شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16   

پاسخ به سوالات در مورد احتمال بارداری

1. با سلام
    آیا دارویی برای افزایش اسپرم و افزایش تحرک و مورفولوژی اسپرم هست؟
    بعضی از دکترها کلومیفن تجویز کردن آیا تاثیر داره؟

2. sayeh2001 نوشته است: سلام و خسته نباشید.من با نامزدم حدودا 21 روز پیش نزدیکی مشکوک داشتیم(2روز پس از پایان پریود) دیروز احساس پریود شدن داشتم ولی فقط لکه بینی داشتم و سپس قطع شد ایا میشه الان مطمعن باشم که حامله نیستم؟؟؟؟؟؟؟خیلی نگرانم...

دوست عزیز ابتدا پست اول رو بخونید بعد سوالتون رو طبق اون بپرسید
    ولی در کل اگه پریودتون منظم باشه در اون روز احتمال بارداری صفره.البته ننوشتید که رابطتتون در چه حد بوده
    موقفق باشید

3. romina_2 نوشته است: سلام دوستان
    طی مصرف کلومفین احتمال بارداری چقدر بالا میره؟و اینکه چند روز از زمان پریود بگذره باید آزمایش خون داد؟
    ممنونم

به پاسخی از دکتر رهام در این زمینه توجه کنید و اینجا و اینجا و اینجا را بخوانید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. pouyan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان
    من با نامزدم دیشب نزدیکی داشتیم بعد از اینکه من به ارگاسم رسیدم احتمال میدیم که دست نامزدم با منی من تماس داشته باشه . حدود ۱ ساعت بعد نامزدم دستشو به قسمت بالای واژن clint زد ولی مطمئنا وارد واژن نکرد با توجه به اینکه دستش قبل از بر خورد با واژن کاملا خشک بوده و حدود ۱ ساعت هم گذشته آیا احتمال بارداری وجود داره و نامزد من باید از روش اورژانسی استفاده کنه ؟
    لطفآ سریع تر به من کمک کنین تا اگه لازم هست از روش اورژانسی استفاده کنیم

5. pouyan نوشته است: سلام دوستان
    من با نامزدم دیشب نزدیکی داشتیم بعد از اینکه من به ارگاسم رسیدم احتمال میدیم که دست نامزدم با منی من تماس داشته باشه . حدود ۱ ساعت بعد نامزدم دستشو به قسمت بالای واژن clint زد ولی مطمئنا وارد واژن نکرد با توجه به اینکه دستش قبل از بر خورد با واژن کاملا خشک بوده و حدود ۱ ساعت هم گذشته آیا احتمال بارداری وجود داره و نامزد من باید از روش اورژانسی استفاده کنه ؟

اگه مطمئنید که دستشون خشک بوده و تماس با دست خشک بوده که اصلا امکان بارداری نیست و نیازی به روش اورژانسی نیست
    اما اگر دستشون آغشته بوده و خشک نبوده امکان بارداری هست اما نه 100% و اون هم باید در دوران تخمک گذاری باشند که امکان بارداری باشه
    ولی با تفاسیری که فرمودید امکان بارداری اصلا نیست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. boboji

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من یه سوال دارم تو رو خدا جواب بدید.........من سال پیش یه سقط داشتم ....الان 5 ماه اقدام کردم..از دارو استفاده کردم هر ماه فولیکول بالای 17 داشتم....حتی آمپول  اچ سی جی هم زدم....... ولی نشد. تا ماه پیش که عکس رنگی گرفتم مشکلی نداشتم ......ولی با وجود فولیکول 16 بازم نشد ....... مشکل از کجاست؟ کمکم کنید..............

7. Clooney نوشته است:
    pouyan نوشته است: سلام دوستان

اگه مطمئنید که دستشون خشک بوده و تماس با دست خشک بوده که اصلا امکان بارداری نیست و نیازی به روش اورژانسی نیست
    اما اگر دستشون آغشته بوده و خشک نبوده امکان بارداری هست اما نه 100% و اون هم باید در دوران تخمک گذاری باشند که امکان بارداری باشه
    ولی با تفاسیری که فرمودید امکان بارداری اصلا نیست

دوست عزیز
    اگه منظورتون از نزدیکی دخول بوده و اینکه این مورد در روزهای پر خطر بوده احتمال داره
    اما اکگه شما دخول نداشتید و بیرو از واژن دخول صورت گرفته و صرف اینکه فقط دست مشکوک به الودگی به منی بوده و بعد به مهبل خورده احتمالش خیلی کمه.
    لطفا سوالتو و طبق پست اول بپرسید دوست من
    موفق باشید

8. pouyan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نه در حقیقت دخول انجام نشده و تنها اتفاقی که افتاد برخورد دست نامزد بنده با بالای واژن بوده که دستش حدود نیم ساعت قبل با منی احتمالا تماس داشته
    در مورد اینکه دستش خشک بوده تقریبا مطمئن هستیم
    از شروع پریود قبلی نامزد من ۱۶ روز و نیم گذشته که میشه گفت  نزدیک دوره تخمک گذاری بوده البته نامزد من پریود منظم ۲۸ روزه داره و با توجه به اینکه دستش اصلا وارد واژن نشده به نظرتون باز هم احتمال بارداری هست ؟

9. خير احتمال باردارى وجود نداره.

10. pouyan نوشته است: نه در حقیقت دخول انجام نشده و تنها اتفاقی که افتاد برخورد دست نامزد بنده با بالای واژن بوده که دستش حدود نیم ساعت قبل با منی احتمالا تماس داشته
    در مورد اینکه دستش خشک بوده تقریبا مطمئن هستیم
    از شروع پریود قبلی نامزد من ۱۶ روز و نیم گذشته که میشه گفت  نزدیک دوره تخمک گذاری بوده البته نامزد من پریود منظم ۲۸ روزه داره و با توجه به اینکه دستش اصلا وارد واژن نشده به نظرتون باز هم احتمال بارداری هست ؟

دوست عزيز بارداري به اين راحتيها هم كه فكر ميكنيد نيست.نگران نباشيد

11. boboji نوشته است: سلام
    من یه سوال دارم تو رو خدا جواب بدید.........من سال پیش یه سقط داشتم ....الان 5 ماه اقدام کردم..از دارو استفاده کردم هر ماه فولیکول بالای 17 داشتم....حتی آمپول  اچ سی جی هم زدم....... ولی نشد. تا ماه پیش که عکس رنگی گرفتم مشکلی نداشتم ......ولی با وجود فولیکول 16 بازم نشد ....... مشکل از کجاست؟ کمکم کنید..............

دوست عزیز اندازه ی فولیکولهای شما نسبتا مناسب است
    اما چند تا سوال داشتم که میتونه به راهنمایی درست تر کمک کنه
    1 ایا همسر شما ازمایش اسپرمو گرام دادند؟
    2 ایا بجز امپول HCG از امپول HMG یا GONAL F هم استفاده کرده اید و اگر بوده چند دوره؟
    3 تعداد فولیکول ها و اندازه ی انها
    4 ایا استفاده از عمل های نازایی چون IVF  IUI  MICRO هم کرده اید؟

دوست عزیز برای دوستانی که از روشهای ART نازایی برای باروری استفاده میکنند انجام ازمایشاتی همچون اسپرموگرام برای اقایان و ازمایشات هورمونی برای خانم ها به روند درمان کمک به سزایی میکند
    گاهی درمان با دارو و امپول و استفاده از اعمال جراحی نیز در یک یا دو دوره درمان جواب دهی مورد نطر را ندارد پس صبر و ایمان بهترین راهگشاست
    استفاده از اعمال جراحی ART امکان باروری را افزایش میدهد

شاد وسالم باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. سلام
    20سال دارم وبه علت داشتن کیستهای ریز 6ماه است که از ال دی استفاده میکنمبه همین دلیل قاعدگی منظم و28روزه دارم و تقریبا 5روز طول می کشه آخرین دوره 23/11/88 شروع شد در تاریخ1/12/88 نزدیکی محافظت نشده داشتم اما منی داخل رحم ریخته نشد حدود 20_30 دقیقه بعد به همان طریق نزدیکی داشتم در تاریخ 6/12/88 لک دیدم با توجه به استفاده 6ماهه از ال دی و همچنین ریخته نشدن منی آیا من حامله ام ؟

13. Mania_2089 نوشته است: سلام
    20سال دارم وبه علت داشتن کیستهای ریز 6ماه است که از ال دی استفاده میکنمبه همین دلیل قاعدگی منظم و28روزه دارم و تقریبا 5روز طول می کشه آخرین دوره 23/11/88 شروع شد در تاریخ1/12/88 نزدیکی محافظت نشده داشتم اما منی داخل رحم ریخته نشد حدود 20_30 دقیقه بعد به همان طریق نزدیکی داشتم در تاریخ 6/12/88 لک دیدم با توجه به استفاده 6ماهه از ال دی و همچنین ریخته نشدن منی آیا من حامله ام ؟

نه دوست عزیز
    به هیچ عنوان
    اگر هم منی داخل رحم تخلیه بشه هم جای نگرانی نیست
    اگر لکه بینی ادامه پیدا کرد به پزشک مراجعه کنید

14. boboji نوشته است: سلام

سلام
    دوست عزیز
    امکان دارد که فولیکول های شما به تخمک تبدیل نشده و یا به دلیل ضعف در حرکت اسپرم ها ی همسرتان قبل از رسیدن به دهانه رحم تمامی آنها از بین رفته باشد و یا...
    در کل اصل ماجرا نداشتن مشکل رحمی و تخمدانی است که عکس رنگی رحم این گواهی را به شما میدهد
    نگران نباشید  باردار میشوید ولی به خدا توکل کنید و کمی هم صبر داشته باشید

15. A_boy

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

خواهشا منو راهنمایی کنید

من با نامزدم رابطه جنسی داشتم همراه با دخول کامل اما هنگام ارضا شدن من آلتم رو دروردم .

در این ماه چندین بار ما این اقدام رو انجام میدادیم.

نامزدم الان عوامل پریود همچون درد کمر و سینه و ... داره ولی هنوز پریود نشده و این موضوع ما رو نگران کرده .

آیا احتمال بارداری هست ؟

آیا پریود دیر و زود تو موقع مقرر هم داره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 19
رفتن به صفحه :    ... 16   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید