 ماه از روش اورژانسی استفاده کردم و نظمش بهم خورد.از 3 ماه پیش برای تنظیم دوره هام از ld به طور منظم استفاده کردم که دوره هام دوباره 28 روزه شد.الان بسته 3 قرصم تموم شده و منتظرم تا پریود شم ولی نمیخوام دیگه قرص بخورم. با این 3 دوره مصرف  پریودم با قطع قرصها منظم میمونه؟

7. بله فعلا همین 3 دوره کافیه. اگه دوباره نامنظم شد حتما به پزشک مراجعه کن.

8. قرص ها را دقیقا باید سر ساعت خورد؟ اگر تو یک بازه نیم ساعته مثلا 1:15 تا 11:45 خورده بشه مشکلی پیش می آید؟
    فراموشی بعد از چند ساعت میتونه خطر آفرین باشه( مثلا 5 تا 7 ساعت میتونه؟)

9. نه دوست من مشکلی پیش نمیاد.
    سعی کن 5 ساعتم تاخیر نیفته ولی بازم مشکلی نداره. به شرطی که همیشه اینطور نشه. واسه اینکه خیال خودتو راحت کنی موبایلتو رو ساعتش هر روز تنظیم کن.
    موفق باشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام  من  مجبورشدم توی1ماه2بارروش ‌اور‌زانسی انج‌ام بدم ,آخرین بار پریودم3/23بود فکر میکنید کی پریود میشم?رابطه21ام,23 بود توی هر2تماس مستقیم نبود  من23سالمه پریودم نامنطمه

11. nazanin666 نوشته است: سلام  من  مجبورشدم توی1ماه2بارروش ‌اور‌زانسی انج‌ام بدم ,آخرین بار پریودم3/23بود فکر میکنید کی پریود میشم?رابطه21ام,23 بود توی هر2تماس مستقیم نبود  من23سالمه پریودم نامنطمه

سلام دختر خوب ، ما از کجا تشخیص باید بدیم کی پریود میشی وقتی میگی 2 بار از روش اورژانسی استفاده کردی ، مگر اینکه با اون هشت پای جام جهانی دستمون تو یه کاسه باشه
    با این فاصله نزدیک ،2تا رابطت، لازم نبود 2 بار از روش استفاده کنی ولی اشکالی نداره که 2 بار استفاده کردی...
    حالا منظرت از مستقیم نبودن رابطه چی ؛ خدا میدونه...
    ***********خوب میشد اگه انقدر mp3 نمی نوشتی...
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. mkia نوشته است:
    nazanin666 نوشته است: سلام  من  مجبورشدم توی1ماه2بارروش ‌اور‌زانسی انج‌ام بدم ,آخرین بار پریودم3/23بود فکر میکنید کی پریود میشم?رابطه21ام,23 بود توی هر2تماس مستقیم نبود  من23سالمه پریودم نامنطمه

سلام دختر خوب ، ما از کجا تشخیص باید بدیم کی پریود میشی وقتی میگی 2 بار از روش اورژانسی استفاده کردی ، مگر اینکه با اون هشت پای جام جهانی دستمون تو یه کاسه باشه
    با این فاصله نزدیک ،2تا رابطت، لازم نبود 2 بار از روش استفاده کنی ولی اشکالی نداره که 2 بار استفاده کردی...
    حالا منظرت از مستقیم نبودن رابطه چی ؛ خدا میدونه...
    ***********خوب میشد اگه انقدر mp3 نمی نوشتی...
    موفق باشی

یادم رفت بگم البته بهتر تو 1 سیکل 1 بار از روش اورژانسی استفاده کنی و یادت باشه این یه روش متداول برا پیشگیری نیست ...

13. با سلام
    1- آبا ریختن مایع منی بالای آلت زن ( محل رویش مو) درصورتیکه با دستمال تمیز شود ولی بلافاصله حمام رفته باشیم باعث حاملگی میشود.؟
    2- آیا خوردن قرص ضد حاملگی به منظور روش پیشگیری اورژانسی تاثیری روی نازا شدن دارد وپس از مصرف 4 ال دی و12 ساعت بعد4 ال دی دیگر کی پریود میشویم ؟

14. سلام و خسته نباشید.
    من 2-3 روز مونده بود که پریود بشم با نامزدم نزدیکی داشتم که متاسفانه منی ایشون روی واژن من ریخته شد و من 2تا قرص لونژیل مصرف کردم و 12 ساعت یعد هم تکرارش کردم و چون خیلی نگران بودم همزمان هم 4 تا HDخوردم وهر 12 ساعت تکرارش کردم تا 72 ساعت. الان پریودیم 5 روز عقب افتاده و من خیلی نگرانم. ایا احتمال بارداری وجود داره؟ خیلی می ترسم لطفا راهنماییم کنید.چکار کنم؟

15. lani نوشته است: سلام و خسته نباشید.
    من 2-3 روز مونده بود که پریود بشم با نامزدم نزدیکی داشتم که متاسفانه منی ایشون روی واژن من ریخته شد و من 2تا قرص لونژیل مصرف کردم و 12 ساعت یعد هم تکرارش کردم و چون خیلی نگران بودم همزمان هم 4 تا HDخوردم وهر 12 ساعت تکرارش کردم تا 72 ساعت. الان پریودیم 5 روز عقب افتاده و من خیلی نگرانم. ایا احتمال بارداری وجود داره؟ خیلی می ترسم لطفا راهنماییم کنید.چکار کنم؟

سلام دوست عزیز
    به نظر بنده با این مقدار قرصی که مصرف کردی طبیعی هست که بدن حالت تعادلش رو از دست بده خوردن hd به روش اورژانسی کفایت میکرده. آرامش خودت رو حفظ کن.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 7 از 10
رفتن به صفحه :    7   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید