شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. نقل قول:
    با سلام
    دوست عزيز به نظر مي رسه دوره پريود دوست شما منظم نيست ! اين جور افراد تاريخ تخمك گذاريشون معلوم نيست و احتمال بارداريشون هم كمتره ، اما به هر حال يك دليل ديگه هم مي تونه داشته باشه اونم استرس هست يا اينكه در بدترين حالت حاملگي
    براي اينكه مطمئن بشيد چنانچه 5 روز از نزديكي شما مي گذره مي تونيد با آزمايش خون متوجه بارداري يا عدم بارداري بشين .
    براي پريود شدن دكتر زنان معمولا 2آمپول پروژسترون رو بطور همزمان تجويز مي كنن كه چند روز بعد در صورت عدم بارداري پريود اتفاق مي افته كه فكر نمي كنم سرخود بتونين استفاده كنيد .

سارا خانم ممنون از راهنمایی ، در مورد بی بی چک هم در سئوالم ممنون میشم راهنمایی کنید.

سئوالم دیگم اینه که استرس چقدر یا چند روز روی روزهای پریود تاثیر داره ؟

2. سلام
    من چند روز قبل از پریودم یه رابطه ی سطحی با نامزدم داشتم و هیچکدوم ارضا هم نشدیم و من به خاطر کیست تخمدان از قرص اسپیرولاکتون استفاده میکنم پریود من حدود 5 روزه که عقب افتاده ایا این عقب افتادن پریودم مال قرصیه که مصرف میکنم یا احتمال بارداری وجود داره؟
    اگر بعد از مصرف دیدروزسترون بازم پریود نشدم دلیلش حاملگیه؟
    مرسی از کمکتون.

3. yasi59

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من 4ماه برای بارداری اقدام کردم ولی هنوز باردار نشدم.این ماه از روز 6 که پری تموم شده بود دل درد وسینه درد دارم.ممکن به خاطر کیست یا عفونت باشه.اخه سابقه هردو را دارم.
    ممنوم

4. سلام دوست عزیز احتمال بارداری با روش اورژانسی که انجام دادید منتفی است استرس بیش از حد ،خود باعث تاخیر در پریود است.

5. alex2009 نوشته است:
    نقل قول:
    با سلام
    دوست عزيز به نظر مي رسه دوره پريود دوست شما منظم نيست ! اين جور افراد تاريخ تخمك گذاريشون معلوم نيست و احتمال بارداريشون هم كمتره ، اما به هر حال يك دليل ديگه هم مي تونه داشته باشه اونم استرس هست يا اينكه در بدترين حالت حاملگي
    براي اينكه مطمئن بشيد چنانچه 5 روز از نزديكي شما مي گذره مي تونيد با آزمايش خون متوجه بارداري يا عدم بارداري بشين .
    براي پريود شدن دكتر زنان معمولا 2آمپول پروژسترون رو بطور همزمان تجويز مي كنن كه چند روز بعد در صورت عدم بارداري پريود اتفاق مي افته كه فكر نمي كنم سرخود بتونين استفاده كنيد .

سارا خانم ممنون از راهنمایی ، در مورد بی بی چک هم در سئوالم ممنون میشم راهنمایی کنید.

سئوالم دیگم اینه که استرس چقدر یا چند روز روی روزهای پریود تاثیر داره ؟

سلام تاپيك زير رو مطالعه كنيد :
    http://www.roham.ws/web/ftopict-1198.html

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. lale12345 نوشته است:

سلام
    من چند روز قبل از پریودم یه رابطه ی سطحی با نامزدم داشتم و هیچکدوم ارضا هم نشدیم و من به خاطر کیست تخمدان از قرص اسپیرولاکتون استفاده میکنم پریود من حدود 5 روزه که عقب افتاده ایا این عقب افتادن پریودم مال قرصیه که مصرف میکنم یا احتمال بارداری وجود داره؟
    اگر بعد از مصرف دیدروزسترون بازم پریود نشدم دلیلش حاملگیه؟
    مرسی از کمکتون.

سلام
    دیدروژسترون یك پروژسترون است. پروژستوژن یك هورمون ساختگی شبیه هورمون جنسی زنانه (پروژسترون) است. برای درمان تعدادی از ناراحتی های قاعدگی ناشی از كمبود این هورمون مصرف میشود مثل ناراحتی هایی چون اختلالات قاعدگی، قاعدگی های نامنظم و دردناك یا مجموعه نشانه های قبل از قاعدگی. دیدروژسترون همراه با یك استروژن به عنوان جایگزین هورمونی بعد از دوران یائسگی نیز تجویز میشود. گاهی اوقات آن را برای آندومتریوز و جلوگیری از سقط جنین در زنانی كه چند بار دچار سقط شده اند مصرف می كنند. این دارو بسته به نوع بیماری در روزهای مشخصی از سیكل ماهانه مصرف میشود.

دوست عزيز اگه سيكل ماهانه شما منظم هست معمولا تخمك گذاري در روزهاي 13،14يا 15 پريود انجام مي شه و 3روز قبل و بعد از اين تاريخ ها باز هم احتمال حاملگي زياده ، حالا خودتون حساب كنيد كي رابطه داشتين .
    اگه انزال هم صورت نگرفته طبق گفته خودتون كه گفتيد هيچ كدوم ارضاء نشديد احتمال بارداري كمتره هرچند كه پيشاب هم حاوي اسپرمه و مي تونه باعث بارداري بشه .
    عقب افتادن مي تونه بدليل استرس شما باشه ، به هرحال با آزمايش خون خيالتون راحت مي شه .
    براي پريود شدن معمولا پزشك 2آمپول پروژسترون رو بطور همزمان تجويز مي كنه كه چند روز بعد به شرط اينكه باردار نباشيد پريود اتفاق مي افته ، مصرف قرص پروژسترون و ديدروژسترون براي منظم كردن پريود هست و با خوردن يك قرص شما پريود نمي شيد (دوره اي هست و بسته به نوع بيماري در روزهاي مشخصي از سيكل ماهانه مصرف مي شه ، پس شما كه پريود نشدين نمي تونين استفاده كنين)

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  7. yasi59 نوشته است: با سلام
    من 4ماه برای بارداری اقدام کردم ولی هنوز باردار نشدم.این ماه از روز 6 که پری تموم شده بود دل درد وسینه درد دارم.ممکن به خاطر کیست یا عفونت باشه.اخه سابقه هردو را دارم.
    ممنوم

سلام
    جاي نگراني نيست معمولا اگه كسي  تا 6 ماه براي بارداري اقدام كنه و باردار نشه غيرطبيعي نيست ، عزيزم شما كه سابقه عفونت و كيست داري بهتره معاينه بشي .

تشکر شده توسط : ROHAM
  8. سلام
    من و دوست دخترم رابطه با هم داشتیم ولی دخولی صورت نگرفته و اب منی هم در اطراف واژن ریخته نشده و فقط موقعی که پیش اب داشتم شاید یکم اطراف واژن مالیده شده باشه
    اون موقع متوجه نبودیم اصلا که بخواهیم شک کنیم و از روش اورژانسی استفاده کنیم
    روزی که نزدیکی داشتیم تقریبا 7 روز تا پریود ایشون مونده بود
    ولی الان 7 روز گذشته هنوز پریود نشدن
    باید چه کار کرد هنوزم راهی داره برای جلوگیری از بارداری با قرص یا چیز دیگه
    در ضمن اگر بارداری همان 7 روز پیش رخ داده باشه علایم خاصی داره در هفته اول که بشه فهمید؟

لطفا کامل توضیح دهید

9. pantea_p

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام:
    من هر چی از صبح دارم سعی میکنم سئوالم را مطرح کنم نمی شه همش میگه تعداد پست ها به حداکثر رسیده.
    لطفا زود جواب بدید:
    من در تاریخ 25/8/88 با نامزدم رابطه داشتم البته از پشت به صورت لا پایی و بعد از ارضا شدن منی را روی کمر من ریخت.و خودش هم گفت دلیلی برای پیشگیری اورژانسی نیست و من قرص مصرف نکردم.ولی با این حال من خیلی نگرانم.من باید 11 آذر پریود بشم ولی نمی تونم تا اون موقع صبر کنم و می خوام آزمایش خون بدم از آزمایشگاه پرسیدم مگن 2 تا 3 روز بعد از رابطه آزمایش خون بارداری را نشون میده .من میخوام 5 شنبه یعنی بعد از گذشت 10 روز از رابطه آزمایش بدم آیا 10 روز کافیه؟یعنی در تاریخ 5/6/88 یا میتونم زودتر از این تاریخ هم آزمایش بدم؟
    سئوال 2 اینکه آیا امکان داره از پشت آلت مرد وارد واژن بشه؟در حالتی که زن بطور کامل به پشت خوابیده باشه نه اینکه خم شده باشه.

با تشکر منتظر جوابتون هستم

10. pantea_p نوشته است: سلام:
    من هر چی از صبح دارم سعی میکنم سئوالم را مطرح کنم نمی شه همش میگه تعداد پست ها به حداکثر رسیده.
    لطفا زود جواب بدید:
    من در تاریخ 25/8/88 با نامزدم رابطه داشتم البته از پشت به صورت لا پایی و بعد از ارضا شدن منی را روی کمر من ریخت.و خودش هم گفت دلیلی برای پیشگیری اورژانسی نیست و من قرص مصرف نکردم.ولی با این حال من خیلی نگرانم.من باید 11 آذر پریود بشم ولی نمی تونم تا اون موقع صبر کنم و می خوام آزمایش خون بدم از آزمایشگاه پرسیدم مگن 2 تا 3 روز بعد از رابطه آزمایش خون بارداری را نشون میده .من میخوام 5 شنبه یعنی بعد از گذشت 10 روز از رابطه آزمایش بدم آیا 10 روز کافیه؟یعنی در تاریخ 5/6/88 یا میتونم زودتر از این تاریخ هم آزمایش بدم؟
    سئوال 2 اینکه آیا امکان داره از پشت آلت مرد وارد واژن بشه؟در حالتی که زن بطور کامل به پشت خوابیده باشه نه اینکه خم شده باشه.

نه دوست عزیز
    از اونجایی که برای حاملگی رسیدن اسپرم به تخمک لازمه و این اتفاق در مورد شما رخ نداده مشکلی نیست و ترس شما بیجاست.استرس رو کنار بگزارید تا عادت ماهانتون تحت تاثیر اون به تعویق نیوفته

11. pantea_p نوشته است: سلام:
    لطفا زود جواب بدید:

سلام
    عزيزم 5روز بعد از نزديكي مي شه به آزمايش خون اطمينان كرد.
    سوال 2 يعني چي ؟!!!منظور شما نزديكي از پشت، امكان ورود آلت مرد از پشت به داخل واژنه ؟ بله امكانش هست ولي قطعا متوجه خواهيد شد.

12. alialijoon نوشته است: سلام
    من و دوست دخترم رابطه با هم داشتیم ولی دخولی صورت نگرفته و اب منی هم در اطراف واژن ریخته نشده و فقط موقعی که پیش اب داشتم شاید یکم اطراف واژن مالیده شده باشه
    اون موقع متوجه نبودیم اصلا که بخواهیم شک کنیم و از روش اورژانسی استفاده کنیم
    روزی که نزدیکی داشتیم تقریبا 7 روز تا پریود ایشون مونده بود
    ولی الان 7 روز گذشته هنوز پریود نشدن
    باید چه کار کرد هنوزم راهی داره برای جلوگیری از بارداری با قرص یا چیز دیگه
    در ضمن اگر بارداری همان 7 روز پیش رخ داده باشه علایم خاصی داره در هفته اول که بشه فهمید؟

لطفا کامل توضیح دهید

امکان بارداری در مورد شما خیلی خیلی پاین هست
    بارها در انجمن به چنین سوالی پاسخ داده شده 1000 نفر هم براشون اتفاق افتاده و بارداری صورت نگرفته
    تعویق پریودم به دلیل استرسی که دارن هست نگران نباشید

13. با سلام
    من 28 آبان با دوست دخترم كه باهم قرار ازدواج گذاشته ايم و تا عيد عقد خواهيم شد رابطه جنسی سطحي انجام داديم...

چون رابطه جنسی كاملا اتفاقي اتفاق افتاد به خاطر همين ديگه كاندوم تهيه نكرده بودم.
    رابطه جنسی فقط در سطح ماليدن آلت خودم به آلت ايشون بود ديگه 5-10 دقيقه كه از رابطه گذشته بود واسه اينكه از بارداري ناخواسته جلوگيري كرده باشم يه پلاستيك جور كردم تا نقش كاندوم رو بازي كنه. خلاصه رابطه ادامه داشت(ماليدن آلت من به كليتوريس) تا وقتي كه من ارضا شدم و آب مني رو روي شكمش ريختم اون هم بلافاصله رفت حمام و شكمش رو با آب خالي شست
    با توجه به اينكه در آخرين تست باروري من:
    Motile (A+B+C) = 22.6%
    Progressive (A+B) = 10%
    Sperm Count = 46.3 M/ml
    1-با توجه به سرعت كم اسپرم هاي من و اين كه روز پريود نامزدم 16 آبان بود , آيا اين احتمال وجود دارد كه اسپرم ها از روي شكم توسط آب به سمت رحم كشيده شوند؟ (بعد از شستشو , اطراف واژن توسط حوله خشك شد)
    ممنون ميشم اگه راهنمائي بفرمائيد چون فردا ساعت 16 ميشه 72 ساعت لطفا سريعا راهنمائي كنيد تا خداي نكرده كار از كار نگذشته...

14. qenari

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام،

من تو ویکی پدیا خوندم که آب قبل از انزال اسپرم نداره. اینجا، تواین سایت هزاران بار در این مورد بحث شده و توافق جمعی! بر اینه که اسپرم کمی وجود داره توش. میتونید تو ویکی پدیا contraceptive رو جستجو کنید تا ببینید.
    با توجه به این که ماهیت این مایع و محل تولیدش به کل با منی متفاوته، چرا باید حاوی اسپرم باشه؟
    اینجا همه تذکر میدن که بهتره احتیاط بشه در موردش، اما چرا؟
    آیا صرفا به دلیل اشتباه مرد در تشخیص این که الآن در چه مرحله از لذته این احتیاط ضروریه؟

مرسی از همگی...

15. qenari نوشته است: سلام،

من تو ویکی پدیا خوندم که آب قبل از انزال اسپرم نداره. اینجا، تواین سایت هزاران بار در این مورد بحث شده و توافق جمعی! بر اینه که اسپرم کمی وجود داره توش. میتونید تو ویکی پدیا contraceptive رو جستجو کنید تا ببینید.
    با توجه به این که ماهیت این مایع و محل تولیدش به کل با منی متفاوته، چرا باید حاوی اسپرم باشه؟
    اینجا همه تذکر میدن که بهتره احتیاط بشه در موردش، اما چرا؟
    آیا صرفا به دلیل اشتباه مرد در تشخیص این که الآن در چه مرحله از لذته این احتیاط ضروریه؟

مرسی از همگی...

سلام،
    قبل از ارسال سوال جستجو کنید!
    تاپیک زیر را مطالعه بفرمایید:

پیشاب و وجود اسپرم در آن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 49
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید