شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 33   

پرده بکارت ..

1. سلام دوست عزيز

اول از همه كي گفته حلقوي ساده پاره نميشه؟تنها پرده اي كه پاره نميشه مگر با زايمان پرده اي حلقوي ارتجاعيه
    اگر پزشك گفتند ارتجاعيه دندانه دار هستش بله پارگي نداره
    اما اگر گفتند حلقوي دندانه دار و از نوع خونريزي دهنده است پس يعني پارگي داره
    اما اين دندانه دار بودنش به چه معني است؟ ببينيد حلقوي ها از اسمشون معلومه مثل يك دايره (البته با پرگار نبوده كه بگيم كاملا دايره و دقيق اما فرض ميكنيم دايره وار باشه)است حالا مال شما اطراف اين دايره دندانه اي است و برجستگي و فرو رفتگي هايي دارد
    پس تفاوتي با حلقوي هاي ديگر ندارد مگر از نظر شكل
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. perin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بالاخره دلمو به دریا زدم و رفتم پیش یک ماما و گفت پرده ات سالمه اما شکل خاصی نداره و برای عروسی خونریزی هم داری میخواستم بدونم که مگه میشه پرده شکل خاص نداشته باشه ؟

3. perin نوشته است: بالاخره دلمو به دریا زدم و رفتم پیش یک ماما و گفت پرده ات سالمه اما شکل خاصی نداره و برای عروسی خونریزی هم داری میخواستم بدونم که مگه میشه پرده شکل خاص نداشته باشه ؟

منظورش این بوده که پرده شما معمولی هست و جز پرده های حلقوی و ارتجاعی نیست

4. سلام
    من مدتی پیش با شوهرم بعد از عقد رابطه جنسی داشتم ولی هیچ درد و خونریزی مبتنی بر پاره شدن پرده مشاهده نشد.ولی دیروز به دلیل کنجکاوی انگشتمو داخل واژن کردم و سعی کردم دیواره ی واژن رو لمس کنم یه خورده هم ناخون داشتم بعدش متوجه خونریزی قابل توجهی شدم(بدون درد)آیا پردمو پاره کردم یا دیواره ی واژن رو زخم کردم ؟

5. darksanta نوشته است: سلام
    من مدتی پیش با شوهرم بعد از عقد رابطه جنسی داشتم ولی هیچ درد و خونریزی مبتنی بر پاره شدن پرده مشاهده نشد.ولی دیروز به دلیل کنجکاوی انگشتمو داخل واژن کردم و سعی کردم دیواره ی واژن رو لمس کنم یه خورده هم ناخون داشتم بعدش متوجه خونریزی قابل توجهی شدم(بدون درد)آیا پردمو پاره کردم یا دیواره ی واژن رو زخم کردم ؟

سلام.اگر شما رابطه جنسي رو كامل انجام داديد و خونريزي نداشتيد پس نتيجه ميگيريم كه پرده شما از نوع حلقوي بوده.اما اگر كامل نبوده ممكن هست كه با ورود انگشت پارگي ايجاد شده نه با ورود آلت.

6. با سلام خدمت آقای دکتر صادقی
    من یکبار با نامزدم نزدیکی داشتم البته از پشت که متوجه خون شدم البته من تلاش داشتم انجام نگردد و با ترس و دلهره و تکان خوردن همراه بود نمدانم خون دقیقا مربوط به کجاست نه درد داشتم و نه سوزش دیدن خون تا سه روز ادامه داشت می خواهم بدانم آیا به پرده بکارتم آسیب رسیده یا خیر دارم سکته می کنم جرات ندارم به دکتر مراجعه کنم می ترسم چون اگه اتفاق افتاده باشد باید بمیرم یا می کشنم هم خودم و هم نامزدم
    خواهش می کنم بگویید آیا خون فقط مربوط به بکارت است یا خیر
    دارم ذره ذره آب می شم سریع جوابم رو بدید تو رو خدا یه دکتر معرفی کنید بهم

7. shaghayeghyas نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر صادقی
    من یکبار با نامزدم نزدیکی داشتم البته از پشت که متوجه خون شدم البته من تلاش داشتم انجام نگردد و با ترس و دلهره و تکان خوردن همراه بود نمدانم خون دقیقا مربوط به کجاست نه درد داشتم و نه سوزش دیدن خون تا سه روز ادامه داشت می خواهم بدانم آیا به پرده بکارتم آسیب رسیده یا خیر دارم سکته می کنم جرات ندارم به دکتر مراجعه کنم می ترسم چون اگه اتفاق افتاده باشد باید بمیرم یا می کشنم هم خودم و هم نامزدم
    خواهش می کنم بگویید آیا خون فقط مربوط به بکارت است یا خیر
    دارم ذره ذره آب می شم سریع جوابم رو بدید تو رو خدا یه دکتر معرفی کنید بهم

پرده بكارت با وارد شدن هرگونه شيء به درون واژن وبا فشار دچار پارگي ميشه.حالا اگه رابطه از طريق مقعد انجام شده پس نگراني نداره و علت خونريزي هم همونه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. سلام دوستان من به دکتر مراجعه کردم و گفتن بکارتم از نوع حلقویه تیغه ای . میخواستم بهم بگید این نوع بکارت خونریزی داره یا نه. و منظورش از این تیغه ای جی بوده. اخه من بکارت حلقوی تیغه ای نشنیده بودم.و یه سوال دیگه که بکارت حلقوی به هنگام پارگی درد بیشتری نسبت به انواع دیگه پرده داره یا تفاوتی نداره

9. سلام
    کلا بکارت از نوع حلقوی ممکن است خونریزی به مقدار بسیار کم ویا اصلا نداشته باشد.

10. سلام
    اول خواهش میکنم خیلی زود جوابمو بدین و به ایمیلم ارسال کنید!
    مشکل منمربوط به برادرمه
    حدود 4 سال با دختری دوست بود.
    حالا که با اون بهم زده ، اون دختر میگه که با هم ارتباط داشتن. اما داداشم منکر این قضیه شد. ولی دختره میگه دیگه دختر نیست و همش تهدید میکنه.
    میگه فکر میکنه 1 یا 2تاش پاره شده ولی به نظرم هر دختری یه پرده داره
    تو رو خدا کمکم کنید، زندگی و آبروی داداشم در خطره
    لطفا به طور کامل راهنماییم کنید
    من فقط 1 روز وقت دارم

11. galleryblog نوشته است: سلام
    اول خواهش میکنم خیلی زود جوابمو بدین و به ایمیلم ارسال کنید!
    مشکل منمربوط به برادرمه
    حدود 4 سال با دختری دوست بود.
    حالا که با اون بهم زده ، اون دختر میگه که با هم ارتباط داشتن. اما داداشم منکر این قضیه شد. ولی دختره میگه دیگه دختر نیست و همش تهدید میکنه.
    میگه فکر میکنه 1 یا 2تاش پاره شده ولی به نظرم هر دختری یه پرده داره
    تو رو خدا کمکم کنید، زندگی و آبروی داداشم در خطره
    لطفا به طور کامل راهنماییم کنید
    من فقط 1 روز وقت دارم

وقتی داداشت میگه رابطه نداشته پس نداشته
    در ضمن هر فرد یه بکارت دارد نه بیشتر نه کمتر
    یعنی چی یکی یا دو تاش پاره شده
    شما رو میخواد فقط سر کار بذاره همین

12. سلام دوست عزيز.اگه داداشتون اين كارو كرده لطفا سر كارش وايسته و نزنه زيرش اين بزرگترين نامرديه و  براي پاره شدن پرده نياز به رابطه كامل جنسي نيست. و اگه كاري نكرده پس چرا اينقدر ميترسيد ان را كه پاك است از محاسبه چه باك است.شايد منظور اون خانوم هم اين بوده كه 1 يا 2 ساعت از پرده اش پاره شده كه در اينصورت ايشون بكارتشون رو از دست دادن.به هر حال اين قضيه راه جدي اي فك نكنم داشته باشه و بايد خودشون دو تا حلش كنن.اگه به تازگي اين كار شده اگه ببرينش معاينه معلوم ميشه.(اثار خونمردگي خواهد داشت).

13. سلام
    خسته نباشید
    من تو15سالگی وقتی پریود شدم سعی می کردم با فشار آب و انگشت خون رو خارج کنمو چون مادر نداشتم و اطلاعات کمی هم داشتم از پرده بکارت و اینجور حرفا بی خبر بودم اما وقتی فهمیدم دیگه اینکارو تکرار نکردم اما یادم نمیاد هیچ وقت دردی احساس کرده باشم حتی یه ذره هم درد نداشتم البته من درطول پریودیمم مثل دخترای دیگه اصلا دل درد نداشتم حالا میخوام بدونم پرده بکارتم آسیب دیده چقدر ؟؟؟یا اینکه ممکنه ترمیم شده باشه ؟؟؟اگه معاینه کنم مشخص آسیب یا پارگیش با چی بوده؟؟؟اگه میشه لطفا زود جوابمو بدین
    مرسی

14. salumeh

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نه فکر نمیکنم اتفاقی افتاده باشه...بطور کلی دخترا برای شستشوی بدنشون باید آرام با انگشتشون آلت و ترشحات رو پاک کنن و از ژل هم استفاده کنند نه صابون...اگر انگشتتون رو خیلی داخل نبرده باشید اتفاقی نمیفته...اگر میخوای مطمئن بشی یه دکتر برو ولی به نظر من نیازی نیست و خیالت راحت باشه...بیشتر مشکلات دخترا در مورد بکارت نگرانی ها و خیالبافی است...بدون رابطه جنسی اتفاقی معمولا نمیفته مگر بافشار بسیار زیاد که با توجه به گفته شما بعید به نظر میرسه...پیروز باشید

15. دخترا بذارید خیالتونو راحت کنم که پرده به این راحتی ها که فکر میکنید اسیب نمیبینه چه برسه به پاره شدن. من خودم یه بار چون هنوز از جای پرده که درست جلوی واژنه مطلع نبودم برای اطمینان از اینکه پرده داره یا نه انگشتمو داخل واژن کردم . حدود دو بند انگشت. و هیچ اتفاقی نیفتاد حتی به دکتر هم مراجعه کردم گفت سالمه سالمی.پس انقد خودتونو درگیر این مسایل نکنید. فقط آلت مرد میتونه پرده رو پاره کنه. یا هر جسم سخت دیگه. قربون شما

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 33 از 36
رفتن به صفحه :    ... 33   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید