شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17   

پاسخ به سوالات در مورد احتمال بارداری

1. مایع قبل از منی هم حاوی اسپرمه و ممکنه بارداری ایجاد کنه ...
    شما نگفتید در چه زمانی رابطه داشتید و الان چه زمانی از دوره ی نامزدتونه ؟
    اگه در طول دوران تخمگ گذاری رابطه داشتید احتمال بارداری بالا میره ..

از توضیحتون به نظر میرسه که الان زمان پریود شدن ایشون هست ... که با توجه به این که میگین علائمش رو دارن به احتمال بسیار زیاد بارداری منتفیه ...
    بله امکان دیر و زود شدن پریود به دلایل مختلف هست ... به خصوص این که احتمالاً استرس بارداری رو داشتن و این میتونه باعث عقب افتادن پریود بشه...

در هر صورت جلوگیری به این شکل روش خیلی مطمئنی نیست و بهتره از کاندوم استفاده بشه..

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. A_boy نوشته است: سلام

خواهشا منو راهنمایی کنید

من با نامزدم رابطه جنسی داشتم همراه با دخول کامل اما هنگام ارضا شدن من آلتم رو دروردم .

در این ماه چندین بار ما این اقدام رو انجام میدادیم.

نامزدم الان عوامل پریود همچون درد کمر و سینه و ... داره ولی هنوز پریود نشده و این موضوع ما رو نگران کرده .

آیا احتمال بارداری هست ؟

آیا پریود دیر و زود تو موقع مقرر هم داره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

سلام خدمت شما و همه دوستان.شما اشاره نکردید که از وسایل پیشگیری استفاده کردید یا نه؟البته اینطور که بر میاد شما بدون پیشگیری عمل جنسی انجام دادید.ببینید مایعی که قبل از ورود اسپرم از مجاری ادراری خارج میشه حامل اسپرم هستش و شما درسته که قبل از خروج اسپرم آلتتون رو در آوردید ولی به هر حال اون مایع که حاوی اسپرمه داخل واژن ریخته شده و میتونه موجب حاملگی بشه.در پست زیر دقیقا" به سوال شما پاسخ داده شده بود.فقط یک سرچ میخواست!!! :                                                                                                                                                 
    http://www.roham.ws/web/ftopict-10437-.htmlپیش+آب
    http://www.roham.ws/web/ftopict-9896-.htmlپیش+آب
    .در کل یکم جابجا شدن زمان عادت ماهیانه طبیعیه ولی برای اطمینان بیشتر بهتره در اولین به متخصص مراجعه فرمایید و از تستهای حاملگی استفاده کنید.در پناه حق.

3. دوستان سلام.من قبلاً اگر خاطرتون باشه در همین تاپیک مشکلم عنوان کردم.گفتم که عقب انداختم،بعد آزمایش دادم منفی بود و بعد آمپول زدم که خانم رمینا گفتند طبق محاسبه باید تا آخر هفته پیش یعنی 06/12/88 میشدم که نشدم.حالا چکار کنم؟یه سوال اساسی دارم.خواهشن با آگاهی کامل جواب بدین.فرض کنید پنج شنبه ساعت 4 نزدیکی انجام بشه،آیا روز شنبه ساعت 6 آزمایش خون نتیجه دقیق رو نشون میده؟دکترم بهم گفت آزمایش 20 بهمن من تنها تا 10 روز قبلش رو نشون میداده یعنی 10 بهمن.اما شما گفتید تا 48 ساعت بعد رو نشون میده.حالا کدوم درسته؟ضمن اینکه ما جلوگیریمون طبیعیه اما دکتر میگه گاهی مردها متوجه خروج منی نمیشن،مخصوصاً اوایل ازدواج.مسئول آزمایشگاه میتونن به من جواب بدن؟من دارم از این همه رنج و استرس مییمیرم.

4. Amir89

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    خسته نباشید

میخواستم بدونم آیا امکان داره که با توجه به استفاده از روش اورژانسی پریود عقب نیفته ؟
    چون پریود قبلی 8 بهمن بود(3 روز طول کشید) و 19 بهمن نزدیکی انجام شده ، 20 بهمن روش اورژانسی انجام شده ، و 5 اسفند دوباره ایشون پریود شدن.
    پریود کاذب نیست  ؟ یا پریود کاذب بلافاصله پس از روش اورژانسیه ؟
    خودش هم میگه که عین بقیه پریود های قبلیشه . ایشون کیست تخمدان هم دارن و تحت نظر پزشک هستش(هر 20 روز 1 بار ویزیت میشن) و ایندفعه به دلیل مصرف داروهای تجویز شده توسط دکتر درد کمتری برای پریود دارن . راستی به فاصله ی خیلی کمی از زمانی که درد زیر شکمش آغاز شد پریود شد ایندفعه.
    همیشه هم پریود های نا منظم داره. از 20 روز داشته تا 35 روز حالا امکان اینکه ایندفعه 20 روزه بوده باشه و با تاخیر به 27 روز رسیده چقدره؟
    اینا همش تاثیر قرصهایی که مصرف کرده؟
    پیشاپیش ممنون

5. Amir89 نوشته است: سلام
    خسته نباشید

میخواستم بدونم آیا امکان داره که با توجه به استفاده از روش اورژانسی پریود عقب نیفته ؟
    چون پریود قبلی 8 بهمن بود(3 روز طول کشید) و 19 بهمن نزدیکی انجام شده ، 20 بهمن روش اورژانسی انجام شده ، و 5 اسفند دوباره ایشون پریود شدن.
    خودش هم میگه که عین بقیه پریود های قبلیشه . ایشون کیست تخمدان هم دارن و تحت نظر پزشک هستش(هر 20 روز 1 بار ویزیت میشن) و ایندفعه به دلیل مصرف داروهای تجویز شده توسط دکتر درد کمتری برای پریود دارن . راستی به فاصله ی خیلی کمی از زمانی که درد زیر شکمش آغاز شد پریود شد ایندفعه.
    همیشه هم پریود های نا منظم داره. از 20 روز داشته تا 35 روز حالا امکان اینکه ایندفعه 20 روزه بوده باشه و با تاخیر به 27 روز رسیده چقدره؟
    پیشاپیش ممنون

اره امیر جان بخاطر مصرف قرص ها در روش اورژانسیست
    تو رو خدا دم عیدی خودتون رو بیخودی نگران نکنید.
    دفعه بعد که خواستید رابطه داشته باسشین از یه روش مطمئن مثل کاندوم استفاده کنید.
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. Amir89 نوشته است: سلام
    خسته نباشید

پیشاپیش ممنون

سلام

بله این امکان هست و تشخیص اینکه آیا پریود کاذب است یا خیر هم تشابه خونریزی با پریود های معمولی ایشان است

مراجعه به پزشک را تا درمان کامل ادامه دهید احتمال دارد که این دوره پریود ایشان 27 روزه بوده باشد وجود دارد

و  اثرات قرص هم میتواند در این مورد دخیل باشد یکی از علل پریود نامنظم کیست تخمدان است بهتر است

در مورد نامنظمی پریود ایشان و همچنین استفاده از روش اورژانسی با پزشکشان مشورت کنید

موفق و پیروز باشید

7. marjankhanom نوشته است: دوستان سلام.من قبلاً اگر خاطرتون باشه در همین تاپیک مشکلم عنوان کردم.گفتم که عقب انداختم،بعد آزمایش دادم منفی بود و بعد آمپول زدم که خانم رمینا گفتند طبق محاسبه باید تا آخر هفته پیش یعنی 06/12/88 میشدم که نشدم.حالا چکار کنم؟یه سوال اساسی دارم.خواهشن با آگاهی کامل جواب بدین.فرض کنید پنج شنبه ساعت 4 نزدیکی انجام بشه،آیا روز شنبه ساعت 6 آزمایش خون نتیجه دقیق رو نشون میده؟دکترم بهم گفت آزمایش 20 بهمن من تنها تا 10 روز قبلش رو نشون میداده یعنی 10 بهمن.اما شما گفتید تا 48 ساعت بعد رو نشون میده.حالا کدوم درسته؟ضمن اینکه ما جلوگیریمون طبیعیه اما دکتر میگه گاهی مردها متوجه خروج منی نمیشن،مخصوصاً اوایل ازدواج.مسئول آزمایشگاه میتونن به من جواب بدن؟من دارم از این همه رنج و استرس مییمیرم.

دوست عزیز مرجان خانم شما توضیح ندادید که ای تصمیم به بارداری داشتید یا نه؟چون اگه تصمیم داشتید و به صرف اینکه جواب ازمایش منفی بوده و رفتید امپول زدید کار بدی کردید چون ممکنه ازمایش رو زود انجام دادید یا.......اما اینکه اگه قصد بارداری نداشتید حرفیه جدا و به نظرم باز یه ازمایش مجدد بدید.
    در مورد سوال دومتون هم باید بگم مطمئن ترین روز برای ازمایش خون 10 روز به بعد.. بعد از روز.... رابطه هست.
    موفق باشید

8. boboji

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون از راهنماییهاتون.....با توجه به اینکه من 2 بار حامله شدم دکتر میگه احتیاجی به آزمایش شوهرم نیست تازه ایشون واریکوسل هم حدود1.5 عمل کردن فقط به خاطر درد چون من قبل از عمل هم باردار شده بودم....در هر 2 بار که باردار شدم با دفعه اول استفاده از دارو باردار شدم.......پس مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟آیا بعد عکس رنگی احتمال بارداری بالا میره؟

9. سلام
    ببخشید من یه سوال فوری دارم
    منو نامزدم دیروز رابطه جنسی بدون دخول داشتیم در فاصله ای که من ارضا بشم در 2 ساعت نامزدم 3 بار لرضا شد و هر بار به سرعت التمان رو شستیم.
    بار سوم بعد از ارضا شدن نامزدم فکر کنم دستش به اب منیش خورده بود
    ونامزدم  برای ارضا شدنم کمی از دستش استفاده کرد اگر دستش فقط رو کلیتوریس زده باشه احتمال حاملگی هست؟؟؟
    و با اینکه بعد ار اینکه نامزدم اب منیشو رو بدنم ریخته و به سرعت شستیم چه طور؟؟؟
    پریود های من منظمه. ودر ضمن 1 ساعت بعد از رابطه من پریود شدم این احتمتل بارداری رو کم میکنه؟
    اخرین بار 8/11 پریود شدم این بار هم 7/12
    لطفا جوتبمو سریع بدین
    من قرصی مصرف نکردم چون نامزدم مطمئنه که احتمال بار داریم صفره

10. mahtab22 نوشته است: سلام
    منو نامزدم دیروز رابطه جنسی بدون دخول داشتیم در فاصله ای که من ارضا بشم در 2 ساعت نامزدم 3 بار لرضا شد و هر بار به سرعت التمان رو شستیم.
    ونامزدم  برای ارضا شدنم کمی از دستش استفاده کرد اگر دستش فقط رو کلیتوریس زده باشه احتمال حاملگی هست؟؟؟
    پریود های من منظمه. ودر ضمن 1 ساعت بعد از رابطه من پریود شدم این احتمتل بارداری رو کم میکنه؟
    لطفا جوتبمو سریع بدین

سلام
    پریود شدن = عدم بارداری تا اون لحظه (10000000000بار)
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. boboji

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ببخشيد هر كس ميتونه خواهشن به من سريع كمك كنه .امروز روز 11 قاعدگی من بود چون دارو مصرف میکنم (کلومیفن)توی سونگرافی امروزم 3 فولیکول بالغ 16.18و22 به همراه 5 عدد فولیکول 10و11 دارم دکترم گفت که برات آمپول نمی نویسم ولی با اصرار من نوشت. دکترم میگه آمپول ممکنه باعث پارگی رحم یا کیست بشه.......حالا سوال من اینه که آیا واقعا ممکنه رحم پاره بشه؟یا کیست بشه آخه من 6 دوره کلومیفن خوردم سابقه کیست نداشتم؟تو رو خدا هر کی میتونه کمکم کنه........آخه برای آمپول زدن فقط تا فردا صبح وقت دارم.......اینقدر دارو خوردم که خسته شدم  دیگه تصمیم ندارم درمان کنم اگه این ماه نشه........ در ضمن آیا امکان چند قلویی هست؟

12. mahtab22 نوشته است: سلام
    لطفا جوتبمو سریع بدین

دوست عزیز
    اگه بارداری به این سادگی ها بود که الان جمعیت جهان صد برابر الان بود اخه چطوری با یه تماس بی دخول که منی هم داخل واژن نریخته شما باردار بشید؟؟؟؟؟
    و بیشتر اینکه شما پریود شدید!!!!!!!
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. با سلام
    من 24 ساله هستم.
    به طور کلی دوره های نامنظم دارم و پس از مراجعه به پزشک علت را چاقی ذکر کردند. ماه گذشته در روز 4ام پریود شدم و در ماههای قبل به ترتیب 11 و 23و9. امروز که 10 ام است من هنوز پریود نشدم. و در تمام مدت این ماه رابطه داشتم که با کاندوم بوده. دیروز آزمایش خون دادم که اچ سی جی 1 نشان داده شد و سه بار از بی بی چک استفاده کردم که منفی بود . تقریبا یک هفته است که در طول روز احساس تهوع دارم. آیا با توجه با تست انجام شده که بعد از 5 روز تاخیر در پریود بوده احتمال حامله بودن وجود دارد؟ ممنون.

14. d0khtare_f0z00l نوشته است: با سلام
    من 24 ساله هستم.
    به طور کلی دوره های نامنظم دارم و پس از مراجعه به پزشک علت را چاقی ذکر کردند. ماه گذشته در روز 4ام پریود شدم و در ماههای قبل به ترتیب 11 و 23و9. امروز که 10 ام است من هنوز پریود نشدم. و در تمام مدت این ماه رابطه داشتم که با کاندوم بوده. دیروز آزمایش خون دادم که اچ سی جی 1 نشان داده شد و سه بار از بی بی چک استفاده کردم که منفی بود . تقریبا یک هفته است که در طول روز احساس تهوع دارم. آیا با توجه با تست انجام شده که بعد از 5 روز تاخیر در پریود بوده احتمال حامله بودن وجود دارد؟ ممنون.

سلام
    زمانی که آزمایش بتا جوابش منفی بوده پس بارداری وجود نداره.....تازه بی بی چک هم که استفاده کردید جواب منفی بوده ،به بی بی چک زیاد نمیشه اطمینان کرد اما از ازمایش بتا دقیقتر وجود نداره...........دلیل عقب افتادن پریود میتونه ناشی از استرستون باشه.....به هر حال بارداری منتفیه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. d0khtare_f0z00l نوشته است: با سلام
    من 24 ساله هستم.

قد و وزنتون چقدره؟
    خوب از یه متخصص تغذیه برای لاغر شدن کمک بگیرید
    من تاحالا نشنیده بودم کسی بخاطر اضافه وزن پریودی نامنظم داشته باشه
    اگه کسی در این زمینه اطلاعی داره بگه.ممنون میشیم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 19
رفتن به صفحه :    ... 17   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید