شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال مهم در مورد بارداری ناخواسته

1. با سلام خدمت دوستان و جناب دکتر صادقی عزیز

قبلا از دوستان در صورت ایجاد تاپیک تکراری عذر می خوام ولی در سرچ مورد مشابهی یافت نشد

من و نامزدم حدود 1 ماه پیش رابطه جنسی محافظت نشده داشتیم. البته در حد مالیدن آلتها به هم بود. مایع روی آلت نامزدم تخلیه نشد اما احتمال ورود مایع به آلت دادیم و نامزدم اون روز و روز بعد مجموعا 6 قرص ld مصرف کرد. بعد از اون جریان پریودش به موقع شروع شد. الان با توجه به مطالبی که خونده بسیار نگرانه که ممکنه باردار شده باشه. با توجه به اینکه هنوز پرده داره و تقریبا کمتر از 1 ماه از اون موقع گذشته چه روشی رو برای سقط پیشنهاد می کنید؟

تقاضای راهنمایی فوری دارم

با تشکر

2. شما كه مي گيد بعد اون جريان پريود شدن. پس چرا نگرانيد؟؟ اگر حامله ميشدن كه پريودي در كار نبود.
    روش اورژانسيتونم اشتباه بوده

4 قرص LD و 12 ساعت بعد 4 عدد قرص LD دیگه درسته

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. Ali_gh123 نوشته است: با سلام خدمت دوستان و جناب دکتر صادقی عزیز

قبلا از دوستان در صورت ایجاد تاپیک تکراری عذر می خوام ولی در سرچ مورد مشابهی یافت نشد

من و نامزدم حدود 1 ماه پیش رابطه جنسی محافظت نشده داشتیم. البته در حد مالیدن آلتها به هم بود. مایع روی آلت نامزدم تخلیه نشد اما احتمال ورود مایع به آلت دادیم و نامزدم اون روز و روز بعد مجموعا 6 قرص ld مصرف کرد. بعد از اون جریان پریودش به موقع شروع شد. الان با توجه به مطالبی که خونده بسیار نگرانه که ممکنه باردار شده باشه. با توجه به اینکه هنوز پرده داره و تقریبا کمتر از 1 ماه از اون موقع گذشته چه روشی رو برای سقط پیشنهاد می کنید؟

تقاضای راهنمایی فوری دارم

با تشکر

دوست عزیز
    مورد سوال شما بیشماره اگر بیشتر گشته بودید....
    اما در مورد سوالتون شما ننوشتید که این 6 قرص چطوری مصرف شده با هم یا جدا اما در کل اشتباه مصرف شده
    ئر مورد نگرانیتون هم باید بگم که وقتی که پریودی صورت می گیره یعنی که دیواره رحم فروپاشی کرده و تخمکی وجود نداره پس حاملگی رخ نداده و شما نگران نباشید
    در اخر اینکه شما چطوری نتیجه گرفتید که ایشون باردار هستند که دارین دنبال راه های سقط جنین می گردید؟
    بهتر بود بجای این فکر ایشون به یه ازمایشگاه مراجعه و تست خون برای بارداری می دادند که خیالتون راحت میشد
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید