شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 2

1. mahakmah

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام یه سوال داشتم
    من 8 ماه که عقد کردم و با نامزدم رابطه جنسی خارجی داشتم یعنی فقط در حد مالش و فشار به آلت اما آخرین بار بعد از رابطه امون من لکه خون روی شرتم دیدم با توجه به اینکه من چند روز بعد پریود شدم حالا این سوال بام پیش اومده کا ممکنه اون خون در اثر پاره شدن پرده ام باشه؟ و اکه اینجوری آسیب دیده باشه آیا با مراجعه به دکتر به من برگه ای میدن که تایید کنه من رابطه جنسی با کسی نداشتم؟

2. mahakmah نوشته است: سلام یه سوال داشتم
    من 8 ماه که عقد کردم و با نامزدم رابطه جنسی خارجی داشتم یعنی فقط در حد مالش و فشار به آلت اما آخرین بار بعد از رابطه امون من لکه خون روی شرتم دیدم با توجه به اینکه من چند روز بعد پریود شدم حالا این سوال بام پیش اومده کا ممکنه اون خون در اثر پاره شدن پرده ام باشه؟ و اکه اینجوری آسیب دیده باشه آیا با مراجعه به دکتر به من برگه ای میدن که تایید کنه من رابطه جنسی با کسی نداشتم؟

لکه ی خون رو چقدر بعد از رابطه دیدید؟ درد و سوزش در حین رابطه یا بعدش داشتید ؟
    نمیشه نظر قطعی داد .. ولی اگه مطمئنید داخل واژن نشده نگرانی نباید داشته باشید .. ممکنه خونریزی در اثر خراش سطحی واژن بوده باشه خصوصاً اگه محل خشک بوده ...
    در صورتی که بکارتتون آسیبی دیده باشه هرچند آسیب جزئی توسط پزشک قابل تشخیصه ...

3. با سلام  من جدیدا در این سایت عضو شده ام و اولین سوالم اینست که بنده یکسال و اندی است که عقد کرده ایم و نامزد میباشیم  و در روز های اغازین ازدواج بنا به رسم و عرف به متخصص زنان مراجعه و همسرم را تست هایمن کردند و گفتند از نوع حلقوی کنگره دار میباشد و این در حالی است که در این مدت به رضایت و علاقه هم نزدیکی و دخول داشته ایم اما اثری از خونریزی نداشته و فقط در اوایل برای همسرم درد داشته که الان کمتر میباشد سوالم اینست که ایا پرده بکارت از بین رفته است یا باید توسط پزشک برداشته شود و ایا اسیبی به همسرم با این نوع نزدیکی میرسد یا نه و احتمال بارداری چگونه خواهد بود

4. morva نوشته است: با سلام من جدیدا در این سایت عضو شده ام و اولین سوالم اینست که بنده یکسال و اندی است که عقد کرده ایم و نامزد میباشیم و در روز های اغازین ازدواج بنا به رسم و عرف به متخصص زنان مراجعه و همسرم را تست هایمن کردند و گفتند از نوع حلقوی کنگره دار میباشد و این در حالی است که در این مدت به رضایت و علاقه هم نزدیکی و دخول داشته ایم اما اثری از خونریزی نداشته و فقط در اوایل برای همسرم درد داشته که الان کمتر میباشد سوالم اینست که ایا پرده بکارت از بین رفته است یا باید توسط پزشک برداشته شود و ایا اسیبی به همسرم با این نوع نزدیکی میرسد یا نه و احتمال بارداری چگونه خواهد بود

احتمالا بکارت همسرتون بدون خونریزی بوده و اگر برای دخول مشکلی ندارید به احتمال قوی بکارت از بین رفته

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. morva نوشته است: با سلام  من جدیدا در این سایت عضو شده ام و اولین سوالم اینست که بنده یکسال و اندی است که عقد کرده ایم و نامزد میباشیم  و در روز های اغازین ازدواج بنا به رسم و عرف به متخصص زنان مراجعه و همسرم را تست هایمن کردند و گفتند از نوع حلقوی کنگره دار میباشد و این در حالی است که در این مدت به رضایت و علاقه هم نزدیکی و دخول داشته ایم اما اثری از خونریزی نداشته و فقط در اوایل برای همسرم درد داشته که الان کمتر میباشد سوالم اینست که ایا پرده بکارت از بین رفته است یا باید توسط پزشک برداشته شود و ایا اسیبی به همسرم با این نوع نزدیکی میرسد یا نه و احتمال بارداری چگونه خواهد بود

سلام

منظور از این نوع پرده این است که نمای ظاهری پرده به شکل کنگره دار است.......اگر به تاپیک زیر مراجعه کنید........مورد سوم از سمت راست تقریبا به همین شکل است.
    پرده بکارت
    در صورتی که دخول انجام شده باشد پرده اسیب دیده است و اگر نزدیکی کامل باشد پرده از بین رفته است........اگه شما در حین نزدیکی مشکلی از بابت اذیت شدن همسرتون ندارید نیازی به مراجعه به پزشک برای برداشتن بکارت نیست.........چون دیگه از بین رفته.......هیچ دلیلی بر اسیب رسیدن به همسرتون وجود نداره .......احتمال بارداری هم در صورت برخورد اسپرم به تخمک بارداری اتفاق می افتد.
    موفق باشید و خوشبخت

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام
    من 23 سالمه سال گذشته دچار عفونت همراه با خارش شديد شدم و براي كاهش خارش از فشار آب استفاده كردم كه منجر به خونريزي شد كه شبيه خون معمولي نبود اندازه 1 سكه 25 توماني كه كمي لخته به نظر ميرسيد
    حلا در شرف ازدواجم ونگران از اين كه مبادا باكره نباشم
    ميشه لطفا راهنماييم كنيد؟
    ممكنه پرده با آب پاره بشه؟
    ضمنا از اسپيرونولاكتون و ياسمين استفاده ميكنم ممكن نيست خونريزي به خاطر مصرف دارو باشه؟

ممنون ميشم راهنماييم كنيد

7. با سلام  از اینکه این سایت ارزشمند را ایجاد کردید خیلی سپاسگذارم

یک سوال دارم در مورد نسبیت فرزند را از کجا می شود فهمید ایا با ید گروه خون فرزند با پدر یکی باشد یا مادر یکی باشد مثلا گروه خون پدر o+ ,مادر a  باشد گروه خون فرزند پسر باید چه گروه خونی داشته باشد  ونسبیت فرزند را چگونه ازمایش می کنند

2 سوال دوم  : در مورد پرده دختران پرده همه دختران موقع نزدیکی خون باید بیاید  یا فرق می کند لطفا در این مورد توضیح کامل می خواهم  متشکرم

8. سلام
    آیا بعد از 6ماه میشه تشخیص داد که چه کسی پرده بکارت رو پاره کرده؟
    آیا بعد از گذشت 4ماه از رابطه جنسی میشه تشخیص داد که فرد رابطه داشته و با چه کسی رابطه داپشته؟

9. helyketra نوشته است: سلام
    آیا بعد از گذشت 4ماه از رابطه جنسی میشه تشخیص داد که فرد رابطه داشته و با چه کسی رابطه داپشته؟

سلام
    اصولا توی رابطه جنسی چیزی مثل اثر انگشت رو دستگاه زن باقی نمیمونه که بشه تشخیص داد پارگی پرده کار چه کسی بوده. پرده با هر چیزی میتونه پاره بشه. تنها چیزی که میشه روش بحث کرد، تشخیص زمان پارگی از روی وضعیت زخم هست. پزشک تا یه مدتی میتونه فرق زخم تازه و زخم کهنه رو تشخیص بده. ولی بعد از این مدت، مثلا فرق 4 ماه و 6 ماه رو نمیشه تشخیص داد.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  10. parichehr23 نوشته است: سلام
    من 23 سالمه سال گذشته دچار عفونت همراه با خارش شديد شدم و براي كاهش خارش از فشار آب استفاده كردم كه منجر به خونريزي شد كه شبيه خون معمولي نبود اندازه 1 سكه 25 توماني كه كمي لخته به نظر ميرسيد
    حلا در شرف ازدواجم ونگران از اين كه مبادا باكره نباشم
    ميشه لطفا راهنماييم كنيد؟
    ممكنه پرده با آب پاره بشه؟
    ضمنا از اسپيرونولاكتون و ياسمين استفاده ميكنم ممكن نيست خونريزي به خاطر مصرف دارو باشه؟

ممنون ميشم راهنماييم كنيد

سلام
    با توضیحاتتون به احتمال بالا پرده آسیب دیده ؛ ولی جای نگرانی نیست اگر واقعا این اتفاق افتاده باشه ؛ 100% توسط پزشک قانونی قابل تشخیصه که پارگی به علتی غیر از رابطه جنسی بوده...
    در کل برای اطمینان بیشتر به پزشک مراجعه کنید...
    موفق باشید

11. parviz_57 نوشته است:

با سلام  از اینکه این سایت ارزشمند را ایجاد کردید خیلی سپاسگذارم

یک سوال دارم در مورد نسبیت فرزند را از کجا می شود فهمید ایا با ید گروه خون فرزند با پدر یکی باشد یا مادر یکی باشد مثلا گروه خون پدر o+ ,مادر a  باشد گروه خون فرزند پسر باید چه گروه خونی داشته باشد  ونسبیت فرزند را چگونه ازمایش می کنند

2 سوال دوم  : در مورد پرده دختران پرده همه دختران موقع نزدیکی خون باید بیاید  یا فرق می کند لطفا در این مورد توضیح کامل می خواهم  متشکرم
    با سلام خدمت شما و همه كاربران.در مورد سوال دومتون بايد بگم كه نه.چنين اجباري نيست كه در موقع برداشتن بكارت همه دختران دچار خونريزي شوند.خدا هر آدمي رو با مشخصات منحصربفرد خودش آفريده.بعضي ها اصلا" نه احساس درد دارند و نه خونريزي.براي عده اي همراه با درد شديده.عده اي خونريزي كمي دارند.عده اي فقط دچار سوزش و خونريزي بيشتري ميشوند.عده اي هم اصلا" حالت ارتجاعي دارد و به اين راحتي برداشته نميشود.برداشته شدن كامل پرده ربطي به خونريزي ندارد و بايد براي  اصمينان كامل از برداشته شدن پرده مورد معاينه پزشك متخصص قرار گرفت.سوال اولتون رو هم دوستان لطف ميفرمايند و جواب ميدهند.در پناه حق.

• helyketra نوشته است: سلام

با سلام
    دوست عزیز، بسیار مبهم سئوالتونو مطرح کردید!! اولاً منظور چیست که میگید " چه کسی بکارت رو پاره کرده؟" مگر میشود که فهمید که فردی که اینکار رو کرده کیست؟؟؟ فقط خوده فرد میتونه اینو بفهمه و بس!!! اگر منظورتون اینکه آیا میشه فهمید که ازاله به چه طریقی اتفاق افتاده ؟؟ باید بگم احتمالاً پزشکی قانونی میتونه اونو تشخیص بده!!! که مثلاً در اثر ضربه بوده و یا واقعاً آمیزشی  کامل، اتفاق افتاده!! در مورد سئوال دومتون هم بگم پیرو صحبتهای بالا، بله میشه فهمید که ازاله از راه نزدیکی بوده ،یا نه؟؟ ولی بازم منظورتون رو نمی فهمم که میگید" با چه کسی رابطه داشته" اگر منظور اینه که در آمیزش منی وارد رحم شده و بارداری اتفاق افتاده باشه!! بله قطعاً با آزمایشات دی ان ای، همه چیز مشخص میشه!! البته اگر خود فرد ی که اینکار رو کرده هم وجود داشته باشه و همزمان بتونند از ایشون هم این آزمایش رو بکنند!!!
    در هر حال اگر بیشتر موضوع باز بشه! تحقیقاً بیشتر میشه راهنمائی کرد!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  • با سلام
    هنگاميکه براي اولين بار با نامزدم رابطه جنسي برقرار کردم، نتوانستم دخول کامل را انجام بدهم. اين به دليل درد بسيار ايشان و سپس خونريزي بود. البته من پيش نوازش هاي مربوطه را انجام داده بودم و واژن ايشان کاملا خيس شده بود. ما اين رو به حساب با اول تماسمان گذاشتيم و اينکه پرده ايشان تازه پاره شده است. ولي وقتيچند هفته بعد سعي کردم دخول کامل انجام شود علاوه بر درد زياد ايشان باز خونريزي ادامه پيدا کرد (البته کمتر از دفعه اول). توضيح اينکه پرده ايشان از نوع حلقوي غير ارتجاعي است.لطفا ما را راهنمائي کنيد که چطور مي توانيم اين مشکل را برطرف کنيم.

• سلام
    من هنگامی که با نامزدم اولین رابطه جنسی رو برقرار کردم دخول کامل رو انجام ندادم بصورتی که فقط کلاهک آلتم رو وارد کردم و متوجه خونریزی هم نشدم، میخواستم ببینم که آیا احتمال پارگی پرده وجود دارد؟؟؟

• a_1445381723645 نوشته است: سلام
    من هنگامی که با نامزدم اولین رابطه جنسی رو برقرار کردم دخول کامل رو انجام ندادم بصورتی که فقط کلاهک آلتم رو وارد کردم و متوجه خونریزی هم نشدم، میخواستم ببینم که آیا احتمال پارگی پرده وجود دارد؟؟؟

بله با این میزان دخول هم احتمال آسیب دیدگی بکارت هست. و اینکه شما خونی ندیدید نمی تونه ملاک قطعی باشه که بگیم آسیبی ندیده. آسیب های جزئی ممکنه بدون خونریزی باشن ولی توسط متخصص قابل مشاهده...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  • تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
    صفحه 8 از 17
    رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
    شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
    شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
    شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
    شما نمی توانید در این بخش رای دهید