شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. gule

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دکتر رهام عزیز سلام..من بعد از برقرار کردن اولین رابطه ی جنسی کامل،پریود بسیار منظمی دارم و هرماه 20ام پریودمیشم..این ماه 12روز از پایان پریودم گذشته بود و ترشحاتم شروع شده بود(میدونم که در این دوره احتماب بارداری بیشتر هست)رابطه ی  جنسی کامل برقرار کردم اما منی داخل واژنم ریخته نشدولی مساله ای که منو نگران کرده اینه که شریکم دو بار ارضا شد و بار اول فقط آلتش رو با دستمال پاک کردکه فکر میکنم چون آلتش رو نشست احتمال بارداری هست..برای جلوگیری روش اورژانسی رو به کار بردم 45 دقیقه بعد از رابطه 4تا ال دی خوردم که حدود 6 ساعت بعد به دنبال تهوع زیاد بالا آوردم 13 ساعت بعد تعداد قرص ها رو کمتر کردم چون حالم خیلی بد بود و تازه به خودم آومده بودم..2 تا ال دی خوردم..فرداش هم دوباره 4 تا ال دی شب و 4 تا ال دی 12 ساعت بعد خوردم...الان یک هفته گذشته و من انتظار داشتم به دنبال تاثیر قرص ا پریود بشم اما فقط اطراف نافم یه ذره درد دارم...آیا احتمال خاملگی هست؟؟؟؟خواهش میکنم جواب بدید واقعا نگرانم و شبا خوابن نمیبرهههه

2. gule

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون میشم اگر سوال بنده رو جواب بدید.من پریود بسیار منظمی دارم .2 هفته بعد از پایان پریودم رابطه ی جنسی کامل بدون کاندوم برقرار کردم..برای جلوگیری از بارداری 45 دقیقه بعد از رابطه 4 فرص ال دی و 13 ساعت بعد 2 فرص ال دی مصرف کردم(به دلیل تهوع زیاد مجبور شدم تعداد و زمان را دستکاری کنم و می دونم کار رستی نکردم اما چاره ای نبود)و فردای آن روز دوباره 4 تا ال دی و 12 ساعت بعد هم 4 ل دی دیگر مصرف کردم..آیا باز هم احتمال بارداری وجود دارد..با این وجود که یک هفته از مصرف فرص ها گذشته و هنوز خیچگونه خونریزی و یا لک بینی ناشی از تاثیر فرص ها برام اتفاق نیفتاده..با تشکر

3. gule نوشته است: ممنون میشم اگر سوال بنده رو جواب بدید.من پریود بسیار منظمی دارم .2 هفته بعد از پایان پریودم رابطه ی جنسی کامل بدون کاندوم برقرار کردم..برای جلوگیری از بارداری 45 دقیقه بعد از رابطه 4 فرص ال دی و 13 ساعت بعد 2 فرص ال دی مصرف کردم(به دلیل تهوع زیاد مجبور شدم تعداد و زمان را دستکاری کنم و می دونم کار رستی نکردم اما چاره ای نبود)و فردای آن روز دوباره 4 تا ال دی و 12 ساعت بعد هم 4 ل دی دیگر مصرف کردم..آیا باز هم احتمال بارداری وجود دارد..با این وجود که یک هفته از مصرف فرص ها گذشته و هنوز خیچگونه خونریزی و یا لک بینی ناشی از تاثیر فرص ها برام اتفاق نیفتاده..با تشکر

دوست عزیز
    این روزی که بهآمیزش پرداختید روز خطرناکی بوده.اما روش اورژانسیتون درست بوده گرچه با حالت تهوع همراه بوده
    بهتره برای دفعات بعد از روش های پیشگیری مطمئنی استفاده کنید چون روش اورژانسی همونجوری که از اسمش هم پیداست برای مواقع ضروری استفاده میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. [RIGHT ALIGN=RIGHT]ممنون از اینکه جواب سوالم رو دادین.<xml><o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]من در 28 ابان مصرف قرص رو قطع کردم و 30 آبان پریود شدم و این دوره 5 دی  چون اولین پریودی بعد از قطع مصرف قرص بود و تغییرات رو دیدم و چون رابطه مقعدی در این دوره  داشتم و میگم احتمال نمی دم مایع منی هم با بدنم تماس داشته باشه اما واقعا ترسیدم . من چون در دوران نامزدی هستم و هنوز دخترم هستم اصلا قصد بارداری رو ندارم و اینکه بعد تموم شدن پریودم الان  دل درد و کمر درد رو دارم  البته میگم شدتش خیلی کم اما نگرانم کرده. یعنی همش به خاطره مصرف قرص؟<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]اینکه گفته شده 12 روز یعنی شما می گین دیگه نیازی به تست بتا نیست ؟ ودیگه اینکه خود مصرف قرص امکان بارداری رو به تاخیر می اندازه یا نه بعد از قطع مصرف قرص امکان بارداری مثل قبل وجود داره؟<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT] بازم ممنون از وقت و حوصله شما<o></o>[/RIGHT ALIGN]

5. silent67 نوشته است: [RIGHT ALIGN=RIGHT]ممنون از اینکه جواب سوالم رو دادین.<xml><o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]من در 28 ابان مصرف قرص رو قطع کردم و 30 آبان پریود شدم و این دوره 5 دی چون اولین پریودی بعد از قطع مصرف قرص بود و تغییرات رو دیدم و چون رابطه مقعدی در این دوره داشتم و میگم احتمال نمی دم مایع منی هم با بدنم تماس داشته باشه اما واقعا ترسیدم . من چون در دوران نامزدی هستم و هنوز دخترم هستم اصلا قصد بارداری رو ندارم و اینکه بعد تموم شدن پریودم الان دل درد و کمر درد رو دارم البته میگم شدتش خیلی کم اما نگرانم کرده. یعنی همش به خاطره مصرف قرص؟<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]اینکه گفته شده 12 روز یعنی شما می گین دیگه نیازی به تست بتا نیست ؟ ودیگه اینکه خود مصرف قرص امکان بارداری رو به تاخیر می اندازه یا نه بعد از قطع مصرف قرص امکان بارداری مثل قبل وجود داره؟<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT] بازم ممنون از وقت و حوصله شما<o></o>[/RIGHT ALIGN]

تمامیه مشکلات شما اعم از دل درد و چیزهای دیگه از خوردن قرص ناشی شده نگران نباشید
    آزمایش بتا شما به درستی تشخیص داده دیگه نیازی نیست آزمایش بدید
    قرصهای ضد بارداری ، بارداری رو به تاخیر به اون شدت نمیاندازه و در آینده برای مادر شدن مشکلی ندارید ولی سعی کنید کمتر مصرف کنید
    سعی کنید مثل نقل و نبات مصرف نکنید
    از رابطه مقعدی هم سعی کنید تا جایی که امکان داره پرهیز کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام من و همسرم دیشب نزدیکی بدون جلوگیری برای اولین بار بعد از 2 سال داشتیم.
    امروز دهمین روز از شروع اخرین پریودیمه.
    تمام پریودیهام منظم و 27 یا 28 روزه. از صبح امروز احساس حالت تحوع و سر درد خفیف دارم .
    آیا این امکان وجود داره که لقاح انجام گرفته باشه؟
    آیا با آزمایش خون معلوم میشه؟
    چون میخوام دقیقا" زمان ایجاد نطفه ام رو بدونم لطفا" راهنماییم کنید .

7. سلام خانم sasaa

حالت تحوع در روز بعد از نزديكي ايجاد نميشه و ازمايش خون هم بلافاصله بعد از لقاح چيزي رو نشون نميده

به نظرم فكر بيش از حد در مورد زمان ايجاد نطفه كمي به شما استرس وارد ميكنه و بهتره اين زمان رو تقريبي بدونيد

8. sasaa نوشته است: سلام من و همسرم دیشب نزدیکی بدون جلوگیری برای اولین بار بعد از 2 سال داشتیم.
    امروز دهمین روز از شروع اخرین پریودیمه.
    تمام پریودیهام منظم و 27 یا 28 روزه. از صبح امروز احساس حالت تحوع و سر درد خفیف دارم .
    آیا این امکان وجود داره که لقاح انجام گرفته باشه؟
    آیا با آزمایش خون معلوم میشه؟
    چون میخوام دقیقا" زمان ایجاد نطفه ام رو بدونم لطفا" راهنماییم کنید .

سلام
    احتمال بارداري در نهمين روز پريود در دوره منظم 28 روزه كه جزء روزهاي پرخطر هست ، وجود داره ولي 100% نيست . بهتر هست يك شب در ميون رابطه داشته باشين تا شانس باروري بيشتر بشه .
    5روز بعد از نزديكي با آزمايش خون (بتا) از بارداري خودتون مي تونيد مطمئن بشيد .

9. سلام
    من روز 20 سیکل پریود دوستم نزدیکی داشتم. باید بگم پرده داره و دخولی صورت نگرفته فقط منی قسمت بالای واژن و تقریبا روی شکم ریخت و 10 دقیقه بعد پاک کرد و شست. از هیچ روشی هم استفاده نکردیم و قرص هم نخوردم ولی 2 یا 3 روز بعد از نزدیکی یه تست حاملگی FDA certified - life sign داد که چیزی نشون نداد می ترسیم که خوب تست نشده باشه.
    باید بگم سیکلش 29-33 روزه هست ولی 3هفته بعد یعنی 22 آبان پریود شد دردش زیاد بود روز اول همراه با استفراغ اما 3 تا 4 روز بود و ماه بعدم 34 روز بعد یعنی 27 آذر اتفاق افتاد که 5 روز طول کشید  اما عادی بود .الان تقریبا 2.5  ماهی هست که گذشته.
    کمکم کنید و بگید امکان باردار بودن هم بازم هست ؟
    اگه باردار بودم با توجه به اینکه ماه سوم میشه به چه روشی میتوان سقط کرد ؟

10. سلام
    با وجود پريود شدن ايشون بارداري به كل منتفيه ... ولي اگه خواستيد دفعه بعد رابطه جنسي داشته باشيد بهتره از روشهاي پيشگيري مثل كاندوم استفاده كنيد تا بعدا دچار نگراني درباره باردار بودن نشيد و از سرايت احتمالي هر نوع بيماري به يكديگر جلوگيري كرده باشيد.

بعدش هم لطف كنيد يه طوري بنويسيد آدم بفهمه وسط اين همه غلط دستور زباني، شما دختري يا پسر.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. با سلام و عرض خسته نباشيد
    و تشكر از اينكه به سوالات ما پاسخ مي دهيد.
    شوهر من خيلي زود به انزال مي رسه و من از نزديكيمان هيچ لذتي نمي برم نمي دانم كه بايد چه كار كنيم كه اين مشكلمان حل بشه ممنون مي شم اگه راهنماييمان كنيد.از چه مواد غذايي بايد استفاده كنه كه زود انزاليش از بين بره؟
    با تشكر

12. سلام دوست عزیز
    مشکل زودانزالی همسر شما قابل حل است در سایت جستجو بفرمایید حتما به پاسخ کامل خواهید رسید.
    یکی از بهترین راه های رفع زود انزالی استفاده از ژل ها و اسپری های لیدوکایین است که از داروخانه ها میتوانید خرید کنید.
    استفاده از کاندوم هم تاثیر بسزایی در زود انزالی دارد.
    لطفا پس از استفاده از لیدوکایین هنگام نزدیکی از کاندوم استفاده کنید تا بی حس کننده تاثیری بر روی میل جنسی شما نداشته باشد یا میتوانید پس از استفاده از لیدوکایین آلت تناسلی همسرتان را با آب گرم به مدت زمان کوتاه شستشو دهید.
    طریقه استفاده از لیدوکایین به این صورت میباشد که 10 الی 20 دقیقه قبل از نزدیکی مقداری از اسپری یا ژل لیدوکایین را بر روی آلت همسرتان بزنید سپس پس از اطمینان از بی حسی موضع عمل نزدیکی را انجام دهید.
    در ضمن استفاده از کاندوم های تاخیری تاثیری خوبی در درمان همسر شما دارد.
    تاپیک های زیر را مطالعه بفرمایید:
    http://www.roham.ws/web/ftopict-3018.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-8202.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-8497.html

شاد و پیروز

13. اگر بعد از گذشته سه روز از رابطه(البته هنوز 72 ساعت نشده)روش اورژانسی انجام بشه(دور اول) موئثر در جلوگیری هست؟

14. neda123 نوشته است: اگر بعد از گذشته سه روز از رابطه(البته هنوز 72 ساعت نشده)روش اورژانسی انجام بشه(دور اول) موئثر در جلوگیری هست؟

سلام

بله قابل استفاده است ولی احتمال موفقیت به مراتب کمتر شده است

هرچه از این روش سریعتر استفاده کنید شانس موفقیت آن بیشتر است

این لینک را مطالعه کنید پیشگیری از بارداری اورژانسی

15. با سلام نمیدونم سوالمو کجا مطرح کنم..اینجا مطرح میکنم تو رو خدا کمکم کنید.

من فک کنم رحمم ضربه دیده دکترهاي محترم:  ببخشين من همه ی پریودام درست حالا یه ۳-۴ روزی اینور اونور..اما هر وقت پریود میشم خیلی درد احساس میکنم تا ۳-۴ روز..میخواستم بدونم که آیا رحمم قابل ترمیمه؟چون من از ۱۲ سالگی یه بار سقوط داشتم از پشت بام.. در ضمن آیا میتوتم باردار بشم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 34 از 49
رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید