شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس عجیب هنگام نزدیکی

1. سلام

بعضی اوقات هنگام رابطه جنسی احساسی شبیه کشیدن چیزی روی زخم یا مثل وقتی که روی پوست می رود و چیزی روی گوشت کشیده می شود دارم و قادر به ادامه رابطه جنسی نیستم.
    به علاوه ترشح زیاد دارم و زمان زیادی لازم است تا واجن من خیس شود و بعضی اوقات خیس نمیشود در نتیجه رابطه جنسی به علت خشکی واجن دردناک است.

با تشکر

خاطره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام دوست عزیز
    خودتان پاسخ خودتان را داخل سوالتان دادید.به پزشک زنان مراجعه کنید تا نسبت به درمان شما اقدام شود.با گزینه جستجو میتوانید اطلاعات کافی راجع به این موضوع دریافت کنید.
    تاپیک های زیر را مطالعه بفرمایید:
    1-کم بودن ترشحات در هنگام تحریک شدن و نزدیکی
    http://www.roham.ws/web/ftopict-578.html
    2-آمیزش دردناک
    http://www.roham.ws/web/ftopict-923.html
    3-ترشحات واژینال(این تاپیک دارای 5 صفحه است بد نیست کاملا مطالعه بفرمایید)
    http://www.roham.ws/web/ftopict-836.html

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. سلام

من به تازگي با نامزدم رابطه جنسي داشتم و طي اين رابطه درد و خونريزي زيادي را احساس كردم و چون مي دانستم كه پرده بكارتم از بين رفته نزد دكتر زنان رفتم و ايشان هم تاييد كردند كه پرده من به كلي از بين رفته و مقداري از آن را كه به طور ضايعه هايي باقيمانده بود از محل جدا كردند.

اما بعد از پارگي بكارتم طي چند باري كه نزديكي كامل داشتيم هيچ وقت از آن طريق ارضا نشدم با اينكه همسر من هم مشكل انزال زودرس ندارد و زمان معقولي طول مي كشد تا او هم ارضا شود.

1)اين براي من سوال است و نگران كننده كه چرا هر بار كه رابطه داريم من درد زيادي را احساس مي كنم (با وجود اينكه ترشح واژنم هم زياد است )و نه تنها ازضا نشده بلكه حتي لذتي را كه از تحريك بيروني آلتم به من دست مي دهد را هم ندارم.

2) و سوال بعدي من اين است كه آيا برجستگي كه به صورت غده در دهانه وا‍ژن و بعضي از دوستان نيز به آن اشاره كردندو در قسمت بالايي آن وجود دارد چيست ؟ آيا طبيعي است؟

خواهش مي كنم جواب من را سريعتر بدهيم چون واقعاً نگرانم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. xxyy نوشته است: سلام

من به تازگي با نامزدم رابطه جنسي داشتم و طي اين رابطه درد و خونريزي زيادي را احساس كردم و چون مي دانستم كه پرده بكارتم از بين رفته نزد دكتر زنان رفتم و ايشان هم تاييد كردند كه پرده من به كلي از بين رفته و مقداري از آن را كه به طور ضايعه هايي باقيمانده بود از محل جدا كردند.

اما بعد از پارگي بكارتم طي چند باري كه نزديكي كامل داشتيم هيچ وقت از آن طريق ارضا نشدم با اينكه همسر من هم مشكل انزال زودرس ندارد و زمان معقولي طول مي كشد تا او هم ارضا شود.

1)اين براي من سوال است و نگران كننده كه چرا هر بار كه رابطه داريم من درد زيادي را احساس مي كنم (با وجود اينكه ترشح واژنم هم زياد است )و نه تنها ازضا نشده بلكه حتي لذتي را كه از تحريك بيروني آلتم به من دست مي دهد را هم ندارم.

2) و سوال بعدي من اين است كه آيا برجستگي كه به صورت غده در دهانه وا‍ژن و بعضي از دوستان نيز به آن اشاره كردندو در قسمت بالايي آن وجود دارد چيست ؟ آيا طبيعي است؟

به سوالات شما قبلا هم جواب داده شده.كافيه ارضا نشدن با دخول رو از نوار جستجوي بالا سرچ كنيد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. xxyy نوشته است: سلام

با سلام
    دوست عزيز
    در مورد سوال اول احتمالا چون تازه پرده پاره شده جاش هنوز ترميم نشده و زخمه و دردتون به خاطر همين است (اين تجربه روخودم داشتم و حتي به متخصص هم مراجعه كردم كه مشكلي نبود) و طبعا تا زماني كه درد داريد زياد لذت نمي بريد ، كم كم اين حالت برطرف مي شه .
    دوم اينكه اون برجستگي در دهانه واژن طبيعيه و جزء ساختار خودشه

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید