شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    6   

بایگانی سوالات قرصهای ضد بارداری - 1

1. سلام.
    من مدتیه ازدواج کردم و از روزاول پریدی قرص ال دی استفاده کردم.و الان بعد گذشت 15 روز هنوز خونریزی دارم.سونوگرافی هم رفتم مشکلی نداشتم.
    میشه بگین دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟

2. سلام
    ضمن تبریک ازدواجتون این مسئله به خاطر مصرف قرصه و مشکلتون به زودی مرتفع میشه انشالله. ضمن اینکه مصرف قرص از روز 5 پریود شروع میشه نه روز اول.
    موفق باشید.

3. Lale_A نوشته است: سلام دوستان
    من به خاطره کیست تخمدان از قرص یاسمین استفاده میکنم امروز روز 8 که قرص ها تموم شده و من هنوز پریود نشدم ایا بازم باید صبر کنم یا این که باید برم پیش دکتر؟
    ممنون میشم از راهنماییتون.

سلام
    خیر مشکلی نیست. اگه تا 10-14 روز بعد از قطع مصرف پریود نشدید اون موقع به پزشک مراجعه کنید.
    موفق باشید.

4. با سلام
    در بین سوال و جواب های که در این بخش خوندم متوجه شدم که لزومی نداره تا همه افراد بعد از استفاده از روش اورژانسی بعد از چند روز پریود شن اما سوال من اینه که من قبلا یکبار از این روش استفاده کردم و بعد از 4-5 روز پریود شدم اما اینبار با اینکه 5 روز گذشته و بعضی از علائم پریودی رو دارم اما پریود نشدم آیا مشکلی هست؟
    این رو هم بگم که قرص Hd رو به جای 2 نوبت سه نوبت خوردم که نوبت سوم فقط یک قرص بود.
    با تشکر فراوان.

5. mahakmah

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    elinaze نوشته است:
    Lale_A نوشته است: سلام دوستان
    من به خاطره کیست تخمدان از قرص یاسمین استفاده میکنم امروز روز 8 که قرص ها تموم شده و من هنوز پریود نشدم ایا بازم باید صبر کنم یا این که باید برم پیش دکتر؟
    ممنون میشم از راهنماییتون.

سلام
    خیر مشکلی نیست. اگه تا 10-14 روز بعد از قطع مصرف پریود نشدید اون موقع به پزشک مراجعه کنید.
    موفق باشید.

سلام
    باتوجه به صحبتای بالا یه سوال برای من پیش اومد من از روز اول پریودیم قرص ldخوردم و بعد از اون خونریزیم فقط در حد لک بود اونم دو سه روز فقط آیا بعد  روز دارو رو قطع کنم مثل قبلا پریود میشم؟
    در ضمن خواستم بگم من ازمشاوره قبل ازدواج شندیم که گفت اگه در مدت اون 7 روز فاصله دو قرص پریود نشدین اشکال نداره دوباره قرص رو بعد 7 روز مصرف کنین آیا حرفش درست بوده؟

6. abanaban628 نوشته است: با سلام
    در بین سوال و جواب های که در این بخش خوندم متوجه شدم که لزومی نداره تا همه افراد بعد از استفاده از روش اورژانسی بعد از چند روز پریود شن اما سوال من اینه که من قبلا یکبار از این روش استفاده کردم و بعد از 4-5 روز پریود شدم اما اینبار با اینکه 5 روز گذشته و بعضی از علائم پریودی رو دارم اما پریود نشدم آیا مشکلی هست؟
    این رو هم بگم که قرص Hd رو به جای 2 نوبت سه نوبت خوردم که نوبت سوم فقط یک قرص بود.
    با تشکر فراوان.

سلام
    در صورت استفاده از روش اورژانسی به دلیل بر هم خوردت بالانس هورمونی در پریود تاخیر ایجاد میشه.....و ضمنا اینکه شما همینوطوری خودسر (جای دو نوبت 3 نوبت قرص خوردید) قرص مصرف کردید (چه یکی چه ...)تاخیر طبیعیه.......از خوردن بی رویه قرص (اونم از این نوع) خودداری کنید
    موفق باشید

7. طی مصرف قرص های LD به صورت معمولی ، هر زمانی مصرفشان رو قطع کنیم 3 تا 5 روز بعدش قاعدتا باید پریود شد؟
    من امروز قرص 11 هم از بسته دوم رو خوردم، اگه نخورم دیگه باید تا 5 روز پریود شم؟( قبل از مصرف قرص ها 20 تا 23 اوم پریود میشدم)

8. royad نوشته است: طی مصرف قرص های LD به صورت معمولی ، هر زمانی مصرفشان رو قطع کنیم 3 تا 5 روز بعدش قاعدتا باید پریود شد؟
    من امروز قرص 11 هم از بسته دوم رو خوردم، اگه نخورم دیگه باید تا 5 روز پریود شم؟( قبل از مصرف قرص ها 20 تا 23 اوم پریود میشدم)

قاعدتا باید اینطور باشه البته نه 3-5 روز بعدش بلکه 3-7 روز بعدش.
    اما خیلی موارد دیده شده که بیشتر هم طول کشیده که طبیعیه ولی نباید بیشتر از 10-14 روز طول بکشه. اونم واسه اوائل مصرف نه کسی که عادت به مصرف داره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام دوستان من امروز 3 امین روزیه که ال دی رو قطع کردم روز 7 8 پریودم رابطه ای منی ریخت لای پام داشتم روش اورژانسی رو اشتباه انجام دادم 12 ساعت بعد رابطه 1 قرص اچ دی خوردم 12 ساعت دیگه 2 قرص.5 روز بعد نمی دونم پریود بود یا نه 5 روز خونریزی به نسبت کمی مثله قاعدگی داشتم از روز 7 ام مصزف ال دی رو شروع کردم قبلا از ال دی برای کیست تخمدان استفاده می کردم اما از اچ دی اولین بار بود که در روش اورژانسی استفاده کردم ال دی رو 7 روز خوردم امابین روز 7 8 3 روز یادم رفت بخورم 2 3 قطره لک دیدم قبل لک هم لک های قهوه ای بود بعدش چند قطره خون اومد که رفتم قرص 8 ام رو خوردم دیگه قرص نخوردم اما الان 3 روز گشته اما پریود نشدم سابقه نداشته ال دی بخورم و 2 روز بعد پریود نشم از یه طرف ترس حاملگی از یه طرف دنبال استرس داره منو از پا در می آره  دلیل چیه؟

10. در ضمن نفخ هم دارم علایم ه پریودو گاها دارم اما از خودش خبری نیست صبحها کمرم درد می گیره وقتی پا می شم نکنه اون خونی که بعد مصرف اچ دی دیدم خون مربوط به لانه گزینی بلاستوسیت(جنین)هست؟چرا ما دخترا باید این همه استرس تحمل کنیم اون وقت آقایون....
    دوستان ممنون میشم جواب بدین

11. سلام
    فرگل جان من یه چیزی رو متوجه نشدم. اینکه گفتی مصرف ال دی رو قطع کردی. یعنی بیشتر از 1 ماهه استفاده میکنی؟ اگه آره نگران بارداری نباش. اون خون و مشکلات مال استفاده از روش اورژانسی بوده با اینکه اشتباه مصرف کردی (باید 2تا اچ دی میخوردی به جای یکی) . البته برای تو در صورتی که بیشتر از 1ماه باشه ال دی مصرف میکردی لازم نبوده. روش اورژانسی برای کسیه که هیچ جلوگیری نداره. اینا استرس داره اما از زیباییهای زنانه س. هیچوقت خودت رو پایین تر یا پر استرس تر از آقایون نبین. هر جنسیتی دغدغه های خودش رو داره.
    موفق باشی.

12. سلام ممنونم الیناز جون نه اشتباه از منه که واضح توضیح ندادم من روز  7 8 قاعدگی رابطه داشتم که اورژانسیو اشتباه مصرف کردم بعد اون 5 روز بعد خونریزی داشتم که نمی دونم پریود بو د یا نه!که از 6 7 اون هم ال دی رو شروع کردم تو این بین فقط همون باری که اورژانسیو استفاده کردم رابطه داشتم ال دی رو الان 3 روز قطع کردم پیود نشدم و ما بقی توضیحات و علایمی که براتون تو پست قبلی نوشتم ممنون که راهنماییم می کنین واقعا از این شرایط خسته شدم خیلی زیاد حالت تنفر از خودم دارم اگه حامله باشم؟اگه نیستم پس این پریود لعنتی کجاست؟؟؟؟؟؟؟

13. سلام
    خسته نباشید
    من از بسته اول قرص ال دی فقط 19 عدد خوردم بعدشم بخاطر خونریزی مداوم ترک کردم.یعنی 3-7 روز دیگه باید پریود شم؟

هنوز هم بخاطر مصرف ال دی خونریزی دارم

14. سلام بازم منم دوستان من امروز خیلیییییی خیلییییییی کم در حد چند لک کمرنگ خون دیدم خیللییی بوی خون پریود نمی ده کم رنگه اما از خود پریود خبری نیست این دیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

15. در هر از گاهی خیلی کمممم درد در نواحیه تخمدانی دیده می شه.صبحها هم در ناحیه کمر می شه بگین اینا علایمه چه بیماریه؟فقط حاملگی نباشه هر چی می خواد باشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 10
رفتن به صفحه :    6   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید