شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

هدیه مناسب برای خانمها

1. سلام خدمت تمامی دوستان
    در تاپیک "هدیه مناسب" که توسط خانم helenars"
    http://www.roham.ws/web/ftopict-6928.html نوشته شده در مورد هدیه مناسب برای اقایون صحبت شده،در این تاپیک میخوایم در مورد هدیه مناسب برای خانمها صحبت کنیم.هر کسی نظری داره بفرماید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. هدیه مناسب برای خانمها هدیه ای هست که با یه دنیا عشق داده بشه به خانوم...هیچ فرقی هم نمی کنه که یه شاخه گل باشه یا یه دنیا جواهر!!!
    البته بجز بعضی از خانومها که معمولا توی خونه نشستن و کاری جز به رخ کشیدن اموال و زندگیشون ندارن!!!!که برای اون دسته از خانومها توصیه می شه که هرچه هدیه بزرگتر و گرون قیمتتر باشه خوشحالترشون می کنه!!!!مثه خریدن الماس!!!!:دی
    اما اگه بخوایم جدی با مسأله برخورد کنیم ، باید اول شناخت رو نسبت به اون خانوم بدست بیارید و برحسب نیاز هدیه ای بخرید...مثلا یه وقت که با هم تنها می شید و هیچ مناسبتی نیست می تونید بپرسید که گرفتن چه هدیه ای خوشحالش می کنه...گاهی یه خانوم به ستاره شناسی علاقه داره،می شه یه تلسکوب براش خرید!!!!:دی
    هرچیزی که در اون عشق شما نمایان باشه،یه هدیه ی مناسبه....هدیه ای که با توجه به روحیه و خصوصیات اون شخص تهیه می شه....اگه اندازه بدن اون شخص رو دارید یه بلوز،یا دامن یا لباس نشان توجه شما به اون و زیبایی های اندامی اونه...البته اگه اطلاعاتی راجع به نوع لباس پوشیدنش ندارید(چسبان یا آزاد و ...)بهتره دست نگه دارید....چون ممکنه نتونید باب میلش خرید رو انجام بدید...
    خلاصه این هم بستگی به طرف مقابل داره...مثلا یکی از عروسک خوشش می آد...یکی هم مثل من توی ذوقش بخوره اگه عروسک هدیه بگیره !!!
    پس اول شناخت روحیه،گام بعدی توجه به نیاز اون فرد و سومین گام محیطی که اونو به هیجان بیاره و دادن هدیه با عشق و علاقه طوریکه از چشمانتون بتونه علاقه رو بخونه!!!!
    یادت نره به چشماش نگاه کن و دوستت دارم رو با چشمات فریاد بزن

موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. helenars

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    راستش من قبلا برام هدیه مهم بود که حتما همونی باشه که نیاز دارم وحتی دوست دارم و خیلی سختگیر بودم .  
    ولی وقتی با نامزدم آشنا شدم هیچ وقت برام مهم نبود چی هدیه میده به نظرم هرچی میداد با محبت وبا احساس عمیق دوست داشتن میده .حساسیتم بیشتر روی اینه که حتما روزای خاص مثل تولد و روز زن وسالگرد اینا را حتما یادش بمونه وحتما حواسش باشه ولی اینکه حتما هدیه بخره ویا چی بخره زیاد برام مهم نیست
    ولی راستش دوست دارم هدیه اش گرون نباشه چون به نظرم هدیه های گرون روز مبادا باید فروخت هدیه باید در عین سادگی وارزون بودن با همه خوش سلیقگی خریده بشه. والبته خیلییییییییی مهیج وزیبا تر و جذابتر میشه خود آدم هدیه را درست کنه اونوقت تو ذره ذره و تمام سلولهای اون هدیه پر از خاطره ومحبته   
    به نظر من تو روابط زن ومرد ،مردی که نهایت علاقه ومحبت را داشته باشه هیچ وقت روزای به یاد موندنی را  از یاد نمیبره.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید