.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
5 پاسخ • 12383 بازديد •  
مصرف کلومیفن و اختلالات پریودی

نویسنده پیام
Ramshad625

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 17 شهریور 1386 - 16:58    عنوان:  مصرف کلومیفن و اختلالات پریودی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام آقای دکتر
من ماه پیش روزی سه عدد کلومیفن مصرف کردم و در طول درمان از پماد کلوتریمازول و قرص مترانیدازول جهت عفونت به مدت 4 روز استفاده کردم که در سونوگرافی دارا ی کیست فولیکولار 21-25 میلی بودم ولی این ماه 2 روز از پریودم گذشته  و پریود نشدم در صورتی که دارا ی پریود بسیار منظم 28 روزه بودم 6 روز قبل از زمان پریودم آزمایش خون اچ سی جی دادم ولی منفی بود پس چرا پریود نشدم امکان دارد که من حامله باشم و آزمایش درست نباشد؟ در ضمن کمر درد بسیار شدید و کمی دل درد دارم.  Sad  
1- آیا مصرف کلومیفن و پماد های ذکر شده باعث اختلالات پریودی شده است؟
2- ممکن است آزمایش خون 6 روز مانده به زمان پریودی درست جواب ندهد؟

لطفاً سریعتر جواب دهید متشکرم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 17 شهریور 1386 - 16:58    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: یکشنبه 18 شهریور 1386 - 07:56    عنوان:  Re: مصرف کلومیفن و اختلالات پریودی آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
Ramshad625 نوشته است: سلام آقای دکتر
من ماه پیش روزی سه عدد کلومیفن مصرف کردم و در طول درمان از پماد کلوتریمازول و قرص مترانیدازول جهت عفونت به مدت 4 روز استفاده کردم که در سونوگرافی دارا ی کیست فولیکولار 21-25 میلی بودم ولی این ماه 2 روز از پریودم گذشته  و پریود نشدم در صورتی که دارا ی پریود بسیار منظم 28 روزه بودم 6 روز قبل از زمان پریودم آزمایش خون اچ سی جی دادم ولی منفی بود پس چرا پریود نشدم امکان دارد که من حامله باشم و آزمایش درست نباشد؟ در ضمن کمر درد بسیار شدید و کمی دل درد دارم.  Sad  
1- آیا مصرف کلومیفن و پماد های ذکر شده باعث اختلالات پریودی شده است؟

سلام،
پماد و قرصی که ذکر نمودید، تاثری در زمان خونریزی ماهیانه ندارند. کلومیفن می تواند باعث خونریزی غیر طبیعی رحمی شود که البته زیاد شایع نیست. با این حال معمولا تا 10 روز از تاریخ مورد نظر برای شروع خونریزی نمی توان به بارداری مشکوک شد یعنی اگر بیش از 10 روز از تاریخ مورد نظر گذشت و در فرد خونریزی دیده نشد میتوان جهت احتمال بارداری آزمایش را انجام داد.

Ramshad625 نوشته است: 2- ممکن است آزمایش خون 6 روز مانده به زمان پریودی درست جواب ندهد؟
لطفاً سریعتر جواب دهید متشکرم

شما زمان نزدیکی را مشخص نکردید، با این حال در روش های معمول جواب آزمایش یک هفته پس از تاخیر در زمان شرئع خونریزی یا سه هفته پس از لقاح قابل اطمینان می باشد.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
neginjam

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 10 فروردین 1388 - 13:46    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
با سلام
من 26 سالمه حدود يکساله که ازدواج کردم و 10 ماهه که پيشگيري نداشتم (روش پيشگيري قرص LD)پريودهاي منظمي دارم فقط يکماه پريود نشدم که در سونو هاي قبلي هيچ مشکلي نداشتم
با مراجعه به دکتر قرص کلوميفن تجويز نمود و در سونو روز 14 در تخمدان چپ 14 فوليکول همه زير 6 mm و در سمت راست 15 فوليکول که يکي 10 و يکي 8 و بقيه زير 6mm بودند آيا با اين وضعيت من تنبلي تخمدان دارم و چرا کلوميفن براي من جواب نداده است و راه درمان من چه روشي ميباشد.
باتشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: یکشنبه 23 فروردین 1388 - 22:05    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
neginjam نوشته است: با سلام
من 26 سالمه حدود يکساله که ازدواج کردم و 10 ماهه که پيشگيري نداشتم (روش پيشگيري قرص LD)پريودهاي منظمي دارم فقط يکماه پريود نشدم که در سونو هاي قبلي هيچ مشکلي نداشتم
با مراجعه به دکتر قرص کلوميفن تجويز نمود و در سونو روز 14 در تخمدان چپ 14 فوليکول همه زير 6 mm و در سمت راست 15 فوليکول که يکي 10 و يکي 8 و بقيه زير 6mm بودند آيا با اين وضعيت من تنبلي تخمدان دارم و چرا کلوميفن براي من جواب نداده است و راه درمان من چه روشي ميباشد.
باتشکر

سلام،
درمان مناسبی برای شما شروع شده است، در صورت عدم نتیجه گیری بهتر است درمان را در دوره های بعدی ادامه دهید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
royane

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 30 فروردین 1388 - 18:56    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
با عرض سلام وخسته نباشید
من بعد از 4 ماه تلاش برای باردار نشدن و بهم خوردن نظم قاعدگی روز شش پریودم به دکترمراجعه کردم و ایشون به من 5 عدد کلومیفن 50 تجویز کردن وگفتن دوروز بعد از تمام شدن قرصها برم سونو گرافی اما در سونوگرافی در تخمدان چپم چند فولیکول که بزرگترین آن با اندازه 30 میلی و در تخمدان راستم چند فولیکول که بزرگترین آن با اندازه 10 را نشان داد و دکتر گفت که وقتش گذشته تا آمپول بنویسم وماه بعد دوباره مصرف کنم حالا من خیلی نگرانم که تبدیل به کیست بشه و از مصرف کلومیفن پشیمون شدم خواهش می کنم کمکم کنید
ببخشید در ضمن  الان که 5 روز از تموم شدن کلومیفن میگذره بطور مرتب درددر ناحیه تخمدان چپ و گاه در تخمدان راست وجود داره ایا ممکنه فولیکول همچنان به رشد خودش ادامه بده؟به نظر شما احتمال حاملگی من این ماه صفره؟
با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 30 فروردین 1388 - 18:56    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: سه‌شنبه 1 اردیبهشت 1388 - 09:03    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
royane نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشید
من بعد از 4 ماه تلاش برای باردار نشدن و بهم خوردن نظم قاعدگی روز شش پریودم به دکترمراجعه کردم و ایشون به من 5 عدد کلومیفن 50 تجویز کردن وگفتن دوروز بعد از تمام شدن قرصها برم سونو گرافی اما در سونوگرافی در تخمدان چپم چند فولیکول که بزرگترین آن با اندازه 30 میلی و در تخمدان راستم چند فولیکول که بزرگترین آن با اندازه 10 را نشان داد و دکتر گفت که وقتش گذشته تا آمپول بنویسم وماه بعد دوباره مصرف کنم حالا من خیلی نگرانم که تبدیل به کیست بشه و از مصرف کلومیفن پشیمون شدم خواهش می کنم کمکم کنید
ببخشید در ضمن  الان که 5 روز از تموم شدن کلومیفن میگذره بطور مرتب درددر ناحیه تخمدان چپ و گاه در تخمدان راست وجود داره ایا ممکنه فولیکول همچنان به رشد خودش ادامه بده؟به نظر شما احتمال حاملگی من این ماه صفره؟
با تشکر

سلام،
بهتر است توصیه های پزشک معالجتان را ادامه دهید، جای نگرانی وجود ندارد ممکن است در همین ماه هم احتمال بارداری وجود داشته باشد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2066 روز قبل (1 اردیبهشت 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: راهنمایی برای بارداری شدن موفق 425 ROHAM 139908 پنج‌شنبه 11 خرداد 1391 - 21:45
sepideh90 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: تفسیر ،تحلیل ، آنالیز و بررسی آزمایش اسپرم 94 barbod1358 45660 پنج‌شنبه 4 خرداد 1391 - 18:31
bahar8591 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بیماریهایی که (چه در زنان و چه در مردان ) باعث ناباروری می شود 4 hossein1982 669 چهار‌شنبه 16 مرداد 1392 - 23:51
gershin مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آزمایش بتا B-HCG (سقط یا ادامه بارداری؟) 5 rose53 12485 سه‌شنبه 10 اسفند 1389 - 16:48
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سابقه سقط و نتایج آزمایش فعلی 1 sfdb 6959 شنبه 18 فروردین 1386 - 08:09
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید