شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

بکارت - پارگی پرده و مسایل مرتبط

1. دوستان سلام خواهشمندم من را مرات راهنمايي كنيد

مشكلي كه براي من و خانومم  پيش اومده اينه كه ما 6 ماه عقد كريدم . چند روز پيش به صورت كاملا ناخواسته پرده بكارت همسرم پاره شده چون بعد از عمل دخول چند قطره خون اومد - خواهنشمندم مرا راهنمايي كنيد الان بايد چيكار كنم چون هم من و هم بيشتر خانومم وضع روحي  خوبي نداريم. مونديم بايد چيكار كنيم بايد خانواده ها اطلاع پيدا كنند . ايا  نياز به معاينه داره خواهشمندم راهنماييم كنيد واقعا نياز به راهنمايي داريم .بيشتر چيكار كنم كه خانونمم بهشون سخت نگذره . بازم خواهش مي كنم كمكم كنيد قربون همتون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام وقت همگی بخیر.
    من قبلاً سوالمو پرسیدم ببخشید اگه دوباره مطرحش می کنم آخه خیلی استرس دارم .
    ولی هنوز شک دارم و خیلی استرس دارم.
    من با نامزد سابقم نزدیکی داشتم ولی دخول نه. ولی یه روز انگشتشو داخل واژنم کرد من هیچی احساس نکردم یعنی هیچ دردی نداشتم ولی بعد که رفتم دستشویی چند قطره خون روی لباسم بود اون موقع روم نشد در موردش صحبت کنم. بعد از که رابطمون بهم خورد برای اینکه مطمئن بشم رفتم پیش متخصص که پزشک متبحری هم هست ولی هیچی در مورد پاره بودن نگفت فقط گفت پرده ام خیلی جمع هست. میخوام بدونم گفتش تا چه حد قابل اعتماد هست؟ ممکنه دکتر اشتباه کرده باشه؟
    اینجا که مطرحش کردم آقای دکتر گفت ارتجاعی بوده. خصوصیات این نوع پرده چی هست؟
    خواهش می کنم آقای دکتر شما جواب بدید. بازم شرمنده میدونم با سوال تکراری اعصابتونو خورد می کنم ولی باور کنید دست خودم نیست.
    ممنون.

3. leylon نوشته است: سلام وقت همگی بخیر.
    من با نامزد سابقم نزدیکی داشتم ولی دخول نه. ولی یه روز انگشتشو داخل واژنم کرد من هیچی احساس نکردم یعنی هیچ دردی نداشتم ولی بعد که رفتم دستشویی چند قطره خون روی لباسم بود اون موقع روم نشد در موردش صحبت کنم. بعد از که رابطمون بهم خورد برای اینکه مطمئن بشم رفتم پیش متخصص که پزشک متبحری هم هست ولی هیچی در مورد پاره بودن نگفت فقط گفت پرده ام خیلی جمع هست. میخوام بدونم گفتش تا چه حد قابل اعتماد هست؟ ممکنه دکتر اشتباه کرده باشه؟
    خواهش می کنم آقای دکتر شما جواب بدید. بازم شرمنده میدونم با سوال تکراری اعصابتونو خورد می کنم ولی باور کنید دست خودم نیست.
    ممنون.

اگه اتفاقی برای بکارتتون افتاده بود 100% دکتر با معاینه تشخیص میدادند پس بکارتتون سالمه
    خصوصیات بکارت ارتجاعی این هست که امکان داره با دخول از بین نره یا خونریزی برای ازاله نداشته باشه و شاید هم اکثرا با زایمان از بین میرند

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. afra1361 نوشته است: دوستان سلام خواهشمندم من را مرات راهنمايي كنيد

مشكلي كه براي من و خانومم  پيش اومده اينه كه ما 6 ماه عقد كريدم . چند روز پيش به صورت كاملا ناخواسته پرده بكارت همسرم پاره شده چون بعد از عمل دخول چند قطره خون اومد - خواهنشمندم مرا راهنمايي كنيد الان بايد چيكار كنم چون هم من و هم بيشتر خانومم وضع روحي  خوبي نداريم. مونديم بايد چيكار كنيم بايد خانواده ها اطلاع پيدا كنند . ايا  نياز به معاينه داره خواهشمندم راهنماييم كنيد واقعا نياز به راهنمايي داريم .بيشتر چيكار كنم كه خانونمم بهشون سخت نگذره . بازم خواهش مي كنم كمكم كنيد قربون همتون

سلام

نیازی به نگرانی نیست چون شما قصد ازدواج دارید این اتفاق خواه ناخواه بعد ازدواج میفتد

اگر مشکل دیگری وجود ندارد نیازی به معاینه نیست فقط توجه کنید که به درستی از بارداری پیشگیری کنید

تا خانم شما ناخواسته باردار نشود که این میتواند مشکلات زیادی برای شما پیش بیاورد

در مورد اطلاع خانواده خواست خودتان است ولی لزومی ندارد و بستگی به فرهنگ شما و خانواده تان دارد که چه چیزی را

درست میدانند چرا باید به خانم شما سخت بگذرد بیشتر به او توجه کنید و مورد محبت خود قرار دهید و کلا حمایت عاطفی

میتواند بسیار مفید واقع شود

بهتر است شما در این زمینه با یک مشاور متبحر یا یک فرد با تجربه مشورت کنید تا بیشتر راهنماییتان کنند

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. با سلام دوستای گلم.چندی پیش با نامزدم تا حد کمی نزدیکی داشتم و دکتر گفت نواحی 3 و 5 آسیب دیده.باهاش مشکل پیدا کردم و میترسم باهاش به هم بزنم.آیا دکتر با این آسیب دیدگی هنوز منو باکره میدونه؟یا نه؟مرسی

6. strawberry نوشته است: با سلام دوستای گلم.چندی پیش با نامزدم تا حد کمی نزدیکی داشتم و دکتر گفت نواحی 3 و 5 آسیب دیده.باهاش مشکل پیدا کردم و میترسم باهاش به هم بزنم.آیا دکتر با این آسیب دیدگی هنوز منو باکره میدونه؟یا نه؟مرسی

دوست عزیز
    خودتون میگین دکتر گفته که آسیب دیده بنابراین بعید است که به شما نامه سلامت بدن و شما رو باکره بدونن.

7. leylon نوشته است: سلام وقت همگی بخیر.
    ممنون.

دوست عزیز
    پرده بکارت ارتجاعی با اولین نزدیکی پاره نمیه و معمولا زمان زایمان از بین میره
    دوست عزیز برای رفع نگرانی بهتره پیش یه دکتر مجرب و متخصص دیگه برید و ازش بخواید ما رو معاینه کنه.
    اینجا را هم بخوانید.

8. سلام دوستان

بعد از ازاله پرده  بكارت  در صورتي كه مورد خاصي مشاهد نشه نيازي به معاينه  پزشك هست يا نه لطفا راهنمايي فرماييد

9. afranet نوشته است: سلام دوستان

بعد از ازاله پرده  بكارت  در صورتي كه مورد خاصي مشاهد نشه نيازي به معاينه  پزشك هست يا نه لطفا راهنمايي فرماييد

سلام
    دوست عزیز شما میتونستید سوالتون رو در تاپیک های دیگه هم بپرسید
    نه دیگه .... چه احتیاجی به معاینه دکتر هست وقتی مشکلی نیست .... لطفا سوالاتی که جوابشون بدیهیه نپرسید
    موفق باشید

10. پرده بکارت جناقی چیست؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. سلام
    تا بحال اسم چنین پرده بکارتی نشنیده ام.
    لطفا بیشتر توضیح دهید.

12. sarajeihani نوشته است: سلام
    من با خوندن این مطالب این پست جواب سوالامو گرفتم در مورد پرده ..
    ممنونم از همه کسایی که با پستاشون کمکمون می کنند در بالا بردن اطلاعات وآگاهی و شناخت بیشتر خودمون
    اما یه مطلب دبگه هست که من هرجوری خواستم اونو سرچ کنم ، نشد یعنی دقیقا نمی دونستم به فارسی چی میشه گفت
    راستش در مورد pubic bone(pelvis bone)  
    خیلی دلم می خواد یه جوری راهنماییم کنید و یه سری سوال دارم درموردش
    من قدم 172 و 68 کیلو و مشکلم با برجستگی بیش از حد این استخوان از روبروستSad
    این اواخر همش پیش اومده وقتی شلوار یا دامن چسب می پوشم یهو می بینم یکی خیره شده به  اون قسمت و می پرسه پریودی ؟ منم با تعجب می گفتم نه..بعد از چند وقت متوجه شدم به خاطر برجستگیش فکر می کردند از پد بهداشتی استفاده می کنم ..اما متاسفانه چنین خبری نبود ..این اواخر همش فکر می کنم داره کم کم برجسته تر از قبل می شه جوری که دیگه احساس زنانگی نمی تونم بکنم .و از نیمرخ که به آینه نگاه می کنم یا وقتی که دراز می کشم روشکم به زمین اون قسمت از همه جلوتره..واقعا دارم نگران می شم..  
    خواهش می کنم راهنمایی کنید آیا کسی این مشکل داره یا فقط منم؟؟این طبیعی ؟ آیا مشکلی در آینده برام درست می کنه ؟چه کاری میشه کرد ؟خواهش می کنم آقای دکتر راهنمایی بفرمایند

به نظرم در مورد شما بهترین کار اینه که لباس چسب.ون نپوشید
    در ضمن زیادی روی این موضوع حساس شدید.

13. mahtabkhan نوشته است: پرده بکارت جناقی چیست؟

انواع پرده بكارت اينها هستن:

1-مثلثى
    2-بدون منفذ
    3-حلقوى
    4-غربالى
    5-پل دار(دو تكه)
    6-هلالى
    7-زبانه دار
    8-دندانه دار
    تو مورد هاى ديگه هم يا به طور طبيعى پرده اى وجود نداره يا بسيار سخت و سفت هست.

بعضى از اين ها اسمها ى ديگه اى هم دارن كه بيشتر به خاطر شكل ظاهرش نامگذاريش ميكنن.احتمالآ موردى كه شما بهش اشاره كرديد اسم ديگه ى يكى از اين گزينه ها هست.

شايد منظور از جناقى،پرده ى بكارت پل دار يا دوتكه باشه.(از لحاظ شباهت ظاهريشون ميگم (نه از روى شباهت اسمهاشون)) والبته  اين حدس من هست و شايد درست نباشه.

اگه ممكنه يه كم بيشتر توضيح بديد در موردش.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. vatoovatoo نوشته است: کارشناسان عزیز سلام.من 10 روزه عروسی کرده ام ولی هنوز نتونستم پرده بکارت همسرم رو زایل کنم.یه مقدار دخول به اندازه کلاهک آلت صورت می گیره ولی از خون خبری نیست.الان چند باره این کار رو می کنم ولی نتیجه یکسانه.دیگه ناامید شدم بطوریکه زود نعوذم از بین می ره. چی کار کنم؟آیا غیر طبیعیه که من هنوز نتونستم زایلش کنم؟از چه موادی استفاده کنم.

خودتون رو درگیر مسائل حاشیه ای نکنید مهم اینه که از این رابطه هم شما و هم همسرتون بهترین لذت رو ببرید این رو بدونید اتفاقاتی که در ابتدای زندگی مشترک میوفته ممکنه تا سالها سایه اش رو ی زندگیتون باشه اگر برای نزدیکی به شما استرس وارد بشه ممکنه تامدتها هیچ لذتی نبرید و به مرور تبدیل به یک مرد سرد مزاج بشید
    دوره پیش نوازی رو بیشتر کنید و از هسرتون بخواهید که با شما همکاری کنه
    برکت و شادی رو در زندگی براتون آرزو دارم

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  15. سلام دوستان
    می خواستم بپرسم آیا تحریک با دهان و زبان در یک رابطه باعث پارگی یا اسیب به پرده میشه؟
    آیا تماس سطحی بدون دخول باعث پارگی یا آسیب میشه؟
    ممنونم از راهنماییتون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 20
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید