شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2   

ترشح واژینال

1. سلام من 24 سال دارم و یک سال می باشد ازدواج کردم.زمانی که با همسرم نزدیکی داشتم مایع سفید رنگی از رحمش خارج می شد و کل آلت من را میگرفت الان چند روزی می باشد که این مایع سفید رنگ رو ندیدم.لطفا جواب من رو بدهید ؟؟داخل سوالها بود اما کامل نبود .من همان black213 هستم پسوردم رو فراموش کرده بودم؟این مایع سفید بود الان اصلا وجود نداره
    ؟؟می خواستم بدونم نبود این مایع علتش چیست؟؟ایا حالا مشکلی وجود داره یا اون موقع که زیاد بوده؟؟ممنون از سایتتون

2. aghil213 نوشته است: سلام من 24 سال دارم و یک سال می باشد ازدواج کردم.زمانی که با همسرم نزدیکی داشتم مایع سفید رنگی از رحمش خارج می شد و کل آلت من را میگرفت الان چند روزی می باشد که این مایع سفید رنگ رو ندیدم.لطفا جواب من رو بدهید ؟؟داخل سوالها بود اما کامل نبود .من همان black213 هستم پسوردم رو فراموش کرده بودم؟این مایع سفید بود الان اصلا وجود نداره
    ؟؟می خواستم بدونم نبود این مایع علتش چیست؟؟ایا حالا مشکلی وجود داره یا اون موقع که زیاد بوده؟؟ممنون از سایتتون

سلام،
    ترشح سفید رنگ به احتمال زیاد به دلیل عفونت قارچی بوده است. وجود ترشح غیر طبیعی واژینال معمولا غیر طبیعی است و وقتی وجود داشته باشد می بایست آن را رفع نمود.

3. سلام آقای دکتر، 2 تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین:

1 - ترشحات سفیدرنگ که در هنگام رابطه جنسی از واژن خارج میشود چیست؟(البته همیشگی نیست همچنین غلیظ و دارای بوی تند و بد هم نیست)

2 - شخصی باکره است اما من به راحتی میتوانم انگشتم را در واژن فرو ببرم و هیچ مانع سختی هم وجود ندارد آیا پرده ایشان از نوع حلقوی است؟پرده را من میتوانم ببینم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. ehsansoft نوشته است: سلام آقای دکتر، 2 تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین:

1 - ترشحات سفیدرنگ که در هنگام رابطه جنسی از واژن خارج میشود چیست؟(البته همیشگی نیست همچنین غلیظ و دارای بوی تند و بد هم نیست)

سلام،
    ترشحات سفید و پنیری شکل معمولا نشان دهنده عفونتهای قارچی هستند.

ehsansoft نوشته است: 2 - شخصی باکره است اما من به راحتی میتوانم انگشتم را در واژن فرو ببرم و هیچ مانع سختی هم وجود ندارد آیا پرده ایشان از نوع حلقوی است؟پرده را من میتوانم ببینم؟

در این باره قبلا هم صحبت شده است؛ پرده بکارت قابل مشاهده است ولی نباید انتظار داشته باشید که همانطور که در تصاویر شکاتیک دیده اید، در واقعیت هم به همانصورت باشد. تشخیص نوع پرده و معاینه آن به تجربه و تبحر نیاز دارد. حلقوی بودن نوع پرده به معنی این نیست که در صورت نزدیکی هیچ آسیبی به پرده وارد نمی شود و با توجه به اندازه و قطر آلت مرد و نوع نزدیکی ممکن است به پرده حلقوی هم آسیب برسد و معاینه کننده متبحر قطعا متوجه خواهد شد.

5. ّبا سلام

آیا ترشحات بد بوی واژن  که هر روز رخ می دهد طبیعی است؟ البته تقریباً هر روز یعنی هفته ای 5 روز و به مقدار خیلی کم. Question

6. سلام
    در صورتی که ترشحات بدبو یا همراه با خارش یا همراه با سوزش باشد طبیعی نیست ونیاز به بررسی دارد

7. سلام
    خسته نباشین
    2و3 روزی است که ترشح من به رنگ زرد وب د بو شده
    به نظر شما این نشونه عفونت هستش اگه آره چه نوع عفونتی
    واگه نه علائم چه چیزی هستش

8. simintanha نوشته است: سلام
    خسته نباشین
    2و3 روزی است که ترشح من به رنگ زرد وب د بو شده
    به نظر شما این نشونه عفونت هستش اگه آره چه نوع عفونتی
    واگه نه علائم چه چیزی هستش

سلام،
    احتمال عفونت وجود دارد، بهتر است جهت معاینه و بررسی بیشتر به پزشک مراجعه نمایید.

9. naznazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من یه باره دیگه هم از ما این سوال رو پرسیدم ولی هر چی گشتم نه خود سوال نه جواب و پیدا کردم! آقای دکتر ،من مدتی بعد ار نزدیکی بودن دخولی که با نامزدم داشتم ترشحات کرم رنگی که تا به حال نداشتم رو مشاهده کردم که خیلی غلیظ بود و حتی زیاد تا دو روز من این ترشح رو داشتم حتی وقتی به لباس زیرم میرسید رنگ سبز مانند خیلی کمرنگ به خودش می گرفت خیلی نگرانم دلیل این چیه؟؟مرسی

10. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    جستجو کنید - بارها جواب داده شده

11. سلام ، ايا امكان دارد كه اين ترشحات ناشي از استرس زياد باشد يعني استرس تاثيري بر ترشحات دارد يا نه . من بسيار استرس كاري دارم و مدتي است كه ترشحاتم زياد شده . آيا حتما بايد به پزشك براي درمان مراجعه كنم ؟

12. nino85 نوشته است: سلام ، ايا امكان دارد كه اين ترشحات ناشي از استرس زياد باشد يعني استرس تاثيري بر ترشحات دارد يا نه . من بسيار استرس كاري دارم و مدتي است كه ترشحاتم زياد شده . آيا حتما بايد به پزشك براي درمان مراجعه كنم ؟

سلام،
    در مورد اینکه استرس در میزان ترشحات تاثیر داشته باشد من مطلبی نخوانده ام ، اگر احساس می کنید که موردی از موارد بالا (تغییر رنگ، تغییر بو، تغییر شدید در میزان ترشحات) در شما وجود دارد و پس از مدتی برطرف نشده است، بهتر است برای معاینه به پزشک مراجعه نمایید
    .

13. سلام. 19 ساله هستم من هم اراي ترشحات سفيد رنگ هستم  كه بيشتر موقع ادرار مي شود و در حالت اضطراب درمواقع ديگر هم مي شود البته بعضا قطع مي شود و بعضا افزايش مي يابد . بعضا هم كمي سفت خارج ميشوند .آيا ميشود اين مشكل را بدون مراجعه به پزشك و با راه ساده حل كرد؟

14. از مدير سايت سوالي دارم قوانين را مطالعه كردم و متوجه نشدم ببخشيد ايل عضويت در سايت رايگان است؟

15. سلام .من مايع ترشحي سفيد زيادي در طول بيشتر هفته ها دارم مي خواستم چگونه بهداشت را رعايت كنم چون زود زود ميشوم  ايا ان ماده از لباس مثلا روي صندلي بروز كند براي ديگران بيماري ايجاد ميكند؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 6
رفتن به صفحه :    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید