شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

بکارت - پارگی پرده و مسایل مرتبط

1. سلام
    من 29 سالمه و با دوست پسرم نزدیکی داشتم حالا برام خواستگار اومده وپدر و مادرم موافقن آیا راهی هست که من بتونم پردمو ترمیم کنم تا ابروم حفظ بشه؟البته میدونم اشتباه کردم. ولی دارم دیوونه میشم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست من

جواب دادن به اين سوال خيلي سخته . اكثر اقايون قبل از ازدواج رابطه داشتن رو تجربه ميكنند ولي در فرهنگ ما  در لحظه ازدواج  فقط خانمها گناهكار به حساب ميايند .متاسفانه در شرايط بدي زندگي ميكنيم و چون همه در مورد مسائل جنسي خودمون هميشه با احتياط صحبت ميكنيم شهامت پذيرش افعالمون رو نداريم . اگه بهت گفت كه قبلا رابطه جنسی كرده تو هم بهش بگو

خداي من حتي معلوم نيست كه اقا پسره  راست بگه كه رابطه جنسی كرده و بخواد كه از شما بشنوه

گيج شدم ..... دوستان كمك كنند . من كه دارم خودم رو از اين فرهنگ جدا ميكنم .اگه يه خانم گذشته رو فراموش كنه و با تمام وجودش براي همسر ايندش باشه اشكالي نداره كه باكره نبوده باشه

3. فکر میکنم بهتره خیلی سکرت  قضیه رو بهش بگی اگه شعور داشت و درک کرد که زندگی میکنید اگر هم نه همون بهتر که نشه ،گر چه خیلی از دکترا هستن که قضیه رو رفع و رجوع میکنن و نمیزارن کار به جاهای باریک بکشه ، که به نظر من با این فرهنگ سخیف کار الهی میکنن.

4. spring110 نوشته است: فکر میکنم بهتره خیلی سکرت  قضیه رو بهش بگی اگه شعور داشت و درک کرد که زندگی میکنید اگر هم نه همون بهتر که نشه ،گر چه خیلی از دکترا هستن که قضیه رو رفع و رجوع میکنن و نمیزارن کار به جاهای باریک بکشه ، که به نظر من با این فرهنگ سخیف کار الهی میکنن.

خانم محترم لطفا چیزی رو که تایپ می کنید رو یه بار بخونید قرار نیست که هر چی از دهنتون بیرون اومد بگید!!!! یعنی چی اگه شعور داشت و درک کرد که قبلا یه کاری کردی یعنی خوبه و 20 امتیاز و سه چراغ روشن بهش میدیمو میریم مرحله بعد و .... و اگه درک نکرد و... یعنی .... واقعا واسه افکار و نوع حرف زدنتون متاسفم

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. سلام دوستان عزیز
    لطفا ادب نوشتاری را در تاپیک ها رعایت بفرمایید.
    مساله باکره بودن مساله اجتماعی سنتی است که در جامعه ما روز به روز جلوه محکم تری به خودش گرفته است.
    را حلی هم برای این مساله وجد ندارد گرچه آقایونی هستند که با این مساله کنار آمده اند اما پس از مدتی گرچه با این مساله کنر بیایند با خودشان کنار نمی آیند و منجر به شروع یک اختلاف جدید و نو میشود.
    کسانی هم که مبادرت به ترمیم پرده بکارت میکنند به صورت غیر قانونی بوده و راه حلی غیر از پیدا کردن اینگونه افراد توسط دوست عزیزمان وجود ندارد گرچه تشخیص ترمیم شده گی پرده بکارت توسط پزشکان متخصص و پزشکی قانونی امکان پذیر است اما راهی جز این وجود ندارد.
    از گفتن اینگونه حقایق جدا خودداری بفرمایید و تابع احساسات آنی مردان قرار نگیرید.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  6. سلام دوست عزیز
    به نظر من هم بهترین کار ترمیم پرده ی بکارتتونه در هر صورت اگر این خواستگارم نشد شما میخواید که ازدواج کنید و این که زمانی که میخواهید برای معاینه باکرگی برید سعی کنید پیش دکتر اشنا برید چون احتمال مشخص شدن ترمیم رو کمتر می کنه.
    امیدوارم هر چه زودتر مشکلتون حل بشه.

7. سلام دکتر جان تو رو خدا کمکم کنید میترسم خانواده شوهرم چیزی بفهمن بد بشه.
    راستش من 3 روز پیش با دوست پسرم که میخواهیم با هم ازدواج کنیم رفتیم دکتر زنان زایمان و ایشان من را معاینه کرد و این نظریه را روی برگه نوشت   :

"
    .... ایشان پس از معاینه از واژینال دارای پرده نازک میباشند ، و با چینهای عمیق بوده ولی رینگ قوام نرمال است.

"
    این دقیق متنی بود که این خانم نوشته است و حسابی من گریه کردم حالا میخواستم از مدیریان و دکتران سایت سوال کنم به نظر شما یعنی پرده من مشکل دارد . نامزدم قبول نمیکنه همش میگه من قبلا کاری کردم حی خانم دکتر گفت که بعد از نزدیکی خون خیلی کمی خواهد آمد ،
    میشه دقیق برای من و نامزدم ( الشن ) بنویسید که یعنی چه.
    تو رو خدا تو رو هر کی دوست دارین راستشو بنویسین .

8. vivijoon نوشته است: سلام دکتر جان تو رو خدا کمکم کنید میترسم خانواده شوهرم چیزی بفهمن بد بشه.
    راستش من 3 روز پیش با دوست پسرم که میخواهیم با هم ازدواج کنیم رفتیم دکتر زنان زایمان و ایشان من را معاینه کرد و این نظریه را روی برگه نوشت   :

"
    .... ایشان پس از معاینه از واژینال دارای پرده نازک میباشند ، و با چینهای عمیق بوده ولی رینگ قوام نرمال است.

"
    این دقیق متنی بود که این خانم نوشته است و حسابی من گریه کردم حالا میخواستم از مدیریان و دکتران سایت سوال کنم به نظر شما یعنی پرده من مشکل دارد . نامزدم قبول نمیکنه همش میگه من قبلا کاری کردم حی خانم دکتر گفت که بعد از نزدیکی خون خیلی کمی خواهد آمد ،
    میشه دقیق برای من و نامزدم ( الشن ) بنویسید که یعنی چه.
    تو رو خدا تو رو هر کی دوست دارین راستشو بنویسین .

سلام

شما اينهمه رفتيد دكتر پول ويزيت داديد وقت گذاشتيد اونوقت از دكتر نخواستيد واستون نوشته رو توضيح بده؟؟؟؟!!!!!

خانم كي گفته اين متن منظورش اينه كه شما پرده نداريد يا قبلا كاري كرديد؟نامزد شما كه اينهمه متخصص هستند چرا خودشون معاينه نميكنند؟؟؟؟
    من واقعا تعجب ميكنم كه دخترهاي جامعه ما بايد اينقدر سطحي نگر باشن.

برخي از پردهاي نازك هستند از ابتداي تولد.برخي هم مسائلي مثل عفونت يا ورزش هاي سنگين نازكشون ميكنه اما از بيت نميروند.مهمترين مطلب اينجمله است:رینگ قوام نرمال است.

به علت نازك بودن شما خونريزي كمي داريد و با اولين تماس پاره ميشه اما به خاطر وجود چينهاي عميق ممكنه ممكنه ممكنه درد داشته باشيد ولي همسرتون نهايت لذت رو ميبرند چون اين چينها هرچي بيشتر باشه آلت تناسلي آقايون رو بيشتر تحريك ميكنه

حالا هم به جاي اين فكرو خيال ها به زندگيتون ادامه بدهيد.به نامزد محترمتون هم بفرماييد تخصص خودوشون رو در ترجمه متون تخصصي پزشكي بگيرند

9. neda1085

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من پرده حلقوی دارم و از وقتی نزدیکی داشتم پریودم خیلی نا منظم شده .تا مدتها هم سوزش ادرار شدید داشتم که البته در ادرارم خون هم بود. تکرر ادرار رو هنوز کمو بیش بعد از گذشت چند ماه دارم اما خون نه. اما نا منظم بودن پریود باعث فشار عصبی و بیرون ریختن جوش شده حالا باید چی کار کنم که خوب بشم؟ هم برای سوزش و تکرر ادرار هم نامنظم بودن پریود؟

10. سلام.1سوال داشتم ترميم پرده بكارت در زندگي فقط 1 بار امكان پذيره؟اخه شنيدم كه ميگن اگه يك بار ترميم بشه و به هر دليلي دوباره پاره بشه امكان ترميمش نيست اين حرف درسته؟؟

11. سلام
    دوست عزيز نوع پرده و نزديكي هيچ ربطي به ايجاد پريود نامنظم نداره ، براي بررسي علت و درمان حتما به پزشك زنان مراجعه كنيد ،سوزش و  تكرر ادرار به احتمال زياد  بدليل  ايجاد عفونت در دستگاه تناسلي ايجاد شده ،  شما و همسرتون قبل و بعد از نزديكي بايد حتما بهداشت رو كاملا رعايت كنيد . مطالب خوبي تو سايت در اين زمينه هست كه مي تونه بهتون كمك كنه ، ولي براي درمان حتما به دكتر مراجعه كنيد .

12. باسلام وخسته نباشید
    من دختر 24 یاله ای هستم که حدود 8روز پیش برای معاینه پرده ام به دکتر زنان مراجعه کردم که طی معاینه به من گفتند پرده ام ارتجاعی است اگر امکان دارد تصویری از این پرده برای من ارسال کنید واز خصوصیات آن بگویید ولی بعد از نمیدونم یک روز یا دو روز لکه هایی از خون درحد یک دانه عدس یا کمی بزرگتر /کوچکتر در شورت خود دیدم آیا می شود دراثر کشیدن لبه ها برای معاینه پرده توسط دکتر پاره شده  باشد خیلی نگرانم
    با تشکر

13. سلام

طبیعت بعضی پرده ها طوری هست که حالت ارتجاعی دارن
    پرده هاي بکارت حلقوي دو نوعند : 1)قابل اتساع  2)غيرقابل اتساع
    انواع پرده هاي بکارت حلقوي غيرقابل اتساع در حين اولين دخول آلت تناسليمردانه پاره شده و مانند ساير انواع هستند اما انواع حلقوي قابل اتساععليرغم دخول ممکنست پاره نشده و براي مرد اين تصور را ايجاد کنند که همسراو باکره نبوده است.اين توهم سبب مراجعه مکرر زوجين جوان به پزشکي قانونياست که با يک معاينه سطحي و توضيحات لازم رفع خواهد شد.در عين حال در لبه پرده بکارت حلقوي قابل اتساع مي توان علائم سائيدگي خفيف يا خونمردگي رامشاهده کرد

نگران نباشید  پرده شما آسیب ندیده چون پیش متخصص رفتید

وجوداین چند لکه خون میتواند علت دیگری هم داشته باشد

چون بافت این قسمت از بدن بسیار حساس است بر اثر معاینه

یا دستکاری ممکن است شما چند قطره خون ببینید

این لینک مربوط به تصاویری از پرده های مختلف است که توسط دکتر صادقی فرستاده شده

http://www.roham.ws/web/ftopict-128.html#191

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. دوستان این سایت یه سایت پزشکی هست نه چیز دیگه
    لطفا سوالاتی در مورد ترمیم و ....... نپرسید
    اگر هم کاری کردید و مشکل دارید بجای پنهان سازی واقعیت رو بگید چون دروغ آخر و عاقبت نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. سلام من تو هر تالار که سوالمو طرح کردم کسی جواب نداد اقای دکتر می خواستم بدونم نزدیکی از طریق باسن بدون ورود الت به واژن احتمال پارگی بکارت هست یانه؟ بنظر شما برای ترک خود ارضاءی چیکارکنم خواهشا کمکم کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 20
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید