شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال زودانزالی بسیاربسیار زود

1. reza2142

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام
    من 37 سالمه وحدود 10 سال ازدواج کردم مشکل  من این است که انزال بسیار زودی دارم به صورتی که پس از دخول با 2 الی سه حرکت انزال می شوم وتمام راههای که شما واز سایت های دیگر خواندم امتحان کردم (از مصرف انواع قرص سیلد نافیل –ارکتو – ویاگرا و... تریاک- و درمان هاي رفتاري- تكنيك ماستر و جانسون -استفاده از كاندوم- درمان هاي رواني – عاطفي -و استفاده از انواع بی حس کننده ها -وکاندوم )  اما متاسفانه با این حال درکمتر از سه تا چهار حرکت انزال می شوم خواهش می کنم مر راهنمایی کنید در ضمن همسر من هم همیشه با روشهای غیر از دخول ارضا میکنم لطفا یک روش عملی که بتوانم مشکلم را حل کنم برام بفرستدچ
    با تشکر از راهنمایی شما

2. با سلام خدمت شما و همه کاربران گرامی.اگه شما می فرمایید که تمام مطالب سایت رو خوندید و همه راه ها رو هم امتحان کردید و مشکلتون حل نشده یه کمی باورش سخته خوب.ببینید داروهای بی حسی مثلا" لیدوکائین 10% عصب های فیل رو هم از کار می اندازه.البته برای آقایون باید این اسپری فقط به زیر کلاهک آلت زده بشه نه به همه جا.اما شما که میگید همه روش ها رو امتحان کردید فکر میکنم مشکل شما بیشتر جنبه ذهنی و روانی داره.یعنی مثلا" یه جورایی شما خودتون رو ناتوان تصور میکنید و همین باعث میشه که با وجود استفاده از داروها در حین نزدیکی باز هم تمرکزتون رو از دست بدید و کار خراب بشه.البته شما که سالهاست که ازدواج کردید این موضوع باید براتون عادی شده باشه!!!البته ببینید هر کدوم از اون روش هایی که فرمودید روش هایی هستند که سالها روشون کار شده(البته به استثنای تریاک که من رد میکنم استفادشو) و روشهایی قوی و عملی اند و روی میلیون ها نفر امتحان شده و عجیبه که هیچ کدوم رو شما تاثیری نداشته!!!البته یه موضوع مهم هم مطرحه و اون اینکه آیا به یه متخصص خوب اورولوژ یا مشاور خوب مراجعه کردید یا نه؟اگه مراجعه کردید و نتیجه نگرفتید مواظب باشید که روشهای دارویی رو با هم ادغام نکنید که همین مصرف داروی زیاد هم عوارض برای بدن دارن.به عنوان آخرین توصیه اینکه روشهای طب قدیمی و گیاهان دارویی رو هم امتحان کنید.باید ببخشید که نتونستم جوابتون رو به طور یقین بدم.شما اولین نفری بودید که من میدیدم اینطور شدید زود انزال باشه.باز هم توکل به خدا کنید .همین که شما میتونید همسرتون رو با روش های دیگری ارضا کنید خود نشون دهنده هوشیاری شماست و کارتون درسته.چون هم شما ارضا میشید و هم همسرتون!و شما لازم نیست که حتما" از طریق دخول شریکتون رو ارضا کنید.موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام
    دوست گرامی ، چند نکته:
    1- تعدد نزدیکی هاتونو بیشتر کنید !! قطعاً در انزالهای بعدی چه در همان روز و چه در روزهای بعد، این زودرسی کمتر خواهد شد.
    2- بیشتر از غذاهای گرم و تند استفاده نمایید.
    3- اگر میتوانید بعد از اولین دخول  تامل کرده و بعد از چند ثانیه دخول بعدی را انجام دهید.منظورم تاخیر در دخول هاست!
    4- از کرم و یا ژلهای بی حس کننده استفاده کنید.
    5- چون معاشقه در تحریک و انزال بسیار تاثیر گذاره ، بهتر اینه که در صورت امکان در این موارد خاص کمتر صورت بگیره!!
    و...
    موفق باشید.

4. با سلام
    شما ميتوانيد ابتدا با لمس كردن و كارهايي كه با دست و زبان انجام ميگردد همسرتان را به اوج لذت رسانده و بعد عمل دخول را انجام فرماييد و با دخول كردن همسر خود را ارضا كنيد .
    يك راه ديگر هم اين است كه هنگام دخول مدت زماني را كه براي يك بار دخول(مثلا2 ثانيه )است را افزايش دهيد (مثلا5-6 ثانيه)يا وقتي كهداريد ارضا مشويد از حركت بيستد تا كمي ارام شويد و به خودتان بگوييد كه من نبايد ارضا شوم و نگذاريد كه ارضا شويد طوري كه انگار ارضا شدن يا نشدنتان دست خودتان ميباشد .بيشتر افراد هنگام رسيدن به اوج اذت جنسي حركت خود را تند تر ميكنن كه اين باعث زود ارضا شدن ميشود و در ان هنگام كنترل از دست خود فرد خارج ميشود و پس از اينكه زود ارضا شد دچار پشيماني ميشود و ديگر ادامه ي رابطه برايش سخت و بيمفهوم و ناراحت كننده ميشود .
    تنها راه كار اين است كه خودتان خودتان را كنترل كنيد هوستان را در دست يريد نگذاريد هوس شمارا در دست بگيرد.بعد از چند با تمرين خواهيد ديد كه مدته رابطه ي شما زياد تر شده و كل رابطه كاملا در كنترل شما ميباشد
    موفق باشيد .فقط پشت كار و اراده داشته باشيد

5. با احترام به نظر دوستان

همه جا ميگن كه اين مشكل يه جور وسواس فكريه و تا وقتى كه روح و روانتونو با عملتو سازكار نكنيد مشكلتون حل نميشه.
    بنابر اين شما  بايد سعى كنيد انزالتون رو كنترل كنيد و با اين استرسى كه داريد مشخصه كه تمركز بر عملى كه انجام ميدين وجود نداره.
    انزال زود رس دلايل زيادى داره و صرفآ نبايد از روى حس و گمان جلو بريد.
    درمان هايى كه شما ازشون استفاده كرديد بستگى به اين داره كه مشكلتون رو چه طور تعريف كرده باشيد.معمولآ وقتى مرد از زن زودتر ارضا ميشه( كه يه مورد طبيعيه )و يا زمان انزال مورد علاقه ى شخص نيستو مى خواد كه از رابطه زمان بيشترى لذت ببره هم انزال زودرس ناميده ميشه.اما انزال زودرس در مورد شما  و به قول شما بسيار بسيار زود رو نميشه با اين روشها درمان كرد و اگر مدت زمان انزال كمتر از دو دقيقه باشه اين يه مشكله و حتمآ دليلى داره و فقط بايد به متخصص مراجعه بشه.خودتون هم گفتيد كه هيچ روشى براتون موثر نبوده وقطعآ هم همينطوره چون از حالت نرمال خارجه و زمانى كه شما در موردش صحبت كرديد به نظر زير 20 ثانيه هست(حد اكثر 3 تا 4 حركت) شما اگه حركاتتون رو با تاخير و فاصله هم انجام بديد بازم زمان نرمالى نداريد و ديگه از يه بازه زمانى هم بيشتر بشه نعوظ از بين ميره!
    به نظر من در حال حاضر اين روش ها رو كنار بذاريد، چون بعد اينهمه سال هم جواب نداده و جواب هم نخواهد داد.استفاده از بى حسى موضعى  مرحله ى اخر درمان زود انزالى هست و اصلآ استفاده از درمان هاى موضعى بايد زير نظر پزشك انجام بشه!
    به نظرخودتوتون روشى مونده كه امتحانش نكرده باشيد؟!
    به جاى اينكه سرخود اينهمه بلا سر خودتون بياريد به پزشك مراجعه كنيد تا دليل اصلي رو بررسى كنه و درمان صحيح رو انجام بده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. من يكي رو مي شناسم كه مي گه به اندام زنتون نگاه نكنيد چون تحريك مي شيد و به جاش اون فرد يه آهنگ ملايم مي گذاره و به اون توجه مي كنه و اعلان حتي تا 1 ساعت طول مي كشه تا انزال شه اين كارو امتحان كنيد شايد جواب بده.

7. تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. reza2142

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام
    ممنون از راهنمایی همه شما سعی میکنم به توصیه شما عمل کنم

9. سلام دوستان
    در باره سوالی که می خوام بپرسم مطالب زیادی هم در تالارهای این سایت و یاسایت های دیگه مطالعه کردم اما جوابم را نگرفتم:
    1-من طول آلتم در حالت عادی 5 سانت و در حالت نعوظ 12 سانت است با توجه به اینکه همه میگن این اندازه طبیعی است با این حال من دوست دارم حداقل 4 سانت به طولش اضافه بشه. با جستجویی که من کردم تنها راهش عمل جراحی است اما این عمل جز پر خطر ترین عمل های جراحی در دنیاست به نظر شما من باید چه کار کنم؟ خواهش می کنم فقط نگین اندازش خوبه و بیخیالش شو .مرسی.

10. abolfazl133 نوشته است: سلام دوستان
    در باره سوالی که می خوام بپرسم مطالب زیادی هم در تالارهای این سایت و یاسایت های دیگه مطالعه کردم اما جوابم را نگرفتم:
    1-من طول آلتم در حالت عادی 5 سانت و در حالت نعوظ 12 سانت است با توجه به اینکه همه میگن این اندازه طبیعی است با این حال من دوست دارم حداقل 4 سانت به طولش اضافه بشه. با جستجویی که من کردم تنها راهش عمل جراحی است اما این عمل جز پر خطر ترین عمل های جراحی در دنیاست به نظر شما من باید چه کار کنم؟ خواهش می کنم فقط نگین اندازش خوبه و بیخیالش شو .مرسی.

هرچند بی ادبیه روم به دیوار!! شما آقایی من خانم!!
    خب، پس حالا که قراره کسی نگه بیخیال شوید خب نشوید!! برید و خطر را به جان بخرید!
    اما آقای محترم الان سالمی قدر نمی دونی ! وقتی یه عیبی پیدا کردی اونوقت قدر عافیت رو می دونی
    آره این مسئله خیلی مهمه... پس برید عمل کنید!
    قبلش اینا رو یه نگاه بنداز
    http://www.roham.ws/web/ftopict-9621.html
    عمل جراحی : روشی کاملا خطرناک همراه با درد زیاد و احتمال مرگ !!!در این روش

با استفاده از عمل جراحی پلاستيک مقداری چربی به آلت تناسلی تزریق ميکنند که

علاوه بر هزینه بالای جراحی ، مدت زمان دوره نقاهت زیاد است

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. abolfazl133 نوشته است: سلام دوستان

سلام دوست عزیز.میدونید مشکل شما و خیلی از آقا پسرها چیه؟مشکل اینجاست که شما فکر میکنید مردونگی و ریش و سبیل کلفت و بازوی قوی و کلا" یه مرد ایده آل بودن در گرو داشتن آلت تناسلی بزرگ و درازه!!!که اصلا" اینطور نیست.اصلا" از این حرفها به رد اینکه آلت بزرگ با طبع دختر ایرونی هم جور نیست!!!میگی نه یه سری به ارسال های قبلی در مورد سایز آلت بزن ببین دختر ها نظرشون چی بوده.دروغ نمیگن که آخه.تازه ببینید عمل جنسی واژینال یا آننال به تنهایی خانم ها رو ارگاسم نمیکنه(یه سری به مطالب سایت بزنید)پس آلت چه کوچک چه بزرگ فرقی نمیکنه بلکه باید در قدم بعدی یه خانم تحریک چوچوله ای بشه که این کار به دهان مرد یا انگشتش بستگی داره.میبینید که حرف اول رو حرفه ای بودن در تحریک میزنه نه سایز آلت.این 1536 بار!!!.آخه من تا 7-8 ماه پیش مشکل شما رو شدید داشتم و اعصابم خورد بود،بعد به پزشک اورولوژ مراجعه کردم و همینطور مطالب سایت آقای دکتر خیلی خیلی کمکم کرد طوری که من الان فوق العاده اعتماد به نفسم بالا رفته و به تنها چیزی که فکر نمیکنم این موضوعه!!!فقط خواهشا" گول تبلیغات این شبکه های ماهواره ای و سایت ها رو که جدیدا" روی پرواکستندر(که اصلا" کارآمد نیست) زوم کردن و دارن روی مغز ماها کار میکنن تا جیب هاشون رو پر کنن،نخورید.به خودتون مسلط باشید و آخر اینکه عکس های پ و ر ن رو نگاه نکنید که شدیدا" اعتماد به نفس رو خراب میکنن.در ضمن پ و ر ن کارها آنرمال هستند نه شما دوست عزیز(این رو علم میگه نه من!).پس لطفا" پول خودتون رو برای آینده ای درخشان پس انداز کنید.در پناه حق.

12. abolfazl133 نوشته است: سلام دوستان

خوبه که آدم همیشه دنبال ارتقاء باشه
    ولی شما میخواید سلامتیتون رو به خطر جدی بندازید که دوست دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بهتره جلوی دلتون رو بگیرید و برای سلامتیتون ارزش قائل بشید من به عنوان یه زن به شما 1000% این اطمینان رو میدم که شریک جنسی شما از سایز شما اگر سایر موارد رو رعایت کنید لذت کامل ببره
    با نفستون مبارزه کنید چون این یه خواسته کوتاه مدت

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. reza2142 نوشته است: باسلام
    من 37 سالمه وحدود 10 سال ازدواج کردم مشکل  من این است که انزال بسیار زودی دارم به صورتی که پس از دخول با 2 الی سه حرکت انزال می شوم وتمام راههای که شما واز سایت های دیگر خواندم امتحان کردم (از مصرف انواع قرص سیلد نافیل –ارکتو – ویاگرا و... تریاک- و درمان هاي رفتاري- تكنيك ماستر و جانسون -استفاده از كاندوم- درمان هاي رواني – عاطفي -و استفاده از انواع بی حس کننده ها -وکاندوم )  اما متاسفانه با این حال درکمتر از سه تا چهار حرکت انزال می شوم خواهش می کنم مر راهنمایی کنید در ضمن همسر من هم همیشه با روشهای غیر از دخول ارضا میکنم لطفا یک روش عملی که بتوانم مشکلم را حل کنم برام بفرستدچ
    با تشکر از راهنمایی شما

سلام
    دوست عزیز به جای خود درمانی به یک متخصص ارولوژی مجرب و یا یک روانشناس ترجیحاً با گرایش رابطه جنسیولوژی مراجعه کنید

14. abolfazl133 نوشته است: سلام دوستان

شما خودتون جواب خودتون رو دادید
    اولاً که میدونین اندازه ی آلتتون طبیعیه
    ثانیاً میدونین تنها راه جراحیه
    ثالثاً میدونین خیلی خطر داره
    رابعاً میدونید جواب همه اینه که خوبه بیخیال شو
    نظر ماها هم همین چهار مورده!
    حالا دو راه داری
    یکی اینکه فرض کنی تمام ماهایی که میگیم خوبه اشتباه میکنیم و چون تو دوست داری پس باید بزرگتر بشه ! ...
    که در نتیجه باید چی کار کنی؟ .. جراحی ... چون روزی دو سه ساعت بکشیش که بزرگ نمیشه؟ ... یا از شصت تا دستگاه استفاده کنی؟... هیچ کدوم فایده نداره جز جراحی..
    پس باید به خاطر 4 سانت آلت جونت رو به خطر بندازی! ... این عاقلانه است؟!

مسئله ی اصلی اینه که این جراحی هرچقدر هم موفقیت آمیز باشه هیچی نصیب تو نمیکنه! ... مگه اینکه بخوای بذاری تو ویترین! ....

یه راه هم اینه که
    مثل تموم مردایی که آلتشون تو همین حدوده با خیال راحت زندگیت رو کنی و بدونی که بعد از ازدواج این رفتار جنسیته که میتونه کیفیت رابطه ات و رضایت همسرت رو تعیین کنه و نه اندازه ی آلتت ...

ولی اگه شما هدفت اینه فیلم پ ورنو بازی کنی خب اون یه مسئله ی دیگه است!...
    چون غیر از اون آلت توی رابطه ی جنسی نقشی که داره اینه که برای طرفین لذت ایجاد کنه ... و وقتی مشکل داره که این کارو نتونه کنه .... و اون هم مربوط میشه به آلت هایی که مثلا در حالت نعوظ 7 سانتی مترن! ... و آلت 12 سانتی متری با 18 سانتی متری تفاوتی ندارن از این نظر ... اگه هم فکر میکنی هر چی طولش بیشتر باشه لذتشم بیشتره این طور نیست ...
    از نظر باروری هم همین طور! ... منی صرفاً باید داخل واژن ریخته بشه ... حالا چقدر جلو یا عقب تاثیری نداره!...

حالا باز هر جور خودت دوست داری! .. اگه خواستی برو اگه پزشکی حاضر شد جراحیت کنه ....

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید