شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ممکنه من باردار باشم؟

1. سلام. الان هشت روز از زمانی که من باید پریود می شدم گذشته اما هنوز پریود نشدم. من و همسرم در ماه گذشته قبل از انزال نزدیکی بدون محافظت داشتیم اما فقط قبل از انزال. می دونم که مایع اولیه دستگاه تناسلی مرد هم می تونه حاوی اسپرم باشه و این من رو نگران کرده چون فعلاً قصد بچه دار شدن نداریم. من الان 3-4 روزه که دل دردهای معمول قبل از پریودم رو دارم اما هنوز پریود نشدم. دیروز از بی بی چک استفاده کردم که نتیجه اش منفی بود
    1- آیا ممکنه با این حال باز هم من باردار باشم؟
    2- دلیل دل دردهای من چیه و آیا ممکنه یک خانم باردار هم چنین دردهایی داشته باشه؟
    3- آیا ممکنه سیکل قاعدگی کسی مثلاً 35 روزه باشه؟
    ممنونم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. 1360oo نوشته است: سلام. الان هشت روز از زمانی که من باید پریود می شدم گذشته اما هنوز پریود نشدم. من و همسرم در ماه گذشته قبل از انزال نزدیکی بدون محافظت داشتیم اما فقط قبل از انزال. می دونم که مایع اولیه دستگاه تناسلی مرد هم می تونه حاوی اسپرم باشه و این من رو نگران کرده چون فعلاً قصد بچه دار شدن نداریم. من الان 3-4 روزه که دل دردهای معمول قبل از پریودم رو دارم اما هنوز پریود نشدم. دیروز از بی بی چک استفاده کردم که نتیجه اش منفی بود
    1- آیا ممکنه با این حال باز هم من باردار باشم؟
    2- دلیل دل دردهای من چیه و آیا ممکنه یک خانم باردار هم چنین دردهایی داشته باشه؟
    3- آیا ممکنه سیکل قاعدگی کسی مثلاً 35 روزه باشه؟
    ممنونم

امکان بارداری با پیش آب در دوران تخمک گذاری خطرناک هست و احتمالش زیاد در حالت معمولی احتمالش کمه
    در مورد سیکل قاعدگی هم بله امکان داره و این عقب افتادگی هم دلایلی مثل استرس یا تغییرات هورمونی میتونه باشه
    واسه اطمینان و کاهش استرس خواستید میتونید آزمایش خون بدید یا منتظر پریود شدن بمونید
    احتمال بارداری در شما پایینه نگران نباشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  3. با سلام
    دوست عزیز،آیا حالتهای بارداری مانند حالت تهوع را دارید؟؟ اگر جواب منفی است ،به احتمال زیاد این درد ها مربوط به دردهای  پیش از قاعدگی بوده و تاخیر در پریود شدنتون هم ارتباط تنگاتنگی با استرس ناشی از باردار شدنتون داره! بنظرم بارداری تون منفی باشه! ولی خوب، احتمالش هم صفر صفر نیست! با این حال منهم پیشنهاد میکنم  اگر تا چند روز دیگه پریود نشدید آزمایش خون رو مد نظر داشته باشید.
    موفق باشید.

4. سلام
    من و نامزدم هنوز خونه ي خودمون نرفتيم و به خاطر همين هيچ موقع نزديكي كامل نداشتيم ، منظورم اينكه هيچ موقع آلت به داخل واژن نرفته ، ببخشيد اين قدر واضح مي گم ولي مجبور شدم ، شرمنده
    ما فقط يا از مقعد با هم نزديكي داريم و يا لاي پايي و در حد مالش ... و بعضي موقع ها هم آب روي و يا اطراف واژن ماليده و ريخته مي شود . به نظر شما امكان داره من حامله باشم
    چون من باكره ام ، ولي نمي دونم نوع پرده ام چي هست ! يعني امكان داره من پرده نداشته باشم ، مادر زادي ، و وقتي آب دور واژن ريخته مي شه ، من حامله شم
    چون الان حدود 8 و 9 روزه كه پريود نشدم و عقب افتاده
    ولي درد هاي پريودي رو دارم
    دل درد و كمر درد و ترشح
    ولي پريود نشدم ، يعني من حامله ااااااااااااااااام ؟  !!!!!!

5. nitam نوشته است: سلام
    من و نامزدم هنوز خونه ي خودمون نرفتيم و به خاطر همين هيچ موقع نزديكي كامل نداشتيم ، منظورم اينكه هيچ موقع آلت به داخل واژن نرفته ، ببخشيد اين قدر واضح مي گم ولي مجبور شدم ، شرمنده
    ما فقط يا از مقعد با هم نزديكي داريم و يا لاي پايي و در حد مالش ... و بعضي موقع ها هم آب روي و يا اطراف واژن ماليده و ريخته مي شود . به نظر شما امكان داره من حامله باشم
    چون من باكره ام ، ولي نمي دونم نوع پرده ام چي هست ! يعني امكان داره من پرده نداشته باشم ، مادر زادي ، و وقتي آب دور واژن ريخته مي شه ، من حامله شم
    دل درد و كمر درد و ترشح

سلام
    دوست عزيز اولا بايد بدونيد باردار شدن هيچ ربطي به باكرگي و داشتن بكارت نداره ، يعني اگر يه دختر خانوم در دوران تخمك گذاري باشه و اسپرم بتونه خودشو از مجراي واژن به داخل رحم برسون بارداري حتي با وجود پرده صورت مي گيره ، پس دوست عزيز اين كار پرخطر رو كنار بگذاريد ! يا حداقل از كاندوم در روابطتتون استفاده كنيد تا دچار استرس نشيد .
    عقب افتادن پريود مي تونه ناشي از استرس باشه و يا مسائل ديگه ، علائم شما بيشتر شبيه دردهاي قائدگي هست ، ولي از اين به بعد مواظب باشيد .

درضمن رابطه مقعدي هم مي تونه بعدها براتون مشكل ساز بشه ، تو اين سايت اطلاعات خوبي در اين زمينه مي توني پيدا كنيد .
    موفق باشيد .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. با سلام
    دوست عزیز،با توضیحات شما ، درصد باروری ، زیاده چون اصولاً پرده بکارت جلوی ورود اسپرم رو نمیگیره! و باید خیلی مراقب باشید که این عمل شما موجب نشه که منی از پرده هم بگذره و موجب بارداری شما بشه! در این خصوص پیشنهاد میکنم، اساساً اینکار رو (ریختن منی رو و یا اطراف آلت) انجام ندید! که بسیار احتمال حامله گی رو بالا میبره! واما در مورد دردهایی که دارید و پریودتون عقب افتاده، باید بگم که به احتمال زیاد ، باردار نیستید! و این تاخیر به دلیل استرس شماست!! ولی با این وجود بهتره که از بی بی چک استفاده کنید! و اگر ظرف یکی و دو روز آینده پریود نشدید، آزمایش خون و مراجعه به متخصص زنان رو هم مد نظر داشته باشید!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. nitam نوشته است: سلام
    دل درد و كمر درد و ترشح

<Session>

با سلام
    داشتن بکارت به منزله عدم بارداری نیست و فرد میتواند با داشتن بکارت هم باردار شود.........در پیشاب هم اسپرم وجود دارد و میتواند باعث بارداری شود........برای فهمیدن نوع پرده و داشتن و نداشتن و بقیه موارد به متخصص زنان مراجعه کنید
    موفق باشید

8. سلام
    من 3ماهه عقد كردم و هنوز خونه خودم نرفتم در روز 8 پريودم با نامزدم نزديكي داشتم (البته از لاي پا )و اسپرم روي بدنم ريخت با آب خودمو شستم و 3 هفته بعد از اون براي معاينه پرده بكارت پيش دكتر رفتم نوع پردم حلقوي بود و دكتر گفت عفونت داري و مترانيدازول بهم داد به دكتر هم گفتم كه ماه قبلش 10 روز ديرتر شدم بهم گفت واسه عفونت بوده اگه اين ماه هم پريود نشدي آمپول پرژسترون بزن الا من 3 روز آمپول زدم درد پريودي هم قبل و بعد آمپول داشتم ولي هنوز پريود نشدم ترشح هم دارم و بعد از آمپول دل پيچه هم گرفتم (3 سال پيش هم سابقه كيست تخم دان هم داشتم كه درمان شده بود يعني اود كرده؟)
    آيا دكتر با معاينه بكارت احتمال بارداري رو ميفهمه؟
    آيا من باردارم كه آمپول اثر نكرد يا واسه استرسيه كه1 هفته است واسه پريوديم دارم يا اينكه طبيعيه؟
    يه آمپول ديگه هم دارم بزنم؟بايد 23 پريود ميشدم.
    اين چند روز كلي دراز نشست و بپر بپر م كردم
    من جرات دكتر رفتن ندارم تورو خدا كمكم كنيد

9. سلام دوست گرامی سرکار صنم خانم
    ضمن تبریک ازدواجتون:
    1- تا اونجایکه میدونم ،باروری از طریق آزمایش خون و ابزارهای متداول قابل تشخیصه و نه از راه معاینه بکارت!
    2- بنظرم تاخیر در پریودتون به خاطر استرسی است  که دارید  و نه احتمالاً برای بارداری!
    3- چرا از دکتر رفتن ابا دارید؟؟ مسئله خاصی نیست که اینقدر خودتونو نگران میکنید!؟
    پیشنهادمیکنم اگر تا چند روز آینده عادت ماهانه اتون شروع نشد، ضمن حفظ آرامش و دوری از استرس کاذب،به دکتر زنان مراجعه کنید !تا خیالتون راحت بشه!
    نگران نباشید انشالله مورد خاصی نیست ولی منبعد دقت کنید تا به این وضع دچار نشید!
    شاد باشید

10. sanam61 نوشته است: سلام
    من 3ماهه عقد كردم و هنوز خونه خودم نرفتم در روز 8 پريودم با نامزدم نزديكي داشتم (البته از لاي پا )و اسپرم روي بدنم ريخت با آب خودمو شستم و 3 هفته بعد از اون براي معاينه پرده بكارت پيش دكتر رفتم نوع پردم حلقوي بود و دكتر گفت عفونت داري و مترانيدازول بهم داد به دكتر هم گفتم كه ماه قبلش 10 روز ديرتر شدم بهم گفت واسه عفونت بوده اگه اين ماه هم پريود نشدي آمپول پرژسترون بزن الا من 3 روز آمپول زدم درد پريودي هم قبل و بعد آمپول داشتم ولي هنوز پريود نشدم ترشح هم دارم و بعد از آمپول دل پيچه هم گرفتم (3 سال پيش هم سابقه كيست تخم دان هم داشتم كه درمان شده بود يعني اود كرده؟)
    آيا دكتر با معاينه بكارت احتمال بارداري رو ميفهمه؟
    آيا من باردارم كه آمپول اثر نكرد يا واسه استرسيه كه1 هفته است واسه پريوديم دارم يا اينكه طبيعيه؟
    يه آمپول ديگه هم دارم بزنم؟بايد 23 پريود ميشدم.
    اين چند روز كلي دراز نشست و بپر بپر م كردم
    من جرات دكتر رفتن ندارم تورو خدا كمكم كنيد

نه بارداري رو از طريق پرده بكارت نميشه تشخيص داد چون ربطي به هم ندارن.پريود نشدتون به خاطر استرسي هست كه دارين چون اگه باردار هم باشين با امپول پرژسترون پريود اتفاق ميفته پس آرامش خودتونو حفظ كنين.منظورتون از اينكه گفتين يه آمپول ديگه هم دارين بزنين چيه؟ يعني يكي از امپولائي كه دكتر داده رو نزدين؟ اشتباه كردين بايد اونم ميزدين.اگه با اين آمپولا پريد نشدي حتما به پزشك مراجعه كن.

11. nitam عزیز یا سلام احتمال حاملگی شما با توجه به مطالبی که گفتید خیلی کم است مگر اینکه الت نامزدتان در هنگام انزال و ریختن منی در دهانه واژن شما بوده باشد

12. سلام
    خسته نباشين.
    نميدونم اصلا جاي درستي سوالم و مطرح كردم يا نه چون اونقدر نگرانم كه فقط دنبال جواب ميگردم.
    من حدود 3 ماه پيش سونوگرافي رفتم كه ضخامت آندومتر و دكترم گفت تا حدي زياده(13 ميليمتر بود)قرص پرو‍سترون داد واسه 3 ماه ولي من فقط 1 ماه قرصها رو استفاده كردم و ماه دوم نميدونم خوشبختانه يا ... حامله شدم كه دكتر باز آزمايش ازم گرفت و مقدار hcg=3580 بود البته من تو هفته 5 بودم كه آزمايش دادم.گاها دردي از شكمم ميگيره و قطع ميشه.من تو يه سايت خوندم كه اگر مقدار hcg زياد باشه و قبلا از قرص پرو‍سترون استفاده شده باشه احتمال بارداري خارج از رحمي وجود داره.من آخرين پريودم 20 آبان بود.و فعلا سونوگرافي نرفتم 2 هفته بعد ميرم.ميخواستم بدونم نگراني من درسته يا بي مورده و من الكي دارم خودم و پريشون ميكنم؟
    تو رو خدا جوابمو بدين نگرانم.
    ممنونم از راهنماييتون.

13. سلام به دوستان عزیزم
    من کاربر جدید سایت هستم
    من با نامزدم 2 روز قبل رابطه سطحی داشتیم به صورت لاپایی و آب منی روی آلت نامزدم ریخته شد به طوری که دقت کردم همش زمین ریخته شده بود و فورا نامزدم آلتش رو شست و پاک کرد
    و امروز که وقت پریودشون بوده منظما پریود شدن و علایمی هم ندارن اما من نگرانم
    خواستم از اساتید محترم کمک بگیرم منو از نگرانی خارج کنند
    با تشکر .

14. pejman444 نوشته است: سلام به دوستان عزیزم
    من کاربر جدید سایت هستم
    من با نامزدم 2 روز قبل رابطه سطحی داشتیم به صورت لاپایی و آب منی روی آلت نامزدم ریخته شد به طوری که دقت کردم همش زمین ریخته شده بود و فورا نامزدم آلتش رو شست و پاک کرد
    و امروز که وقت پریودشون بوده منظما پریود شدن و علایمی هم ندارن اما من نگرانم
    خواستم از اساتید محترم کمک بگیرم منو از نگرانی خارج کنند
    با تشکر .

با سلام خدمت شما
    ایشون چون پریود شدن امکان بارداری منتفی هست
    نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید